3D-візуалізація ландшафтного дизайну

3D-візуалізація ландшафтного дизайну
3D-зображення всіх елементів ділянки
Індивідуальний дизайн у різних стилях
Віртуальна прогулянка ділянкою
Узгодження деталей на кожному етапі

До створення проєкту ландшафтного дизайну залучаються не лише проєктувальники та дизайнери, а й замовник. Його головне завдання – розповісти, який саме вигляд ділянки йому подобається. 3D-візуалізація дозволяє зобразити побажання замовника ще до початку робіт на присадибній території.

Що таке 3D візуалізація ландшафтного дизайну і навіщо вона потрібна

3D-візуалізація ландшафтного дизайну – це детально промальована, спроєктована 3D-модель ділянки та всіх об'єктів на ній. Вона дає замовнику можливість побачити картину майбутнього саду. Ландшафтний дизайн ще не втілений у життя, але клієнт вже може на нього подивитися та висловити свої додаткові побажання. Якщо щось на візуалізації його не влаштовує, у дизайн-проєкті можна без будь-яких складнощів змінити дерево чи кущ, розташування альтанки чи інших елементів на ділянці. Після реалізації проєкта та висадки рослин зробити це набагато проблематичніше.

3D-візуалізація – це ваш готовий проєкт на зображенні. Ви побачите всі найменші деталі — наприклад, де і які зони розташовані, як влаштовані доріжки та з якого матеріалу, якого кольору рослини.

Також ми пропонуємо замовникам послугу створення 3D-відео. У програмі візуалізації на вашому дизайн-проєкті ми розставляємо камери та з них створюємо відеоролик, на якому ви в динаміці можете побачити ділянку.

Що потрібно для створення ландшафтного проєкту саду

На початку роботи над проєктом, фахівцям потрібно обов'язково оглянути територію, на якій робитиметься ландшафтний дизайн.

Також проєктувальникам необхідна геодезична карта — пакет документів, що показує, які рослини, будівлі та інші елементи є на ділянці, яку площу вони займають, чи є перепад рельєфу тощо.

Як геодезична карта, так і огляд ділянки дозволяють виявити особливості, які можуть бути не видно з першого погляду. Геодезія буває неточною (особливо, якщо роботи проведені сторонніми фахівцями або якийсь час тому). А при візуальному огляді неможливо виконати точні виміри.

Дизайн-проєкт для ділянки Ландшафтне проєктування
Візуалізація дизайн-проєкту

Переваги співробітництва з AlterAir

Команда Альтер Ейр надає повний комплекс послуг з проєктування дизайну ландшафту присадибної ділянки. Сюди входить візуалізація дизайну.

Виділимо основні переваги роботи з нами.

  • Ми реалізуємо проєкти ландшафтного дизайну «під ключ» — від ідеї до сервісного обслуговування.

  • Дотримуємось заявлених термінів реалізації на кожному етапі роботи над проєктом.

  • Турбуємося не лише про естетику, а й про функціональність, комфорт людей, які будуть знаходитися на території.

  • Даємо гарантії — на якість робіт, рослини, ландшафтне освітлення, полив.

  • У нашій команді відповідальні співробітники з великим досвідом у цій сфері.

Команда професіоналів «Альтер Ейр» готова якісно втілити ваші побажання та створити ідеальний дизайн ландшафту для вашої ділянки.

Як робиться проєкт ландшафтного дизайну

Як правило, 3D-візуалізація ландшафтного дизайну – це одна з останніх стадій під час проєктування. До цього робляться лише ескізи, які також схематично відображають зразкове розташування елементів на ділянці.

Однак є клієнти, яким дуже важко уявити, як саме виглядатиме дизайн території без 3D-моделі. Таким замовникам ми пропонуємо зробити візуалізацію проєкта після створення генерального плану. Особливо, якщо вони сумніваються в тому, що хочуть бачити на ділянці. Щоб надалі не довелося переробляти план поливу, освітлення тощо, ми беремося до 3D-візуалізації, маючи на руках генплан.

Спочатку робиться частина проєкта з кресленнями ландшафтного дизайну. Потім параметри із креслень переносяться у спеціальну програму, де вже вибудовується 3D-візуалізація. Процес створення 3D-моделей можна порівняти з ліпленням із пластиліну – ми «ліпимо» доріжки, рослин, огорожі, декор. Також виставляється світло – замовник може побачити свою ділянку у денному чи вечірньому освітленні. На 3D-візуалізації ландшафтного дизайну видно, де який світильник буде стояти та що підсвічувати.

Зазвичай тривимірне проєктування займає до тижня.

Замовте проєкт ландшафтного дизайну

Разом із кресленнями дизайн-проєкту ви можете отримати 3D-зображення ділянки, а також здійснити віртуальну прогулянку майбутнім садом за допомогою відеоролика.

3D-модель прибудинкової ділянки

Розбиття території по зонах

При проєктуванні для всіх зон робиться 3D-візуалізація.

Зазвичай навіть невелика ділянка має основне зонування — в'їзд/виїзд, вхідна частина, доріжки, газон.

Деякі замовники просять додати на територію дитячий майданчик, басейн, спортивний майданчик, барбекю, зону відпочинку, зону вогню (із зовнішнім каміном). Усі елементи промальовуються на візуалізації дизайн-проєкту.

Приклади 3д-візуалізації ландшафтного дизайну

Нижче ви можете побачити приклади 3Д візуалізації проєктів ландшафтного дизайну, виконаних нашими фахівцями.

Отримайте консультацію фахівця

Якщо у вас виникли питання щодо ландшафтного проєктування, зверніться до наших фахівців для попередньої консультації.

Відгуки і питання
Відгуки відсутні