Електрика під ключ

Електричний щиток
ОБЛІК ВСІХ НОРМ І ВАШИХ ПОБАЖАНЬ ДО ПРОЄКТУ
НАДІЙНІСТЬ І БЕЗПЕКА СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
ВІДСУТНІСТЬ НЕПОЛАДОК І ВИБИТИХ ПРОБОК
ЗАТВЕРДЖЕННЯ БЮДЖЕТУ ДО ПОЧАТКУ ВСІХ РОБІТ

Однією з найважливіших робіт при будівництві будинку або ремонті, є монтажні роботи з електропостачання, оскільки саме від електрики залежить працездатність житлової площі. Якщо у вашому будинку планується вентиляція, кондиціонування, установка опалювальних систем, або ви хочете зробити розумний будинок, то перше про що варто подумати - електропроводка. Таке складне питання вам допоможе вирішити інженерно-проектна компанія Альтер Ейр, яка має понад 1800 успішних проектів, в тому числі і електромонтажні роботи під ключ, тому вам не потрібно буде турбуватися про те, що будь-які нюанси будуть забуті.

Проєктування необхідність

Чому електрику під ключ потрібно проєктувати до початку ремонтних робіт?
Kachestvennyy rezultat
Якісний результат

Ефективна система, яка підходить під всі параметри приміщення

Vnedreniye v dizayn interyera
ВПРОВАДЖЕННЯ В ІНТЕР`ЄР

Естетика і продуктивність техніки - результат спільної роботи

Soglasovaniye rabot so smezhnymi spetsialistami
ПОГОДЖЕННЯ ВСІХ РОБІТ

Взаємодія з суміжними спеціалістами

Integratsiya s drugimi inzhenernymi sistemami
КОМПЛЕКС КЛІМАТ-СИСТЕМ

Комплексний підхід

Formirovaniye tochnoy smety byudzheta
ФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТУ

Можливість чітко спланувати бюджет на систему електропостачання

ПОСЛУГА ПІД КЛЮЧ

Квартира
Квартира

Приватний будинок
Приватний будинок

НАШІ ПРОЄКТИ

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

 • Вітальня
 • Ванна кімната
 • Міні-котельня - 1
 • Міні-котельня - 2
Двощілинний лінійний дифузор TROX

Канальний кондиціонер Daikin FDXM 35F

Бойлер непрямого нагріву Drazice ОКСЕ

Електричний котел Vaillant Eloblock

Розширювальний бак Zilmet

Рефайнер Ecowater - система пом'якшення і фільтрації води

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Монтажні роботи включають

Ми вибудували процес, який гарантує відмінний результат
 • Проєктування
 • Розмітка
 • Штроблення каналів
 • Прокладка кабелю
 • Установка підрозетників
 • Установка електричного щитка
 • Чистові роботи
01
Проєктування

Проєктування

​Електрика в приміщенні під ключ завжди починається з проєкту, який включає в себе креслення, розмітку, прив'язки виведення електрики, тільки після того, як буде готовий проєкт фахівцем, його можна почати реалізовувати.

02
Розмітка

Розмітка

Розмітка залежить тільки від точності дизайн-проєкту, в якому повинні бути враховані всі точки прив'язок енергоспоживання. На даному етапі повинен враховуватися розріз стін де є всі виводи прив'язок по вертикалі та горизонталі. Вимикачі, розетки, електричні прилади: холодильник, електроплита і навіть більш дрібна техніка, як електрочайник - впливають, безпосередньо, на розподіл всіх груп приладів і підбір автоматів з метою рівномірного зменшення навантаження, враховуючи потужність техніки.

03
Штроблення каналів

Штроблення каналів

Виконується за допомогою спеціального інструменту, що дозволяє частково механізувати цю досить важку операцію.

04
Прокладка кабелю

Прокладка кабелю

Розведення прокладається в два способи: закритим і відкритим. Бувають випадки, коли в приміщеннях монтується комбінована електропроводка. В якості захисних елементів при створенні відкритої проводки використовуються спеціальні захисні гофри, труби та електромонтажні короби.

05
Установка підрозетників

Установка підрозетників

За допомогою електроінструментів, оснащених спеціальними алмазними коронками, в стінах формують поглиблення, які призначені для установки розеток і вимикачів.

06
Установка електричного щитка

Установка електричного щитка

Один з найбільш відповідальних етапів роботи, який передбачає комплексне електропостачання об'єктів. В електричний щиток монтуються прилади обліку електроенергії, диференціальні вимикачі, захисні автомати та інше необхідне обладнання. Крім того, саме через щиток здійснюється підключення системи електропостачання до заземлювального контуру. Тому від правильності виконання всіх заходів, які передбачає цей етап електромонтажних робіт, залежить надійність і безпека всієї системи електропостачання.

07
Чистові роботи

Чистові роботи

​Підключення електроустаткування до електричного щитка і створення надійних периферійних з'єднань; монтаж вимикачів і розеток; виконання пуско-налагоджувальних робіт.

Часто задавані питання

Від чого залежить ціна електрики під ключ?

Вартість електрики під ключ залежить тільки від побажань замовника, задумки дизайнера і складності проекта.Чем більше енергоспоживаючих пристроїв знаходиться в будинку, тим більше зростає ціна на проектування та монтаж.

Як можна замовити монтаж електрики під ключ?

Монтаж або ремонт електрики під ключ ви можете замовити в компанії Альтер Ейр, зателефонувавши за тел 0800330828 або ж приїхавши в наш шоу-рум в Києві для отримання професійної консультації від наших фахівців.

Ціна електрики під ключ

Ціноутворення послуги залежить виключно від таких факторів:

 • кількість споживаної електрики в будинку встановленої технікою;
 • розмір приміщення;
 • складності проекту;
 • кількість використаних матеріалів для всіх видів робіт;
 • від виду техніки, яка підбирається під проект.

Переваги послуги під ключ

Якщо у вас виникла необхідність зробити систему електропостачання в своєму будинку, завжди вірним рішенням буде звернутися в компанію, яка зможе комплексно вирішити всі проблеми і надати сервіс, починаючи від проєкту і до фінального монтажу електроприладів. На жаль, викликаючи звичайного електрика, до вас може приїхати малодосвідчений майстер, цим ви підвищуєте ризик зробити ваше житло не безпечним, а також підвищуються ризики перегорання проводки, що призводить до поломки електроприладів і пожеж.

У компанії Альтер Ейр працюють професіонали з багаторічним стажем, які користуються тільки якісними інструментами та матеріалами, що дає вам гарантію установки безпечної і безперебійно працюючої системи електропостачання.

Переваги співпраці з компанією Альтер Ейр
Переваги електрики під ключ
01
Реалізація системи "під ключ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

РОЗРАХУНОК ВІД ІНЖЕНЕРІВ АЛЬТЕР ЕЙР

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку проєкту системи електропостачання

Комплекс інженерних систем, інтегрованих в квартирі, ЖК
Комплекс інженерних систем, інтегрованих в квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"
Відгук клієнта про роботу з Альтер Ейр
Відгук клієнта про роботу з Альтер Ейр
Реалізація інженерних систем в квартирі, м Житомир
Реалізація інженерних систем в квартирі, м Житомир
Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів
Що про нас
кажуть клієнти?

Ми вибрали компанію Альтер Ейр для втілення нашого крутого інженерного проєкту в будівництві власного будинку. Тепер в будинку встановлені такі системи: опалення за допомогою теплового насоса, тепла підлога, припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, що дозволяє зберігати вологість і легко дихати свіжим чистим повітрям. У будинку зберігається прекрасна температура + 22°C - ніякої духоти і пилу. Всі чарівно!

Євгеній
Власник будинку

Подивився в інтернеті кілька фірм і зупинився на компанії "Альтер Ейр". Після того, як поговорив з їх фахівцями я зрозумів, що люди дуже добре знаються на своїй справі. Вони детально пояснили, як правильно і з мінімальними витратами реалізувати опалення будинку та вентиляцію. За час проживання в новому будинку я вже випробував роботу цих систем, а особливо - легкість управління ними. Температура в будинку комфортна і тримається на заданому рівні. Вентиляція працює не чутно, але помітно - при закритих вікнах з ранку дихається вільно і легко, немає пилу. Я дуже задоволений роботою компанії "Альтер Ейр" і буду рекомендувати вас як хорошого виконавця, що робить якісну роботу!

Петро Іванович
Власник будинку
Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам
Замовте електрику під ключ

Залишіть заявку на сайті та наші менеджери зв'яжуться з Вами протягом дня.

Замовте електрику під ключ
Відгуки і питання
Відгуки відсутні