Монтаж настінних кондиціонерів

Монтаж настінних кондиціонерів
Підбір техніки згідно бюджету
Якісне обладнання
Кваліфікована команда монтажників
Гарантія виконаної роботи

Встановлення та демонтаж кондиціонерів

Монтаж зовнішнього блоку кондиціонера

При монтажі зовнішнього блоку кондиціонера на стіні будівлі або в технічному приміщенні (можливе встановлення на підлозі) спочатку кріпляться кронштейни, спеціальна підставка, монтажна рама або інший статичний конструктив. Обов'язково повинні бути віброопори для компенсації вібрації від зовнішнього блоку до конструкції. Далі встановлюється вже сам зовнішній агрегат – компресорно-конденсаційний блок (ККБ).

При монтажі зовнішнього блоку слід обов'язково дотримуватися всіх рекомендацій виробника.

Монтаж внутрішнього блоку кондиціонера

Складність монтажу внутрішнього блоку полягає в тому, що повинна бути правильно забезпечена підводка фреонових і дренажних магістралей. Це потрібно для того, щоб під час експлуатації кондиціонера не порушувалися норми монтажу. Якщо цим правилом знехтувати, то може текти дренаж або холодоагент не поступатиме в достатній кількості.

Монтаж внутрішнього блоку потрібно здійснювати відповідно до рекомендацій виробника, враховуючи нормовану відстань від верху внутрішнього блоку до стелі для забору повітря.

Зверніть увагу, що потрібно розміщувати кондиціонер так, щоб розподіл повітря було правильним: влітку відтинав тепле повітря і не потрапляв великим потоком в робочу зону людини (оптимальна швидкість в робочій зоні – 0,2-0,5 м/с).

Монтаж і демонтаж кондиціонера: складність процесу і рекомендації по вставновленню

У демонтаж старого агрегату входить зняття спочатку зовнішнього, а потім внутрішнього блоку кондиціонера. Далі демонтуються кронштейни.

Зверніть увагу, що фреонові магістралі не підлягають вторинній експлуатації: їх або виймають і викидають, або заштукатурюють в стіні і вони залишаються нам назавжди.

Далі пропонуємо ознайомитися з вартістю установки кондиціонерів в Києві і Київській області від компанії Альтер Ейр, для того що б ви могли мати у своєму розпорядженні вичерпною інформацією для планування бюджету при замовленні системи кондиціонування повітря.

Фреонові трубопроводи та додаткові матеріали

Фреонові трубопроводи призначені для переміщення холодоагенту між зовнішнім і внутрішнім блоками і є невід'ємною частиною спліт-системи. Як було зазначено вище, у вартість стандартного монтажу входить фреонова магістраль довжиною 3 метри.

Якщо ж під час монтажу виникає необхідність прокласти фреоновую трубу більшої довжини, то витрати на це розраховуються окремо: в залежності від потужності настінного кондиціонера і довжини труби (за метр погонний).

​Часто під час здійснення монтажу настінного кондиціонера виникає потреба в додаткових матеріалах понад стандартного розміру або ж додаткових послугах. Серед матеріалів це найчастіше фреонові труби, короб для комунікацій, дренажний насос та інше.

Також конструкція деяких будинків не дозволяє встановити кондиціонер, просто пробивши отвір в стіні. У певних випадках виникає необхідність демонтажу склопакетів або проходження через балкон, тож з'являються додаткові витрати.

Крім того, деякі покупці потребують демонтажу старого кондиціонера, який хочуть замінити на новий. В залежності від потужності і габаритів кондиціонера буде розраховуватися і вартість цієї послуги.

Нормальна і довговічна робота будь-якої кліматичної техніки залежить, насамперед, від якості монтажу, адже майже 90% всіх несправностей в тій чи іншій мірі пов'язані з неякісною встановленням обладнання. Всупереч досить поширеній думці, монтаж кондиціонерів - це не простий процес під'єднання зовнішнього блоку до внутрішнього, а цілий комплекс дій по розміщенню блоків і прокладання комунікацій до них. Компанія Альтер Ейр пропонує широкий спектр послуг в області монтажу, тому звертаючись до нас, ви отримуєте якісну установку будь-якого типу побутового або промислового кондиціонера.

Зверніть увагу, що виїзд монтажної бригади не входить у вартість і оплачується окремо – 371 грн.

Чим загрожує неякісний монтаж настінного кондиціонера?

 1. Чи можуть бути неякісно герметизовані ділянки фреонопровіда і з'єднань, по початку це не буде помітно, але з часом почнеться відчутне зниження продуктивності. Причина такої проблеми не тільки в нестачі професійних навичок, а й небажання витрачати час на перевірку якості своєї роботи і проведення пуско-налагоджувальних робіт.
 2. Неправильно встановлений дренажний шланг при інтенсивній роботі не дає конденсату перетікати в ємність в повному обсязі. Ознаки - з кондиціонера починає текти вода.
 3. Не герметизоване кріплення патрубків – надмірні викиду фреону із контуру зажадають дозаправки раніше терміну.​

​Установка кондиціонера дешево може надалі привести до набагато більших витрат на обслуговування і ремонт спліт-системи. Саме з цієї причини стає очевидним рішення довіряти подібну роботу профільним компаніям, що дає гарантію не тільки на обладнання, але і на виконувані роботи.

Чому ми?
01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Реалізовані проєкти

Найкращий доказ нашого професіоналізму – реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.

Мідні труби системи опалення

При організації інженерних систем всі обв'язки котелень ми робимо на міді. Цей матеріал не боїться перепадів температури, не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів і має термін експлуатації 50 років, що можна порівняти з терміном служби житлових об'єктів. Мідні труби забезпечують надійність і довговічність всієї системи.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепаду тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю та антикорозійними властивостями.

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Акумулюючий бак Drazice UKV 102 призначений для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора системи опалення (в нашому випадку - теплового насоса). Він виготовлений зі сталі, внутрішня поверхня залишається необробленою. Покритий поліуретановою теплоізоляцією, що не знімається. Ми віддаємо перевагу бренду Drazice при реалізації систем з нагрівальними елементами.

Шумоглушники для повітроводів

Шумоглушники для повітроводів необхідні для того, щоб знизити рівень шуму. В офісних приміщеннях ця вимога особливо актуальна. Шумоглушники монтуються в повітроводах безпосередньо за вентиляційним агрегатом і значно знижують рівень шуму в вентканалах. У проєктах ми використовуємо найякісніші шумоглушники відомих марок, наприклад - Systemair.

Лінійний стельовий дифузор TROX

Лінійні дифузори TROX - це стиль і комфорт в офісі та будинку. З їх допомогою реалізується ідеальний розподіл повітря зі стелі. Повітряні потоки, що подаються, змішуються з повітрям в приміщенні в безпосередній близькості від дифузора. Завдяки цьому виключається ефект протягу.

Каучукова ізоляція на повітроводи

Для повітроводів ми використовуємо ізоляцію зі спіненого каучуку. Вона надійно захищає трубопроводи від утворення конденсату, відрізняється легкістю, довговічністю і стійкістю до агресивних середовищ. Має низьку теплопровідність, високу еластичність і пароізоляційні властивості. Каучукова ізоляція - відмінне довгострокове рішення для ізоляції вентиляційного обладнання.

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Огляди реалізації
клімат-систем

Об'єкт систем вентиляції та кондиціонування (на базі Daikin FDXS і FBQ) у квартирі ЖК Royal Tower
Автор запису
Реалізація систем вентиляції та кондиціонування у приватному будинку, м Бровари
Автор запису
Реалізація кондиціонування, вентиляції квартири (Драгоманова)
Автор запису
Хочете відчути роботу клімат-систем?

Залишайте заявку і відвідайте наш шоу-рум, де встановлені всі інженерні системи і ви зможете наочно оцінити їх роботу до замовлення.

Етапи монтажних робіт

Ми вибудували процес, який гарантує результат
 • Отвір в стіні
 • Монтаж
 • Встановлення
01
Пробивання

Пробивання

Пробивання отвору в капітальній стіні.

02
Монтаж

Монтаж

1. Монтаж кронштейнів і зовнішнього блоку (під вікном, що відчиняється, з вільним доступом до нього). 2. Установка пластини і внутрішнього блоку. Монтаж і бандажування лінії (у вартість входить 3 м), монтаж дренажу (0,5 м гнучкий + 3 м жорсткий). Дріт 4х1 - 5 м.

03
Встановлення

Встановлення

Установка короба (до 30 см) та прибирання після себе.

Вартість монтажу

Вартість встановлення настінних кондиціонерів в ТОВ "Альтер Ейр"

Вартість монтажних робіт по підключенню кондиціонера може відрізнятися в залежності від розміру внутрішнього та зовнішнього блоку, довжини фреонових магістралей, місця розміщення тощо.

Вартість монтажу настінних кондиціонерів

Монтаж кондиціонера, купленого в нашому магазині
(магістраль 3 м)
2 000 грн
Монтаж кондиціонера, купленого в іншому магазині
(магістраль 3 м)
4 080 грн
Монтаж настінного внутрішнього блоку Daikin FTXM25N
1 шт.
480 грн
Монтаж пульта настінного проводового Daikin BRC1E53C
1 шт.
418 грн
Монтаж зовнішнього блоку мульти-спліт-системи Daikin 4MXM80N
1 шт.
2 40 грн
Монтаж кондиціонера на готову лінію
Кондиционер куплений у нас
1 200 грн
Монтаж кондиціонера на готову лінію
Кондиціонер куплений в іншому магазині
1 650 грн
Проведення додаткової лінії 6/10
300 грн
Проведення додаткової лінії 6/12
350 грн

Ціни на фреонові трубопроводи та їх монтаж

Фреонова траса-трубопровід 6/10
м.п.
180 грн
Фреонова траса-трубопровід 6/13
м.п.
180 грн

Ціни на додаткові матеріали та монтажні роботи

Кронштейни малі
пара
142 грн
Кронштейни середні
пара
178 грн
Кронштейни великі
пара
468 грн
Монтаж вібровставки
шт.
212 грн
Фреон R32, 1
кг.
176 грн
Фреон R410, 1
кг.
156 грн
Демонтаж настінної спліт-системи (7-18)
від 400 грн
Демонтаж настінної спліт-системи (18-36)
від 400 грн
Сервісне обслуговування кондиціонера
від 770 грн
Короб 60×60 мм
за 1 м
145 грн
Штроблення під дренаж пінобетон цегла 20х20
м. п.
77 грн
Штроблення дренаж під силікатну цеглу 20х20
м. п.
110 грн
Штроблення дренаж стяжка підлоги 20х20
м. п.
110 грн
Штроблення дренаж бетон 20х20
м. п.
143 грн
Штроба дренаж моноліт 20х20
м. п.
143 грн
Поїздка за КП за км в дві сторони
км
12 грн
Виїзд по Києву
371 грн
Заливка фреону 1 спліт-система
від 212 грн

ЩО ВХОДИТЬ І НЕ ВХОДИТЬ В СТАНДАРТНИЙ МОНТАЖ

У стандартний монтаж входить:

 1. ​Монтаж кронштейнів і зовнішнього блоку (під вікном, що відчиняється, з вільним доступом до нього).
 2. Установка пластини і внутрішнього блоку.
 3. Пробивання отвору в капітальній стіні.
 4. Монтаж і бандажування лінії (у вартість входить 3 м), монтаж дренажу (0,5 м гнучкий + 3 м жорсткий).
 5. Дріт 4х1 - 5 м.
 6. Установка короба (до 30 см).
 7. Прибирання після себе.​

У стандартний монтаж не входить:

 1. ​Пробивання додаткового отвору.
 2. Подовження лінії або дренажу.
 3. Установка зовнішнього блоку в важкодоступних місцях (послуги альпініста або вишки)
 4. Монтаж дренажного насоса або дренажного сифона.
 5. Штроблення під лінії або дренаж.
 6. Подовження кабелю внутрішнього блоку і вилка.магістраль довжиною 3 м.

Вартість монтажу залежить від комплектації кондиціонера, тобто це або спліт-система, або мульти-спліт система.

На вартість монтажу впливає:

 • типорозмір (за продуктивністю внутрішнього і зовнішнього блоку кондиціонера);
 • довжина фреонових магістралей;
 • складність монтажу агрегатів, тобто внутрішнього і зовнішнього блоку (наприклад, монтаж зовнішнього блоку на вентикальній стіні або встановлення внутрішнього блоку у важкодоступному місці).
Замовте монтаж настінного кондиціонера

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї сім'ї

Відгуки і питання
Відгуки відсутні