Установка теплового насосу

Немає шкідливих викидів у довкілля
Не залежить від газопостачання
Економія бюджету на оплаті послуг
Може нагрівати та охолоджувати повітря у приміщені

У світі енергозберігаючих технологій тепловий насос є оптимальним рішенням для автономного теплозабезпечення житла. Обладнання використовує енергію природних джерел: води, повітря чи землі, є еталоном економічності та екологічності. За рахунок використання альтернативних видів енергії тепловий насос споживає мінімальну кількість електроенергії, що значно знижує вартість на щомісячні оплати. Однак, для якісної роботи даної системи, крім якісного обладнання, потрібна професійна установка теплового насоса.

Переваги теплових насосів для опалення

Використання теплового насоса для побутових потреб у будинку набуває все більшої популярності серед споживачів. Теплові насоси бувають двох типів:

При правильному розрахунку та виборі типу обладнання Ви реалізуєте якісний мікроклімат для вашого житла.

У порівнянні з газовим та електричним котлами тепловий насос виконує не тільки функцію опалення. Також він є економічним та дуже ефективним обладнанням, оскільки використовує низькопотенційне тепло з необмежених джерел енергії. Для повітряного теплового насоса – це повітря, для геотермального – вода чи земля.

Приклад інтер'єру житла насос в інтер'єрі
Плюси теплових насосів
01
Автономність

Пристрій не залежить від газопостачання. Це дозволить вам заощадити на підключенні газу.

02
Універсальність

Устаткування одночасно виконує кілька функцій: Охолодження. Опалення приміщення. Гаряче водопостачання.

03
Економічність

Повітряний тепловий насос, споживаючи 1 кВт електроенергії, віддає 3 кВт тепла, а геотермальний 5 кВт.

04
Екологічність

Відсутність викидів у навколишнє середовище та використання альтернативних джерел енергії.

​Процес встановлення теплового насосу

Монтаж теплових насосів – це складний процес, який складно виконати без певних технічних та практичних навичок. Відсутність вміння кваліфіковано реалізувати проектне рішення, складене інженером - може призвести до неякісної роботи системи опалення або її поломки.

Монтаж теплового насоса – ключовий етап для забезпечення комфортних умов у вашому будинку. Правильно підібраний та встановлений тепловий насос для опалення забезпечить необхідну температуру повітря протягом усього року. Пристрій може працювати як для опалення, так і для охолодження.

Правильне встановлення теплового насоса включає монтаж котельні, внутрішнього і зовнішнього блоків. Цей процес становить досить великий обсяг робіт із встановлення обладнання та прокладання комунікацій (наприклад трубопроводів). Монтаж теплонасоса вимагає не тільки грамотно розрахованого проекту, а й високого професіоналізму монтажної бригади.

Крім безпосередньої установки теплового насоса потрібно прокладання трубопроводів, встановлення бака ГВП (гарячого водопостачання), запірної арматури, циркуляційних насосів та іншого обладнання.

Набагато зручніше, коли весь пакет послуг виконуються однією компанією, починаючи від проектування та закінчуючи монтажем, пуско-налагодженням та подальшим сервісним обслуговуванням теплового насоса.


Замовте монтаж у спеціалістів Alter Air

Залишіть заявку та фахівці компанії зв'яжуться з Вами для обговорення деталей

Приклад інтер'єру будинку
Встановлення насосу

Фахівці компанії Альтер Ейр реалізують якісну роботу повітряного теплового насоса (повітря-повітря чи повітря-вода) з огляду на ваші побажання та будівельні норми в Україні. Ми несемо повну відповідальність за проектування та за якісний монтаж, ведемо проект від початку та до кінця, заощаджуючи Ваш час.

Етапи встановлення теплових насосів:

 1. укладання фреонової магістралі;
 2. встановлення зовнішнього та внутрішнього блоків;
 3. пуско-налагоджувальні роботи.
Укладання фреонової магістралі
Укладання фреонової магістралі

Монтаж зовнішнього та внутрішнього блоків
Монтаж зовнішнього та внутрішнього блоків

Пусконалагоджувальні роботи
Пусконалагоджувальні роботи

Переваги послуги під ключ

 • Формування бюджету
 • Узгодження робіт
 • Якісний результат
01
Формування бюджету

Формування бюджету

На базі теплотехнічного розрахунку будівлі підбирається обладнання, а етап проектування дозволяє розрахувати точний кошторис до початку монтажних робіт. Фахівці Альтер Ейр пропонують кілька варіацій системи, в рамках виділеного бюджету, щоб обрати найбільш вдалий варіант. Завдяки цьому замовник ознайомлений із вартістю системи. Наша компанія вже багато років займається проектуванням, підбором та монтажем теплового насоса, ціна під ключ якого влаштовуватиме замовника.

02
Узгодження робіт

Узгодження робіт

Найчастіше на об'єкті одночасно працює кілька фахівців чи компаній, робота яких тісно взаємопов'язана одна з одною. Компанія Альтер Ейр надає специфікації та завдання для суміжних фахівців. Це дозволяє правильно організувати всі процеси і призводить до швидкого та якісного результату.

03
Якісний результат

Якісний результат

Установка теплового насоса під ключ має на увазі комплексний підхід до кожного етапу облаштування системи - від складання проекту до монтажу обладнання. Довіряючи реалізацію системи фахівцям компанії Альтер Ейр, ви отримуєте якісний та надійний результат відповідно до всіх ваших побажань та технічних норм, а також сервісне обслуговування теплового насоса.

Монтаж теплових насосів

Що передбачає встановлення "під ключ"

Встановлення насоса під ключ передбачає виконання комплексу послуг:

 1. проектування;
 2. монтаж;
 3. пусконалагоджувальні роботи;
 4. подальший сервіс теплового насоса;

На першій професійній консультації в нашому офісі, клієнт розуміє зразкову концепцію майбутньої системи опалення на базі теплового насоса. Опалювальна система у приватному будинку підбирається виходячи з технічних характеристик, враховуючи побажання та бюджет замовника

Вартість теплового насосу під ключ

Комплексний монтаж повітряного теплового насоса включає не тільки установку зовнішнього та внутрішнього блоків, а також потрібне прокладання трубопроводів, встановлення бака ГВП (гарячого водопостачання), запірної арматури, циркуляційних насосів, бака, що акумулює ємності та іншого обладнання.

Обв'язка теплового насоса для класичного об'єкта орієнтовно коштуватиме 200 000 грн., не враховуючи вартість за сам агрегат та бак ГВП.

Окупність теплових насосів в Україні

При правильному встановленні та грамотному використанні повітряний тепловий насос стане вигідним вкладенням та окупиться за 10 років.

Для швидкої окупності потрібно використовувати всі можливості такого обладнання, як тепловий насос:

 • опалення;
 • охолодження приміщення;
 • нагрівання води для гарячого водопостачання.

Також потрібно враховувати, що тепловий насос працює при низькій температурі теплоносія. Для ефективної роботи системи опалення потрібно покрити теплою підлогою 100% площі будинку та як резервне джерело тепла, під час опалювального сезону, використовувати фанкойли.

Фанкойл – це обладнання, яке використовується для охолодження чи нагрівання приміщення. З таким пристроєм вам не доведеться доплачувати за додаткове встановлення системи кондиціювання.

Для встановлення теплового насоса необхідно забезпечити енергоефективність будинку: конструкцію будівлі з низькими показниками теплопровідності та теплоізоляцією, встановити якісні склопакети, організувати припливно-витяжну вентиляцію з рекуперацією тепла, щоб уникнути тепловтрат та теплонадходжень при провітрюванні, залежно від пори року.

Переваги установки теплового насосу від компанії Альтер Ейр

Компанія Альтер Ейр 13 років займається облаштуванням кліматичних систем.

Таким чином наша компанія має достатньо переваг:

 1. Пропонує замовнику широкий вибір товарів.
 2. Співпраця тільки з якісними та перевіреними виробниками.
 3. Професійна консультація з обговоренням усіх нюансів та питань.
 4. Комплексний підбір обладнання, якісна установка та пост-сервісні роботи.
 5. Гарантійне зобов'язання.

Наші проекти

Вентиляція та кондиціонування квартири в ЖК Бульвар Фонтанів

 • Балкон
 • Спальня
 • Кухня-вітальня
ПВУ з рекуперацією тепла JABLOTRON FUTURA L

Високоефективна припливно-витяжна установка для здійснення загальнообмінної вентиляції в будинках і квартирах. Повторно використовує тепло і вологу, які присутні в приміщенні. Має "рідну" VAV-систему (змінної подачі повітря).

Daikin FTXS25K

Інверторний кондиціонер Daikin FTXS25K/RXS25L3 - модель пішла далеко вперед від подібних пристроїв, розробники з'єднали в ній абсолютно весь функціонал, який може знадобитися для забезпечення комфортного мікроклімату в будь-якому приміщенні.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann NK

Конвектор Kampmann Katherm NK використовується для обігріву приміщень, призначений для прихованої установки у зоні підлоги.

Вентиляція та кондиціонування квартири в ЖК Бульвар Фонтанів

Комплекс інженерних систем в триповерховому будинку (380 м²), КГ Riviera Villas

 • Спальня
 • Технічне приміщення
 • Дитяча
 • Котельня
Канальний кондиціонер Daikin FBA 60

Кондиціонери Daikin FBA 60 – потужні спліт-системи канального типу, призначені для прихованого монтажу практично будь-якого приміщення.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann

Конвектор Kampmann використовується для обігріву приміщення, призначений для прихованої установки у зоні підлоги.

ПВУ з рекуперацією тепла JABLOTRON FUTURA L

Високоефективна припливно-витяжна установка для здійснення загальнообмінної вентиляції в будинках і квартирах. Повторно використовує тепло і вологу, які присутні в приміщенні. Має "рідну" VAV-систему (змінної подачі повітря).

Радіатори Kermi therm

Радіатори Kermi therm відрізняються елегантним дизайнерським виконанням, максимальною тепловіддачею та коротким періодом нагріву.

Газовий конденсаційний котел від німецького бренду Viessmann.

Котел призначений для ефективного опалення житлових приміщень та для підігріву води.

Тепловий насос Viessmann Vitocal 200-S

Високоефективний тепловий насос нового покоління, який може використовуватися для опалення, охолодження повітря, а також нагрівання води.

Комплекс інженерних систем в триповерховому будинку (380 м²), КГ Riviera Villas

Загально обмінна вентиляція в квартирі, ЖК Respublika

 • Пральня
ПВУ з рекуперацією тепла JABLOTRON FUTURA L

Високоефективна припливно-витяжна установка для здійснення загальнообмінної вентиляції в будинках і квартирах. Повторно використовує тепло і вологу, які присутні в приміщенні. Має "рідну" VAV-систему (змінної подачі повітря).

Загально обмінна вентиляція в квартирі, ЖК Respublika

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

 • Вітальня
 • Ванна кімната
 • Міні-котельня - 1
 • Міні-котельня - 2
Двощілинний лінійний дифузор TROX

Канальний кондиціонер Daikin FDXM 35F

Бойлер непрямого нагріву Drazice ОКСЕ

Електричний котел Vaillant Eloblock

Розширювальний бак Zilmet

Рефайнер Ecowater - система пом'якшення і фільтрації води

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Організація систем вентиляції та кондиціонування в 3х-кімнатній квартирі, вул. О. Гончара, Київ

 • Вентиляція
 • Подача повітря
 • Кондиціювання
Вентустановка Jablotron Futura L

Повітропровід Airflex гнучкий ізольований

Повітропровід з оцинкованої сталі в теплоізоляції

Канальний внутрішній блок кондиціонера Daikin FBA50A9

Організація систем вентиляції та кондиціонування в 3х-кімнатній квартирі, вул. О. Гончара, Київ

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Тепловий насос
Тепловий насос "Повітря-вода": принцип роботи, особливості конструкції
Тепловий насос
Тепловий насос "повітря-вода": принцип роботи, особливості застосування
Опалення, водоочищення, кондиціонування, вентиляція і ВК в будинку, КГ Riviera Villas, Лебедівка
Опалення, водоочищення, кондиціонування, вентиляція і ВК в будинку, КГ Riviera Villas, Лебедівка
Вентиляція, опалення та осушення повітря в басейні 70 м2, смт. Гостомель
Вентиляція, опалення та осушення повітря в басейні 70 м2, смт. Гостомель
Опалення та водопостачання для приватного будинку (с. Зелений Бор)
Опалення та водопостачання для приватного будинку (с. Зелений Бор)
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів
Що про нас
кажуть клієнти?

Ми вибрали компанію Альтер Ейр для втілення нашого крутого інженерного проєкту в будівництві власного будинку. Тепер в будинку встановлені такі системи: опалення за допомогою теплового насоса, тепла підлога, припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, що дозволяє зберігати вологість і легко дихати свіжим чистим повітрям. У будинку зберігається прекрасна температура + 22°C - ніякої духоти і пилу. Всі чарівно!

Євгеній
Власник будинку

Подивився в інтернеті кілька фірм і зупинився на компанії "Альтер Ейр". Після того, як поговорив з їх фахівцями я зрозумів, що люди дуже добре знаються на своїй справі. Вони детально пояснили, як правильно і з мінімальними витратами реалізувати опалення будинку та вентиляцію. За час проживання в новому будинку я вже випробував роботу цих систем, а особливо - легкість управління ними. Температура в будинку комфортна і тримається на заданому рівні. Вентиляція працює не чутно, але помітно - при закритих вікнах з ранку дихається вільно і легко, немає пилу. Я дуже задоволений роботою компанії "Альтер Ейр" і буду рекомендувати вас як хорошого виконавця, що робить якісну роботу!

Петро Іванович
Власник будинку

Поширені питання

Скільки коштує установка теплового насосу?

Вартість, з установкою, теплового насоса залежить насамперед від обраного типу обладнання. Так геотермальний тепловий насос під ключ буде коштувати набагато дорожче за повітряний. Оскільки, для його встановлення необхідна більша кількість виконуваних робіт, наприклад: буріння свердловин, прокладання колекторів та зондів у ґрунт та ін.

Комплексний монтаж теплового насосу повітря вода коштуватиме приблизно 200 000 грн.

Що саме впливає на ціну, ви можете дізнатися вище.

Який тепловий насос найкраще встановити в Україні?

Фахівці компанії Альтер Ейр рекомендують використовувати обладнання таких німецьких виробників:

Чи можна встановити тепловий насос самостійно?

Ми не рекомендуємо самостійно займатися встановленням теплових насосів, якщо ви не є інженерним та монтажним спеціалістом. Неякісна установка може призвести до поломки дорогого обладнання.

Замовте встановлення теплового насосу

Залишіть заявку та менеджери зв'яжуться з Вами протягом дня

Замовте встановлення теплового насосу
Відгуки і питання
Відгуки відсутні