Водопостачання та каналізація під ключ

Реалізація "під ключ" однією команією
Краще сантехнічне обладнання
Широкий вибір систем водоочищення
Гарантія ефективності та довговічності систем

Послуга під ключ передбачає

​Послуга водопостачання під ключ від Альтер Ейр передбачає повний супровід клієнта в питаннях проектування, вибору і монтажу сантехніки, а також її подальшого сервісного обслуговування.

Formirovaniye tochnoy smety byudzheta
​Проєктування систем

Початковий і головний етап роботи, від якого залежить подальша реалізація

Kachestvennyy rezultat
Підбір обладнання

Допоможемо обрати найкраще обладнання, враховучи всі вимоги проєкту

Integratsiya s drugimi inzhenernymi sistemami
Монтаж систем

Ключовий етап для корректної роботи систем водопостачання і каналізації

Vnedreniye v dizayn interyera
Налагоджувальні роботи

Перевіримо та налагодимо системи, проведемо наочну консультацію

Soglasovaniye rabot so smezhnymi spetsialistami
Узгодження документації

Документи узгоджуються з дизайнером і клієнтом для врахування всіх деталей

Етапи реалізації проєкту

 • Збір інформації
 • Вибір системи водопостачання
 • Розробка та узгодження проєктної документації
 • Монтаж і сервісне обслуговування
01
Збір інформації

Збір інформації

Для розробки якісного проєкту систем водопостачання та каналізації, фахівцям потрібно зібрати інформацію про будівлю. Необхідно розуміти, яка сантехніка обрана, де вона буде розташована, яка геометрія плитки планується, де буде стояти меблі і т.д. Оскільки водопровід монтується ще на етапі штукатурки, зміщення труби на кілька сантиметрів може поставити під питання весь фінальний дизайн-проєкт. Для уникнення подібних ситуацій, наші фахівці отримують розгортки по стінах від дизайнера або розробляють їх самостійно. Якщо клієнт ще не визначився з вибором сантехніки, компанія Альтер Ейр може допомогти з підбором обладнання для проєкту.

02
Вибір системи водопостачання

Вибір системи водопостачання

На цьому етапі, фахівці компанії спільно з клієнтом підбирають відповідну систему водопостачання: променеву, тупикову або комбіновану. Вибір системи залежить від кількості "мокрих зон", фінансових обмежень і побажань клієнта. Також на цьому етапі проходить розрахунок необхідної кількості води і підбирається діаметр трубопроводу.

03
Розробка та узгодження проєктної документації

Розробка та узгодження проєктної документації

Після отримання всієї необхідної інформації, фахівці приступають до розробки проєктної документації. Всі креслення узгоджуються з клієнтом і дизайнером, оскільки після цього етапу змінити розташування сантехніки або меблів буде вкрай проблематично. Також, клієнту надається специфікація із зазначенням повного переліку обладнання для водопроводу і каналізації.

04
Монтаж і сервісне обслуговування

Монтаж і сервісне обслуговування

Після розробки креслень, строго дотримуючись проєкту відбувається монтаж систем водопостачання і каналізації. Залежно від обраної системи, проводиться розводка водопровідних труб. Також, під кожну "мокру зону" встановлюються системи антизатоплення Нептун. При попаданні води на будь-який з встановлених датчиків - система блокує подачу води з крана. За бажанням клієнта, компанія Альтер Ейр також монтує системи фільтрації води. Після завершення монтажних робіт, укладається договір на проведення сервісного обслуговування систем нашими фахівцями.

Вибір системи водопостачання і каналізації 

Існують два основних види систем водопроводу в приватному будинку під ключ: променева і тупикова.

Якщо мова йде про великий будинок / квартиру з декількома санвузлами і кухнею, ми віддаємо перевагу комбінованій системі водопостачання. Наприклад, на 1-му поверсі встановлюється променева, а на 2-му - тупикова, в залежності від кількості санвузлів на кожному поверсі і побажань клієнта.

Променева система
Променева система

Передбачає індивідуальне підведення води в кожну "мокру зону".

Тупикова система
Тупикова система

Передбачає водопостачання за допомогою однієї труби, від яко прокладаються відгалуження до кожної точки.

Вартість водопостачання

Ціна водопостачання і каналізації в приватному будинку під ключ залежить від кількості "мокрих зон" і використовуваного обладнання. Розглянемо реалізацію системи водопостачання під ключ на три точки підведення (два санвузли і кухня).

Вартість водопостачання та каналізації під ключ

Варіант преміум-класу з використанням найкращого обладнання на 3 точки підведення (два санвузли і кухня).
Uponor, Rehau, KAN
140-175 тис. грн.
Більш бюджетний варіант середнього класу на 3 точки підведення (два санвузли і кухня).
KAN, TECE
120-140 тис. грн.
Наші бренди

Фінська компанія Uponor вже багато років спеціалізується на виробництві енергоефективного, надійного і безпечного обладнання для систем опалення та водопостачання. Інноваційність її рішень відома всьому світу, а каталог продукції включає тисячі найменувань. Серед них трубопровідні системи для опалення підлоги, стелі і стін, теплоізольовані труби, фітинги, розподільні колектори та багато іншого. Наші фахівці вже багато років використовують обладнання Uponor і можуть гарантувати його ефективність.

Німецький бренд Rehau спеціалізується на виробництві віконних профілів, труб із зшитого поліетилену, що застосовуються в системах геотермічного опалення/охолодження приміщень, та іншого будівельного обладнання. Компанія проводить власні розробки і регулярно впроваджує інноваційні рішення в своє виробництво. Ми використовуємо їх при проєктуванні інженерних систем, що б зробити їх ще більш надійними і довговічними.

KAN - провідний європейський виробник, що спеціалізується на виробництві інженерних систем. Використання високоякісної сировини та новітніх технологій у виробництві, зробило продукцію KAN лідером в своїй сфері. Сьогодні KAN експортує свою продукцію в усі країни світу і має репутацію надійного виробника і постачальника.

TECE - провідний німецький виробник, спеціалізується на виробництві професійного інженерного обладнання: системи трубопроводів для водопостачання, опалення, теплих підлог. Також в арсеналі компанії є застінні модулі для підвісного санфаянса, дренажні канали та ін. Системи TECE зарекомендували себе у всьому світі як надійні, високоякісні, довговічні, а також прості в монтажі.

AXOR - німецька торгова марка, що належить бренду Hansgrohe. Під нею реалізуються змішувачі для кухні та ванної кімнати, душові системи, гідромасажні панелі, ванни і аксесуари. У колекціях ви зможете знайти як класичні варіанти, так і оригінальні, сміливі та інноваційні. Всім їм притаманний високий рівень виконання. Продукція AXOR гарантовано додасть цілісності і завершеності простору вашої ванної кімнати, санвузлу або кухні.

Fantini - італійське сімейне підприємство, яке за більш ніж 70 років існування зуміло стати відомим брендом сантехніки. Продукція Fantini - це вишукані, елегантні та мінімалістичні інсталяції для ванних кімнат і кухонь. Преміум якість і продуманий до деталей дизайн - те, що ви гарантовано отримаєте, вибираючи цей бренд. У нас представлені змішувачі для раковини, душа і ванни, а також комплектуючі Fantini.

Комплексний підхід до водопостачання та каналізації

До питання водопостачання і каналізації потрібно підходити комплексно. Без грамотного проєкту по системам водопостачання і каналізації неможливо уявити злагоджену роботу сантехніки в санвузлах, ванній кімнаті і на кухні. А це - основний фактор організації комфортного життя в будинку або квартирі.

​Компанія Альтер Ейр надає комплекс послуг з проєктування, монтажу і сервісу внутрішньої системи каналізації і водопроводу.​

Терміни водопостачання і каналізації під ключ

Для грамотного проєктування об'єкта з трьома точками підведення водопроводу фахівцям необхідно 2-3 тижні. Для цього, клієнту або дизайнеру необхідно надати фахівцям повну інформацію про сантехніку, розгортку стін і визначитися з системою розведення водопровідних труб (променева / тупикова / комбінована).

Монтаж і комплектація проєкту займає ще близько 3х тижнів.

Таким чином, реалізація послуги водопостачання і каналізація під ключ займає приблизно півтора місяця.


Типи об'єктів

Квартира
Квартира

Може бути обрана як тупикова, так і променева система водопостачання.

Приватний будинок
Приватний будинок

Може використовуватися променева, тупикова або комбінована система водопостачання

Додатковий функціонал

Побутове водоочищення

Для систем водопостачання в приватних будинках рекомендується використовувати пом'якшувач води і систему видалення заліза (балонна система на основі іонообмінних смол). Ці фільтри потрібні для збільшення терміну служби сантехніки, особливо дорогих виробників: Kludi, Axor, Agape, Fantini, Cielo, Nicolazzi, Catalano і ін.

Крім цього, очищена м'яка вода корисніше для шкіри і волосся людини. При пранні в такій воді, тканина залишається м'якою, а колір - насиченим.

Водоочищення для пиття за допомогою зворотнього осмосу

Компанія Альтер Ейр надає широкий вибір зворотнього осмосу - багатоступінчастої системи фільтрації для питної води. Якщо в будинку вже встановлена побутова система фільтрації, то зворотний осмос буде більш довговічним за рахунок того, що в нього буде надходити м'яка якісна вода.

Система антизатоплення Нептун

Система Нептун забезпечує контроль витоку води в "мокрих зонах". При тупикової системі, на кожній точці встановлюється датчик, а сервопривід монтується на головній трубі. В такому випадку, при протіканні, заблокується основна труба, і подача води зупиниться на всіх точках. При променевій системі водопостачання, можна контролювати і перекривати автономно кожну точку.

Монтаж сантехніки

​Компанія Альтер Ейр здійснює не тільки проєктування розводки систем каналізації та водопостачання, а й підбір, поставку, продаж і монтаж сантехніки. У нашому арсеналі широкий вибір сантехнічного обладнання преміум-класу від кращих виробників: AXOR, Antonio Lupi, Agape, Fantini, Cielo, Cea Design, Nicolazzi, Catalano.

Реалізація зовнішніх септиків для каналізації

З 2021 року, компанія Альтер Ейр почала реалізовувати зовнішні септики для каналізації в заміських будинках. Зовнішні септики - це каналізаційна система, в яку надходять стічні води з дворового трубопроводу в так званий колодязь (септик). Усередині колодязя стічні води освітлюються і через дренажну мережу просочуються в грунт.

Комплексне сервісне обслуговування

Компанія Альтер Ейр проводить повне сервісне обслуговування систем водопостачання та каналізації, обладнання водоочистки і зворотного осмосу, систем антизатоплення Нептун.

Переваги роботи з Альтер Ейр
01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний цикл послуг по водопостачанню та каналізації - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 13 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року а постійно розвиваємось та вдосконалюємось.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем та надаємо послуги подальшого сервісу.

Наші проєкти

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

 • Вітальня
 • Ванна кімната
 • Міні-котельня - 1
 • Міні-котельня - 2
Двощілинний лінійний дифузор TROX

Двощілинні дифузори бренду TROX призначені для якісного розподілу повітря по приміщенню. Вони поєднують у собі візуальну естетичність і високий технічний потенціал. Завдяки внутрішнім ламелям повітряні потоки направляються в різні боки, рівномірно розсіюючись і не створюючи протягів. Зовні залишаються видимі тільки лаконічні щілини на стелі. Для доступу до дифузорів досить лише натиснути на замок з клямкою, розміщені з лицьового боку.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM 35F

У застельовому просторі ванної кімнати встановлений низьконапірний внутрішній канальний блок Daikin FDXM 35F - він працює на охолодження спальні. Доступ до нього здійснюється через люки. Потужності кондиціонера вистачає для обслуговування приміщень площею до 35 м2, що є оптимальним для даної кімнати. Опуск стелі склав 300 мм. Кондиціонер має різні режими роботи (в тому числі високопродуктивний, автоматичний і режим роботи під час відсутності мешканців), економить до 80% енергії в режимі очікування, оснащений тижневим і 24-годинним таймером.

Бойлер непрямого нагріву Drazice ОКСЕ

Вертикальний бойлер непрямого нагріву Drazice ОКСЕ на 200 л призначений для забезпечення мешканців квартири гарячою водою. Внутрішня поверхня бака покрита якісною емаллю без вмісту нікелю, що забезпечує довгу роботу водонагрівача, також є антикорозійне покриття. Температуру всередині можна підтримувати в межах від 5 до 74℃. Індикатор нагріву води завжди показує поточну температуру на передній панелі бака. Є функція швидкого нагріву. Це відмінне рішення для квартири, що дозволяє не залежати від сезонних відключень та інших незручностей.

Електричний котел Vaillant Eloblock

Електричний котел Vaillant Eloblock потужністю 6 кВт з ККД до 99% працює на опалення і гаряче водопостачання всієї квартири. Має широкий діапазон налаштування температур як для опалення, так і ГВП. Є захист від замерзання і 2-х рівневий захист від перегріву. Оснащений технологією передачі даних eBus. За допомогою капілярного термостата мешканці можуть плавно регулювати температуру нагрівання в діапазоні від 25 до 85℃.

Розширювальний бак Zilmet

Розширювальний бак Zilmet призначений для компенсації тиску в системі опалення. Працює разом з електричним котлом Viallant, розташованим вище. Спеціальне внутрішнє покриття бака перешкоджає розмноженню будь-яких бактерій, тобто вода не набуває металевого смаку, не застоюється і не змінює своїх властивостей.

Рефайнер Ecowater - система пом'якшення і фільтрації води

Сучасна система для фільтрації і пом'якшення води: очищає воду від усіляких забруднень і запахів, нейтралізує залізо, роблячи її м'якою, приємною і безпечною для побутової техніки, водопровідних труб і використання людиною. Очищена вода також годиться для вживання просто з-під крана. Рефайнер не вимагає заміни вугільних фільтрів, а управління здійснюється за допомогою WiFi - максимальна автоматизація і комфорт!

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"