• Головна
  • Правила використання матеріалів сайту

Правила використання матеріалів сайту

Весь текст на нашому сайті alterair.ua: опис товарівстаттіогляди обладнанняновини та інші матеріали, оригінальні і захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права» від 23.12.1993 № 3792-XII (Редакція станом на 05.12.2012 ).

Ви, як користувач нашого ресурсу, можете використовувати наші текстові матеріали тільки в некомерційних цілях. Якщо ви копіюєте, зберігаєте, поширюєте текстовий зміст нашого сайту, то обов'язково вказуйте знак копірайтингу © і активне гіперпосилання на веб-сторінку alterair.ua як першоджерела інформації. Така процедура в обов'язковому порядку стосується інших інтернет-ресурсів та соціальних мереж. Якщо ви хочете використовувати тексти з будь-якою іншою метою, то можете звернутися в письмовому вигляді до адміністрації сайту. Кожен запит буде розглядатися в індивідуальному порядку.

Заборонено публікувати будь-яку інформацію сайту alterair.ua на інших веб-сторінках без видимого всім користувачам гіперпосилання на наш сайт. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело розглядається як порушення авторського права (плагіат і т.д.).