Кондиціонування квартир на базі обладнання Daikin

Кондиціонування в квартирі на базі Daikin
Організація системи кондиціонування "під ключ"
Індивідуальний підхід до кожного проєкту
Найякісніше обладнання на ринку
Ідеальна інтеграція в ваш дизайн інтер'єру

Важливість збалансованого мікроклімату

У сучасному світі кожна людина прагне забезпечити комфортні умови мікроклімату у власній домівці. До основних параметрів мікроклімату відносять:

 • температуру,
 • відносну вологість,
 • швидкість руху в робочій зоні,
 • газовий склад повітря.

Забезпечити оптимальні умови для життєдіяльності людини допоможе вентиляція повітря, тоді як підвищені оптимальні умови забезпечуються комплексно вентиляцією та кондиціюванням повітря.

Варіанти систем

Кондиціонування повітря в квартирі може бути реалізовано різними способами, але головним критерієм є ефективність. В даному типовому рішенні розглянемо приклади підбору і компонування системи кондиціонування для квартири.​

Варіант 1. Однокімнатна квартира
Варіант 1. Однокімнатна квартира

Для квартири невеликої площі ми пропонуємо ефективну спліт-систему японського бренду.

Варіант 2. Двокімнатна квартира
Варіант 2. Двокімнатна квартира

Для двокімнатної квартири доцільно використовувати мульти-спліт-систему. Як це реалізується - дивіться далі.

Варіант 3. Трикімнатна квартира
Варіант 3. Трикімнатна квартира

Трикімнатна квартира площею 80 м2 вимагає ретельного підходу з використанням канальних кондиціонерів.

Варіант 4. Чотирикімнатна квартира
Варіант 4. Чотирикімнатна квартира

Для просторої чотирикімнатної квартири ми пропонуємо комбіноване рішення з кондиціонування. Яке саме - дивіться далі.

Отримайте
розрахунок від інженера

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
за вашим проєктом

Етапи реалізації проєкту

 • Консультація
 • Комерційна пропозиція
 • Проєктування
 • Монтаж
 • Сервіс
01
Консультація

Консультація

Перша зустріч відбувається у офісі Альтер Ейр. На консультації присутні керівник проєкту та інженер. Тому вони дадуть професійну оцінку концепції та нададуть кілька варіантів її розвитку. У результаті у вас сформується уявлення про майбутню систему кондиціювання та передбачувані витрати.

02
Комерційна пропозиція

Комерційна пропозиція

У пакет документів входить економічний розрахунок та кошторис, який складається нашими фахівцями. Вона визначає застосовуване обладнання, використовувані компоненти та враховує інші аспекти. Вже на цьому етапі у вас з'явиться чітке розуміння бюджету, який необхідно виділити для реалізації системи кондиціювання. Однак, після складання проєкту, сума може змінитися, але не більше ніж на 15% у більший чи менший бік.

03
Проєктування

Проєктування

Як тільки комерційна пропозиція буде прийнята, замовник має внести передоплату у розмірі 10% від загальної суми проєкту. Після цього починається етап проєктування, на якому відбувається узгодження деталей та взаємодія між фахівцями. На фінальній стадії, після внесення необхідних правок, проєкт письмово затверджується та підкріплюється підписами. У результаті видається пакет документів, за якими надалі проводитимуться монтажні роботи.

04
Монтаж систем

Монтаж систем

Доставка та встановлення обладнання відбувається завдяки нашим фахівцям. Монтаж виконується виходячи з існуючої проєктної документації, а пусконалагоджувальні роботи забезпечуються технічними працівниками. Після того, як замовник переконається у повній працездатності системи кондиціювання, проєкт здається в експлуатацію.

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Сервіс дозволяє здійснювати гарантійне та післягарантійне обслуговування системи. На цьому етапі проводиться періодична діагностика обладнання, змінюються витратні матеріали та виконується оптимізація роботи пристроїв. За бажанням можна провести модернізацію з метою підвищення ефективності та продуктивності.

Актуально

Що гарантує справну роботу системи кондиціонування?

Пам’ятайте, надійну роботу системи кондиціювання забезпечують:

Компанія Альтер Эйр надає комплексно підходить до рішень кондиціонування житлових приміщень і пропонує послуги проєктування, монтажу та подальшого сервісного обслуговування систем.

Детальніше в нашій статті: Система кондиціонування дому

Наші проєкти

Найкраще про рівень нашої роботи розкажуть реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Висновок

Підводячи підсумки проведеного аналізу, можна зробити наступні висновки:

 1. Підбір кліматичних систем для квартири – процес, який потребує окремого рішення для кожного конкретного випадку. Не варто опиратись лише на типові рішення, використані у квартирі схожих розмірів чи схожої конфігурації, оскільки можна підібрати кондиціонери занадто малої чи завеликої потужності, при цьому різко падає  ККД  та термін служби обладнання.
 2. Підбір типу кондиціонера для вашого житла залежить не тільки від кількості теплонадходжень у приміщення, а й від висоти приміщень, наявності простору для встановлення блоків, можливості відведення дренажу, гармонійного поєднання з дизайном вашого житла.
 3. Якщо ви вирішили встановити канальне кондиціонування в кватири або організувати системи вентиляції і кондиціонування квартири – не варто прислухатися до думки друга, сусіда, дизайнера, зациклюватись на певному виробнику чи моделі обладнання, зверніться за порадою до кваліфікованих спеціалістів, які допоможуть вам обрати оптимальну систему саме для вас, здійснивши необхідні розрахунки.
Бренди, яким ми довіряємо

Японський бренд Daikin - визнаний лідер ринку кліматичної техніки. Компанія не тільки виробляє виключно якісні системи вентиляції, кондиціонування та опалення, а й займається розробкою інноваційних рішень, які регулярно впроваджує в своє виробництво. Альтер Ейр є офіційним представником Daikin в Україні, пропонуючи широкий асортимент кліматичних систем, професійний монтаж і якісний сервіс.

Fujitsu - велика японська компанія з виробництва електроніки, зокрема кліматичного обладнання. Один з лідерів ринку в своїй сфері. Її продукція відноситься до середнього + сегменту, поєднуючи в собі якісну технічну "начинку", естетичний продуманий дизайн і доступну ціну. У нас представлений широкий вибір настінних, канальних і підлогових кондиціонерів цього бренду, ми сміливо рекомендуємо Fujitsu своїм клієнтам!

Японський концерн Mitsubishi Electric - один з лідерів з виробництва енергоефективних систем кондиціонування і вентиляції. Продукція бренду представлена в більш ніж 120 країнах світу і давно заслужила довіру покупців завдяки чудовій якості і до дрібниць продуманому функціоналу. Ознайомтеся з широким асортиментом кондиціонерів різних видів і припливно-витяжних вентиляційних установок Mitsubishi Electric в нашому інтернет-магазині.

Panasonic - виробник високоякісних кліматичних систем для побутового та промислового використання. Один зі світових лідерів з продажу, якості використовуваних матеріалів і популярності у покупців по всьому світу. Альтер Ейр вже багато років займається продажем та установкою кондиціонерів, спліт-систем, зволожувачів і мийок повітря Panasonic в Києві та інших містах України. Ознайомтеся з асортиментом в нашому інтернет-магазині.

Компанія Lessar випускає якісне кліматичне обладнання за доступною ціною. Акцент робить на надійність і екологічність продукції, підтримку і розвиток eco-friendly технологій. Окрема увага надається енергоефективності кондиціонерів і вентиляційних систем, а також розробці інноваційних рішень. Ми пропонуємо широкий вибір кліматичного обладнання ТМ Lessar, з яким ви можете ознайомитися в нашому-інтернет-магазині.

Компанія LG - один з найбільших в світі виробників електротехніки. У тому числі кліматичного обладнання - кондиціонерів (настінних, канальних, касетних) і очищувачів повітря. Ця продукція відрізняється не тільки високою якістю, визнаною в усьому світі, але і творчим підходом до дизайну і створення високотехнологічних рішень. Ви можете ознайомитися з нею в нашому інтернет-магазині.

Шведська компанія Electrolux є одним з найбільших виробників кліматичної техніки, вона експортує продукцію в 150 країн світу. Її явна перевага полягає в тому, що якість гармонійно поєднується з лояльною ціновою політикою, а виражений фірмовий стиль давно став обов'язковою умовою поряд з функціональністю та впроваджуваними інноваціями техніки, що випускається.

Віртуальний тур
реалізованими об'єктами

Пропонуємо вам відвідати онлайн один з наших об'єктів і оцінити високу
якість дизайнерського рішення і монтажу.

Вентиляція, кондиціювання та зволоження повітря на об'єкті (Львів ЖК Паркове) (на базі Komfovent)
Вентиляція, кондиціювання та зволоження повітря на об'єкті (Львів ЖК Паркове) (на базі Komfovent)
Daikin Emura - японський побутовий кондиціонер преміум класу.
Daikin Emura - японський побутовий кондиціонер преміум класу.
Реалізований проєкт системи кондиціонування у приватному будинку від Альтер Ейр
Реалізований проєкт системи кондиціонування у приватному будинку від Альтер Ейр

Проєктування необхідність

ЧОМУ СИСТЕМУ ПОТРІБНО ПРОЄКТУВАТИ ДО ПОЧАТКУ РЕМОНТНИХ РОБІТ?
Kachestvennyy rezultat
Найкращий результат

Ефективне кондиціювання для вашого приміщення

Vnedreniye v dizayn interyera
Естетика систем

Грамотна інтеграція кондиціювання в інтер'єр

Soglasovaniye rabot so smezhnymi spetsialistami
ПОГОДЖЕННЯ РОБІТ

Злагоджена робота з усіма “суміжниками”

Integratsiya s drugimi inzhenernymi sistemami
Комплексна інженерія

Проєктування кількох систем одночасно

Formirovaniye tochnoy smety byudzheta
Точний бюджет

Розуміння витрат на реалізацію завчасно

Залишилися питання?

Швидка консультація від фахівця

Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів
Що про нас
кажуть клієнти?

Ми вибрали компанію Альтер Ейр для втілення нашого крутого інженерного проєкту в будівництві власного будинку. Тепер в будинку встановлені такі системи: опалення за допомогою теплового насоса, тепла підлога, припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, що дозволяє зберігати вологість і легко дихати свіжим чистим повітрям. У будинку зберігається прекрасна температура + 22°C - ніякої духоти і пилу. Всі чарівно!

Євгеній
Власник будинку

Подивився в інтернеті кілька фірм і зупинився на компанії "Альтер Ейр". Після того, як поговорив з їх фахівцями я зрозумів, що люди дуже добре знаються на своїй справі. Вони детально пояснили, як правильно і з мінімальними витратами реалізувати опалення будинку та вентиляцію. За час проживання в новому будинку я вже випробував роботу цих систем, а особливо - легкість управління ними. Температура в будинку комфортна і тримається на заданому рівні. Вентиляція працює не чутно, але помітно - при закритих вікнах з ранку дихається вільно і легко, немає пилу. Я дуже задоволений роботою компанії "Альтер Ейр" і буду рекомендувати вас як хорошого виконавця, що робить якісну роботу!

Петро Іванович
Власник будинку
Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам
Залишились питання?

Напишіть нам і менеджери зв'яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Відгуки і питання
 • 4 / 5

  Владислав

  Подскажите, сколько примерно выйдет по стоимости установить сплит-систему для 2к квартиры?

 • 5 / 5

  Команда Альтер Эйр

  Добрый день, Владислав. Стоимость системы с использованием оборудования Daikin для двухкомнатной квартиры (два наружных блока + 2 внутренних) обойдется в районе 90 тыс. грн. Для точного расчета системы кондиционирования, обращайтесь по номеру ☎️ 0800 33 61 29