Сервіс фільтра зворотного осмосу

Обслуговування зворотного осмосу
Zamena i ustanovka raskhodnykh materialov
Комплексне обслуговування системи
Svoyevremennaya chistka i obsluzhivaniye oborudovaniya
Своєчасна заміна кожного фільтра
Досвідчені бригади фахівців
Гарантія надійності та довговічності системи

Очищення питної води в квартирі та будинку давно стало життєвою необхідністю, враховуючи, прямо скажемо, жалюгідну якість використовуваної нами води з-під крану. Надмірна концентрація хлору, заліза, сірководню, іржі та інших забруднень роблять споживану нами воду не тільки не корисною, але і небезпечної для організму.

Зворотній осмос – це 5-ти (і більше) ступенева система фільтрації питної води для побутового та комерційного використання. На даний момент зворотньоосмотична установка не має собі рівних в очищенні води, видаляючи 99,8% шкідливих для людського здоров'я речовин.
​У стандартній комплектації осмос очищає воду за допомогою 5-ти фільтрів, проте пристрій може укомплектовуватися також додатковими фільтрами.

Детальніше про необхідність сервісу:

Заміна фільтрів зворотного осмосу

Кожен окремий фільтр системи зворотного осмосу розрахований на певний термін експлуатації, по закінченню якого повинен бути замінений в обов'язковому порядку. Без своєчасної заміни система втрачає свою ефективність, до того ж стають непридатними інші фільтри. Варто також пам'ятати, що зазначені терміни придатності фільтрів можуть скорочуватися у зв'язку з особливо низькою якістю води, наприклад, висока концентрація заліза.

Графік заміни фільтрів зворотного осмосу

Графік заміни фільтрів зворотного осмосу виглядає наступним чином:

замінюється 1 раз на 3-6 місяців
замінюється 1 раз на 2-4 роки
замінюється 1 раз в 8-12 місяців
замінюється 1 раз в 8-12 місяців
замінюється 1 раз у 12 місяців

Графік заміни фільтрів зворотного осмосу в залежності від кількості людей

Графік заміни фільтрів у системах зворотнього осмосу в залежності від кількості людей, що проживають в будинку:

Графік заміни картриджів зворотного осмосу

Будова системи зворотного осмосу

З чого складається система зворотного осмосу

​Ми пропонуємо детальніше розібратися в будові осмосу, призначенні фільтрів і важливості їх своєчасної заміни.

З чого складається система зворотного осмосу

1. Колби з фільтруючими елементами в зборі на каркасі.

Фільтри попереднього очищення

I – Поліпропіленовий картридж Hydro-Cure (США) з розміром пор у 5 мікрон ефективно видаляє з води механічні забруднення, що включають глину, пісок, іржу та інші нерозчинні елементи.
II – Картридж з брикетованого вугілля Matrix CTO (США) відповідає за усунення хлору та інших шкідливих органічних сполук.
III – Тонша очистка за допомогою картриджа Hydro-Cure (США) з порами в 1 мікрон. На даному етапі з води видаляються залишки хлору та інших домішок.
Ця група фільтрів підлягає заміні 1 раз на 3-6 місяців.
Змінні картриджі I-II-III продаються одним комплектом.

Фильтри тонкого очищення

IV – Картридж зворотноосмотичної мембрани. На даному етапі вода проходить через зворотноосмотичну мембрану Filmtec TW30-1812-75 (Dow, США). Фактично вода "протискається" крізь цю надтонку мембрану і очищається на 99,8% від всіх мікроелементів розміром менше 0,001 мкм, що залишилися в ній.

V – Вугільний пост-фільтр. За допомогою вугільного фільтра послеосмотической очищення, наповненого активованим вугіллям зі шкарлупи кокосового горіха, з води, що подається усувається неприємний запах і коригується її смак.

Фільтри IV і V можна придбати як окремо, так і в комплекті.

VI – Мінералізатор. Спеціальний картридж містить мінеральні гранули, що розчиняються у воді, нормалізуючи рівень РН і покращуючи смак води.

Мінералізатор не входить ні в один комплект картриджів і купується окремо.

2. Зворотньоосмотична мембрана

 1. ​Накопичувальний бак.
 2. Кран чистої води.
 3. ​Обмежувач дренажного потоку.
 4. ​Зворотний клапан..
 5. Чотирьохходовий клапан..
 6. Дренажний хомут.
 7. Трійник (адаптер) з краном подачі води..
 8. Трубка JG 1/4″.
 9. Трійник.​
 10. Вентиль накопичувального бака.​
З чого складається мембрана зворотного осмосу
Чому ми?
01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Підсумок

Встановлення системи зворотнього осмосу – це правильне рішення, яке забезпечить всю вашу родину безпечною для здоров'я водою. Втім, без своєчасної зміни фільтрів дана покупка буде лише викинутими на вітер грішми. Не піддавайте себе ризику, пийте тільки очищену воду. А компанія Альтер Ейр вчасно нагадає вам про необхідність замінити фільтр.

Наші проєкти

Найкраще про нашу роботу розкажуть реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.

Мідні труби системи опалення

При організації інженерних систем всі обв'язки котелень ми робимо на міді. Цей матеріал не боїться перепадів температури, не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів і має термін експлуатації 50 років, що можна порівняти з терміном служби житлових об'єктів. Мідні труби забезпечують надійність і довговічність всієї системи.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепаду тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю та антикорозійними властивостями.

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Акумулюючий бак Drazice UKV 102 призначений для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора системи опалення (в нашому випадку - теплового насоса). Він виготовлений зі сталі, внутрішня поверхня залишається необробленою. Покритий поліуретановою теплоізоляцією, що не знімається. Ми віддаємо перевагу бренду Drazice при реалізації систем з нагрівальними елементами.

Шумоглушники для повітроводів

Шумоглушники для повітроводів необхідні для того, щоб знизити рівень шуму. В офісних приміщеннях ця вимога особливо актуальна. Шумоглушники монтуються в повітроводах безпосередньо за вентиляційним агрегатом і значно знижують рівень шуму в вентканалах. У проєктах ми використовуємо найякісніші шумоглушники відомих марок, наприклад - Systemair.

Лінійний стельовий дифузор TROX

Лінійні дифузори TROX - це стиль і комфорт в офісі та будинку. З їх допомогою реалізується ідеальний розподіл повітря зі стелі. Повітряні потоки, що подаються, змішуються з повітрям в приміщенні в безпосередній близькості від дифузора. Завдяки цьому виключається ефект протягу.

Каучукова ізоляція на повітроводи

Для повітроводів ми використовуємо ізоляцію зі спіненого каучуку. Вона надійно захищає трубопроводи від утворення конденсату, відрізняється легкістю, довговічністю і стійкістю до агресивних середовищ. Має низьку теплопровідність, високу еластичність і пароізоляційні властивості. Каучукова ізоляція - відмінне довгострокове рішення для ізоляції вентиляційного обладнання.

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Огляди реалізації
клімат-систем

Реалізація системи опалення та водоочищення у двоповерховому будинку котеджного містечка «Міжріччя»
Автор запису
Системи опалення, водопостачання, каналізації та водоочищення на об'єкті Green Hills на базі Viessmann.
Автор запису
Реалізація систем каналізації та водопостачання
Автор запису
Замовте обслуговування зворотного осмосу

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї сім'ї

Відгуки і питання
Відгуки відсутні