Монтаж каналізації
Комплексний підхід
Професійні монтажні бригади
Проєкти на різний бюджет
Гарантія якості

Монтаж каналізації у приватному будинку чи квартирі – важливий етап ремонтних робіт. Зазвичай він проводиться одночасно зі встановленням системи водопостачання. Навряд чи він пройде рівно, якщо попередні етапи, включаючи проєктування та підбір обладнання, були виконані неякісно. 

Тому ми почнемо цю статтю з важливої ​​поради: від початку відповідально поставтеся до вибору виконавців. Не варто також заощаджувати на матеріалах: перероблювання таких систем — заняття клопітне. Через це у вашому будинку за монтаж каналізації ціна зросте, оскільки доведеться дорого доплачувати за допущені помилки.

Компанія Альтер Ейр допоможе створити життєздатний проєкт, провести встановлення всіх елементів внутрішньої каналізаційної системи у квартирах багатоповерхових будинків та у приватних котеджах.

Ціни на монтаж

Нижче ми подаємо прайс-лист на монтаж каналізації. Розцінки на цю послугу можуть змінюватися з часом, а ці цифри актуальні для літа 2022 року.

Зазначимо, що каналізація — інженерна система, на якій не рекомендується економити. Однак іноді можна оптимізувати витрати на монтаж. Ціна зрештою залежатиме від матеріалу або виробника труб каналізації.

 • Монтаж однієї "мокрої точки" — 2000 грн

 • Монтаж труби зі зшитого поліетилену в ізоляції діаметром до 20 мм — 120 грн/м

 • Монтаж труби зі зшитого поліетилену в ізоляції діаметром 25-32 мм — 159 грн/м

 • Монтаж труби зі зшитого поліетилену в ізоляції діаметром 40 мм — 200 грн/м

 • Монтаж фанового стояка — 700 грн/м

 • Опресування та перевірка систем водопостачання та каналізації — 1000 грн

Коли потрібно міняти внутрішню каналізацію

Каналізація встановлюється під час будівництва та капітального ремонту житла. Це одна з важливих статей витрат на будівельні роботи.

Також вимушений монтаж проводиться у разі серйозних проблем, наприклад, пошкодження трубопроводу. У старих будинках необхідно міняти труби, у тому числі стояки.

В іншому правильно встановлена внутрішня каналізація, що регулярно обслуговується, не вимагає частої заміни.

Коли потрібно міняти внутрішню каналізацію Заміна внутрішньої каналізації

​Правила монтажу внутрішньої каналізації

Установка каналізації завжди виконується паралельно з монтажем водопроводу та опалення. Проєктування цих систем також проводиться одночасно з урахуванням взаємозалежних факторів. Для монтажу особливо важливим є проміжний етап — коли інженери передають креслення монтажній бригаді. Технічна документація має бути підготовлена — на ній позначаються всі горизонтальні та вертикальні прив'язки, розгортки з прив'язками виходів, водорозеток, каналізаційних розеток.

У Альтер Ейр є власні монтажники. Таким чином, довіряючи нам не тільки монтаж, а й проєкт, ви доручаєте роботу однієї компанії, яка відповідає за весь процес. Вищеописаних проблем у комунікації у команді, яка займається вашим об'єктом, не буде.

Головний принцип, якого слід дотримуватися, виконуючи монтаж — обов'язковий ухил труб. Він повинен становити від 1 до 2 сантиметрів, залежно від того, тече по трубопроводу чиста вода або відходи з фекаліями. Ухил допомагає уникнути засмічень — без нього забруднення не зможуть рухатися трубами в стік. Для внутрішньої каналізації використовують труби діаметром від 20 до 100 мм. Наприклад, для труб у душових, ваннах або раковинах діаметр труби становить 50 мм, для унітазів – 110 мм. Труби прокладаються в стінах, а не в підлозі — тільки так можна досягти потрібного кута.

Фанові труби (ділянка труби, що з'єднує каналізаційну систему з атмосферою) встановлюються лише вертикально та виходяться на дах. Призначення цього різновиду труб — виводити запахи та повітря з каналізаційної системи. Для з'єднання застосовуються типи "мама" або "тато", залежно від деталей, що використовуються. При встановленні внутрішньої каналізації важливо перевірити та усунути наявність засмічень – це робиться за допомогою ревізій.

Особливості установки каналізації в приватному будинку

Найчастіше приватні будинки не підключаються до центральної системи каналізації. Відходи можуть скидатися у вигрібні ями, герметичні ємності, різноманітні септики (однокамерні та двокамерні, з полем фільтрації, з біофільтром), про що ми докладно розповіли у цій статті.

Чи відрізняється монтаж каналізаційної системи у квартирі або у приватному будинку? Каналізація в приватному будинку за ціною може коштувати дорожче. Часто можна почути, що для квартири потрібно використовувати труби із підвищеною шумоізоляцією. Але насправді якщо магістраль проходитиме поряд зі спальнею в котеджі — вас також турбуватиме шум. Тому визначайтеся з відповідним рішенням разом із фахівцями, враховуючи призначення кімнат, положення відводів, стояків тощо.

Особливості установки каналізації в приватному будинку Каналізація в приватному будинку
Особливості каналізації у квартирі

Особливості каналізації у квартирі

Для монтажу каналізації у квартирі ціна розраховується залежно від кількості мокрих точок.

У квартирах багатоповерхових будинків каналізація, як правило, центральна, тобто відходи скидаються в централізовану міську каналізаційну систему. Далі ці відходи відводяться та фільтруються. Відповідно, монтаж проводиться з урахуванням цієї особливості.

Замовте монтаж каналізаційної системи

Залиште заявку та отримайте консультацію від фахівців Alter Air

Замовте монтаж каналізаційної системи

Етапи робіт з монтажу

Монтаж включає наступні послідовні етапи
 • Консультація
 • Комерційна пропозиція
 • Проєктування
 • Монтаж систем
 • Сервісне обслуговування
01
Консультація

Консультація

Під час онлайн чи офлайн консультації ми визначаємо ваші потреби та пропонуємо варіанти у різних бюджетах. Монтаж каналізації: ціна, способи реалізації — про це вам розкажуть фахівці й ви отримаєте повне уявлення про те, як може бути створена система каналізації у вашому будинку.

02
Комерційна пропозиція

Комерційна пропозиція

Комерційна пропозиція у кількох випадках надається з урахуванням техніко-економічного розрахунку. Ви зможете вибрати між обладнанням у різних цінових категоріях – від мінімальної до преміум. Після цього бюджет вже не змінюватиметься, коливання може становити максимум 15% у бік збільшення чи зменшення.

03
Проєктування

Проєктування

Після передоплати (вона становить 10% від загального кошторису) починається розробка проєкту. Інженери узгоджують із Вами деталі кожному етапі. Крім того, ми підтримуємо зв'язок з іншими підрядниками, з дизайнерами інтер'єру, архітекторами — важливо, щоб проєкт каналізації був узгоджений із загальним проєктом, окремі рішення не суперечили інтер'єрним та інженерним задумам.

04
Монтаж систем

Монтаж систем

Ми виконуємо доставку на об'єкт, монтаж та подальше пусконалагодження системи. Крім водопровідних труб монтуються системи антипотопу (наприклад, "Нептун") і водоочищення, та інше додаткове обладнання (фітинги, крани, гребінки, бойлери, казани, баки гарячого водопостачання).

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Альтер Ейр виконує гарантійне та післягарантійне обслуговування систем. До такого обслуговування відноситься профілактика, заміна розхідників, налаштування. Також може бути виконано модифікацію обладнання, яка дозволить підвищити його продуктивність.

Переваги звернення в Альтер Ейр

Проєкт “під ключ”

Компанія Альтер Ейр працює "під ключ" — від розробки проєкту до монтажу та сервісного обслуговування.

Рішення для будь-якого бюджету

Кожен проєкт ми робимо відповідно до запитів та фінансових можливостей клієнта. Практично для кожного бюджету існує оптимальне рішення, і ми ніколи не будемо “роздувати” прайс на монтаж каналізації, проєкт чи інші послуги.

Інженерні послуги від досвідчених спеціалістів

Фахівці компанії мають досвід реалізації інженерних систем на складних житлових та комерційних об'єктах і знають всі нюанси, які необхідно враховувати при встановленні обладнання.

Комплексний підхід

Ми застосовуємо комплексний підхід, навіть якщо виконуємо одне завдання, оскільки знаємо, як усі системи життєзабезпечення в будинку працюють разом.

Робота з найкращим обладнанням

​Наші сертифіковані фахівці професійно встановлюють обладнання найкращих світових виробників. Це дає гарантію того, що складні системи будуть впроваджені правильно і зможуть працювати довго та безперебійно.
Також ви завжди можете розраховувати на професійне сервісне обслуговування, яке виконується планово для окремих елементів.

Приклади наших робіт

Ознайомтеся з роботами спеціалістів компанії Alter Air

Комплекс інженерних систем в триповерховому будинку (380 м²), КГ Riviera Villas

 • Спальня
 • Технічне приміщення
 • Дитяча
 • Котельня
Канальний кондиціонер Daikin FBA 60

Кондиціонери Daikin FBA 60 – потужні спліт-системи канального типу, призначені для прихованого монтажу практично будь-якого приміщення.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann

Конвектор Kampmann використовується для обігріву приміщення, призначений для прихованої установки у зоні підлоги.

ПВУ з рекуперацією тепла JABLOTRON FUTURA L

Високоефективна припливно-витяжна установка для здійснення загальнообмінної вентиляції в будинках і квартирах. Повторно використовує тепло і вологу, які присутні в приміщенні. Має "рідну" VAV-систему (змінної подачі повітря).

Радіатори Kermi therm

Радіатори Kermi therm відрізняються елегантним дизайнерським виконанням, максимальною тепловіддачею та коротким періодом нагріву.

Газовий конденсаційний котел від німецького бренду Viessmann.

Котел призначений для ефективного опалення житлових приміщень та для підігріву води.

Тепловий насос Viessmann Vitocal 200-S

Високоефективний тепловий насос нового покоління, який може використовуватися для опалення, охолодження повітря, а також нагрівання води.

Комплекс інженерних систем в триповерховому будинку (380 м²), КГ Riviera Villas

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

 • Вітальня
 • Ванна кімната
 • Міні-котельня - 1
 • Міні-котельня - 2
Двощілинний лінійний дифузор TROX

Канальний кондиціонер Daikin FDXM 35F

Бойлер непрямого нагріву Drazice ОКСЕ

Електричний котел Vaillant Eloblock

Розширювальний бак Zilmet

Рефайнер Ecowater - система пом'якшення і фільтрації води

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

Вентиляція, кондиціювання, опалення та водопостачання. Елітна квартира 171 м² у м. Худжанд, Таджикистан

 • Їдальня
 • Спальня
 • Ванна кімната
Припливно-витяжна установка Jablotron Futura L

Пристрій має велику кількість функцій. Витяжка відпрацьованого повітря та подача свіжого повітря, також за рахунок вбудованого рекуператора, припливне повітря може нагріватися.

VAV-клапани Jablotron Variobreeze

Пристрій регулює потік повітря, що подається, встановлюється на повітропроводи і безпосередньо пов'язане з вентиляційною установкою

Jablotron Room CO2 Sensor

Датчик контролю рівня вуглекислого газу, встановлюється в кожному приміщенні та передає вентустановці інформацію про якість повітря

Внутрішній блок кондиціонера FXSQ японської фірми Daikin

Канальний внутрішній блок розміщується в нішах і стельових зонах. Призначений для створення комфортної температури у приміщенні

Щілинні дифузори серії LOOK фірми Madel

Обладнання розміщується в стельових зонах, призначене для розподілу повітря, що подається вентустановкою та кондиціонером, за приміщенням

Програматори Jablotron Boost Button

Устаткування монтується у вимикачі у "брудних" зонах, призначене для посиленого видалення відпрацьованого повітря

Система комплексного очищення Refiner Power Ecowater

Система призначена для фільтрації та пом'якшення води, що подається. Якість води підвищується до максимально можливого рівня

Вентиляція, кондиціювання, опалення та водопостачання. Елітна квартира 171 м² у м. Худжанд, Таджикистан

ПРОЕКТУВАННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ: ПОРАДИ ВІД ІНЖЕНЕРА ALTER AIR
ПРОЕКТУВАННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ: ПОРАДИ ВІД ІНЖЕНЕРА ALTER AIR
Всі внутрішні системи в квартирі від вентиляції до водоочистки - м. Київ, вул. Липська
Всі внутрішні системи в квартирі від вентиляції до водоочистки - м. Київ, вул. Липська
Опалення, водоочищення, кондиціонування, вентиляція і ВК в будинку, КГ Riviera Villas, Лебедівка
Опалення, водоочищення, кондиціонування, вентиляція і ВК в будинку, КГ Riviera Villas, Лебедівка
Реалізація систем опалення та водопостачання в приватному будинку 240 м², КМ Riviera Village
Реалізація систем опалення та водопостачання в приватному будинку 240 м², КМ Riviera Village
Приватний будинок 220 м2 - повний комплекс інженерних рішень, Riviera Village, с. Лебедівка
Приватний будинок 220 м2 - повний комплекс інженерних рішень, Riviera Village, с. Лебедівка

Поширені питання

Як правильно монтувати каналізаційні труби?

Самостійно монтувати труби не рекомендується. Подібна самодіяльність призводить до неправильної роботи системи, швидкого зношування або поломки обладнання. Якщо можна одразу доручити роботу професіоналам — навіщо переплачувати та гаяти час?

Усі роботи виконуються спеціалізованими монтажними бригадами Альтер Ейр. Фахівці мають бути достатньо компетентними для того, щоб не лише прочитати креслення, а й передбачати можливі складнощі у проєкті. Якщо окремі моменти не зістиковані з ювелірною точністю, майстер має розв'язувати проблеми за місцем, з технічним фахівцем, який робив цей проєкт.

Скільки коштує в середньому монтаж каналізаційної системи?

Одна з одиниць вартості у монтажі каналізації – ціна за точку. На цю мить можна розраховувати на кост 5000 гривень за одну мокру точку.​

Відповіді на питання щодо ціни розведення каналізації та ціни монтажу каналізаційних труб ви можете отримати після консультації в нашій компанії.

Остаточні розцінки на монтаж водопроводу даються з урахуванням вашого проєкту, типу та розташування об'єкта.

Які труби вибрати для монтажу каналізації?

Ми рекомендуємо труби виробників REHAU та Ostendorf.

Однак вибір завжди залежить від проєкту та ваших потреб. У питанні каналізації ціна, як і раніше, залишається вирішальним фактором, тому також підбір здійснюється залежно від бюджету.

Ми ніколи не наполягатимемо на конкретному бренді, але розповімо про переваги або недоліки кожного варіанту.

Залишилися питання щодо каналізації чи інших інженерних систем? Цікавить ціна за метр монтажу труб у будь-якому місті (Київ, передмістя, обласні центри)? Телефонуйте за номером 0800335941 або залиште заявку на нашому сайті.

Бажаєте замовити проєкт для будинку?

Ми беремося виконати найскладніший або нестандартний запит якнайкраще і з гарантією якості. Щоб зв'язатися із нами, залиште заявку на сайті.

Бажаєте замовити проєкт для будинку?
Відгуки і питання
Відгуки відсутні