Проєктування систем автоматизації

Проєктування автоматизації, "Розумний будинок"
Tochnyy inzhenernyy raschet sistemy
Два варіанти під ваші потреби і бюджет
Розробка проєкту на релейних станціях
Об'єднання всіх процесів управління
Svoyevremennaya chistka i obsluzhivaniye oborudovaniya
Фіксовані терміни виконання проєкту

Система автоматизації буває двох типів:

 1. Релейні станції – єдиний блок, до якого підводяться дроти контрольованих точок (розеток, контролерів та ін.), встановлюється в щит. Ця система може регулювати роботу: світла, діммірування, жалюзі/штор і розеток. Управляється за допомогою пульта, на якому може бути кілька або одна кнопка. Ця система не є повністю автоматичною і контролюється людиною.
 2. Проєкт “розумний будинок” – модуль, який здатний керувати всіма процесами самостійно або мешканцями в будинку через спеціальну панель або з будь-якої точки світу за допомогою телефону/планшета. Спеціаліст налаштовує систему під потреби господарів. Можна налаштувати розпізнавання осіб або ж, наприклад, автоматичне включення кавомашини.

Проєктування – необхідність

Спершу може здатися, що проектування – крок, який можна упустити і тим самим заощадити. Але ми впевнені, що така думка є хибною, адже з ним ви отримуєте систему автоматизації відповідно до свого бюджету, яка працює ефективно, вона вдало розміщена і працює спільно з іншими інженерними комунікаціями. Система автоматизації допомагає об'єднувати всі процеси управління в одну "розумну" систему.

ЧОМУ СИСТЕМУ ПОТРІБНО ПРОЄКТУВАТИ ДО ПОЧАТКУ РЕМОНТНИХ РОБІТ?
Kachestvennyy rezultat
ЯКІСНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Ефективна система, яка підходить під всі параметри приміщення

Vnedreniye v dizayn interyera
ВПРОВАДЖЕННЯ В ІНТЕР'ЄР

Естетика і продуктивність кліматичної системи - результат спільної роботи

Soglasovaniye rabot so smezhnymi spetsialistami
УЗГОДЖЕННЯ ВСІХ РОБІТ

Взаємодія із "суміжниками" (монтажниками, будівельниками, електриками)

Integratsiya s drugimi inzhenernymi sistemami
КОМПЛЕКС СИСТЕМ

Комплексні проєкти на кілька систем - економія часу і нервів

Formirovaniye tochnoy smety byudzheta
ФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТУ

Можливість чітко спланувати бюджет на кліматичну систему

Більше про наші послуги

Що пропонує Альтер Ейр?

Наша компанія займається проєктуванням і реалізацією систем автоматизації виключно в побутовій сфері (будинки і квартири). В залежності від уподобань, вимог і технічних можливостей ми пропонуємо:

 • Релейні станції  система, яка надає можливість управління окремими системами в різних варіаціях (світло, штори/жалюзі і домофон).
 • Систему “розумний будинок”  найбільш сучасна і досконала система управління будинком або квартирою. Автоматизувати можна практично все. Наприклад, за допомогою розпізнавання осіб можна навіть навчити систему визначати, хто повернувся додому, і відрегулювати деякі аспекти. Наприклад, включити систему вентиляції сильніше або відрегулювати яскравість світла під переваги конкретної людини.

Компанія Альтер Ейр пишається своїми вдалими проєктами і завжди рада поповнити цей список. В залежності від побажань і необхідності клієнта, ми можемо виконати:

 • Повний проєкт електропостачання та обраної автоматизації. 
 • Проєкт автоматизації на основі вже готового проєкту електропостачання (крім класичної системи електропостачання "80-х років").

Документація системи автоматизації

Проєкт системи автоматизації підшивається до проєкту електропостачання як окремий розділ. В документацію входять листи з описом використовуваних пультів/релейних станцій та іншого додаткового обладнання, а також схема роботи/управління цією технікою.

Вартість проєктування систем автоматизації

В даному пункті варто почати з того, що двох однакових проєктів просто не існує - різний метраж, планування, особливості, переваги, потужність, кількість розеток, вимикачів, систем та ін. Кожен проєкт унікальний і вартість розраховується в залежності від усіх факторів і аспектів об'єкта.

Вартість проєктування систем автоматизації залежить від ряду факторів:

 1. Від типу системи: релейні станції або "розумний будинок".
 2. Від площі та типу приміщення, для якого реалізовується проєктування.
 3. Від компанії, в якій ви здійснюєте проєктування.
 4. Від побажань клієнта.

Якщо за допомогою по проєктуванню звернутись до сумнівної компанії або гірше того здійснити все самостійно, то такі дії можуть призвести до поганого функціонування системи, її поломки або стати причиною пожежі у будинку/квартирі. Ми рекомендуємо здійснювати проєктування будь-якої кліматичної системи лише у перевірених компаній, які мають власну команду кваліфікованих інженерів та монтажників.

Якщо ви хочете замовити проєктування систем автоматизації в Альтер Ейр, телефонуйте за номером 0-800-33-08-28 або заповнюйте форму звязку внизу сторінки.

Важливість правильної реалізації системи

Люди завжди прагнули до комфортного життя. З кожним роком з'являється все більше сучасних технологій, здатних спростити життя. Але є і невеликий недолік швидкого розвитку - як же керувати всіма системами, коли у кожної техніки свій пульт, а на стінах безліч вимикачів і регуляторів? Для цього і розроблена система автоматизації.

Сучасні технології, які спрощують життя
Сучасні технології, які спрощують життя
Максимальна інтеграція в інтер'єр
Максимальна інтеграція в інтер'єр
Повний контроль кожної кліматичної системи
Повний контроль кожної кліматичної системи
ЗРУЧНЕ УПРАВЛІННЯ УСІМА СИСТЕМАМИ БУДИНКУ
ЗРУЧНЕ УПРАВЛІННЯ УСІМА СИСТЕМАМИ БУДИНКУ
Отримайте
розрахунок від інженера

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
за вашим проєктом

Етапи проєктування системи

01
Зустріч з замовником

Зустріч з замовником

Проєктування можна поділити на кілька етапів, і зустріч - перший з них. Фахівці відповідають на можливі запитання, дізнаються, що конкретно хоче людина реалізувати в своєму будинку/квартирі.

02
Підбір обладнання

Підбір обладнання

На цьому етапі обирається пульт/панель управління і вся необхідна техніка, промальовується схема - як все буде працювати.

03
Розробка проєкту

Розробка проєкту

Проект включає в себе креслення з планом розміщення всього необхідного обладнання.

04
Остаточне затвердження проєкту

Остаточне затвердження проєкту

Повторна зустріч із замовником - презентація та обговорення готового проекту, після узгодження можна переходити до реалізації.

Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Кінцевим
покупцям
Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати. У роботі ми схожі на сімейного лікаря - лікуємо ваш будинок, аналізуємо проблему, пропонуємо варіанти її вирішення, а не просто продаємо пігулки, як фармацевт в аптеці.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів

Підсумки

Фахівці Альтер Ейр не раз розробляли проєкти систем автоматизації. Ми знаємо, яке обладнання краще всього підібрати і як якісно реалізувати систему, щоб вона радувала вас своєю роботою. Зверніть увагу, що вартість проєкту варіюється в залежності від площі і побажань клієнта. Замовляйте у нас проєкт і насолоджуйтеся комфортом без турбот.

Для запису на консультацію телефонуйте 0800335976.

Наші проєкти

Найкраще про нашу роботу розкажуть реалізовані об'єкти.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.

Мідні труби системи опалення

При організації інженерних систем всі обв'язки котелень ми робимо на міді. Цей матеріал не боїться перепадів температури, не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів і має термін експлуатації 50 років, що можна порівняти з терміном служби житлових об'єктів. Мідні труби забезпечують надійність і довговічність всієї системи.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепаду тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю та антикорозійними властивостями.

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Акумулюючий бак Drazice UKV 102 призначений для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора системи опалення (в нашому випадку - теплового насоса). Він виготовлений зі сталі, внутрішня поверхня залишається необробленою. Покритий поліуретановою теплоізоляцією, що не знімається. Ми віддаємо перевагу бренду Drazice при реалізації систем з нагрівальними елементами.

Шумоглушники для повітроводів

Шумоглушники для повітроводів необхідні для того, щоб знизити рівень шуму. В офісних приміщеннях ця вимога особливо актуальна. Шумоглушники монтуються в повітроводах безпосередньо за вентиляційним агрегатом і значно знижують рівень шуму в вентканалах. У проєктах ми використовуємо найякісніші шумоглушники відомих марок, наприклад - Systemair.

Лінійний стельовий дифузор TROX

Лінійні дифузори TROX - це стиль і комфорт в офісі та будинку. З їх допомогою реалізується ідеальний розподіл повітря зі стелі. Повітряні потоки, що подаються, змішуються з повітрям в приміщенні в безпосередній близькості від дифузора. Завдяки цьому виключається ефект протягу.

Каучукова ізоляція на повітроводи

Для повітроводів ми використовуємо ізоляцію зі спіненого каучуку. Вона надійно захищає трубопроводи від утворення конденсату, відрізняється легкістю, довговічністю і стійкістю до агресивних середовищ. Має низьку теплопровідність, високу еластичність і пароізоляційні властивості. Каучукова ізоляція - відмінне довгострокове рішення для ізоляції вентиляційного обладнання.

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Огляди реалізації
систем

Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Автор запису
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Комплекс інженерних систем, інтегрованих в квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"
Автор запису

Поширені питання

Чому не можна робити проєкт "своїми руками"?

Автоматизація може розроблятися тільки після того, як проєкт електропостачання готовий. В іншому випадку система може функціонувати неналежним чином або взагалі не працювати. У кожної системи є свої особливості, до того ж будь-яке приміщення вимагає певних розрахунків для належного функціонування майбутньої автоматизації.

Наприклад, для проєктування системи "розумний будинок" необхідно звернути увагу на кухню і технічне приміщення з обладнанням. Ці кімнати мають більше споживання електроенергії та кількість виходів проводів. Необхідно правильно підібрати розетки, перетин кабелів та інше для правильного функціонування системи. Саме тому плануванням і реалізацією повинні займатися професіонали, які врахують всі моменти і підберуть ідеальне рішення. 

Самостійна розробка проєкту автоматизації може призвести до перебоїв з електроенергією (постійно вибиті пробки). Недостатнє оснащення електрикою призведе до неповноцінного функціонування або до повністю неробочого стану обладнання. Це може привести до ураження електричним струмом або, в гіршому випадку, пожежі.

Коли найкраще замовляти проєкт автоматизації?

Автоматизація не може існувати без правильно організованої системи електропостачання. Зверніть увагу, що класична схема електропостачання ("80-х років") не передбачає програмування, тому необхідна розробка сучасного проєкту електропостачання. Найкраще займатися плануванням системи автоматизації, коли всі супутні системи спроєктовані і готові до реалізації.

Замовте проєкт системи автоматизації

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї сім'ї

Відгуки і питання
Відгуки відсутні