МОНТАЖ СИСТЕМ ВЕНТИЛЯЦІЇ

Монтаж систем вентиляції від проєктно-монтажної організації Альтер Ейр
Повна відповідність документації проєкту
Гарантія правильного монтажу системи
Власні навчені монтажні бригади
Якісне обладнання та інструменти

Навіщо потрібна вентиляція?

Якісний повітрообмін приміщення - це не примха і не питання другорядної важливості. Немає ніяких сумнівів, що це життєво необхідна умова для комфортного мікроклімату і запорука нашого здоров'я. Кондиціонування повітря, провітрювання за допомогою відкритих вікон і кватирок не вирішують проблему і є фактично малоефективними напівзаходами. Тому, правильним і розумним рішенням буде використання вентиляційного обладнання, нехай навіть самого простого - наприклад, для вентиляції квартири.

Вентиляційне обладнання – досить широке поняття, починаючи від вентиляторів, приточно-витяжних установок, шумоглушників, повітряних фільтрів, протипожежних і регулюючих клапанів, закінчуючи вібровставками, гратами і фільтр-касетами. Всі разом вони утворюють вентиляційну систему

Монтаж системи – це збірка всіх необхідних елементів інженерного рішення згідно з проєктною документацією. Дуже важливо правильно і грамотно спроектувати і встановити ту чи іншу вентиляційну систему, особливо вентиляції будинку, адже від цього залежатиме, наскільки ефективно вона буде працювати в майбутньому. Саме тому ми настійно рекомендуємо з цього питання звертатися тільки до професіоналів в цій сфері.

Типи монтажних робіт

Монтаж системи повітропроводів

Повітроводи монтуються в підстельовій зоні і якщо приміщення не є великим торговим центром з високою стелею (або складом), то після оздоблювальних робіт вони виявляються прихованими за підшивними або касетними стелями. Цей захід необхідний не тільки для естетичності, але і для того що б мінімізувати шум від системи вентиляції. Разом з повітроводами зазвичай монтуються спеціальні шумоглушники (якщо в них є потреба) і електричні або водяні підігрівачі. Для виходу повітропроводів на вулицю і проходу їх приміщеннями в стінах і перегородках пробиваються отвори.

Самі повітроводи розрізняються по виду - бувають гнучкі та жорсткі, круглої і прямокутної форми. Гнучкі гофровані повітроводи мають менший термін експлуатації і для певних цілей погано підходять. Вибір типу повітровода проводиться виходячи з бюджету об'єкта і особливостей проєкту. 

 Для прикладу пропонуємо розглянути схему розміщення трубопроводів для конкретного об'єкта. Були застосовані жорсткі повітроводи круглої і прямокутної форм.

Схема розміщення повітропроводів на об'єкті Альтер Ейр

Деталювання повітропроводів включає в себе креслення всіх складових частин складальних одиниць і для конкретно взятого об'єкта виглядає таким чином:

Деталізування повітропроводів для клієнтського об'єкта

Монтаж автоматики і електричне підключення

Відбувається підключення установки до електромережі і розводка сигнальних і силових кабелів системи автоматики:

 • підключаються калорифери,
 • виводяться кабелі на пульти управління,
 • встановлюється необхідний захист.

Монтаж комунікацій

Силові кабелі підводяться до місця установки щита управління.

На даному етапі закладаються:

 • елементи системи автоматики,
 • трубопроводи системи теплопостачання або холодопостачання,
 • монтуються елементи регулювання - повітряні клапани і дросель-клапани.
 • а також здійснюється монтаж повітрерозподільних пристроїв і анемостатів.

Після того, як стеля приміщення зроблена (опущений), а спеціальні адаптери під решітки змонтовані в застельованій зоні, можна приступати до монтажу решіток або анемостатів.

 Анемостати можливо підключати прямо до воздуховодів відповідного діаметру, але правильніше це робити через спеціальний адаптер - пленум.

 Ось приклад деталювання по пленум-боксам (повітрерозподільний пристрій), який отримують монтажники перед початком робіт.

Приклад деталізування по пленум-боксам для монтажників

Монтаж обладнання

Установка побутових вентиляторів, нагрівачів, фільтрів, лічильників води, шумоглушників, а також додаткових пристроїв:

 • шиберів (електричних або механічних) для регулювання розподілу повітря;
 • додаткові температурні датчики,
 • датчики вологості,
 • датчики якості повітря,
 • протипожежні датчики і т.д.

Якщо на об'єкті система вентиляції реалізована на базі припливно-витяжної установки, то в залежності від її потужності і розраховується вартість монтажних робіт. 

Найбільш поширеними є припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла, які дозволяють не тільки контролювати повітрообмін, а й працюють з використанням утилізованого тепла кімнатного повітря. За рахунок цього досягається відмінна економія (до 40%) на енергоресурсах, витрачених на роботу установки.

Пуско-налагоджувальні роботи

Під час пусконалагоджувальних робіт здійснюється підключення живильних кабелів системи, запуск, налагодження робочої системи припливно-витяжної вентиляції. Якщо всі етапи монтажу дотримані, установка буде працювати безперебійно і ефективно.

Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам
Чому ми?
01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Наші проєкти

Краще підтвердження нашого професіоналізму - реалізовані об'єкти

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

 • Вітальня
 • Ванна кімната
 • Міні-котельня - 1
 • Міні-котельня - 2
Двощілинний лінійний дифузор TROX

Канальний кондиціонер Daikin FDXM 35F

Бойлер непрямого нагріву Drazice ОКСЕ

Електричний котел Vaillant Eloblock

Розширювальний бак Zilmet

Рефайнер Ecowater - система пом'якшення і фільтрації води

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Автор запису
Вентиляція, опалення та осушення повітря в басейні 70 м2, смт. Гостомель
Вентиляція, опалення та осушення повітря в басейні 70 м2, смт. Гостомель
Автор запису
Хочете відчути роботу клімат-систем?

Залишайте заявку і відвідайте наш шоу-рум, де встановлені всі інженерні системи і ви зможете наочно оцінити їх роботу до замовлення вентиляції у себе.

Етапи реалізації проєкту

Ми побудували процес, що гарантує відмінний результат
 • Консультація
 • Передпроєктна документація
 • Проєктування
 • Монтаж
 • Сервіс
01
Консультація

Консультація

Перед розробкою концепції вентиляції фахівці виявляють потреби виходячи з побажань клієнта. Також збираються дані про об'єкт, які допомагають створювати енергоефективні системи. Щоб отримати максимально точний результат, замовники під час зустрічі у шоу-румі ознайомлюються з роботою техніки та беруть участь у її налаштуванні. Таким чином, клієнт отримує розуміння про те, чи зручно використовувати обладнання у тому форматі, в якому пропонуємо ми.

02
Передпроєктна документація

Передпроєктна документація

Етап підготовки передпроєктної документації вважає створення вимог для вентиляційної системи. До переліку входять розрахункові схеми, план розміщення обладнання та його візуалізація. Коли систему підібрано, замовнику надається кілька варіантів комерційних пропозицій. У кожен із них входить список моделей обладнання з різною ціновою політикою. В результаті замовник отримує вартість проєкту, яка насправді може бути меншою або більшою, але залишиться в межах 10-15% від розрахункових показників.

03
Проєктування

Проєктування

Щойно замовник визначається з бюджетом, настає стадія проєктування. Для початку розрахунків вноситься передоплата у розмірі 10% вартості проєкту. Після цього фахівці починають розробку, у ході якої клієнт спостерігає проміжні етапи, вносить правки та за підсумком – затверджує план робіт. Під час наступної зустрічі інженери надають повний пакет документів щодо вентиляційної системи, за якими проводитиметься монтаж обладнання.

04
Монтаж вентиляції

Монтаж вентиляції

Компанія Альтер Ейр здійснює комплексний підхід до реалізації проєктів - це означає, що обране обладнання буде придбано та доставлено на об'єкт. Монтаж проводиться професійними бригадами, які пройшли сертифікацію та мають необхідні знання у сфері встановлення вентиляційних пристроїв. Фахівці дають гарантію на якість виконаних робіт і забезпечують повну працездатність системи. Щоб переконатися в цьому, здавання проєкту у експлуатацію відбувається лише після проведення пусконалагоджувальних операцій.

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Мета компанії Альтер Ейр - не тільки продати якісне обладнання, а й здійснити гарантійне та постгарантійне обслуговування. Інноваційні системи, що впроваджуються в об'єкт, дозволяють проводити сервісні роботи у віддаленому режимі – у разі непередбачених ситуацій можна отримати швидку та кваліфіковану допомогу. А наявність запасних частин та комплектуючих до вентиляційних установок не поставить у скрутну ситуацію і дозволить провести регламентні роботи у запланований термін.

Вартість монтажу

Вартість монтажу вентиляції в ТОВ "Альтер Ейр"

Вартість монтажу залежить від багатьох параметрів, в першу чергу, це тип приміщення і обране вами обладнання (вентиляційна установка, решітки чи дифузори і т. п.). Ми наводимо ціни на основні роботи.

Приблизна розрахункова вартість систем вентиляції

Монтаж припливно-витяжної установки
1 шт.
1 600 грн.
Монтаж лінійного дифузора для з'єднання Madel LOOK-CM 20x1000 AR(D)
1 шт.
760 грн
Монтаж лінійного дифузора для з'єднання Madel LOOK-CM 20x800 AR(D)
1 шт.
604 грн.
Монтаж лінійного дифузора для з'єднання Madel LOOK-CM 20x400 AR(D)
1 шт.
302 грн
Монтаж листової ізоляції з каучуку самоклеючої FLEХIFOAM 19 мм
1 шт.
166 грн
Монтаж шумоглушника Alter Air 160-900
250 грн
Монтаж повітровода Alter Air з оцинкованої сталі без ізоляції
м. п.
210 грн
Монтаж повітровода Alter Air ізольованого
4"\7.6 м
883 грн
Монтаж повітроводів Alter Air з оцинкованої сталі спірально-навивні без ізоляції
м. п.
210 грн
Монтаж вібровставки поліестерної Alter Air ROX-25 45-60-45
1 шт.
212 грн
Монтаж вентрешітки Systemair CVVX160 Combi grille, white
1 шт.
700 грн
Монтаж дросель-клапана 100 Alter Air
1 шт.
139 грн
Монтаж повітряної заслінки Salda SKG 160
1 шт.
246 грн
Монтаж пленум-боксу для прихованого дифузора однощілинного
1 шт.
455 грн
Монтаж вбудованого сифона для скидання дренажу Hutterer&Lechner HL138
1 шт.
398 грн
Залишились питання?

Швидка консультація від спеціаліста

Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів

МОНТАЖНІ МАТЕРІАЛИ, ЯКІ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО

Правильно організована кліматична система - запорука комфорту. 

Для того, щоб вона працювала максимально ефективно і безперебійно, компанії з вентиляції потрібно уважно підійти не тільки до питання її проєктування, але і монтажу, в тому числі - до вибору монтажних матеріалів.

Теплоізолятор
Теплоізолятор

Каучукова ізоляція (19 мм) Flexifoam - для зовнішніх повітропроводів або поліпропіленова ізоляція (8 мм) Airfoam - для внутрішніх повітропроводів.

Дифузори і решітки
Дифузори і решітки

Повітророзподільні решітки і щілинні дифузори TROX і Madel LOOK забезпечать максимально комфортну подачу повітря і естетичну інтеграцію в інтер'єр

Повітроводи з оцинкованої сталі
Повітроводи з оцинкованої сталі

Власне виробництво виробів з оцинкованої сталі дозволяє отримати повітроводи необхідної форми для якісної реалізації будь-якого проєкту

Замовте монтаж системи вентиляції

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї сім'ї

Відгуки і питання
Відгуки відсутні