Проєктування систем автоматизації

Проєктування автоматизації, "Розумний будинок"
Tochnyy inzhenernyy raschet sistemy
Два варіанти під ваші потреби і бюджет
Розробка проєкту на релейних станціях
Об'єднання всіх процесів управління
Svoyevremennaya chistka i obsluzhivaniye oborudovaniya
Фіксовані терміни виконання проєкту

Система автоматизації буває двох типів:

 1. Релейні станції – єдиний блок, до якого підводяться дроти контрольованих точок (розеток, контролерів та ін.), встановлюється в щит. Ця система може регулювати роботу: світла, діммірування, жалюзі/штор і розеток. Управляється за допомогою пульта, на якому може бути кілька або одна кнопка. Ця система не є повністю автоматичною і контролюється людиною.
 2. Проєкт “розумний будинок” – модуль, який здатний керувати всіма процесами самостійно або мешканцями в будинку через спеціальну панель або з будь-якої точки світу за допомогою телефону/планшета. Спеціаліст налаштовує систему під потреби господарів. Можна налаштувати розпізнавання осіб або ж, наприклад, автоматичне включення кавомашини.

Важливість правильної реалізації системи

Люди завжди прагнули до комфортного життя. З кожним роком з'являється все більше сучасних технологій, здатних спростити життя. Але є і невеликий недолік швидкого розвитку - як же керувати всіма системами, коли у кожної техніки свій пульт, а на стінах безліч вимикачів і регуляторів? Для цього і розроблена система автоматизації.

Сучасні технології, які спрощують життя
Сучасні технології, які спрощують життя
Максимальна інтеграція в інтер'єр
Максимальна інтеграція в інтер'єр
Повний контроль кожної кліматичної системи
Повний контроль кожної кліматичної системи
ЗРУЧНЕ УПРАВЛІННЯ УСІМА СИСТЕМАМИ БУДИНКУ
ЗРУЧНЕ УПРАВЛІННЯ УСІМА СИСТЕМАМИ БУДИНКУ

Більше про наші послуги

Що пропонує Альтер Ейр?

Наша компанія займається проєктуванням і реалізацією систем автоматизації виключно в побутовій сфері (будинки і квартири). В залежності від уподобань, вимог і технічних можливостей ми пропонуємо:

 • Релейні станції  система, яка надає можливість управління окремими системами в різних варіаціях (світло, штори/жалюзі і домофон).
 • Систему “розумний будинок”  найбільш сучасна і досконала система управління будинком або квартирою. Автоматизувати можна практично все. Наприклад, за допомогою розпізнавання осіб можна навіть навчити систему визначати, хто повернувся додому, і відрегулювати деякі аспекти. Наприклад, включити систему вентиляції сильніше або відрегулювати яскравість світла під переваги конкретної людини.

Компанія Альтер Ейр пишається своїми вдалими проєктами і завжди рада поповнити цей список. В залежності від побажань і необхідності клієнта, ми можемо виконати:

 • Повний проєкт електропостачання та обраної автоматизації. 
 • Проєкт автоматизації на основі вже готового проєкту електропостачання (крім класичної системи електропостачання "80-х років").

Документація системи автоматизації

Проєкт системи автоматизації підшивається до проєкту електропостачання як окремий розділ. В документацію входять листи з описом використовуваних пультів/релейних станцій та іншого додаткового обладнання, а також схема роботи/управління цією технікою.

Вартість проєктування систем автоматизації

В даному пункті варто почати з того, що двох однакових проєктів просто не існує - різний метраж, планування, особливості, переваги, потужність, кількість розеток, вимикачів, систем та ін. Кожен проєкт унікальний і вартість розраховується в залежності від усіх факторів і аспектів об'єкта.

Вартість проєктування систем автоматизації залежить від ряду факторів:

 1. Від типу системи: релейні станції або "розумний будинок".
 2. Від площі та типу приміщення, для якого реалізовується проєктування.
 3. Від компанії, в якій ви здійснюєте проєктування.
 4. Від побажань клієнта.

Якщо за допомогою по проєктуванню звернутись до сумнівної компанії або гірше того здійснити все самостійно, то такі дії можуть призвести до поганого функціонування системи, її поломки або стати причиною пожежі у будинку/квартирі. Ми рекомендуємо здійснювати проєктування будь-якої кліматичної системи лише у перевірених компаній, які мають власну команду кваліфікованих інженерів та монтажників.

Якщо ви хочете замовити проєктування систем автоматизації в Альтер Ейр, телефонуйте за номером 0-800-33-08-28 або заповнюйте форму звязку внизу сторінки.

Отримайте
розрахунок від інженера

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
за вашим проєктом

Етапи проєктування системи

Як ми проєктуємо системи автоматизації
 • Зустріч з замовником
 • Підбір обладнання
 • Розробка проєкту
 • Остаточне затвердження проєкту
01
Зустріч з замовником

Зустріч з замовником

Проєктування можна поділити на кілька етапів, і зустріч - перший з них. Фахівці відповідають на можливі запитання, дізнаються, що конкретно хоче людина реалізувати в своєму будинку/квартирі.

02
Підбір обладнання

Підбір обладнання

На цьому етапі обирається пульт/панель управління і вся необхідна техніка, промальовується схема - як все буде працювати.

03
Розробка проєкту

Розробка проєкту

Проект включає в себе креслення з планом розміщення всього необхідного обладнання.

04
Остаточне затвердження проєкту

Остаточне затвердження проєкту

Повторна зустріч із замовником - презентація та обговорення готового проекту, після узгодження можна переходити до реалізації.

Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам
Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів

Підсумки

Фахівці Альтер Ейр не раз розробляли проєкти систем автоматизації. Ми знаємо, яке обладнання краще всього підібрати і як якісно реалізувати систему, щоб вона радувала вас своєю роботою. Зверніть увагу, що вартість проєкту варіюється в залежності від площі і побажань клієнта. Замовляйте у нас проєкт і насолоджуйтеся комфортом без турбот.

Для запису на консультацію телефонуйте 0800335976.