ВЕНТИЛЯЦІЯ
В КВАРТИРІ

Чисте і свіже повітря в будь-якому приміщенні
Можливість нагріву і охолодження повітря
Rekuperatsiya tepla i vlagi
Рекуперація тепла і вологи - економія на опаленні
Запобігання виникнення грибка і цвілі

Природна вентиляція у квартирі

Природний метод прийнято ділити на неорганізований і організований.

 • Неорганізована природна вентиляція у квартирі здійснюється завдяки відкриттю кватирок, вікон та дверей, а також нещільності конструкцій, що захищають. Фактично це протяг.
 • Організована природна система в квартирі є вентиляційними каналами в будівельних конструкціях будинку, решітки від каналів виведені в санвузлах, ванних і кухнях.

Принцип дії заснований на перепаді тиску між оголовком вентканалу і вентрешіткою в приміщенні. Перепад тиску – величина непостійна і залежить від багатьох факторів, таких як температура зовнішнього та внутрішнього повітря, атмосферний тиск, сила та напрямок вітру. З огляду на це природний спосіб можна назвати лише малоефективним заходом, він не забезпечує достатньої вентиляції в сучасній квартирі.

Примусова вентиляція припливна для квартири

Це вентиляція для квартири, що складається з припливної установки (повітряна заслінка з електроприводом, повітряний фільтр, повітронагрівач, вентилятор, шумоглушник), повітроводів та вентиляційних ґрат. Чисте повітря подається до спальні, вітальні, а витягується через вентканали в санвузлах, ванній, кухні. Щоб система могла нормально працювати, необхідно влаштувати у дверях переточні ґрати або безпорожну систему.

Покладатися тільки на природну вентиляцію - нераціонально, тому постійна подача повітря в будівлю стане чудовим способом здійснити повноцінний повітрообмін. Потужні припливні установки можуть обслуговувати як невеликі за розміром, так і великогабаритні приміщення. Отже, Ви отримуєте безпечне для здоров'я повітря, очищене від пилу, шкідливих домішок та неприємного запаху.

Примусова витяжна вентиляція квартири

Примусова витяжна система вентиляції призначена для видалення відпрацьованого повітря, вологи та запахів із квартири. Здійснюється за допомогою спеціальних пристроїв – витяжних вентиляторів (осьових чи канальних). Обладнання забезпечує забір відпрацьованого забрудненого повітря з приміщення, видалення неприємного запаху та пилу, а також оптимізацію показників вологості.

Особливо актуальним цей вид буде для так званих "брудних зон" – ванних кімнат, санвузлів, гардеробів та інших технічних приміщень.

Докладніше про організацію системи витяжної вентиляції можна прочитати в статтях "Вентиляція ванної та санвузла", "Вентиляція ванної: як реалізувати".

Припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла

Ця система покликана збалансувати повітряні потоки між приміщенням та зовнішнім середовищем.

 • З одного боку, потрібна постійна подача свіжого повітря в кімнату для забезпечення комфорту мешканців.
 • З іншого – забруднене та запилене повітря має бути видалено назовні.

Саме з цими завданнями справляються припливно-витяжні установки.

До того ж, припливно-витяжні установки:

 • використовують енергію повітря, що подається, перетворюючи його в тепло;
 • виробляють глибоке очищення повітря, яке буде повністю відфільтровано від пилу, бруду, бактерій та ін.

Щоб побачити реалізацію цього способу повітрообміну в приватному будинку, переходьте до статті "Вентиляція в будинку", "Вентиляція в котеджі".

Підходи до проєктування

Централізована припливно-витяжна вентиляція передбачає створення проекту. Без цього кроку неможлива якісна реалізація системи вентиляції.

Важливо пам'ятати, що даний вид вентиляції має на увазі використання припливно-витяжної установки, яка зазвичай встановлюється в технічному приміщенні, та розведення мережі повітроводів від неї. Тиск у повітроводах, коректне трасування, повороти та інше – запорука довговічної та ефективної роботи системи вентиляції у квартирі.

 • НА ОСНОВІ ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ ПОВІТРЯ
 • Цей спосіб набирає все більшої популярності, оскільки пропонує енергоекономічний підхід до використання техніки. Його основою є контроль рівня CO2 та підтримання його на комфортному рівні (близько 600 ppm), для цього в кожній житловій кімнаті розміщується датчик CO2, а у вентиляцію встановлюються VAV-клапани.

  Для цього підходу використовується вентиляційне обладнання фірми Jablotron. VAV система призначена для зонального контролю подачі повітря. За допомогою датчиків вентустановка зчитує показники якості повітря в кімнатах. Якщо в будь-якій кімнаті спостерігається зростання рівня CO2 - обладнання реагує на цю тенденцію і перенаправляє за допомогою VAV-системи потік повітря в цю зону, обмежуючи активну подачу в інші зони. Коли тенденція перестає зростати, розподіл повітря повертається до рівномірного. При цьому весь цей час припливно-витяжна установка Jablotron Futura працює на мінімальних оборотах, дозволяючи економно використовувати обладнання. У випадку, якщо зростання рівня CO2 спостерігається в декількох зонах, тоді установка додасть швидкості, щоб нормалізувати якість повітря в кожній з них.

  Такий спосіб вентиляції квартири дозволяє оптимізувати роботу установки та підтримувати високу якість повітря. При коректному проектуванні та налаштуванні системи - мешканці отримають відмінний повітрообмін, тиху систему та повну інфографіку за станом мікроклімату у приміщенні.

  Обидва підходи широко використовуються на ринку України та здатні забезпечити правильний повітрообмін, необхідний для здорового мікроклімату у квартирі.

 • ПРОЄКТУВАННЯ НА ОСНОВІ РОЗРАХУНКУ ЗА КІЛЬКІСТЮ ЛЮДЕЙ
 • Розберемо, як це відбувається, на конкретному прикладі. Є трикімнатна квартира з двома спальнями та вітальнею. У ній проживають двоє дорослих та двоє дітей. З цих даних інженери проводять розрахунок:

  На одну особу, згідно з нормами ДБН при рівні підвищеного комфорту, має припадати 36 м3/год повітря. Далі необхідно прорахувати кількість повітря, що подається по кімнатах. Логіка проста: у кожній із спалень постійно перебувають 2 особи = 72 м3/год, а у вітальні одночасно можуть перебувати 4 особи = 144 м3/год.

  Повітряобмін у квартирі повинен бути збалансований, тому кількість повітря, що видаляється, дорівнює кількості поданого.

  За результатами проведеного розрахунку підбирається типорозмір припливно-витяжної установки – основи системи вентиляції. У даному випадку загальна кількість необхідного повітря на квартиру становить 288 м3/год і рекомендовані моделі вентустановок - Maico WS 320 KBET та Jablotron Futura L. Їхня продуктивність здатна забезпечити необхідну кількість повітря на квартиру та залишає запас на випадок приходу гостей - тоді установка зможе подавати більше свіжого повітря для підтримки комфорту. Повітря у такому обсязі подається до квартири постійно.  Варіанти згідно бюджету

  Преміум
  Преміум

  Централізована система вентиляції на базі Jablotron з контролем якості повітря за допомогою датчиків СО2 і VAV-клапанів

  Середній+
  Середній+

  Централізована система вентиляції з постійною витратою повітря

  Середній
  Середній

  Компактна централізована припливно-витяжна установка Meltem

  Бюджетний
  Бюджетний

  Децентралізована припливно-витяжна установка з використанням побутових рекуператорів

  Етапи реалізації проєкту

  Консультація
  01
  Консультація

  Протягом 1-1,5 години команда фахівців обговорюють із клієнтом варіанти системи, їх переваги та недоліки, зорієнтують за вартістю. Підсумок зустрічі - загальна концепція системи вентиляції.

  01
  Консультація
  Передпроєктна документація
  02
  Передпроєктна документація

  На даному етапі клієнту надають кілька документів щодо можливої системи вентиляції: прорахунки необхідної кількості повітря та фіналізовану комерційну пропозицію з різною ціновою політикою.

  02
  Передпроєктна документація
  Проєктування
  03
  Проєктування

  Інженери видають пакет документів з вентиляції, яким можна реалізувати систему навіть іншою компанією. Фахівці пояснять призначення кожного елемента для розуміння функціональності системи.

  03
  Проєктування
  Монтаж та обслуговування
  04
  Монтаж та обслуговування

  Ми здійснюємо монтаж виключно власними монтажними бригадами. Гарантійне та післягарантійне обслуговування вентсистеми - за нами. Запчастини для ремонту або розхідники – також можна замовити у нас.

  04
  Монтаж та обслуговування
  Рекомендоване обладнання
  Централізовані установки
  Централізовані установки

  Припливно-витяжні установки для здійснення загальнообмінної вентиляції у будинках та квартирах.

  Децентралізовані установки
  Децентралізовані установки

  Призначений для реалізації якісного повітрообміну у приміщенні.

  Побутові рекуператори
  Побутові рекуператори

  Рекуператори використовуються у квартирах та будинках для організації вентиляції.

  Бризери
  Бризери

  Пристрій для організації припливної вентиляції у квартирах та будинках

  Витяжні вентилятори
  Витяжні вентилятори

  Основне призначення вентилятора полягає у якісній витяжці повітряних мас із приміщення.

  Отримайте
  розрахунок від інженера

  Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
  за вашим проєктом

  Системи вентиляції і кондиціонування в 4х-кімнатній квартирі, ЖК Greenville Park
  Системи вентиляції і кондиціонування в 4х-кімнатній квартирі, ЖК Greenville Park
  Автор запису
  Опалення, водоочищення, кондиціонування, вентиляція і ВК в будинку, КГ Riviera Villas, Лебедівка
  Опалення, водоочищення, кондиціонування, вентиляція і ВК в будинку, КГ Riviera Villas, Лебедівка
  Автор запису
  СИСТЕМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ У ДВОРІВНЕВІЙ КВАРТИРІ, ЖК ГОЛОСІЇВСЬКИЙ ДВОРИК
  СИСТЕМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ У ДВОРІВНЕВІЙ КВАРТИРІ, ЖК ГОЛОСІЇВСЬКИЙ ДВОРИК
  Автор запису
  Кліматичні системи і дизайн інтер'єру - огляд об'єкта в м. Київ, вул. Липська
  Кліматичні системи і дизайн інтер'єру - огляд об'єкта в м. Київ, вул. Липська
  Системи вентиляції і канального кондиціонування в 3-кімнатній квартирі, вул. О. Гончара, Київ
  Системи вентиляції і канального кондиціонування в 3-кімнатній квартирі, вул. О. Гончара, Київ
  Автор запису
  VAV-система вентиляції і кондиціонування в художній галереї, г. Киев, ул. Прорізна
  VAV-система вентиляції і кондиціонування в художній галереї, г. Киев, ул. Прорізна
  Автор запису
  Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
  Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
  Автор запису
  Огляд креслень і рішень по вентиляції, кондиціонування, водопостачання та каналізації в будинку 380 м²
  Огляд креслень і рішень по вентиляції, кондиціонування, водопостачання та каналізації в будинку 380 м²
  Автор запису
  Наочна демонстрація роботи вентиляції за допомогою диму, худ. галерея на вул. Прорізній
  Наочна демонстрація роботи вентиляції за допомогою диму, худ. галерея на вул. Прорізній
  Автор запису
  Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
  Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
  Системи вентиляції, кондиціонування та парозволоження в інтер'єрі квартири ЖК «Новопечерські Липки»
  Системи вентиляції, кондиціонування та парозволоження в інтер'єрі квартири ЖК «Новопечерські Липки»
  Автор запису
  Комплекс інженерних систем, інтегрованих в квартирі, ЖК
  Комплекс інженерних систем, інтегрованих в квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"
  Автор запису
  Система вентиляції зі змінною витратою повітря (VAV-система): теорія і практика від Альтер Ейр
  Система вентиляції зі змінною витратою повітря (VAV-система): теорія і практика від Альтер Ейр
  Автор запису

  Бренди, яким ми довіряємо!

  Jablotron - чеська компанія, основним завданням якої є виробництво інтелектуального кліматичного обладнання. Це інноваційні припливно-витяжні вентиляційні установки, модуль Cool Breeze і ряд комплектуючих до них. Продукція Jablotron працює максимально автономно, інтегрується в систему "Розумний будинок" і управляється за допомогою додатку. Наша компанія - єдиний в Україні офіційний дистриб'ютор бренду.

  Meltem - німецька компанія, яка вже більше 40 років займається розробкою і виробництвом систем побутової вентиляції. Це високотехнологічні, компактні припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла, а також індивідуальні витяжні системи для ванних кімнат і санвузлів. Продукція відрізняється економним споживанням енергії та високою ефективністю, що пояснюється зосередженістю компанії на нових розробках та їх впровадженням в кожен продукт. Ми використовуємо обладнання Meltem в своїх проєктах і ви можете знайти його в нашому інтернет-магазині.

  MAICO - всесвітньо відомий німецький бренд, який виробляє вентиляційне обладнання. Його продукція відрізняється інноваційністю, високою технологічністю і абсолютною якістю кожної деталі. Має нагороди за відмінний дизайн. Компанія пропонує широкий асортимент вентиляторів, вентиляційних установок та інших рішень в області вентиляції для квартир, будинків і промислових об'єктів.

  Komfovent - це група компаній, об'єднаних виробництвом систем вентиляції та додаткових компонентів до них. Бренд пропонує широкий асортимент якісних вентиляційних установок, VAV клапанів і вентиляційних систем, які повністю відповідають своїй назві - тобто покликаних збільшити комфорт своїх покупців. Компанія часто виводить на ринок нові продукти, впроваджуючи інноваційні рішення і намагаючись бути ще ближче до споживачів.

  Elicent - торгова марка відділу побутової вентиляції італійського підрозділу Maico. Продукція Elicent - це завжди витончений привабливий дизайн, функціональність і чудове технічне виконання. Ми пропонуємо широкий асортимент вентиляторів цього бренду - витяжних, стельових, зовнішніх - для будь-якого типу повітропроводів, різної потужності і під будь-які потреби.

  Компанія Soler&Palau є одним зі світових лідерів в області виробництва вентиляційного обладнання. Вона вже понад півстоліття виробляє високотехнологічні пристрої для систем вентиляції будь-якої складності. Головний її пріоритет - безперервний розвиток і постійні інновації. Максимально тихі вентилятори, унікальний дизайн, що підходить під будь-який інтер'єр, широкий функціонал пристроїв - це все про продукцію Soler & Palau.

  Вентиляція в окремих приміщеннях квартири

  Організована витяжка на кухні

  При реалізації припливно-витяжної вентиляції централізованого типу забір повітря буде організований у всіх "брудних зонах" - у тому числі і на кухні.

  Компанія Jablotron пропонує унікальне рішення - інтегрувати кухонні витяжки у систему вентиляції.

  При виборі установки Jablotron з VAV-системою клапанів встановлюється витяжка Faber. Така комбінація забезпечує баланс припливного та витяжного повітря на кухні завдяки загальній автоматиці. При активації витяжки на кухні, VAV-клапани в інших кімнатах автоматично "закриваються". Якщо об'єм повітря, що забирається, перевищує поданий, то установка Jablotron починає посилену подачу чистого повітря, поки не буде досягнутий баланс.

  Оскільки витяжка інтегрована в систему вентиляції, тепло від поверхні смаження не викидається разом з відпрацьованим повітрям на вулицю, а використовується повторно завдяки рекуператору. Таким чином, у зимовий період знижується навантаження на систему опалення квартири.

  Розглянемо і класичний варіант організації витяжки на кухні.

  Для того, щоб запобігти розповсюдженню по квартирі запахів з кухні, крім парасольки над робочою поверхнею, додатково рекомендують встановлювати канальний вентилятор. Для каналів круглого перерізу чудово підходить Soler&Palau TD Silent 350/125.

  Вибір саме цього агрегату обумовлений насамперед високою ефективністю роботи та безшумністю. Для забору повітря на кухні, якомога ближче до робочої зони, встановлюють ґрати.

  Для того, щоб уникнути забруднення повітроводів і самого вентилятора, додатково рекомендують встановити жироуловлювачі. Викид повітря з кухні здійснюється в окремий повітропровід. У кухонному зонті також використовується потужний вентилятор для ефективного видалення повітря.

  Витяжка повітря з ванних кімнат та санвузлів

  Кліматичний салон Альтер Ейр відібрав лише перевірені вентилятори для ванної – якісні, ефективні та стильні!

  При проєктуванні припливно-витяжної вентиляції в квартирі необхідно забезпечити якісну витяжку повітря з приміщень ванних кімнат та санвузлів. На своїх об'єктах Альтер Ейр використовує відцентрові вентилятори побутового призначення Maico ER. Відмінною особливістю витяжних вентиляторів Maico ER є практично безшумна робота та високий напір, що дозволяє здійснювати викид повітря навіть у канали значної довжини.

  У ванній кімнаті ми використовуємо моделі з датчиком вологості (Maico ER 60 H), які автоматично активуються, коли кількість вологи в повітрі перевищуватиме задану користувачем межу. У санвузлі також застосовується вентилятор з таймером затримки (Maico ER 60 VZ), який включається через певний час після того, як людина зайшла до приміщення.

  Ще одним варіантом побутових витяжних вентиляторів для ванних і санвузлів є Elicent Elegance, які поєднують необхідні параметри для ефективної роботи: низький рівень шуму, високу продуктивність і приємний зовнішній вигляд, який поєднується з будь-яким інтер'єром приміщення. Устаткування випускається у трьох типорозмірах (Elichent Elegance 100, Elichent Elegance 120, Elicent Elegance 150) з різними параметрами.

  ​Можуть використовуватись і вентилятори MAICO ECA ipro, які ефективно справляються з викидом відпрацьованого повітря, видаленням неприємних запахів та оптимізацією показників вологості. Корпус пристрою виготовлений із міцного та якісного пластику, а сам вентилятор має надійний захист від перегрівання та конденсату.Для кімнат з особливим інтер'єром використовуються витяжні вентилятори Soler&Palau Silent Design, які відрізняються різноманітністю дизайнів та кольорової гами. Обладнання характеризується високоефективністю та якістю, що є гарантією довгострокової роботи пристрою.

  З метою забезпечення ефективної витяжки повітря з ванної або санвузла часто використовують канальні вентилятори. Серед переваг даного обладнання варто виділити продуктивність та прихований монтаж.Для витяжки повітря з гардеробних використовуються вентилятори з інтелектуальним керуванням (Maico ER 60 I), які автоматично вмикаються та викидають повітря регулярно через певний час.

  Охлодження повітря

  Багато людей плутають вентиляцію і кондиціонування в квартирі. Потрібно розуміти, що кондиціонери не подають свіже чисте повітря в кімнату, а тільки охолоджують його.А основним завданням вентиляції є забезпечення правильного повітрообміну в квартирі: подача чистого повітря, забір відпрацьованого, а не повноцінне охолодження приміщення. Але варто звернути увагу на вентиляцію з охолодженням.

  Вентиляція з охолодженням
  Вентиляція з охолодженням

  Підходить для демісезонного і нічного періоду. Знижує навантаження на систему кондиціонування в жарку пору і робить температуру комфортніше.

  Настінна система кондиціонування
  Настінна система кондиціонування

  Найпоширеніша система. Внутрішній блок монтується на стіну і охолоджує тільки кімнату, в якій знаходиться.

  Канальна система кондиціонування
  Канальна система кондиціонування

  Система преміум-класу. Внутрішній блок монтується в застельовий простір і рівномірно охолоджує квартиру.

  Фанкойл
  Фанкойл

  Особливістю фанкойла є холодоагент - вода, тому встановлюється він завжди з тепловим насосом або чиллером.

  Наші проєкти

  Ніщо краще не розповість про наш професіоналізм, ніж реалізовані проєкти

  Вентиляція та кондиціонування квартири в ЖК Бульвар Фонтанів

  • Балкон
  • Спальня
  • Кухня-вітальня
  ПВУ з рекуперацією тепла JABLOTRON FUTURA L

  Високоефективна припливно-витяжна установка для здійснення загальнообмінної вентиляції в будинках і квартирах. Повторно використовує тепло і вологу, які присутні в приміщенні. Має "рідну" VAV-систему (змінної подачі повітря).

  Daikin FTXS25K

  Інверторний кондиціонер Daikin FTXS25K/RXS25L3 - модель пішла далеко вперед від подібних пристроїв, розробники з'єднали в ній абсолютно весь функціонал, який може знадобитися для забезпечення комфортного мікроклімату в будь-якому приміщенні.

  Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann NK

  Конвектор Kampmann Katherm NK використовується для обігріву приміщень, призначений для прихованої установки у зоні підлоги.

  Вентиляція та кондиціонування квартири в ЖК Бульвар Фонтанів

  Системи вентиляції та кондиціювання в квартирі, ЖК "Русанівська гавань"

  • Дитяча
  • Кухня-вітальня
  • Лоджія
  • Кабінет
  НАСТІННИЙ КОНДИЦІОНЕР DAIKIN FTXM25N

  DAIKIN FTXM25N – сучасний високоефективний кондиціонер настінного типу монтажу, в якому використовується інверторна технологія.

  Канальний кондиціонер Daikin FBA50

  Канальний кондиціонер Daikin FBA50 забезпечує нагрівання, охолодження, вентиляцію та контроль вологості повітря.

  ПВУ із рекуперацією тепла JABLOTRON FUTURA L

  Високоефективна припливно-витяжна установка для здійснення загальнообмінної вентиляції у будинках та квартирах. Повторно використовує тепло, яке є у приміщенні. Має "рідну" VAV-систему (змінної подачі повітря).

  VAV-клапан змінної подачі повітря

  VAV-клапан – пристрій для змінної подачі повітря, який встановлюється на кожен повітропровід і регулює обсяг повітря, що подається.

  Системи вентиляції та кондиціювання в квартирі, ЖК "Русанівська гавань"

  Загально обмінна вентиляція в квартирі, ЖК Respublika

  • Пральня
  ПВУ з рекуперацією тепла JABLOTRON FUTURA L

  Високоефективна припливно-витяжна установка для здійснення загальнообмінної вентиляції в будинках і квартирах. Повторно використовує тепло і вологу, які присутні в приміщенні. Має "рідну" VAV-систему (змінної подачі повітря).

  Загально обмінна вентиляція в квартирі, ЖК Respublika

  Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

  • Вітальня
  • Ванна кімната
  • Міні-котельня - 1
  • Міні-котельня - 2
  Двощілинний лінійний дифузор TROX

  Канальний кондиціонер Daikin FDXM 35F

  Бойлер непрямого нагріву Drazice ОКСЕ

  Електричний котел Vaillant Eloblock

  Розширювальний бак Zilmet

  Рефайнер Ecowater - система пом'якшення і фільтрації води

  Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

  Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

  • Кухня
  • Обідня зона
  • Гардероб
  • Вітальня
  Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

  Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

  Кухонний змішувач MOONY

  Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

  Привід для повітряних заслінок Belimo

  Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

  Шумоглушники Salda

  Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

  Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

  Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

  Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

  Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

  Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

  Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

  Дизайнерський радіатор Jaga Strada

  Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

  Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

  Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

  Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

  Організація систем вентиляції та кондиціонування в 3х-кімнатній квартирі, вул. О. Гончара, Київ

  • Вентиляція
  • Подача повітря
  • Кондиціювання
  Вентустановка Jablotron Futura L

  Повітропровід Airflex гнучкий ізольований

  Повітропровід з оцинкованої сталі в теплоізоляції

  Канальний внутрішній блок кондиціонера Daikin FBA50A9

  Організація систем вентиляції та кондиціонування в 3х-кімнатній квартирі, вул. О. Гончара, Київ

  Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

  • Переговорна
  • Шоурум
  • Open-space
  ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

  Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

  Розподільна гребінка Uponor

  Насосна група Meibes

  Насос Grundfos UPS 25/6

  Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

  VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

  Насосна група Meibes

  Мідні труби системи опалення

  Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

  Акумулюючий бак Drazice UKV 102

  Шумоглушники для повітроводів

  Лінійний стельовий дифузор TROX

  Каучукова ізоляція на повітроводи

  Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

  Що про нас
  кажуть клієнти?

  Ми вибрали компанію Альтер Ейр для втілення нашого крутого інженерного проєкту в будівництві власного будинку. Тепер в будинку встановлені такі системи: опалення за допомогою теплового насоса, тепла підлога, припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, що дозволяє зберігати вологість і легко дихати свіжим чистим повітрям. У будинку зберігається прекрасна температура + 22°C - ніякої духоти і пилу. Всі чарівно!

  Євгеній
  Власник будинку

  Подивився в інтернеті кілька фірм і зупинився на компанії "Альтер Ейр". Після того, як поговорив з їх фахівцями я зрозумів, що люди дуже добре знаються на своїй справі. Вони детально пояснили, як правильно і з мінімальними витратами реалізувати опалення будинку та вентиляцію. За час проживання в новому будинку я вже випробував роботу цих систем, а особливо - легкість управління ними. Температура в будинку комфортна і тримається на заданому рівні. Вентиляція працює не чутно, але помітно - при закритих вікнах з ранку дихається вільно і легко, немає пилу. Я дуже задоволений роботою компанії "Альтер Ейр" і буду рекомендувати вас як хорошого виконавця, що робить якісну роботу!

  Петро Іванович
  Власник будинку
  Про компанію
  Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
  Ви звернулися за адресою!

  Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати.

  Детальніше про компанію

  500 корисних оглядів
  2 000 задоволених клієнтів
  10 000 товарів у магазині
  1 800 реалізованих об'єктів
  Спеціальні умови співпраці

  Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

  Стати партнером
  Дизайнерам
  інтер'єрів
  Архітекторам
  Прорабам
  Ділерам

  Важливі статті за темою

  Вентиляція в приватному будинку

  Як правильно організувати вентиляцію в приватному будинку - читайте в нашій статті

  Вентиляція у квартирі-студії

  Квартира-студія – це квартира, в якій в одному приміщенні розміщуються декілька зон: спальня, вітальня та кухня. Саме тому в ній важливо та необхідно організувати систему вентиляції.

  Проєктування систем вентиляції

  При будівництві або реконструкції будівель, проєктування вентиляції дозволяє значно заощадити кошти на закупівлю, монтаж та експлуатацію обладнання.

  Автор запису
  Вентиляція однокімнатної квартири

  Стаття призначена темі вентиляції однокімнатної квартири: пояснення специфіки, варіанти рішень на різні бюджети та чому варто довіряти спеціалістам

  Вентиляція з фільтром і підігрівом повітря

  Відповіді на питання про те, якою має бути вентиляція і фільтрація повітря в приміщенні, ви дізнаєтеся в даній статті.

  Автор запису
  Необхідність вентиляції будинку та варіанти технічних рішень

  Для правильної вентиляції необхідно враховувати безліч аспектів. Яких? Читайте в нашій статті!

  Автор запису
  Кондиціювання повітря в квартирі

  Як грамотно організувати систему кондиціонування - щоб і комфорт, і краса, і ефективність – читайте в нашій статті!

  Кондиціонування приватних будинків

  Кондиціювання у будинку важливо правильно реалізувати на кожному етапі. Як це зробити – читайте у нашій статті.

  Автор запису
  Кондиціонування приватних будинків

  Кондиціювання у будинку важливо правильно реалізувати на кожному етапі. Як це зробити – читайте у нашій статті.

  Автор запису
  Проєктування систем кондиціонування повітря

  Проєктування - обов'язковий крок в реалізації кондиціонування будинку або квартири. Читайте докладніше в нашій статті

  Автор запису
  Опалення в квартирі: 4 способи обігріву житла

  У статті розглянемо кілька варіантів реалізації обігріву приміщень і спробуємо визначити яке опалення найекономічніше.

  Автор запису
  Опалення для дому - варіанти рішень

  Сучасний ринок опалення в приватному будинку пропонує багато варіантів. Докладніше - у нашій статті.

  Автор запису
  Опалення в приватному будинку без газу: тепловий насос + твердопаливний котел

  В Україні часто трапляється, коли людина при придбанні або будівництві нерухомості, мало цікавиться можливістю підведення до ділянки різного роду мереж енергопостачання. І якщо в питанні організації водопостачання, каналізації або електропостачання не виникає великих труднощів, то в питанні підбиття газу все не так просто. Дана стаття покликана висвітлити способи вирішення подібних проблем.

  Автор запису
  Гібридне опалення будинку

  Гібридне опалення будинку – це комбінація двох і більше джерел тепла для обігріву будинку в зимовий час.

  Автор запису
  Економічне опалення будинку

  У статті ми розберемо як реалізувати економічне опалення будинку та яке обладнання є найкращим.

  Поширені питання

  СКІЛЬКИ КОШТУЄ ВЕНТИЛЯЦІЯ В КВАРТИРІ?

  Ціна вентиляції в квартирі розраховується індивідуально для кожного об'єкта. На формування кошторису впливає велика кількість чинників: обладнання, обв'язування, принцип організації системи тощо. Вентиляція квартири – ціна на послуги з монтажу вказана в статті "Монтаж систем вентиляції". Детальніше дізнавайтеся за телефоном 0-800-33-08-28.

  ЯК ПРАЦЮЄ ВЕНТИЛЯЦІЯ В КВАРТИРІ?

  Вентиляція в квартирі працює за принципом збалансованої подачі свіжого повітря в житлові або "чисті" зони і видалення відпрацьованого повітря, вологи і запахів з "брудних" зон. Обсяг припливного і витяжного повітря рівний. Такий підхід забезпечує повноцінний повітрообмін в квартирі.

  ВЕНТИЛЯЦІЯ В КВАРТИРІ: ВИДИ

  Вентиляція квартири може бути: 

  1. Централізована – передбачає монтаж вентустановки і прокладання мережі повітропроводів по всій квартирі. 

  2. Децентралізована – розміщення декількох компактних стінових вентустановок, які працюють попарно –одна на подачу, а друга – на видалення повітря, періодично вони міняються функціями.Детальніше про дані та інших видах вентиляції квартири читайте в нашій статті.

  ЧИ ПОТРІБНА ПРИПЛИВНО-ВИТЯЖНА ВЕНТИЛЯЦІЯ В КВАРТИРІ?

  Однозначно ТАК. Це дозволить забезпечити повноцінний повітрообмін в квартирі – подачу свіжого повітря і видалення відпрацьованого, а також вологи і запахів.

  НАВІЩО ПОТРІБНА ВЕНТИЛЯЦІЯ В КВАРТИРІ?

  Вентиляція – це запорука гарного самопочуття і здоров'я мешканців, так як вона відповідає за повітрообмін в квартирі. А це означає, що в приміщенні завжди є достатня кількість свіжого повітря, а всі запахи, волога і відпрацьоване повітря – вчасно і в повному обсязі видаляються.

  В КВАРТИРІ НЕМАЄ ВЕНТИЛЯЦІЇ, ЩО РОБИТИ?

  Відкриттям вікон зараз вже не обійтися. Необхідно задуматися про реалізацію повноцінної системи вентиляції в квартирі. Це можна зробити централізовано і децентралізовано. Обидва способи здатні забезпечити повітрообмін в приміщенні. Головне – грамотний розрахунок і проєктування.Детальніше про види і варіанти здійснення вентиляції читайте в нашій статті.

  ЯК МАЄ ПРАЦЮВАТИ ВЕНТИЛЯЦІЯ В КВАРТИРІ?

  Вентиляція повинна працювати за принципом зонування: свіже повітря подається в "чисті" зони – житлові кімнати (спальні, дитячі, вітальні), а відпрацьоване повітря витягується з "брудних" зон (ванних, гардеробів, санвузлів). 

  Необхідний обсяг повітря може розраховуватися за різними принципами, докладніше про них дивіться в статті Альтер Ейр - компанії з вентиляції в Києві.

  ЯК ЗРОБИТИ ВЕНТИЛЯЦІЮ В КВАРТИРІ?

  Вентиляцію квартири можна здійснити централізовано – на базі припливно-витяжної установки з рекуперацією тепла і вологи, а також децентралізовано – на компактних стінових вентустановках. Обидва способи мають право на життя і вибирати необхідно, ґрунтуючись на стадії ремонту/будівництва, бюджету і переваг. Детальніше про дані підходи до організації вентиляції в квартирі читайте в нашій статті.

  ЧОМУ ВАРТО ПРОЄКТУВАТИ ВЕНТИЛЯЦІЮ ДО ПОЧАТКУ РЕМОНТНИХ РОБІТ?

  Реалізуючи систему повітрообміну, важливо пам'ятати про створення «бази» перед безпосередньою установкою техніки. Мається на увазі проєктування системи, яке є запорукою ефективної роботи обладнання в майбутньому. Проєктування дозволить вам отримати такі переваги: 

  1. Система буде підібрана індивідуально під ваші потреби і бюджет. 
  2. При реалізації інженерного рішення буде врахована робота суміжних організацій (будівельників, дизайнера, монтажників і т.д.). 
  3. Обладнання буде не просто розміщене в першому-ліпшому місці, а гармонійно вписано в інтер'єр вашого приміщення. 
  4. Передбачається можливість суміщення цієї системи з іншими інженерними системами (кондиціонування, зволоження).
  ЗАМОВТЕ ПРОЄКТ СИСТЕМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ

  Залишіть заявку на сайті та наші менеджери зв'яжуться з Вами протягом дня.

  ЗАМОВТЕ ПРОЄКТ СИСТЕМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ
  Відгуки і питання
  • 4 / 5

   Nikolai

   Добрый вечер, хотел бы узнать сколько по времени занимает именно проектирование системы вентиляции, и реально ли установить все оборудование в кратчайшие сроки?

  • Команда Альтер Эйр

   Добрый день, Николай. Длительность проектирования зависит от многих факторов, включая сложность проекта и особенности интерьера Вашей квартиры. Скорость монтажа вентсистем также зависит от площади квартиры, выбранного оборудования и архитектурных особенностей объекта. Чтобы получить консультацию от нашего специалиста и узнать детальнее о всех нюансах, звоните нам ☎️ 0 800 33 08 28