Ландшафтний дизайн

Ландшафтний дизайн
Індивідуальний дизайн прибудинкової території
Гарантія на рослини та інженерію
Професійна посадка рослин
Розробка освітлення та систем поливу

Ландшафтний дизайн – це творчий процес, під час якого розробляється та втілюється у життя проєкт оформлення земельної ділянки.

Тільки на перший погляд може здатися, що все просто: придумав, де і що росте, поклав газон і посадив дерева. Насправді ж, це робота для різнопрофільних фахівців, під час якої потрібно врахувати безліч деталей. І лише тоді результат виправдає очікування.

Сучасний ландшафтний дизайн ділянки — це не тільки про красу, але також про комфорт та практичність.

Ваш сад — це відображення вашого стилю, смаку, місце для відпочинку, простір, який є гармонійною частиною всього приватного будинку або дачі.

Не бійтеся озвучувати дизайнеру свої побажання, будьте відкриті до його пропозицій — і у вас вийде найкращий проєкт.

Наші послуги

У нас ви можете замовити окремі послуги зі створення нового або доопрацювання попереднього ландшафтного дизайну, а також обслуговування існуючого ландшафтного проєкту. Проєкт, в ідеалі, веде одна команда фахівців – від ідеї до реалізації та подальшого сервісу.

Проєктування ландшафту

Будь-яка робота над ландшафтним дизайном починається з ескізної частини. До цього потрібно не лише вислухати побажання клієнта та вивчити геодезичну документацію, а й виїхати на ділянку.

Після цього ми даємо варіанти ескізів і обговорюємо їх з клієнтом. Вибираємо варіант, що сподобався, і вносимо поправки. Вже на цьому етапі визначаємо, де і які будуть доріжки, клумби, дерева та кущі, інші елементи.

Під час проєктної частини виконується розробка всіх креслень.

Ідеї дизайну не просто переносяться на папір. Вони втілюються на детальних планах, якими їх може відтворити насправді будь-який фахівець.

Зокрема, під час проєктування створюються:

 • генеральний план,
 • розбивочне креслення,
 • дендрологічний план,
 • посадкова відомість і посадкове креслення (містить перелік і план посадки рослин за висотою та кількістю),
 • план вертикального планування,
 • план поливу,
 • план дренажної (зливової) системи (каналізації),
 • план освітлення,
 • якщо це є в проєкті - план водоймища (басейну),
 • відомість будівельних робіт та матеріалів,
 • візуалізація (картинки та/або відео).

Для створення цієї документації обов'язково потрібна геодезія ділянки за висотами. Також ми самі виїжджаємо на об'єкт, щоб особисто переглянути, які варіанти можна реалізувати в даному випадку.

Якщо проєктування відбувається під час будівництва або на останніх етапах ремонту, важлива тісна співпраця з іншими фахівцями, які задіяні у проєкті.

Наприклад, полив на ділянці може проєктуватися одночасно з каналізацією та водопроводом. 

Не найестетичніші елементи інженерних систем (наприклад, блоки теплових насосів) можна обіграти або закрити озелененням - клумбою, деревами. Варіантів може бути безліч - багато вдалих рішень народжуються абсолютно спонтанно.

Віртуальна візуалізація

Після того, як готові плани проєкту, можна виконати його візуалізацію. Це може бути як зображення, і відеоролики.

Влаштування квітників і міксбордерів

Квітники та міксбордери – це одні з найяскравіших складових ландшафтного дизайну.

Міксбордер - це складний квітник, багатоярусний та багаторядний. У ньому на різних ярусах висаджуються однорічні та багаторічні квіти, трави, чагарники та дерева. Завдяки правильному підбору рослин такий дизайн саду радуватиме око цілий рік.​

Проєктування квітників
Посадка рослин

Професійна посадка рослин

Після проєктної частини та затвердження плану робіт ми приступаємо до реалізації.

У нашій компанії є фахівці, які можуть виконати всі завдання щодо облагородження ділянки: осушити та розчистити територію, завезти родючий ґрунт, розкотити рулонні газони чи посіяти газонну траву, посадити дерева тощо.

Ми знаємо всі тонкощі підбору та посадки рослин у різні ґрунти та у різних кліматичних поясах. Ландшафтний дизайн у Києві, на півдні країни та в Карпатах відрізнятиметься.

Після того, як проєкт буде повністю закритий — ми можемо взяти на себе обслуговування ділянки.

Сезонні роботи навесні включають стрижку рослин, обробку від шкідників, чищення ділянки. Восени виконується консервація рослин, деякі з них потрібно вкрити та обробити від шкідників. Якщо це потрібно проводимо лікування або висадку нових рослин або замінюємо рослини на нові.​

Озеленення

Ми виконуємо роботи із загального озеленення ділянки.

Яким може бути ландшафтний дизайн? Проєкти та ідеї клумб можна підглянути в журналах, а можна розробити унікальний план озеленення, який на 100% відповідає вашим побажанням.

Не завжди модні тренди подобаються клієнтам і це нормально. Хтось не любить траву на ділянці, комусь потрібно більше дерев, іншим обов'язково потрібне місце для городника. Сад - чудове місце для вираження вашої індивідуальності.

Зелені дахи

Якщо ви стежите за новими проєктами, то можливо ви в курсі, що ландшафтний дизайн - це не тільки сади, але і зелені дахи.

Зазначимо, що при створенні зелених дахів важливо дотримуватись спеціальної технології. Гарантується максимальна водонепроникність гідроізоляція, а рослин забезпечується краплинний полив.

Ми також надаємо цю послугу. Якщо хочете замовити дизайн саду на даху – ви можете звернутися до нашої компанії.

Автоматичний полив ділянки

Полив не просто життєво необхідний – важливо забезпечити автоматичне зрошення землі. Навіть найпростіший ландшафт на дачі на 6 соток або біля будинку на 10 соток не може існувати без нього.

Фахівці можуть сказати, на яких ділянках вашого саду потрібен більш менш інтенсивний полив, де варто встановити крапельні, а де — дощувальні системи.

Часто, щоб облаштувати систему поливу, потрібне додаткове водоочищення. Також докуповуються контейнери, куди набирається вода. У таких баках вода нагрівається, оскільки якщо брати її для поливу відразу зі свердловини, вона буде дуже холодною.

У сад також можна поставити систему туманоутворення - це відмінне рішення для зони відпочинку.

Автоматичний полив ділянки
Облаштування освітлення та дитячих майданчиків

Світло

Освітлення допоможе підкреслити красу ландшафту, створити яскраві акценти у темну пору доби. Зрозуміло, є в цьому і раціональна сторона — світло необхідне, щоб уночі ви спокійно могли ходити своєю ділянкою.

Ми допоможемо вам створити проєкт освітлення, який виконує і естетичну, і практичну функцію.

Дитячі майданчики

У 70% випадків наші клієнти проєктують також дитячий майданчик на своїй ділянці. Ми з радістю втілюємо їхнє бажання в життя.

Для таких майданчиків потрібне спеціальне гумове покриття. Майданчик може бути або повністю готовий, або збірний (під клієнта). Гірка, пісочниця, турнік - всі ці елементи вибираються під ваші побажання.

Замовте послуги ландшафтного дизайну

Фахівці допоможуть створити прибудинкову територію з унікальним дизайном, зручними комунікаціями та додатковими елементами.

Послуги ландшафтного проєктування

Ландшафтний дизайн: ціни

На вартість ландшафтного дизайну ділянки та двору впливають багато факторів.

Ціна самого проєкту за квадратний метр стандартна, але реалізація залежить від рослин — від висоти та сорту, від наявності водоймища на ділянці (наприклад, ставимо басейн з Китаю чи Німеччини) та інших факторів.

Нижче ви можете ознайомитись з нашим прайсом на основні послуги.​

Транспорт
Транспорт

Послуги чорнових робіт та посадка
Послуги чорнових робіт та посадка

Послуги ландшафтного проєктування
Послуги ландшафтного проєктування

Послуги з монтажу доріжок
Послуги з монтажу доріжок

Освітлення та зливова каналізація
Освітлення та зливова каналізація

Дренажна система, автополив, обслуговування
Дренажна система, автополив, обслуговування

Етапи реалізації

 • Виїзд на об'єкт
 • Створення концепції дизайну
 • Проєктування ландшафтного дизайну
 • Реалізація
01
Виїзд на об'єкт та визначення завдань

Виїзд на об'єкт та визначення завдань

Виїзд на об'єкт - обов'язковий етап реалізації перед ескізною та проєктною частиною. Нерідко навіть геодезія та плани не дають повної картини. Крім того, на ділянці можна подивитися, хто сусіди, яке поруч природне середовище тощо.

02
Створення концепції дизайну

Створення концепції дизайну

На етапі створення ескізної частини вигадується концепція дизайну. У цей час ви можете висловити усі свої побажання. В основу концепції може бути взята ідея, історія людей та локації. Вони створюють основу для майбутнього проєктування.

03
Проєктування ландшафтного дизайну

Проєктування ландшафтного дизайну

На етапі проєктування відтворюються всі елементи, які будуть дільниці. Не лише озеленення, але також доріжки, водоймища, місця для відпочинку, майданчики тощо.

04
Реалізація

Реалізація

Фінальний та один із найвідповідальніших етапів проєкту — його реалізація. У цей час до проєкту залучається багато спеціалістів, які працюють безпосередньо на об'єкті. Проводиться встановлення систем поливу та освітлення, завезення матеріалів, висаджування рослин тощо.

Наші переваги
01
Ландшафтний дизайн під ключ

Ми беремося за реалізацію під ключ – від створення концепції до обслуговування дільниці.

02
Професійна команда

У нас працюють творчі люди, які допоможуть розвинути ваші ідеї та втілити найсміливіші рішення.

03
Гарантія

Якість нашої роботи підтверджується письмовою гарантією, яка поширюється на рослини.

04
Індивідуальний підхід

Традиції чи інновації — який би підхід Ви не обрали, результат матиме гідний вигляд і викликатиме захоплення.

FAQ

Скільки коштує ландшафтний дизайн?

Ціни ландшафтного дизайну розраховуються індивідуально для кожного об'єкта. Все тому, що спектр послуг спеціалістів величезний, і кінцевий кошторис залежить від обраних опцій. Тому, якщо Ви хочете дізнатися про вартість ландшафтного дизайну вашого об'єкта, ознайомтеся з представленим на нашому сайті прайсом або зверніться за консультацією.

Від чого залежить ціна ландшафтного дизайну?

На вартість ландшафтного дизайну впливає розташування самого об'єкта, необхідність вивезення сміття, кількість рослин, довжина та матеріал доріжок, обрана інженерія та багато іншого. На ціну проєкту можуть вплинути такі опції, як топографічна зйомка з нанесенням об'єктів, 3D відеопрогулянка, авторський супровід, розробка окремих елементів ландшафту. Стандартна ціна за квадратний метр залежить від вибраних вами рослин, від складності інженерних систем, обладнання, яке використовуватиметься на ділянці, від наявності водойм тощо.

Як замовити послугу ландшафтного дизайну?

В ідеалі, замовлення послуги починається з виїзду на об'єкт. Клієнту потрібно сформулювати свої побажання. Також для замовлення послуги готуються документи по свердловині, геодезія та низка інших.

Замовте проєкт ландшафтного дизайну

Якщо Ви готові до співпраці або у Вас залишилися питання, звертайтесь до наших консультантів за допомогою.

Відгуки і питання
Відгуки відсутні