Вентиляція
в квартирі

Чисте і свіже повітря в будь-якому приміщенні
Можливість нагріву і охолодження повітря
Rekuperatsiya tepla i vlagi
Рекуперація тепла і вологи - економія на опаленні
Запобігання виникнення грибка і цвілі

Види вентиляції квартири

Для створення комфортних умов проживання в міській квартирі необхідно подбати не тільки про гарний ремонт, але і про інженерні комунікації, такі як водо- та електропостачання, опалення, кондиціонування і вентиляція

З огляду на сучасні тенденції в будівництві (теплоізоляція, збільшення герметичності віконних і дверних прорізів), система повітрообміну в квартирі стає життєво необхідною.

Примусова припливно-витяжна вентиляція
Примусова припливно-витяжна вентиляція

Найбільш правильна і збалансована система – здійснює подачу свіжого повітря і видалення відпрацьованого повітря в квартирі.

Примусова припливна система вентиляції
Примусова припливна система вентиляції

Забезпечує подачу свіжого повітря в квартиру. Можливо це завдяки спеціальним пристроям – припливним вентиляційним установкам.

Примусова витяжна система в квартирі
Примусова витяжна система в квартирі

За допомогою витяжних вентиляторів з квартири видаляється відпрацьоване повітря, волога і запахи. Використовуються осьові і канальні види.

Природна вентиляція в квартирі
Природна вентиляція в квартирі

Цей спосіб повітрообміну в житлових приміщеннях безкоштовний, простий, але неефективний. Відкриття вікон або утворення протягів – її основа.

Комплексний підхід до клімату

При розробці і реалізації системи вентиляції квартири у комплексі необхідно в першу чергу розуміти складові даного процесу і їх призначення в її здійсненні

Konsultatsiya i razrabotka kontseptsii
Розробка концепту

Формування принципу роботи і складових майбутньої системи вентиляції

Podbor oborudovaniya
Підбір обладнання

Кілька варіантів техніки для здійснення вентиляції під різний бюджет

3
Проєктування

Повний пакет документів з кресленнями і специфікаціями для вентиляції

Montazh
Монтаж

Встановлення устаткування сертифікованими бригадами відповідно до проєкту

Nastroyka i zapusk sistemy
Пусконаладочные работы

Налаштування та перевірка ефективності системи перед її стартом

Servis
Сервіс

Обслуговування та моніторинг системи вентиляції після початку її роботи

Отримайте
розрахунок від інженера

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
за вашим проєктом

Підходи до проєктування

Централізована припливно-витяжна вентиляція передбачає створення проєкту. Без цього кроку неможлива якісна реалізація системи вентиляції. 

Важливо пам'ятати, що даний вид вентиляції передбачає використання припливно-витяжної установки, яка зазвичай встановлюється в технічному приміщенні, і розведення мережі повітропроводів від неї. Тиск в повітроводах, коректне трасування, повороти та інше – запорука довговічної та ефективної роботи системи вентиляції в квартирі.

На підставі показників якості повітря
На підставі показників якості повітря

Основа – управління вентиляцією за допомогою VAV-клапанів на підставі показників з датчиків CO. Здійснюється на обладнанні Jablotron.

Розрахунок за кількістю проживаючих людей
Розрахунок за кількістю проживаючих людей

Передбачає підбір необхідного обладнання та проєктування системи на підставі кількості людей, які постійно проживають в квартирі.

Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Кінцевим
покупцям

Вентиляція в окремих приміщеннях квартири

Організована витяжка на кухні

Для того, щоб запобігти поширенню по квартирі запахів з кухні, крім витяжного зонту над робочою поверхнею, додатково рекомендують встановлювати канальний вентилятор. Для каналів круглого перетину відмінно підходить Soler&Palau TD Silent 350/125

Вибір саме цього агрегату обумовлений, перш за все, високою ефективністю роботи та безшумністю. Для забору повітря на кухні, якомога ближче до робочої зони, встановлюють решітки. 

Для того, щоб уникнути забруднення повітропроводів і самого вентилятора, додатково рекомендують встановити жироуловлювачі. Викид повітря з кухні здійснюється в окремий повітропровід. В кухонному зонті так само використовується потужний вентилятор для ефективного видалення повітря.

Витяжка повітря з ванних кімнат і санвузлів

Кліматичний салон Альтер Ейр відібрав тільки перевірені вентилятори для ванної – якісні, ефективні та стильні!

При проєктуванні припливно-витяжної вентиляції в квартирі необхідно забезпечити якісну витяжку повітря з приміщень ванних кімнат і санвузлів. На своїх об'єктах Альтер Ейр використовує відцентрові вентилятори побутового призначення Maico ER. Відмінною особливістю витяжних вентиляторів Maico ER є практично безшумна робота і високий натиск, що дозволяє здійснювати викид повітря навіть в канали значної довжини.

У ванній кімнаті ми використовуємо моделі з датчиком вологості (Maico ER 60 H), які автоматично активуються, коли кількість вологи в повітрі буде перевищувати задану користувачем межу. У санвузлі також застосовується вентилятор з таймером затримки (Maico ER 60 VZ), який включається через певний час після того, як людина зайшла в приміщення.

Ще одним варіантом побутових витяжних вентиляторів для ванних і санвузлів є Elicent Elegance, які поєднують в собі необхідні параметри для ефективної роботи: низький рівень шуму, високу продуктивність і приємний зовнішній вигляд, який поєднується з будь-яким інтер'єром приміщення. Обладнання випускається в трьох типорозмірах (Elichent Elegance 100, Elichent Elegance 120, Elicent Elegance 150) з різними параметрами.

Можуть використовуватися і вентилятори MAICO ECA ipro, які ефективно справляються з викидом відпрацьованого повітря, видаленням неприємних запахів і оптимізацією показників вологості. Корпус пристрою виготовлений з міцного і якісного пластику, а сам вентилятор має надійний захист від перегріву і конденсату. 
Для кімнат з особливим інтер'єром використовуються витяжні вентилятори Soler&Palau Silent Design, які відрізняються різноманітністю дизайнів та кольорової гами. Обладнання характеризується високоефективністю та якістю, що є гарантією довгострокової роботи пристрою.

З метою забезпечення ефективної витяжки повітря з ванної кімнати або санвузла часто використовують канальні вентилятори. Серед переваг даного обладнання варто виділити продуктивність і прихований монтаж. 
Для витяжки повітря з гардеробних використовуються вентилятори з інтелектуальним управлінням (Maico ER 60 I), які автоматично включаються і викидають повітря регулярно через певний проміжок часу.

Краща техніка для проєктів

Для реалізації системи вентиляції ми використовуємо винятково перевірене обладнання: ефективне, економне і легке в управлінні.

Наші проєкти

Ніщо краще не розповість про наш професіоналізм, ніж реалізовані проєкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.

Мідні труби системи опалення

При організації інженерних систем всі обв'язки котелень ми робимо на міді. Цей матеріал не боїться перепадів температури, не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів і має термін експлуатації 50 років, що можна порівняти з терміном служби житлових об'єктів. Мідні труби забезпечують надійність і довговічність всієї системи.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепаду тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю та антикорозійними властивостями.

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Акумулюючий бак Drazice UKV 102 призначений для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора системи опалення (в нашому випадку - теплового насоса). Він виготовлений зі сталі, внутрішня поверхня залишається необробленою. Покритий поліуретановою теплоізоляцією, що не знімається. Ми віддаємо перевагу бренду Drazice при реалізації систем з нагрівальними елементами.

Шумоглушники для повітроводів

Шумоглушники для повітроводів необхідні для того, щоб знизити рівень шуму. В офісних приміщеннях ця вимога особливо актуальна. Шумоглушники монтуються в повітроводах безпосередньо за вентиляційним агрегатом і значно знижують рівень шуму в вентканалах. У проєктах ми використовуємо найякісніші шумоглушники відомих марок, наприклад - Systemair.

Лінійний стельовий дифузор TROX

Лінійні дифузори TROX - це стиль і комфорт в офісі та будинку. З їх допомогою реалізується ідеальний розподіл повітря зі стелі. Повітряні потоки, що подаються, змішуються з повітрям в приміщенні в безпосередній близькості від дифузора. Завдяки цьому виключається ефект протягу.

Каучукова ізоляція на повітроводи

Для повітроводів ми використовуємо ізоляцію зі спіненого каучуку. Вона надійно захищає трубопроводи від утворення конденсату, відрізняється легкістю, довговічністю і стійкістю до агресивних середовищ. Має низьку теплопровідність, високу еластичність і пароізоляційні властивості. Каучукова ізоляція - відмінне довгострокове рішення для ізоляції вентиляційного обладнання.

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Підсумки

Вентиляція квартири взимку і влітку – складний, але необхідний елемент комфорту. Вентиляція в квартирах так само необхідна, як і приватних будинках. Її реалізація має той же принцип, однак потрібно враховувати особливості кожного окремого приміщення. 

В даній ситуації є два варіанти:

 1. Організувати природний спосіб вентиляції в квартирі – самостійно і без додаткових пристосувань.
 2. Або ж, проконсультувавшись з фахівцями, підібрати найбільш оптимальне обладнання. В даному випадку ви можете бути впевнені, що грамотна організація системи запорука затишку та свіжого повітря в квартирі. І це далеко не завжди коштує величезних коштів. За прийнятну ціну ви зможете придбати якісне обладнання і назавжди забудете про задуху і постійні малоефективні провітрювання приміщень, а в компанії Альтер Ейр розроблять проєкт вентиляції квартири таким чином, щоб вона працювала максимально ефективно. Припливно-витяжна вентиляція Київ та інші міста – в Альтер Ейр на рахунку об'єкти по всій Україні і Європі!
Бренди, яким ми довіряємо!

Jablotron - чеська компанія, основним завданням якої є виробництво інтелектуального кліматичного обладнання. Це інноваційні припливно-витяжні вентиляційні установки, модуль Cool Breeze і ряд комплектуючих до них. Продукція Jablotron працює максимально автономно, інтегрується в систему "Розумний будинок" і управляється за допомогою додатку. Наша компанія - єдиний в Україні офіційний дистриб'ютор бренду.

Meltem - німецька компанія, яка вже більше 40 років займається розробкою і виробництвом систем побутової вентиляції. Це високотехнологічні, компактні припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла, а також індивідуальні витяжні системи для ванних кімнат і санвузлів. Продукція відрізняється економним споживанням енергії та високою ефективністю, що пояснюється зосередженістю компанії на нових розробках та їх впровадженням в кожен продукт. Ми використовуємо обладнання Meltem в своїх проєктах і ви можете знайти його в нашому інтернет-магазині.

MAICO - всесвітньо відомий німецький бренд, який виробляє вентиляційне обладнання. Його продукція відрізняється інноваційністю, високою технологічністю і абсолютною якістю кожної деталі. Має нагороди за відмінний дизайн. Компанія пропонує широкий асортимент вентиляторів, вентиляційних установок та інших рішень в області вентиляції для квартир, будинків і промислових об'єктів.

Komfovent - це група компаній, об'єднаних виробництвом систем вентиляції та додаткових компонентів до них. Бренд пропонує широкий асортимент якісних вентиляційних установок, VAV клапанів і вентиляційних систем, які повністю відповідають своїй назві - тобто покликаних збільшити комфорт своїх покупців. Компанія часто виводить на ринок нові продукти, впроваджуючи інноваційні рішення і намагаючись бути ще ближче до споживачів.

Elicent - торгова марка відділу побутової вентиляції італійського підрозділу Maico. Продукція Elicent - це завжди витончений привабливий дизайн, функціональність і чудове технічне виконання. Ми пропонуємо широкий асортимент вентиляторів цього бренду - витяжних, стельових, зовнішніх - для будь-якого типу повітропроводів, різної потужності і під будь-які потреби.

Компанія Soler&Palau є одним зі світових лідерів в області виробництва вентиляційного обладнання. Вона вже понад півстоліття виробляє високотехнологічні пристрої для систем вентиляції будь-якої складності. Головний її пріоритет - безперервний розвиток і постійні інновації. Максимально тихі вентилятори, унікальний дизайн, що підходить під будь-який інтер'єр, широкий функціонал пристроїв - це все про продукцію Soler & Palau.

Віртуальний тур
реалізованими об'єктами

Пропонуємо вам відвідати онлайн один з наших об'єктів і оцінити високу
якість дизайнерського рішення і монтажу.

VAV-система вентиляції і кондиціонування в художній галереї, г. Киев, ул. Прорізна
Автор запису
Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Автор запису
Наочна демонстрація роботи вентиляції за допомогою диму, худ. галерея на вул. Прорізній
Автор запису
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Системи вентиляції, кондиціонування та парозволоження в інтер'єрі квартири ЖК «Новопечерські Липки»
Автор запису
Комплекс інженерних систем, інтегрованих в квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"
Автор запису
Система вентиляції зі змінною витратою повітря (VAV-система): теорія і практика від Альтер Ейр
Автор запису
Інженерні системи в готовому ремонті трикімнатної квартири
Автор запису

Етапи реалізації проєкту

Ми побудували процес, що гарантує відмінний результат
01
Консультація

Консультація

Перш ніж запропонувати концепцію з вентиляції, нашим фахівцям необхідно розуміти потреби та можливості клієнта, а також отримати всі вихідні дані за об'єктом. Зустріч проходить або в офісі-шоурумі Альтер Ейр, де кожен може побачити, відчути і покерувати різними системами вентиляції, або через онлайн зв'язок. Протягом 1-1,5 години команда фахівців (ПМ й інженери) обговорюють з клієнтом можливі варіанти системи вентиляції, їх переваги та недоліки, зорієнтують по середній вартості. Після зустрічі спільним рішенням приймається концепція вентиляції, за якою буде відбуватися подальша робота.

02
Передпроєктна документація

Передпроєктна документація

На даному етапі клієнт отримує ряд документів з системи вентиляції: розрахунки за кількістю повітря (основа для розуміння типорозміру обладнання) й фіналізовану комерційну пропозицію в 3-х варіантах з різною ціновою політикою: бюджетний, середній та преміум (обладнання + обв'язування повітроводами). Фінальна вартість системи вентиляції після складання проєкту може змінитися в рамках 15% у більшу або меншу сторону, але глобально - точно не зміниться. На даному етапі клієнт вже має чітке розуміння щодо загального бюджету, концепції та необхідного вентиляційного обладнання.

03
Проєктування

Проєктування

Після вибору варіанту за бюджетом настає час проєктування системи вентиляції. Для старту робіт клієнт вносить 10% передоплати від загальної суми. Фахівці починають проєктування, в процесі комунікуючи з клієнтом і суміжними спеціалістами (дизайнерами, архітекторами, виконробами тощо). Вносяться правки і проєкт затверджується клієнтом при зустрічі. Інженери видають повний пакет документів з вентиляції, за яким можна реалізувати систему навіть в іншій компанії. Наші фахівці пояснять призначення кожного повітровода, дроселя або клапана, для чіткого розуміння функціональності й ефективності системи.

04
Монтаж вентиляції

Монтаж вентиляції

За нашими фахівцями - доставка і монтаж систем. Велика перевага - ми здійснюємо монтаж винятково власними бригадами. Вони проходять навчання і сертифікацію за кожним видом вентиляційного обладнання, тому можуть гарантувати якість і відмінний результат. Обов'язковий проміжний етап - пусконалагоджувальні роботи. Фахівці проводять налаштування і тестування системи, щоб переконається у правильності реалізації, а також її ефективності. Фінальний запуск вентиляційної системи проводиться у присутності клієнта і головного інженера, аби переконатись у коректній роботі всіх складових.

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Гарантійне та післягарантійне обслуговування вентсистеми - за нами. Інноваційне вентиляційне обладнання, яке ми встановлюємо, часто навіть не вимагає нашої присутності - аналіз, налаштування і сервіс ми можемо провести онлайн. У випадку поломки або виникнення несправностей - наш сервісний інженер запропонує найкращий пакет послуг і вишле бригаду в зручний для клієнта день. Ми також зможемо проаналізувати систему і запропонувати варіанти її оптимізації - теж дистанційно. Запчастини для ремонту або витратні матеріали (наприклад, змінні фільтри для вентиляційної установки) - також можете замовити у нас.

Залишилися питання?

Швидка консультація від фахівця

Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати. У роботі ми схожі на сімейного лікаря - лікуємо ваш будинок, аналізуємо проблему, пропонуємо варіанти її вирішення, а не просто продаємо пігулки, як фармацевт в аптеці.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів

Важливі статті за темою

Вентиляція в приватному будинку

Вентиляція у приватному будинку - одна з основних систем для міцного здоров'я і гарного самопочуття мешканців. Необхідно подбати про постійну подачу свіжого повітря і видалення відпрацьованого в приміщеннях. Як правильно організувати вентиляцію в приватному будинку - читайте в нашій статті

Вентиляція у квартирі-студії

Квартира-студія – це квартира, в якій в одному приміщенні розміщуються декілька зон: спальня, вітальня та кухня. Саме тому в ній важливо та необхідно організувати систему вентиляції.

Проєктування систем вентиляції

При будівництві або реконструкції будь-яких видів будівель (котеджів, квартир, заміських будинків, промислових і адміністративних будівель) важливим етапом є проєктування та монтаж систем вентиляції та кондиціонування. Проєктування вентиляції на попередній стадії будівництва дозволяє значно заощадити кошти на закупівлю та монтажі обладнання для інженерної системи, а також їх експлуатації.

Автор запису
Вентиляція однокімнатної квартири

Стаття призначена темі вентиляції однокімнатної квартири: пояснення специфіки, варіанти рішень на різні бюджети та чому варто довіряти спеціалістам

Вентиляція з фільтром і підігрівом повітря

Все частіше люди стикаються з проблемою нестачі якісного повітрообміну в приміщенні. Намагаються уникнути проблем частим провітрюванням, вологим прибиранням та іншими малоефективними методами, щоб підвищити якість повітря. На сьогоднішній день за рішення даної проблеми відповідає припливно-витяжна вентиляція з фільтром. Відповіді на питання про те, якою має бути вентиляція і фільтрація повітря в приміщенні, ви дізнаєтеся далі.

Автор запису
Необхідність вентиляції будинку та варіанти технічних рішень

Система вентиляції, на відміну від інших кліматичних систем потрібна людині 365 днів у році, адже вона забезпечує повноцінний повітрообмін у будинку. Для правильної вентиляції необхідно враховувати безліч аспектів. Яких? Читайте в нашій статті!

Автор запису
Кондиціювання повітря в квартирі

Некомфортна температура в квартирі явно не сприяє високій продуктивності і гарному самопочуттю. Як грамотно організувати систему кондиціонування - щоб і комфорт, і краса, і ефективність – читайте в нашій статті!

Кондиціонування приватних будинків

Кондиціювання в будинку - запорука комфорту його мешканців. Тим не менш, важливо правильно реалізувати систему на кожному етапі. Як це зробити - читайте в нашій статті.

Автор запису
Кондиціонування приватних будинків

Кондиціювання в будинку - запорука комфорту його мешканців. Тим не менш, важливо правильно реалізувати систему на кожному етапі. Як це зробити - читайте в нашій статті.

Автор запису
Проєктування систем кондиціонування повітря

Проєктування - обов'язковий крок в реалізації кондиціонування будинку або квартири. Саме завдяки проєкту можна підібрати оптимальну потужність обладнання як з точки зору ефективності, так і витрат. Читайте докладніше в нашій статті

Автор запису
Опалення в квартирі: 4 способи обігріву житла

Опалення - одна з найважливіших комунікацій в квартирі або будинку. Дана система необхідна для компенсації втрати тепла в холодну пору року. У цій статті розглянемо кілька варіантів реалізації обігріву приміщень і спробуємо визначити яке опалення найбільш економічне.

Автор запису
Опалення для дому - варіанти рішень

Опалення в приватному будинку - основоположна система, без якої неможливо уявити комфортне перебування взимку. Сучасний ринок пропонує безліч варіантів, а ми пропонуємо допомогти розібратися з ними в нашій статті.

Автор запису
Опалення в приватному будинку без газу: тепловий насос + твердопаливний котел

В Україні часто трапляється, коли людина при придбанні або будівництві нерухомості, мало цікавиться можливістю підведення до ділянки різного роду мереж енергопостачання. І якщо в питанні організації водопостачання, каналізації або електропостачання не виникає великих труднощів, то в питанні підбиття газу все не так просто. Дана стаття покликана висвітлити способи вирішення подібних проблем.

Автор запису
Гібридне опалення будинку

Гібридне опалення будинку – це комбінація двох і більше джерел тепла для обігріву будинку в зимовий час. Для такої системи можуть використовуватися тепловий насос і газовий котел; електрокотел і твердопаливний котел; тепловий насос та електричний котел або ж реалізуватися гібридне опалення з сонячними колекторами.

Автор запису
Економічне опалення будинку

У статті ми розберемо як реалізувати економічне опалення будинку та яке обладнання є найкращим для опалення будинків і квартир.

Що про нас
кажуть клієнти?

Ми вибрали компанію Альтер Ейр для втілення нашого крутого інженерного проєкту в будівництві власного будинку. Тепер в будинку встановлені такі системи: опалення за допомогою теплового насоса, тепла підлога, припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, що дозволяє зберігати вологість і легко дихати свіжим чистим повітрям. У будинку зберігається прекрасна температура + 22°C - ніякої духоти і пилу. Всі чарівно!

Євгеній
Власник будинку

Подивився в інтернеті кілька фірм і зупинився на компанії "Альтер Ейр". Після того, як поговорив з їх фахівцями я зрозумів, що люди дуже добре знаються на своїй справі. Вони детально пояснили, як правильно і з мінімальними витратами реалізувати опалення будинку та вентиляцію. За час проживання в новому будинку я вже випробував роботу цих систем, а особливо - легкість управління ними. Температура в будинку комфортна і тримається на заданому рівні. Вентиляція працює не чутно, але помітно - при закритих вікнах з ранку дихається вільно і легко, немає пилу. Я дуже задоволений роботою компанії "Альтер Ейр" і буду рекомендувати вас як хорошого виконавця, що робить якісну роботу!

Петро Іванович
Власник будинку

Поширені питання

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ВЕНТИЛЯЦІЯ В КВАРТИРІ?

Ціна вентиляції в квартирі розраховується індивідуально для кожного об'єкта. На формування кошторису впливає велика кількість чинників: обладнання, обв'язування, принцип організації системи тощо. Вентиляція квартири – ціна на послуги з монтажу вказана в статті "Монтаж систем вентиляції". Детальніше дізнавайтеся за телефоном 0-800-33-08-28.

ЯК ПРАЦЮЄ ВЕНТИЛЯЦІЯ В КВАРТИРІ?

Вентиляція в квартирі працює за принципом збалансованої подачі свіжого повітря в житлові або "чисті" зони і видалення відпрацьованого повітря, вологи і запахів з "брудних" зон. Обсяг припливного і витяжного повітря рівний. Такий підхід забезпечує повноцінний повітрообмін в квартирі.

ВЕНТИЛЯЦІЯ В КВАРТИРІ: ВИДИ

Вентиляція квартири може бути: 

1. Централізована – передбачає монтаж вентустановки і прокладання мережі повітропроводів по всій квартирі. 

2. Децентралізована – розміщення декількох компактних стінових вентустановок, які працюють попарно –одна на подачу, а друга – на видалення повітря, періодично вони міняються функціями.Детальніше про дані та інших видах вентиляції квартири читайте в нашій статті.

ЧИ ПОТРІБНА ПРИПЛИВНО-ВИТЯЖНА ВЕНТИЛЯЦІЯ В КВАРТИРІ?

Однозначно ТАК. Це дозволить забезпечити повноцінний повітрообмін в квартирі – подачу свіжого повітря і видалення відпрацьованого, а також вологи і запахів.

НАВІЩО ПОТРІБНА ВЕНТИЛЯЦІЯ В КВАРТИРІ?

Вентиляція – це запорука гарного самопочуття і здоров'я мешканців, так як вона відповідає за повітрообмін в квартирі. А це означає, що в приміщенні завжди є достатня кількість свіжого повітря, а всі запахи, волога і відпрацьоване повітря – вчасно і в повному обсязі видаляються.

В КВАРТИРІ НЕМАЄ ВЕНТИЛЯЦІЇ, ЩО РОБИТИ?

Відкриттям вікон зараз вже не обійтися. Необхідно задуматися про реалізацію повноцінної системи вентиляції в квартирі. Це можна зробити централізовано і децентралізовано. Обидва способи здатні забезпечити повітрообмін в приміщенні. Головне – грамотний розрахунок і проєктування.Детальніше про види і варіанти здійснення вентиляції читайте в нашій статті.

ЯК МАЄ ПРАЦЮВАТИ ВЕНТИЛЯЦІЯ В КВАРТИРІ?

Вентиляція повинна працювати за принципом зонування: свіже повітря подається в "чисті" зони – житлові кімнати (спальні, дитячі, вітальні), а відпрацьоване повітря витягується з "брудних" зон (ванних, гардеробів, санвузлів). 

Необхідний обсяг повітря може розраховуватися за різними принципами, докладніше про них дивіться в статті Альтер Ейр.

ЯК ЗРОБИТИ ВЕНТИЛЯЦІЮ В КВАРТИРІ?

Вентиляцію квартири можна здійснити централізовано – на базі припливно-витяжної установки з рекуперацією тепла і вологи, а також децентралізовано – на компактних стінових вентустановках. Обидва способи мають право на життя і вибирати необхідно, ґрунтуючись на стадії ремонту/будівництва, бюджету і переваг. Детальніше про дані підходи до організації вентиляції в квартирі читайте в нашій статті.

Чому варто проєктувати вентиляцію до початку ремонтних робіт?

Реалізуючи систему повітрообміну, важливо пам'ятати про створення «бази» перед безпосередньою установкою техніки. Мається на увазі проєктування системи, яке є запорукою ефективної роботи обладнання в майбутньому. Проєктування дозволить вам отримати такі переваги: 

 1. Система буде підібрана індивідуально під ваші потреби і бюджет. 
 2. При реалізації інженерного рішення буде врахована робота суміжних організацій (будівельників, дизайнера, монтажників і т.д.). 
 3. Обладнання буде не просто розміщене в першому-ліпшому місці, а гармонійно вписано в інтер'єр вашого приміщення. 
 4. Передбачається можливість суміщення цієї системи з іншими інженерними системами (кондиціонування, зволоження).
Зашились питання про систему вентиляції?

Залишайте заявку і наш інженер зв'яжеться з Вами,
щоб обговорити об'єкт і запропонувати оптимальні варіанти

Відгуки і питання
Відгуки відсутні