Монтаж бойлера (водонагрівача)

Монтаж бойлера в Альтер Ейр
Незалежність від відключень гарячої води
Тільки перевірене обладнання відомих брендів
Оперативна та якісна установка
Свої бригади професійних монтажників

Все про монтаж бойлерів

Необхідність установки бойлера в будинку і квартирі

Централізоване гаряче водопостачання – індикатор стану міських трубопроводів і якості роботи комунальних служб. Щорічно подачу гарячої води зупиняють на 2 тижні для профілактичних і капітальних робіт системи теплопостачання. Та й протягом цілого року трапляються аварійні ситуації. Як наслідок, більшість житлових будинків залишаються без гарячого водопостачання.

Для тих, хто вважає за краще не чекати відновлення роботи, а користуватися гарячою водою цілий рік без збоїв, вирішенням проблеми буде установка бойлера в будинку або квартирі.

Вибір і монтаж водонагрівача – складний процес, який краще всього довірити професіоналам, оскільки необхідно дотримуватися певні технічні вимоги, в яких звичайній людині буде складно розібратися.

Для квартир в багатоповерхових будинках служить бойлер, що стосується приватних будинків – то в системі опалення вже може бути вбудована газова колонка (проточний нагрівач) або електричний бойлер. В окремих випадках його роль можуть виконувати двоконтурні котли опалення та баки ГВС, підключені до опалювальної системи.

Компанія Альтер Ейр пропонує не тільки широкий вибір різних видів бойлерів, а й надає послуги їх установки і пусконалагодження.

Форми водонагрівачів та місця для їх установки

Придбання водонагрівача для будинку або квартири, як і покупка будь-якого дорогого і складного устаткування, завжди супроводжується довгим процесом вибору.

У випадку з бойлером: вони бувають різної форми (круглі, пласкі прямокутні, стандартні циліндричні), різної потужності і типу. Є проточні (газова колонка) і накопичувальні. Можуть встановлюватися над або під раковиною, на стіні горизонтально або вертикально. При остаточному виборі пристрою варто враховувати умови з розміщення (вимагають вільного простору), по витраті води, по продуктивності.

Монтаж бойлера

​Після підбору найбільш відповідного під ваші умови водонагрівача і визначення місця розміщення відбувається його установка, підключення і перевірка герметичності обладнання.

Гарантія від компанії Альтер Ейр на монтаж бойлерів становить 12 місяців.

Етапи установки:

 • робляться різьбові висновки для водонагрівача, а також виводиться розетка або двожильний кабель для електропостачання;
 • пробиваються два отвори для кріплення бойлера і підключення водопостачання;
 • підключаються також інші предмети, якщо вони передбачені конструкцією устаткування (лійка душа і інше);
 • потім підключається скидний клапан і два шланга.

Додаткові ситуації, які виникають при установці:

В ряді випадків монтаж здійснюється, коли в приміщенні раніше не був встановлений бойлер, наприклад:

 • була газова колонка для нагріву води, а тепер ви хочете встановити бойлер;
 • є виведення під воду, але немає кранів, а стоять тільки звичайні будівельні заглушки;
 • підведено гаряче і холодне водопостачання, але немає підключення до електрики;
 • потрібна додаткова прокладка кабелів або закупівля витратних матеріалів.

В таких і подібних випадках вартість монтажних робіт розраховується в індивідуальному порядку. При нестандартному монтажі виїзд фахівця обов'язковий, щоб правильно скласти план робіт і визначити які додаткові комплектуючі потрібно докупити.

Якщо ж в приміщенні відсутні комунікації для підключення водонагрівача, послуги з їх прокладання оплачуються окремо.

КОМПЛЕКТУЮЧІ ДЛЯ МОНТАЖУ

Вартість комплектуючих матеріалів та аксесуарів в ціну монтажу не входить.

КОМПЛЕКТУЮЧІ ДЛЯ МОНТАЖУ ВОДОНАГРІВАЧА:

 • перехідник з різьбленням,
 • трійник,
 • труба,
 • гільзи монтажні,
 • кран кульовий з перехідником,
 • муфта,
 • трубка силіконова,
 • дюбелі,
 • шланги,
 • розетка та інше.
Чому ми?
01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Наші проєкти

Найкращий доказ нашого професіоналізму - реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.

Мідні труби системи опалення

При організації інженерних систем всі обв'язки котелень ми робимо на міді. Цей матеріал не боїться перепадів температури, не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів і має термін експлуатації 50 років, що можна порівняти з терміном служби житлових об'єктів. Мідні труби забезпечують надійність і довговічність всієї системи.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепаду тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю та антикорозійними властивостями.

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Акумулюючий бак Drazice UKV 102 призначений для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора системи опалення (в нашому випадку - теплового насоса). Він виготовлений зі сталі, внутрішня поверхня залишається необробленою. Покритий поліуретановою теплоізоляцією, що не знімається. Ми віддаємо перевагу бренду Drazice при реалізації систем з нагрівальними елементами.

Шумоглушники для повітроводів

Шумоглушники для повітроводів необхідні для того, щоб знизити рівень шуму. В офісних приміщеннях ця вимога особливо актуальна. Шумоглушники монтуються в повітроводах безпосередньо за вентиляційним агрегатом і значно знижують рівень шуму в вентканалах. У проєктах ми використовуємо найякісніші шумоглушники відомих марок, наприклад - Systemair.

Лінійний стельовий дифузор TROX

Лінійні дифузори TROX - це стиль і комфорт в офісі та будинку. З їх допомогою реалізується ідеальний розподіл повітря зі стелі. Повітряні потоки, що подаються, змішуються з повітрям в приміщенні в безпосередній близькості від дифузора. Завдяки цьому виключається ефект протягу.

Каучукова ізоляція на повітроводи

Для повітроводів ми використовуємо ізоляцію зі спіненого каучуку. Вона надійно захищає трубопроводи від утворення конденсату, відрізняється легкістю, довговічністю і стійкістю до агресивних середовищ. Має низьку теплопровідність, високу еластичність і пароізоляційні властивості. Каучукова ізоляція - відмінне довгострокове рішення для ізоляції вентиляційного обладнання.

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Огляди реалізації
клімат-систем

Системи опалення, водопостачання, каналізації та водоочищення на об'єкті Green Hills на базі Viessmann.
Автор запису
Опалення, водопостачання, каналізація та сантехніка у дворівневій квартирі у с. Гатне
Автор запису
Реалізація опалення, водопостачання та каналізації у будинку (Зелений Бор)
Автор запису
Хочете відчути роботу клімат-системи?

Залишайте заявку і відвідайте наш шоу-рум, де встановлені всі інженерні системи, і ви зможете наочно оцінити їх роботу до замовлення у себе.

Етапи монтажу бойлерів

Установка бойлера включає в себе кілька кроків:
 • Оцінка об'єкта і вартості
 • Кріплення бойлера
 • Монтаж зворотного клапана
 • Установка кранів
 • Підключення
01
Оцінка об'єкта і вартості

Оцінка об'єкта і вартості

Виїзд фахівця на об'єкт для оцінки складності монтажу, прорахунку вартості і підбору комплектуючих.

02
Кріплення бойлера а стіні

Кріплення бойлера а стіні

Безпосередня установка водонагрівача на стіні (в більшості випадків – в санвузлі).

03
Монтаж зворотного клапана

Монтаж зворотного клапана

Спеціаліст здійснює установку зворотного клапана.

04
Установка кранів

Установка кранів

Монтаж кранів - практично завершує всі роботи.

05
Підключення та пусконалагодження бойлера

Підключення та пусконалагодження бойлера

Підключення бойлера до мережі і пробний запуск. Оцінюється справність роботи обладнання і інструктаж клієнта щодо правил його використання.

Вартість монтажу бойлера

Вартість монтажу бойлера в "Альтер Ейр"

Ціна на монтаж залежить від типу бойлера, бажаного місця його розміщення, наявності прокладених комунікацій тощо. Перед початком монтажних робіт на об'єкт виїжджає фахівець, де оцінює місце розташування обладнання і умови монтажу.

Вартість монтажу водонагрівача (бойлера)

Виїзд монтажника (дорога)
371 грн
Монтаж бойлера на 50-120 л
Бойлер куплений у нашому магазині
800 грн.
Монтаж бойлера на 50-120 л
Бойлер куплений в іншому магазині
1 280 грн

Обв'язка бойлера

Шланги для підключення
400 грн
Повна обв'язка
1 885 грн
Демонтаж старого бойлера до 120 л
*Якщо бойлер встановлювали ми
250 грн
Залишилися питання?

Швидка консультація від фахівця

Висновок

Якщо всі необхідні дії здійснені правильно, то вже після 2-3 годин роботи фахівців у вас в будинку буде гаряча вода. 

Так само хочемо зауважити, що для збільшення терміну роботи вашого бойлера рекомендується поставити спеціальний фільтр від накипу, коштує він зовсім не дорого, міняти його потрібно в залежності від якості води, а користі приносить багато, продовжуючи термін служби вашого бойлера.

Крім монтажу, компанія Альтер Ейр пропонує послуги сервісного обслуговування та ремонту водонагрівачів.


Замовте монтаж бойлера

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї сім'ї

Відгуки і питання
Відгуки відсутні