Проєктування систем автоматизації

Проєктування автоматизації, "Розумний будинок"
Tochnyy inzhenernyy raschet sistemy
Два варіанти під ваші потреби і бюджет
Розробка проєкту на релейних станціях
Об'єднання всіх процесів управління
Svoyevremennaya chistka i obsluzhivaniye oborudovaniya
Фіксовані терміни виконання проєкту

Система автоматизації буває двох типів:

 1. Релейні станції – єдиний блок, до якого підводяться дроти контрольованих точок (розеток, контролерів та ін.), встановлюється в щит. Ця система може регулювати роботу: світла, діммірування, жалюзі/штор і розеток. Управляється за допомогою пульта, на якому може бути кілька або одна кнопка. Ця система не є повністю автоматичною і контролюється людиною.
 2. Проєкт “розумний будинок” – модуль, який здатний керувати всіма процесами самостійно або мешканцями в будинку через спеціальну панель або з будь-якої точки світу за допомогою телефону/планшета. Спеціаліст налаштовує систему під потреби господарів. Можна налаштувати розпізнавання осіб або ж, наприклад, автоматичне включення кавомашини.

Важливість правильної реалізації системи

Люди завжди прагнули до комфортного життя. З кожним роком з'являється все більше сучасних технологій, здатних спростити життя. Але є і невеликий недолік швидкого розвитку - як же керувати всіма системами, коли у кожної техніки свій пульт, а на стінах безліч вимикачів і регуляторів? Для цього і розроблена система автоматизації.

Сучасні технології, які спрощують життя
Сучасні технології, які спрощують життя
Максимальна інтеграція в інтер'єр
Максимальна інтеграція в інтер'єр
Повний контроль кожної кліматичної системи
Повний контроль кожної кліматичної системи
ЗРУЧНЕ УПРАВЛІННЯ УСІМА СИСТЕМАМИ БУДИНКУ
ЗРУЧНЕ УПРАВЛІННЯ УСІМА СИСТЕМАМИ БУДИНКУ

Більше про наші послуги

Що пропонує Альтер Ейр?

Наша компанія займається проєктуванням і реалізацією систем автоматизації виключно в побутовій сфері (будинки і квартири). В залежності від уподобань, вимог і технічних можливостей ми пропонуємо:

 • Релейні станції  система, яка надає можливість управління окремими системами в різних варіаціях (світло, штори/жалюзі і домофон).
 • Систему “розумний будинок”  найбільш сучасна і досконала система управління будинком або квартирою. Автоматизувати можна практично все. Наприклад, за допомогою розпізнавання осіб можна навіть навчити систему визначати, хто повернувся додому, і відрегулювати деякі аспекти. Наприклад, включити систему вентиляції сильніше або відрегулювати яскравість світла під переваги конкретної людини.

Компанія Альтер Ейр пишається своїми вдалими проєктами і завжди рада поповнити цей список. В залежності від побажань і необхідності клієнта, ми можемо виконати:

 • Повний проєкт електропостачання та обраної автоматизації. 
 • Проєкт автоматизації на основі вже готового проєкту електропостачання (крім класичної системи електропостачання "80-х років").

Документація системи автоматизації

Проєкт системи автоматизації підшивається до проєкту електропостачання як окремий розділ. В документацію входять листи з описом використовуваних пультів/релейних станцій та іншого додаткового обладнання, а також схема роботи/управління цією технікою.

Вартість проєктування систем автоматизації

В даному пункті варто почати з того, що двох однакових проєктів просто не існує - різний метраж, планування, особливості, переваги, потужність, кількість розеток, вимикачів, систем та ін. Кожен проєкт унікальний і вартість розраховується в залежності від усіх факторів і аспектів об'єкта.

Вартість проєктування систем автоматизації залежить від ряду факторів:

 1. Від типу системи: релейні станції або "розумний будинок".
 2. Від площі та типу приміщення, для якого реалізовується проєктування.
 3. Від компанії, в якій ви здійснюєте проєктування.
 4. Від побажань клієнта.

Якщо за допомогою по проєктуванню звернутись до сумнівної компанії або гірше того здійснити все самостійно, то такі дії можуть призвести до поганого функціонування системи, її поломки або стати причиною пожежі у будинку/квартирі. Ми рекомендуємо здійснювати проєктування будь-якої кліматичної системи лише у перевірених компаній, які мають власну команду кваліфікованих інженерів та монтажників.

Якщо ви хочете замовити проєктування систем автоматизації в Альтер Ейр, телефонуйте за номером 0-800-33-08-28 або заповнюйте форму звязку внизу сторінки.

Отримайте
розрахунок від інженера

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
за вашим проєктом

Етапи проєктування системи

Як ми проєктуємо системи автоматизації
 • Зустріч з замовником
 • Підбір обладнання
 • Розробка проєкту
 • Остаточне затвердження проєкту
01
Зустріч з замовником

Зустріч з замовником

Проєктування можна поділити на кілька етапів, і зустріч - перший з них. Фахівці відповідають на можливі запитання, дізнаються, що конкретно хоче людина реалізувати в своєму будинку/квартирі.

02
Підбір обладнання

Підбір обладнання

На цьому етапі обирається пульт/панель управління і вся необхідна техніка, промальовується схема - як все буде працювати.

03
Розробка проєкту

Розробка проєкту

Проект включає в себе креслення з планом розміщення всього необхідного обладнання.

04
Остаточне затвердження проєкту

Остаточне затвердження проєкту

Повторна зустріч із замовником - презентація та обговорення готового проекту, після узгодження можна переходити до реалізації.

Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам
Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів

Підсумки

Фахівці Альтер Ейр не раз розробляли проєкти систем автоматизації. Ми знаємо, яке обладнання краще всього підібрати і як якісно реалізувати систему, щоб вона радувала вас своєю роботою. Зверніть увагу, що вартість проєкту варіюється в залежності від площі і побажань клієнта. Замовляйте у нас проєкт і насолоджуйтеся комфортом без турбот.

Для запису на консультацію телефонуйте 0800335976.

Наші проєкти

Найкраще про нашу роботу розкажуть реалізовані об'єкти.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Огляди реалізації
систем

Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Комплекс інженерних систем, інтегрованих в квартирі, ЖК
Комплекс інженерних систем, інтегрованих в квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Поширені питання

Чому не можна робити проєкт "своїми руками"?

Автоматизація може розроблятися тільки після того, як проєкт електропостачання готовий. В іншому випадку система може функціонувати неналежним чином або взагалі не працювати. У кожної системи є свої особливості, до того ж будь-яке приміщення вимагає певних розрахунків для належного функціонування майбутньої автоматизації.

Наприклад, для проєктування системи "розумний будинок" необхідно звернути увагу на кухню і технічне приміщення з обладнанням. Ці кімнати мають більше споживання електроенергії та кількість виходів проводів. Необхідно правильно підібрати розетки, перетин кабелів та інше для правильного функціонування системи. Саме тому плануванням і реалізацією повинні займатися професіонали, які врахують всі моменти і підберуть ідеальне рішення. 

Самостійна розробка проєкту автоматизації може призвести до перебоїв з електроенергією (постійно вибиті пробки). Недостатнє оснащення електрикою призведе до неповноцінного функціонування або до повністю неробочого стану обладнання. Це може привести до ураження електричним струмом або, в гіршому випадку, пожежі.

Коли найкраще замовляти проєкт автоматизації?

Автоматизація не може існувати без правильно організованої системи електропостачання. Зверніть увагу, що класична схема електропостачання ("80-х років") не передбачає програмування, тому необхідна розробка сучасного проєкту електропостачання. Найкраще займатися плануванням системи автоматизації, коли всі супутні системи спроєктовані і готові до реалізації.

Замовте проєкт системи автоматизації

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї сім'ї

Відгуки і питання
Відгуки відсутні