Готові рішення з опалення

Тип объекта
Тип приміщення
Тип інженерної системи
Топ запит
16 лют 2017
34 хв читання
1 коментар
5 / 5
Автор запису
Топ запит
16 лют 2017
34 хв читання
1 коментар
5 / 5
Автор запису
01 вер 2021
#1145P
01 вер 2021
#1145P
25 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Автор запису
23 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Автор запису
28 хв читання
0 коментарів
0 / 5
16 лют 2017
#171P
16 лют 2017
#171P
Автор запису
34 хв читання
1 коментар
5 / 5
Автор запису
43 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Автор запису
30 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Автор запису
34 хв читання
0 коментарів
0 / 5
06 лип 2016
#106P
06 лип 2016
#106P
25 хв читання
0 коментарів
0 / 5
08 лип 2016
#105P
08 лип 2016
#105P
24 хв читання
0 коментарів
0 / 5
24 хв читання
0 коментарів
0 / 5
11 лип 2016
#98P
11 лип 2016
#98P
23 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Автор запису
29 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Огляди обладнання

Добре організована опалювальна система будинку - основоположний елемент комфорту. В даному розділі ви можете ознайомитися з загальною інформацією про системи опалення на базі різних котлів, геліотермальних систем, теплових насосів і систем теплої підлоги. Наведені нами матеріали підготовлені за участю нашого інженерного відділу для того, що б дати вам найбільш достовірну інформацію про сучасні системи опалення, які застосовуються зараз в Україні. Всі матеріали відображають надані нами послуги - ми продаємо опалювальне обладнання, виконуємо проекти опалення та реалізуємо монтаж опалювального обладнання під індивідуальні потреби замовника. Типові рішення це матеріали, завдяки яким наші клієнти отримують розуміння того, як буде виглядати їх система опалення для того що б відповідати їх вимогам до комфорту і економічності роботи.

Установка системи опалення в приватному будинку Система опалення в приватному будинку
Монтаж системи опалення

Традиційні системи опалення

На сьогоднішній день використання котлів опалення - найпоширеніший спосіб для опалення квартир і приватних будинків. Найбільш популярні газові котли, електричні котли найчастіше зустрічаються в індивідуальних системах опалення для квартир, твердопаливні котли - виключно для приватних будинків і комерційної нерухомості. Така специфіка поширення пояснюється доступністю палива для котлів, а так само специфікою їх використання (вимоги до місця установки дозвільна документація).

Так в висотні багатоквартирні будинки не можна встановлювати твердопаливні і є обмеження для газових котлів опалення (залежить від поверховості будівлі). Тому в малоповерхових багатоквартирних будинках можна встановити індивідуальне опалення в квартирі на базі традиційного або конденсаційного газового котла, а в висотних багатоповерхових будівлях ставлять електричні котли. У той же час для приватного будинку встановити твердопаливний котел не проблема, а значить можна опалювати великі площі набагато дешевшим паливом - дровами, пелетами, вугіллям.
Компанія Альтер Ейр виконує проекти опалення на базі всіх перерахованих вище видів котлів.​

Креслення розробки системи опалення в приватному будинку
Приклад роботи і установки системи опалення в приватному будинку

Геліотермальні або сонячні системи опалення

Геліосистеми для опалення будинку - такий вид опалення, при якому використовуються природні джерела тепла, а точніше - сонце. Сонячне опалення здатне забезпечувати гарячою водою житлові будинки, дачі, котеджі, таунхауси і комерційну нерухомість в плині цілого року. Так само в зимовий час служітт в якості додаткового джерела тепла, чим суттєво знижує навантаження на основну систему опалення та економить енергоносії в опалювальний сезон. З цих причин сонячне опалення швидко набирає популярність в Україні і все частіше встановлюється разом з традиційною системою опалення та гарячого водопостачання в приватних будинках.

Системи з використанням теплових насосів

Тепловий насос для опалення будинку – ще один вид обладнання, що відноситься до «зеленого» класу, а точніше поновлюваних джерел енергії. Подібно до сонячних систем опалення він частіше використовується як допоміжний елемент в системі опалення. Теплові насоси можуть бути таких видів:

  • повітря—вода;
  • вода—вода;
  • повітря—повітря.

Основними перевагами використання теплових насосів є тривалий термін експлуатації такого обладнання, мінімальні експлуатаційні витрати, екологічність і безпека. Крім того, такі системи легко монтуються в будь-яку теплову систему.

Система тепла підлога в приватному будинку
Система тепла підлога в приватному будинку

Система тепла підлога

Дана технологія в умовах українського клімату частіше використовується як додаткове джерело опалення і в залежності від того, які ви вимоги ставите перед цим джерелом - розміщується в тій чи іншій кімнаті. Тепла підлога в будинку забезпечує рівномірний розподіл тепла по всьому периметру приміщення, усуваються проблему з конвекційним розшаруванням повітряних мас в приміщенні. Залежно від типу нагрівального елементу тепла підлога може бути 2 видів: електричним і водяним. Водяна тепла підлога складніший в установці, але зате більш ефективний і економічний у роботі. А електричний тепла підлога вимагає набагато менше додаткового обладнання для своєї установки і в ряді випадків доцільніше ставити саме його (протяжність трубопроводів і умови приміщень).

Підсумки

Купити системи опалення приватного будинку - це означає інвестувати кошти в основний елемент комфортного перебування у вашій оселі, самостійно організувати який досить складно. Якщо ви хочете облаштувати ефективну опалювальну систему вашого будинку - рекомендуємо вам звернутися до висококваліфікованих фахівців Альтер Ейр, які допоможуть вам з вибором устаткування, його проектуванням та монтажем. Довіривши цю справу нашим професіоналам, вас буде радувати надійна і ефективна роботи такої системи, а також її довговічність.

Використання встановленої системи опалення