Електропостачання у приватному будинку та квартирі

Електропостачання в будинку
Якісний монтаж системи
Дотримання плану з виконання проєктних робіт
Допомога інженерів після реалізації систем
Керування системами дистанційно

Важливість системи електропостачання у будинку/квартирі

Ви замислювалися про те, як багато електричних приладів знаходиться у звичайному приміщенні? А як і завдяки чому вони працюють? Відповідь проста – правильна розкладка електрики. Кожен етап проєктування є важливим, якщо зробити хоча б одну помилку, в подальшому можуть виникнути проблеми. Також варто враховувати послідовність розташування кліматичних систем, починаючи від складно розміщуваних (вентиляція), закінчуючи більш простими.​

​Для проведення електрики як у приватному будинку, так і в квартирі слід розуміти кількість, потужність та зону розміщення всієї передбачуваної техніки і точок: починаючи від розеток і закінчуючи електроплитами, холодильниками тощо. Це необхідно для правильного розподілу навантажень потужностей, підбору відповідного перетину кабелю та автомату для управління.​

Реалізація електрики

​Електропостачання – це важлива частина будь-якого приміщення, тому його проєктування має здійснюватися інженерними фахівцями, які зроблять не просто «сухий» проєкт креслень, а розпишуть кожен крок своєї роботи. Побажання замовника, облік роботи всіх суміжних організацій, технічні умови та багато іншого необхідно для правильного розрахунку та підбору обладнання.

Види систем електропостачання
Види систем електропостачання

Існує декілька видів електропостачання: стандартний або «метод 80-х», релейні станції або «розумне освітлення» а також «розумний дім».

Специфіка електропостачання
Специфіка електропостачання

Реалізуючи електропостачання квартири або будинку, потрібно враховувати декілька особливостей. Яких саме розглянемо далі.

Помилки при підведенні електропостачання
Помилки при підведенні електропостачання

Які помилки найчастіше допускають при підведенні електропостачання, чому не варто економити на його реалізації або робити все самостійно.

Отримайте
розрахунок від інженера

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
за вашим проєктом

Етапи реалізації проєкту

Розберемо основні етапи електропостачання
01
Розробка концепції

Розробка концепції

Перед тим, як приступити до роботи над проєктом електропостачання, наші фахівці проводять консультацію по всіх системах, що цікавлять клієнта. Зустріч може проходити відеозв'язку або в офісі Альтер Ейр. На ній обговорюються особливості та специфіка об'єкта, а також побажання клієнта.

02
Проєктування

Проєктування

Проєктування електропостачання – найважливіший етап. Він включає розробку креслень і планів, розмітки і прив'язки виведення електрики. Наші інженери продумують все до найдрібніших деталей, а також надають завдання електрикам, які реалізовуватимуть електропостачання на об'єкті.

03
Монтажні роботи

Монтажні роботи

Згідно з розробленим проєктом, електрики роблять розмітку на об'єкті. Після цього проводиться штроблення каналів та прокладання кабелю. При цьому обов'язково використовуються захисні елементи, такі як гофри та електромонтажні короби. Далі встановлюються підрозетники та електричний щиток.

04
Пуско-налагоджувальні роботи

Пуско-налагоджувальні роботи

Після того, як "брудні" роботи завершуються, електрики приступають до так званих чистових. На цьому етапі монтуються вимикачі та розетки, підключається обладнання до щитка. Також обов'язково виконуються пусконалагоджувальні роботи та перевіряється коректність роботи системи.

Часто задавані питання

Що входить в послуги «електропостачання квартири/будинку під ключ»

Електропостачання квартири або будинку «під ключ» включає в себе максимально повну виконану роботу – від концепції до реалізації. Ви можете здійснити одну з трьох систем: стандартну, релейні станції або систему «розумний будинок». Альтер Ейр реалізує не тільки електропостачання, а й інші кліматичні системи: вентиляцію, кондиціювання, опалення, водоочищення тощо.

Перевагою такого комплексного підходу є чітка координація в роботі – системи розробляються командою інженерів, які корелюють всі процеси між собою.

Яка інформація при розробці проєкту електропостачання потрібна від клієнта?

 • Завдання від замовника (побажання по розміщенню розеток, вимикачів, освітлення, жалюзі тощо.)
 • Технічні умови: потужність, що підводиться, адреса об'єкта, архітектурний проєкт в DWG.
 • Обмірний план.

Для замовлення проєкту або консультації телефонуйте за номером 0-800-33-08-28.

Наші проєкти

Готові проєкти, реалізовані кваліфікованою командою Альтер Ейр

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

 • Вітальня
 • Ванна кімната
 • Міні-котельня - 1
 • Міні-котельня - 2
Двощілинний лінійний дифузор TROX

Канальний кондиціонер Daikin FDXM 35F

Бойлер непрямого нагріву Drazice ОКСЕ

Електричний котел Vaillant Eloblock

Розширювальний бак Zilmet

Рефайнер Ecowater - система пом'якшення і фільтрації води

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Підсумки

Правильно налагоджене електропостачання будинку або квартири – це запорука вашого комфорту та зручності. Допомогти з цим вам зможуть фахівці Альтер Ейр, великий досвід роботи в сукупності з якісними матеріалами та правильним підходом до роботи, здатні забезпечити вищу якість виконаної роботи.

Після виконання всіх необхідних робіт ви отримаєте повноцінний альбом-проєкт.

Якщо вас зацікавило одне з трьох представлених рішень, звертайтеся за проєктуванням або консультацією в Альтер Ейр за номером 0-800-33-08-28. Ми пропонуємо безкоштовну консультацію в нашому офісі: інженери вислухають ваші побажання і запропонують варіанти для проєктування. Далі – рішення тільки за вами! Нас можна знайти за адресою: Київ, вул. Максимовича 3Д, оф. 474.

Бренди, яким ми довіряємо

Німецька компанія Jung займається виробництвом високоякісного електротехнічного обладнання: розеток, вимикачів, контролерів, датчиків, димерів та інших пристроїв для контролю опалювальної, вентиляційної та освітлювальної апаратури. Продукцію об'єднує німецька надійність та естетичний дизайн. Всі рішення продумані до дрібниць, безпечні і довговічні. У цьому можна переконатися, замовивши продукцію Jung в нашому інтернет-магазині.

Віртуальний тур
реалізованими об'єктами

Пропонуємо вам відвідати один з наших об'єктів і оцінити високу якість нашого дизайнерського рішення і монтажу.

Відео з наших об'єктів

Всі внутрішні системи в квартирі від вентиляції до водоочистки - м. Київ, вул. Липська
Всі внутрішні системи в квартирі від вентиляції до водоочистки - м. Київ, вул. Липська
VAV-система вентиляції і кондиціонування в художній галереї, г. Киев, ул. Прорізна
VAV-система вентиляції і кондиціонування в художній галереї, г. Киев, ул. Прорізна
Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Комплекс інженерних систем, інтегрованих в квартирі, ЖК
Комплекс інженерних систем, інтегрованих в квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"
Реалізація інженерних систем в квартирі, м Житомир
Реалізація інженерних систем в квартирі, м Житомир
Реалізація опалення, водопостачання та каналізації у будинку (Зелений Бор)
Реалізація опалення, водопостачання та каналізації у будинку (Зелений Бор)
Як виглядають системи вентиляції та опалення в готовому ремонті, с. Погреби
Як виглядають системи вентиляції та опалення в готовому ремонті, с. Погреби
Централізована вентиляція і кондиціонування в готовому ремонті. Житомир, вул. Перемоги
Централізована вентиляція і кондиціонування в готовому ремонті. Житомир, вул. Перемоги
Залишилися питання?

Швидка консультація від фахівця

Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів
Що про нас
кажуть клієнти?

Ми вибрали компанію Альтер Ейр для втілення нашого крутого інженерного проєкту в будівництві власного будинку. Тепер в будинку встановлені такі системи: опалення за допомогою теплового насоса, тепла підлога, припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, що дозволяє зберігати вологість і легко дихати свіжим чистим повітрям. У будинку зберігається прекрасна температура + 22°C - ніякої духоти і пилу. Всі чарівно!

Євгеній
Власник будинку

Подивився в інтернеті кілька фірм і зупинився на компанії "Альтер Ейр". Після того, як поговорив з їх фахівцями я зрозумів, що люди дуже добре знаються на своїй справі. Вони детально пояснили, як правильно і з мінімальними витратами реалізувати опалення будинку та вентиляцію. За час проживання в новому будинку я вже випробував роботу цих систем, а особливо - легкість управління ними. Температура в будинку комфортна і тримається на заданому рівні. Вентиляція працює не чутно, але помітно - при закритих вікнах з ранку дихається вільно і легко, немає пилу. Я дуже задоволений роботою компанії "Альтер Ейр" і буду рекомендувати вас як хорошого виконавця, що робить якісну роботу!

Петро Іванович
Власник будинку
Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам
Залишились питання?

Напишіть нам і менеджери зв'яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Відгуки і питання
Відгуки відсутні