Електрика під ключ

Електричний щиток
ОБЛІК ВСІХ НОРМ І ВАШИХ ПОБАЖАНЬ ДО ПРОЄКТУ
НАДІЙНІСТЬ І БЕЗПЕКА СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
ВІДСУТНІСТЬ НЕПОЛАДОК І ВИБИТИХ ПРОБОК
ЗАТВЕРДЖЕННЯ БЮДЖЕТУ ДО ПОЧАТКУ ВСІХ РОБІТ

Однією з найважливіших робіт при будівництві будинку або ремонті, є монтажні роботи з електропостачання, оскільки саме від електрики залежить працездатність житлової площі. Якщо у вашому будинку планується вентиляція, кондиціонування, установка опалювальних систем, або ви хочете зробити розумний будинок, то перше про що варто подумати - електропроводка. Таке складне питання вам допоможе вирішити інженерно-проектна компанія Альтер Ейр, яка має понад 1800 успішних проектів, в тому числі і електромонтажні роботи під ключ, тому вам не потрібно буде турбуватися про те, що будь-які нюанси будуть забуті.

Проєктування необхідність

​Спершу може здатися, що проєктування - крок, який можна упустити і тим самим заощадити. Але ми впевнені, що така думка є хибною, адже з ним ви отримуєте систему відповідно до свого бюджету, яка працює ефективно, вона вдало розміщена і працює спільно з іншими інженерними системами.

Чому електрику під ключ потрібно проєктувати до початку ремонтних робіт?
Kachestvennyy rezultat
Якісний результат

Ефективна система, яка підходить під всі параметри приміщення

Vnedreniye v dizayn interyera
ВПРОВАДЖЕННЯ В ІНТЕР`ЄР

Естетика і продуктивність техніки - результат спільної роботи

Soglasovaniye rabot so smezhnymi spetsialistami
ПОГОДЖЕННЯ ВСІХ РОБІТ

Взаємодія з суміжними спеціалістами

Integratsiya s drugimi inzhenernymi sistemami
КОМПЛЕКС КЛІМАТ-СИСТЕМ

Комплексний підхід

Formirovaniye tochnoy smety byudzheta
ФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТУ

Можливість чітко спланувати бюджет на систему електропостачання

Етапи робіт по електриці під ключ

Проєктування

Електрика в приміщенні під ключ завжди починається з проєкту, який включає в себе креслення, розмітку, прив'язки виведення електрики, тільки після того, як буде готовий проєкт фахівцем, його можна почати реалізовувати.

Підбір обладнання

Цей етап проводиться після проведення всіх розрахунків, яким відповідає функціонал і потужність майбутньої системи. По суті цей етап є повноцінною частиною проєктування.

Компанія Альтер Ейр надасть відразу кілька варіантів обладнання - в залежності від обраної цінової політики системи.

Ми завжди орієнтуємося на виробників з бездоганною репутацією, перевірених досвідом і часом.

Розмітка

Розмітка залежить тільки від точності дизайн-проєкту, в якому повинні бути враховані всі точки прив'язок енергоспоживання. На даному етапі повинен враховуватися розріз стін де є всі виводи прив'язок по вертикалі та горизонталі.

Вимикачі, розетки, електричні прилади: холодильник, електроплита і навіть більш дрібна техніка, як електрочайник - впливають, безпосередньо, на розподіл всіх груп приладів і підбір автоматів з метою рівномірного зменшення навантаження, враховуючи потужність техніки.

ПОСЛУГА ПІД КЛЮЧ

Електрика під ключ в квартирі
Електрика під ключ в квартирі

Електрика під ключ в будинку
Електрика під ключ в будинку

НАШІ ПРОЄКТИ

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

 • Вітальня
 • Ванна кімната
 • Міні-котельня - 1
 • Міні-котельня - 2
Двощілинний лінійний дифузор TROX

Двощілинні дифузори бренду TROX призначені для якісного розподілу повітря по приміщенню. Вони поєднують у собі візуальну естетичність і високий технічний потенціал. Завдяки внутрішнім ламелям повітряні потоки направляються в різні боки, рівномірно розсіюючись і не створюючи протягів. Зовні залишаються видимі тільки лаконічні щілини на стелі. Для доступу до дифузорів досить лише натиснути на замок з клямкою, розміщені з лицьового боку.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM 35F

У застельовому просторі ванної кімнати встановлений низьконапірний внутрішній канальний блок Daikin FDXM 35F - він працює на охолодження спальні. Доступ до нього здійснюється через люки. Потужності кондиціонера вистачає для обслуговування приміщень площею до 35 м2, що є оптимальним для даної кімнати. Опуск стелі склав 300 мм. Кондиціонер має різні режими роботи (в тому числі високопродуктивний, автоматичний і режим роботи під час відсутності мешканців), економить до 80% енергії в режимі очікування, оснащений тижневим і 24-годинним таймером.

Бойлер непрямого нагріву Drazice ОКСЕ

Вертикальний бойлер непрямого нагріву Drazice ОКСЕ на 200 л призначений для забезпечення мешканців квартири гарячою водою. Внутрішня поверхня бака покрита якісною емаллю без вмісту нікелю, що забезпечує довгу роботу водонагрівача, також є антикорозійне покриття. Температуру всередині можна підтримувати в межах від 5 до 74℃. Індикатор нагріву води завжди показує поточну температуру на передній панелі бака. Є функція швидкого нагріву. Це відмінне рішення для квартири, що дозволяє не залежати від сезонних відключень та інших незручностей.

Електричний котел Vaillant Eloblock

Електричний котел Vaillant Eloblock потужністю 6 кВт з ККД до 99% працює на опалення і гаряче водопостачання всієї квартири. Має широкий діапазон налаштування температур як для опалення, так і ГВП. Є захист від замерзання і 2-х рівневий захист від перегріву. Оснащений технологією передачі даних eBus. За допомогою капілярного термостата мешканці можуть плавно регулювати температуру нагрівання в діапазоні від 25 до 85℃.

Розширювальний бак Zilmet

Розширювальний бак Zilmet призначений для компенсації тиску в системі опалення. Працює разом з електричним котлом Viallant, розташованим вище. Спеціальне внутрішнє покриття бака перешкоджає розмноженню будь-яких бактерій, тобто вода не набуває металевого смаку, не застоюється і не змінює своїх властивостей.

Рефайнер Ecowater - система пом'якшення і фільтрації води

Сучасна система для фільтрації і пом'якшення води: очищає воду від усіляких забруднень і запахів, нейтралізує залізо, роблячи її м'якою, приємною і безпечною для побутової техніки, водопровідних труб і використання людиною. Очищена вода також годиться для вживання просто з-під крана. Рефайнер не вимагає заміни вугільних фільтрів, а управління здійснюється за допомогою WiFi - максимальна автоматизація і комфорт!

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.

Мідні труби системи опалення

При організації інженерних систем всі обв'язки котелень ми робимо на міді. Цей матеріал не боїться перепадів температури, не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів і має термін експлуатації 50 років, що можна порівняти з терміном служби житлових об'єктів. Мідні труби забезпечують надійність і довговічність всієї системи.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепаду тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю та антикорозійними властивостями.

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Акумулюючий бак Drazice UKV 102 призначений для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора системи опалення (в нашому випадку - теплового насоса). Він виготовлений зі сталі, внутрішня поверхня залишається необробленою. Покритий поліуретановою теплоізоляцією, що не знімається. Ми віддаємо перевагу бренду Drazice при реалізації систем з нагрівальними елементами.

Шумоглушники для повітроводів

Шумоглушники для повітроводів необхідні для того, щоб знизити рівень шуму. В офісних приміщеннях ця вимога особливо актуальна. Шумоглушники монтуються в повітроводах безпосередньо за вентиляційним агрегатом і значно знижують рівень шуму в вентканалах. У проєктах ми використовуємо найякісніші шумоглушники відомих марок, наприклад - Systemair.

Лінійний стельовий дифузор TROX

Лінійні дифузори TROX - це стиль і комфорт в офісі та будинку. З їх допомогою реалізується ідеальний розподіл повітря зі стелі. Повітряні потоки, що подаються, змішуються з повітрям в приміщенні в безпосередній близькості від дифузора. Завдяки цьому виключається ефект протягу.

Каучукова ізоляція на повітроводи

Для повітроводів ми використовуємо ізоляцію зі спіненого каучуку. Вона надійно захищає трубопроводи від утворення конденсату, відрізняється легкістю, довговічністю і стійкістю до агресивних середовищ. Має низьку теплопровідність, високу еластичність і пароізоляційні властивості. Каучукова ізоляція - відмінне довгострокове рішення для ізоляції вентиляційного обладнання.

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Монтажні роботи включають

Ми вибудували процес, який гарантує відмінний результат
01
Штроблення каналів

Штроблення каналів

Штроблення каналів Виконується за допомогою спеціального інструменту, що дозволяє частково механізувати цю досить важку операцію.

02
Прокладка кабелю

Прокладка кабелю

Прокладка кабелю Розведення прокладається в два способи: закритим і відкритим. Бувають випадки, коли в приміщеннях монтується комбінована електропроводка. В якості захисних елементів при створенні відкритої проводки використовуються спеціальні захисні гофри, труби та електромонтажні короби.

03
Установка підрозетників

Установка підрозетників

Установка підрозетників За допомогою електроінструментів, оснащених спеціальними алмазними коронками, в стінах формують поглиблення, які призначені для установки розеток і вимикачів.

04
Установка електричного щитка

Установка електричного щитка

Установка електричного щитка і монтаж обладнання Один з найбільш відповідальних етапів роботи, який передбачає комплексне електропостачання об'єктів. В електричний щиток монтуються прилади обліку електроенергії, диференціальні вимикачі, захисні автомати та інше необхідне обладнання. Крім того, саме через щиток здійснюється підключення системи електропостачання до заземлювального контуру. Тому від правильності виконання всіх заходів, які передбачає цей етап електромонтажних робіт, залежить надійність і безпека всієї системи електропостачання.

05
Чистові роботи

Чистові роботи

​підключення електроустаткування до електричного щитка і створення надійних периферійних з'єднань; монтаж вимикачів і розеток; виконання пуско-налагоджувальних робіт.

Часто задавані питання

Від чого залежить ціна електрики під ключ?

Вартість електрики під ключ залежить тільки від побажань замовника, задумки дизайнера і складності проекта.Чем більше енергоспоживаючих пристроїв знаходиться в будинку, тим більше зростає ціна на проектування та монтаж.

Як можна замовити монтаж електрики під ключ?

Монтаж або ремонт електрики під ключ ви можете замовити в компанії Альтер Ейр, зателефонувавши за тел 0800330828 або ж приїхавши в наш шоу-рум в Києві для отримання професійної консультації від наших фахівців.

Ціна електрики під ключ

Ціноутворення послуги залежить виключно від таких факторів:

 • кількість споживаної електрики в будинку встановленої технікою;
 • розмір приміщення;
 • складності проекту;
 • кількість використаних матеріалів для всіх видів робіт;
 • від виду техніки, яка підбирається під проект.

Переваги послуги під ключ

Якщо у вас виникла необхідність зробити систему електропостачання в своєму будинку, завжди вірним рішенням буде звернутися в компанію, яка зможе комплексно вирішити всі проблеми і надати сервіс, починаючи від проєкту і до фінального монтажу електроприладів. На жаль, викликаючи звичайного електрика, до вас може приїхати малодосвідчений майстер, цим ви підвищуєте ризик зробити ваше житло не безпечним, а також підвищуються ризики перегорання проводки, що призводить до поломки електроприладів і пожеж.

У компанії Альтер Ейр працюють професіонали з багаторічним стажем, які користуються тільки якісними інструментами та матеріалами, що дає вам гарантію установки безпечної і безперебійно працюючої системи електропостачання.