Встановлення електрокотла

Встановлення електрокотла
Доступні ціни на монтаж
Виконання робіт у чіткі терміни
Кваліфікована команда монтажників
Гарантія виконаних робіт

Електрокотел - популярне обладнання для організації системи опалення в невеликих будинках або квартирах. Система, звісно, складається не тільки з електрокотла, а й з додаткового обладнання (радіаторів або теплих підлог) і комунікацій (трубопроводів). Компанія Альтер Ейр надає таку послугу, як встановлення електрокотла, ціна роботи буде залежати від безлічі факторів, про які ми поговоримо нижче.

Дуже важливо довіряти таку роботу фахівцям. Проблеми самостійного підходу можуть початися ще на етапі вибору електрокотла, адже якщо не зробити теплотехнічний розрахунок коректно, то можна помилитися з потужністю, і, як наслідок, не отримувати достатньо тепла і гарячої води. Помилки можуть чекати в схемах підключення електрики, а також у схемах розподілу теплоносія. Не ігноруйте можливість звернення до фахівців, на монтаж електричного котла ціна доволі демократична, при цьому Ви можете бути впевнені в майбутній ефективності системи опалення. 

Наші фахівці також зможуть здійснити проєктування низькотемпературної системи опалення на базі електрокотла. Така система має на увазі використання теплих підлог в якості джерела опалення і дає можливість в перспективі перейти на більш енергоефективне і сучасне опалювальне обладнання - тепловий насос.

Встановлення електрокотла - ціна в Альтер Ейр

В Альтер Ейр Ви можете замовити установку під ключ, і отримати грамотний проєкт, ретельний підбір обладнання та професійний монтаж. Або Ви можете скористатися окремими послугами фахівців.

Ціни на монтаж електрокотла завжди індивідуальні, оскільки залежать від безлічі факторів. Але, важливо врахувати, що вартість обв'язки котла набагато вища з огляду на складність робіт, до яких входить: встановлення котла з баком ГВП і насосними групами, підключення аквакомплекту та інші необхідні для роботи котла послуги. 

Послуга
Ціна
Монтаж котла без обв'язки
2 000 грн
Монтаж котла з обв'язкою
51 000 грн
Послуга
 • Монтаж котла без обв'язки
  Монтаж котла без обв'язки
 • Монтаж котла з обв'язкою
  Монтаж котла з обв'язкою
Ціна
 • Монтаж котла без обв'язки
  2 000 грн
 • Монтаж котла з обв'язкою
  51 000 грн

Що не входить у вартість установки електрокотла

В основну вартість послуг по встановленню електрокотла від Альтер Ейр не входить ціна обладнання (тобто ціна електричного котла) і комплектуючих, необхідних для встановлення.

Крім того, в ціну не входить підведення дротів електромережі до котла – цим мають займатися електрики, яким наші фахівці можуть надати всю необхідну інформацію та завдання. Подальше підключення обладнання до електромережі виконують наші спеціалісти, після чого проводять запуск системи.


Електричний котел в інтер'єрі
Замовити встановлення електрокотла

Фахівці Альтер Ейр зможуть не тільки встановити електричний котел, а й підключити його до системи, а також провести пусконалагоджувальні роботи.

Замовити встановлення електрокотла

Етапи монтажу електрокотла

 • Консультація
 • Теплотехнічний розрахунок
 • Підбір обладнання
 • Проєктування
 • Монтаж
 • Сервіс
01
Консультація

Консультація

Ви можете відвідати офіс Альтер Ейр у Києві, щоб отримати детальну консультацію з усіх питань. Якщо Вас цікавить монтаж електрокотла під ключ, то на консультації Ви зможете детально розповісти про свої побажання, а також надати нашим фахівцям дані про об'єкт.

02
Теплотехнічний розрахунок

Теплотехнічний розрахунок

Після угоди про співпрацю наші інженери, керуючись технічною документацією об'єкта, проведуть теплотехнічний розрахунок. Він дасть змогу дізнатися, електрокотел якої потужності доведеться купити, щоб забезпечити достатню кількість тепла в системі опалення. Також фахівці розрахують споживану електричну потужність та інші нюанси.

03
Підбір обладнання

Підбір обладнання

Виходячи з теплотехнічного розрахунку, підбирається відповідний електрокотел, а також додаткове обладнання. Під час вибору обладнання також буде враховано бюджет, який Ви готові вкласти в майбутню систему опалення. Фахівці порадять електрокотел з погодозалежною модуляцією, остаточне рішення залишиться за Вами.

04
Проєктування

Проєктування

Під час проєктування враховується розташування електрокотла в технічному приміщенні або котельні, розводка трубопроводів, підключення теплої підлоги або радіаторів, і безліч інших нюансів. У проєкті також будуть вказані параметри, які стануть у пригоді електрику під час підключення електрики.

05
Монтаж

Монтаж

Бригада Альтер Ейр виконає настінний монтаж електрокотла швидко і професійно. Терміни робіт залежать від того, яку кількість дій доведеться виконати фахівцям. Підключення котла до готової системи опалення або облаштування абсолютно нової системи - різні за ціною і термінами варіанти.

06
Сервіс

Сервіс

Ви завжди можете розраховувати на гарантійне обслуговування від наших фахівців. Також Ви можете підписати сервісний договір, згідно з яким майстри займатимуться обслуговуванням Вашого електрокотла та опалювальної системи надалі.

Які котли ми встановлюємо?

Існує три типи електрокотлів: ТЕНові, електродні та індукційні.

Ми займаємося встановленням найпоширенішого типу електрокотлів із трубчастим нагрівальним елементом. Найчастіше ми рекомендуємо своїм клієнтам котли фірм Protherm і Vaillant, а також українського бренду Tenko. 

Крім того, електрокотли можуть бути одноконтурними або двоконтурними. У першому випадку обладнання оснащене триходовим клапаном, який перемикає котел з опалення на ГВП. Схема підключення такого електрокотла передбачає наявність бойлера непрямого нагріву. 

Двоконтурний котел, як зрозуміло з назви, має два контури - опалення та ГВП. Ми не рекомендуємо встановлювати обладнання такого типу, оскільки його потужності часто не вистачає на повноцінне забезпечення гарячої води, і під час відкриття двох кранів одночасно натиск виявляється досить низьким, а температура води падає. 

Якщо у квартирі або будинку раніше був двоконтурний електрокотел, і Ви просто хочете його замінити на більш сучасний, ми рекомендуємо електричний котел Jablotron.


Електричні котли Tenko
Електричні котли Tenko

Електричні котли Protherm
Електричні котли Protherm

Електричні котли Bosch
Електричні котли Bosch

Електричні котли Vaillant
Електричні котли Vaillant

Переваги компанії Alter Air
Переваги компанії Alter Air
01
Досвід роботи понад 14 років

Наші фахівці - експерти в проєктуванні та встановленні кліматичного обладнання та опалювальних систем.

02
Реалізація системи під ключ

Звернувшись до нас, Ви можете отримати монтаж електрокотла і замовити проєкт із теплотехнічним розрахунком

03
Професійний монтаж

Наші професіонали підключать котел до систем опалення та ГВП, проведуть запуск і видадуть гарантію.

04
Сервісне обслуговування

Також Ви зможете підписати сервісний договір, щоб не переживати про роботу обладнання в майбутньому.

Правила встановлення електричних котлів 

Перш ніж займатися встановленням системи, необхідно провести коректний теплотехнічний розрахунок, згідно з яким буде підібрано електричний котел необхідної потужності. Без коректно проведених розрахунків Ви ризикуєте отримати обладнання, яке не справлятиметься з обігрівом приміщення і підготовкою ГВП. Також дуже важливо розрахувати правильну електричну потужність, тобто забезпечити котлу стабільне, безперебійне підключення електроенергії, відповідне за кількістю кВт. При цьому також враховується напруга в мережі - вона може бути або 220, або 380 В. Приватний будинок, у якому встановлюється котел, обов'язково має бути із заземленням. 

Наші проєкти

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

 • Вітальня
 • Ванна кімната
 • Міні-котельня - 1
 • Міні-котельня - 2
Двощілинний лінійний дифузор TROX

Канальний кондиціонер Daikin FDXM 35F

Бойлер непрямого нагріву Drazice ОКСЕ

Електричний котел Vaillant Eloblock

Розширювальний бак Zilmet

Рефайнер Ecowater - система пом'якшення і фільтрації води

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

Реалізований комплекс інженерних систем: кондиціювання, вентиляція та опалення. Двоповерховий будинок у с. Ходосівка

 • Кімната
 • Котельня
 • Технічне приміщення
Настінний кондиціонер Daikin

Настінний кондиціонер японського бренду Daikin характеризується високою продуктивністю, чудовою якістю та сучасним дизайном.

Лінійний щілинний дифузор Disair

Пристрій прихованого монтажу, використовується для розподілу чистого повітря, що подається

Електричний котел Vaillant eloBLOCK

Електричний котел серії EloBLOCK від німецького виробника Vaillant чудово підійде для будинків без газу. Пристрій характеризується високим ККД, є ефективним та зручним у використанні.

VAV-клапан

Пристрій від виробника Jablotron встановлюється на повітропровід і регулює обсяг повітря, що подається до приміщення

Реалізований комплекс інженерних систем: кондиціювання, вентиляція та опалення. Двоповерховий будинок у с. Ходосівка

Комплекс інженерних систем в триповерховому будинку (380 м²), КГ Riviera Villas

 • Спальня
 • Технічне приміщення
 • Дитяча
 • Котельня
Канальний кондиціонер Daikin FBA 60

Кондиціонери Daikin FBA 60 – потужні спліт-системи канального типу, призначені для прихованого монтажу практично будь-якого приміщення.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann

Конвектор Kampmann використовується для обігріву приміщення, призначений для прихованої установки у зоні підлоги.

ПВУ з рекуперацією тепла JABLOTRON FUTURA L

Високоефективна припливно-витяжна установка для здійснення загальнообмінної вентиляції в будинках і квартирах. Повторно використовує тепло і вологу, які присутні в приміщенні. Має "рідну" VAV-систему (змінної подачі повітря).

Радіатори Kermi therm

Радіатори Kermi therm відрізняються елегантним дизайнерським виконанням, максимальною тепловіддачею та коротким періодом нагріву.

Газовий конденсаційний котел від німецького бренду Viessmann.

Котел призначений для ефективного опалення житлових приміщень та для підігріву води.

Тепловий насос Viessmann Vitocal 200-S

Високоефективний тепловий насос нового покоління, який може використовуватися для опалення, охолодження повітря, а також нагрівання води.

Комплекс інженерних систем в триповерховому будинку (380 м²), КГ Riviera Villas

Опалення електрокотлом та гаряче водопостачання у квартирі | Огляд об'єкту
Опалення електрокотлом та гаряче водопостачання у квартирі | Огляд об'єкту
Як опалити будинок без газу | Енергоефективне опалення в приватному будинку та квартирі
Як опалити будинок без газу | Енергоефективне опалення в приватному будинку та квартирі
Гаряче водопостачання в приватному будинку - варіанти реалізації від інженера Alter Air
Гаряче водопостачання в приватному будинку - варіанти реалізації від інженера Alter Air
Опалення, водопостачання та каналізація для дворівневої квартири в ЖК Almond Apartments
Опалення, водопостачання та каналізація для дворівневої квартири в ЖК Almond Apartments
Системи опалення, водопостачання, каналізації та водоочищення на об'єкті Green Hills на базі Viessmann.
Системи опалення, водопостачання, каналізації та водоочищення на об'єкті Green Hills на базі Viessmann.

Часті запитання

Скільки коштує встановлення електричного котла в приватному будинку?

Ціна на встановлення електрокотла індивідуальна, залежить від проєкту і кількості послуг, що надаються. Простий монтаж котла без обв'язки обійдеться у 2000 грн. Складніші роботи розраховуються спеціально для кожного об'єкта. Так, встановлення котла з баком ГВП і насосними групами, підключенням аквакомплекту та іншими необхідними для роботи котла послугами коштуватиме близько 51 000 грн.

Скільки часу потрібно на підключення електричного котла?

На підключення електрокотла до вже наявної системи опалення, в готовій котельні, в середньому йде 1 - 2 дні. Якщо котельня робиться з нуля, з баком непрямого нагріву і насосними групами, то може знадобитися 2 - 3 тижні. Якщо Вас цікавить установка електричного котла під ключ, що включає проєкт системи опалення, що передбачає установку теплих підлог і радіаторів, то роботи можуть зайняти близько трьох місяців. 

Яка гарантія на монтаж електрокотла від Альтер Ейр?

Наші фахівці видають гарантію на встановлення електрокотла - 1 рік.


Замовте встановлення електрокотла

Залиште заявку і фахівці компанії зв'яжуться з Вами протягом дня

Замовте встановлення електрокотла
Відгуки і питання
Відгуки відсутні