Монтаж вентиляції

 Монтаж вентиляції у Києві
Реалізація проекту згідно з документацією
Монтажні роботи з гарантією
Професійні монтажні бригади
Якісні інструменти та матеріали

Установка вентиляції є одним із найскладніших етапів реалізації проєкту, оскільки саме від якості виконаної роботи залежатиме подальша ефективність системи. Всі монтажні роботи повинні бути виконані чітко по кресленням, які раніше було розроблено інженером.

Тому, монтаж вентиляції необхідно довірити перевіреним та кваліфікованим фахівцям.

Компанія Альтер Ейр надає послугу – вентиляція "під ключ". Це має на увазі, що одна команда виконує весь спектр робіт від початку до кінця.

Ми займаємося розробкою проєктів та розрахунків, а також монтажем та сервісним обслуговуванням. В результаті, Ви отримаєте якісне та грамотне інженерне рішення, оскільки, на всіх етапах створення системи вентиляції, наші фахівці підтримують зв'язок з клієнтом.

​Компанія Альтер Ейр реалізує монтаж вентиляції у Києві та по всій Україні.

Монтаж систем вентиляції Альтер Ейр Вентиляція у Києві

Коли необхідний професійний монтаж вентиляції

Вентиляція – це одна з основних інженерних систем для створення комфортного мікроклімату у будинку чи квартирі. Свіже повітря у житлі, без сумніву, є запорукою гарного самопочуття. Провітрювання за допомогою відкритих вікон не вирішує завдання якісного повітрообміну, до того ж разом з вуличним повітрям у житло потраплятиме: холод або тепло (залежно від пори року), бруд, шум, пил, алергени, комахи та ін. Взимку надходження холодного повітря значно позначається на комфорті мешканців, а також підвищує витрати на опалення. Тому, раціональним рішенням буде виконати монтаж вентиляційних систем.

Вентиляційне обладнання - широкий спектр пристроїв, починаючи від вентиляторів (припливних або витяжних), бризерів, припливно-витяжних установок та закінчуючи додатковими пристроями, такими як:

 • шумоглушники;
 • повітророзподільники;
 • повітроводи;
 • зовнішні решітки та ін.

Купівля якісного обладнання ще не означає, що система справно працюватиме і виконуватиме функцію повітрообміну правильно. Одним з основних етапів при створенні системи вентиляції є монтаж. Так, безсумнівно, проєктування та підбір обладнання відіграють важливу роль. Однак, якщо монтаж вентиляції був виконаний некоректно, результати раніше виконаної роботи зводяться до нуля.

Монтаж систем вентиляції - це складання всіх необхідних елементів та встановлення кліматичного обладнання відповідно до проєктної документації. Встановлюється припливно-витяжна установка, фільтри, шумоглушники, розподільники повітря, мережа повітроводів, вузлів та ін. Дуже важливо правильно і грамотно спроєктувати та встановити ту чи іншу вентиляційну систему, адже від цього залежатиме наскільки ефективно вона працюватиме у майбутньому. Саме тому ми рекомендуємо звертатися тільки до кваліфікованих фахівців.

Типи монтажу систем вентиляції від Альтер Ейр

Монтаж обладнання

Насамперед, у зовнішній та внутрішніх стінах пробиваються отвори для прокладання повітроводів.

Далі встановлюється:

 • вентиляційне обладнання (ПВУ) від якої проводиться розведення системи повітроводів;
 • адаптери під розподільники повітря;
 • шибери для регулювання розподілу повітря;

Шибер - це заслінка, яка регулює перетин у повітроводі.

 • датчики вологості;
 • датчики якості повітря;
 • протипожежні датчики тощо.

У монтаж вентиляції входить встановлення дренажної системи для відведення конденсату.

Монтаж системи повітроводів

Повітропроводи монтуються в зоні стелі, далі в процесі монтажу вони виявляються прихованими за підшивною стелею. Цей спосіб монтажу служить для естетичності дизайну вашого житла.

Разом з повітропроводами, також встановлюються повітророзподільники, які підбираються, виходячи з побажань клієнта, це можуть бути:

 • дифузори;
 • анемостати;
 • решітка.

Для встановлення системи вентиляції необхідно зробити отвори у зовнішній стіні для забору та викиду повітря. Важливою є вимога – відстань від 3м між забором та викидом повітря, щоб при заборі вуличного повітря, відпрацьоване не потрапляло у будинок. Це дає змогу реалізувати подачу 100% свіжого повітря.

Даний варіант легко організувати для приватного будинку, але часом для квартири подібне рішення реалізувати вкрай складно. Тому, використовуються спеціальна решітка Combi Grille.

Монтаж вентиляції супроводжується теплоізоляцією повітроводів.

У холодну пору року існує різкий перепад температур, що викликає появу конденсату на зовнішній стороні повітроводів. Тому, повітропроводи, які виконують функцію забору та викиду повітря, повинні бути якісно ізольовані. Як теплоізоляція рекомендується використовувати каучук товщиною не менше 19 мм. Для повітроводів, які виконують завдання подачі повітря в приміщення та забір повітря з приміщення, використовується поліпропіленова ізоляція товщиною 8мм.

Установка вентиляції також передбачає монтаж шумоглушників на повітроводах. Під час роботи припливно-витяжної установки з'являється акустичний шум, який розноситься по всій системі повітроводів, і негативно позначається на комфорті мешканців. Тому, на кожному з повітроводів, при виході з установки, монтуються шумоглушники.

Монтаж автоматики та електричне підключення

Вентиляційні установки відрізняються функціоналом, що має на увазі різні методики монтажу.

Тому, для наочного прикладу розглянемо припливно-витяжну установку з рекуперацією тепла і вологи від Jablotron, яка дозволяє не тільки регулювати повітрообмін, але й використовувати утилізоване тепло відпрацьованого повітря для нагрівання припливного. За рахунок цього досягається економія до 40% на енергоресурсах, витрачених на роботу установки. ПВУ Jablotron має великий попит серед наших клієнтів.

На даному етапі відбувається підключення обладнання до електромережі та розведення кабелю системи автоматики.

У зимовий період установка може споживати до 900 Вт енергії (600 Вт підібрані двигуни, 300 Вт - нагрівач).

Припливно-витяжною установкою Jablotron можна керувати за допомогою мобільного додатка, отже проводиться кабель інтернету.

Для реалізації зонального розподілу повітря застосовуються датчики СО2, пульт керування Alfa, Boost-клавіші та VAV-клапани, які послідовно з'єднані кабелем.

Монтаж комунікацій

На цьому етапі виконується наступна робота:

 1. закладаються елементи системи автоматики;
 2. монтуються елементи регулювання повітря – VAV-клапани;
 3. здійснюється монтаж повітророзподільних пристроїв.

Після того, як повітропроводи змонтовані та зашиті гіпсокартоном, а спеціальні адаптери встановлені, можна приступати до монтажу розподільників повітря (дифузор, анемостат або решітки).

Приклад деталювання пленум-боксів для розподільних пристроїв, який отримують монтажники перед початком робіт.

Пусконалагоджувальні роботи

Установка вентиляції супроводжується двома етапами пусконалагоджувальних робіт.

1. Тестовий запуск під час монтажу.

Вентиляційна установка включається на 100% потужності та робляться необхідні технічні виміри параметрів системи.

2. Пусконалагодження перед здаванням об'єкта.

Перед здачею об'єкта, коли всі монтажні роботи виконані, проводиться налагодження датчиків СО2, пульта Alfa, Boost-клавіш та VAV-клапанів, встановлення програми на телефон замовника.

Замовте монтаж вентсистеми в Alter Air

Залишіть заявку та фахівці компанії детально проконсультують Вас з питань монтажу

Замовте монтаж вентсистеми в Alter Air

Етапи встановленя вентиляції

 • Консультація
 • Передпроєктна документація
 • Проєктування
 • Встановлення вентиляції
 • Сервісне обслуговування
01
Консультація

Консультація

Перед тим, як розпочати проєктування системи вентиляції, наші фахівці пропонують провести консультацію в офісі або онлайн (за бажанням клієнта). У шоу-румі Alter Air представлені вентиляційні системи, які ми використовуємо. Тому, Ви наочно зможете ознайомитися з обладнанням і відчути його роботу. На цьому етапі відбувається збір технічної інформації про об'єкт, що надалі допомагає створити не тільки якісну, а й енергоефективну систему.

02
Передпроєктна документація

Передпроєктна документація

Етап підготовки передпроєктної документації передбачає створення розрахункових схем, плану розміщення обладнання та його візуалізація. При виборі системи, клієнту надається кілька варіантів інженерних рішень з прайсом. У комерційній пропозиції замовнику надаються варіанти обладнання з різною ціновою категорією. В результаті, Ви отримаєте приблизну вартість кліматичної системи, яка в реальності буде відрізнятися на 10-15% (більше або менше).

03
Проєктування

Проєктування

Як тільки клієнт визначається з вибором інженерного рішення, інженери Alter Air переходять до наступної стадії створення вентиляційної системи – проєктування. Проєкт системи вентиляції включає: Пакет креслень: схеми системи повітроводів, плани, розрізи, розташування обладнання. Специфікацію. Завдання для суміжних робітників: будівельників, електриків, сантехніків (за потреби). Під час створення креслень наші фахівці підтримують зв'язок з клієнтом, надаючи результати в проміжних етапах. Це дозволяє коригувати систему залежно від потреб замовника. У результаті, при наступній зустрічі Ви отримуєте повний пакет документів та готовий проєкт системи вентиляції.

04
Встановлення вентиляції

Встановлення вентиляції

Компанія Альтер Ейр надає повний пакет послуг – це означає, що обране обладнання буде придбано та доставлено нашими робітниками, без сторонніх, на об'єкт. Монтаж проводиться кваліфікованими фахівцями із багаторічним досвідом. Ми несемо повну відповідальність за якість виконаних робіт і забезпечуємо повну працездатність системи. Щоб переконатися у якості роботи системи вентиляції, виконуються пусконалагоджувальні роботи. Після перевірки об'єкт здається в експлуатацію.

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Для довговічної та якісної роботи системи вентиляції потрібне регулярне сервісне обслуговування. Компанія Альтер Ейр надає гарантійне та післягарантійне обслуговування. У разі непередбачених ситуацій, Ви також отримаєте швидку та кваліфіковану допомогу.

Ціна монтажу вентиляції Київ

Точну ціну на монтаж вентиляції неможливо визначити, оскільки вона розраховується індивідуально для кожного замовника. Ціна прокладки вентиляції залежить від багатьох факторів, насамперед, від вибраних пристроїв та умов монтажу.

Розглянемо зразкові ціни

Монтаж припливно-витяжної установки
1 шт.
від 1 880 грн
Монтаж лінійного диффузору Madel LOOK-CM 20×1000 AR (D)
1 шт.
760 грн
Монтаж лінійного диффузору Madel LOOK-CM 20×800 AR (D)
1 шт.
604 грн
Монтаж лінійного диффузору Madel LOOK-CM 20×400 AR (D)
1 шт.
302 грн
Монтаж листової ізоляції із каучука листовой изоляции з каучука самоклеюча FLEXIFOAM 19мм
1 шт.
165 грн
Монтаж шумоглушника Alter Air 160-190
1 шт.
400 грн
Монтаж повітропровода Alter Air з оцинкованої сталі без ізоляції
м²
300 грн
Монтаж повітропровода Alter Air ізольованого
4"\7.6 м
883 грн
Монтаж повітропровода Alter Air з оцинкованої сталі спірально-навивні без ізоляції
м²
300 грн
Монтаж поліестерної вібровставки Alter Air ROX-25 45-60-45
1 шт.
170 грн
Монтаж вентрешітки Systemair CVVX160 Combi grille, white
1 шт.
700 грн
Монтаж дросель-клапану 100 Alter Air
1 шт.
150 грн
Монтаж повітряної заслінки Salda SKG 160
1 шт.
500 грн
Монтаж пленум-боксу для прихованого дифузора однощілинного
1 шт.
500 грн
Монтаж прихованого сифона для скдання дренажу Hutterer&Lechner HL 138
1 шт.
398 грн

Матеріали для монтажу систем вентиляції

Для того, щоб система працювала максимально ефективно, необхідно приділити увагу не лише питанню її проектування, а й монтажу, у тому числі вибору монтажних матеріалів.

Теплоізолятор
Теплоізолятор

Для зовнішніх використовується каучук завтовшки від 19мм, для внутрішніх використовують поліпропіленову ізоляцію (8мм).

Повітропроводи Flexy
Повітропроводи Flexy

Гнучкі повітроводи, зручні для монтажу у важкодоступних місцях

Повітропроводи з оцинкованої сталі
Повітропроводи з оцинкованої сталі

Товщина виробів 0,5 або 0,7 мм

Наші проєкти

Вентиляція та кондиціонування квартири в ЖК Бульвар Фонтанів

 • Балкон
 • Спальня
 • Кухня-вітальня
ПВУ з рекуперацією тепла JABLOTRON FUTURA L

Високоефективна припливно-витяжна установка для здійснення загальнообмінної вентиляції в будинках і квартирах. Повторно використовує тепло і вологу, які присутні в приміщенні. Має "рідну" VAV-систему (змінної подачі повітря).

Daikin FTXS25K

Інверторний кондиціонер Daikin FTXS25K/RXS25L3 - модель пішла далеко вперед від подібних пристроїв, розробники з'єднали в ній абсолютно весь функціонал, який може знадобитися для забезпечення комфортного мікроклімату в будь-якому приміщенні.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann NK

Конвектор Kampmann Katherm NK використовується для обігріву приміщень, призначений для прихованої установки у зоні підлоги.

Вентиляція та кондиціонування квартири в ЖК Бульвар Фонтанів

Системи вентиляції та кондиціювання в квартирі, ЖК "Русанівська гавань"

 • Дитяча
 • Кухня-вітальня
 • Лоджія
 • Кабінет
НАСТІННИЙ КОНДИЦІОНЕР DAIKIN FTXM25N

DAIKIN FTXM25N – сучасний високоефективний кондиціонер настінного типу монтажу, в якому використовується інверторна технологія.

Канальний кондиціонер Daikin FBA50

Канальний кондиціонер Daikin FBA50 забезпечує нагрівання, охолодження, вентиляцію та контроль вологості повітря.

ПВУ із рекуперацією тепла JABLOTRON FUTURA L

Високоефективна припливно-витяжна установка для здійснення загальнообмінної вентиляції у будинках та квартирах. Повторно використовує тепло, яке є у приміщенні. Має "рідну" VAV-систему (змінної подачі повітря).

VAV-клапан змінної подачі повітря

VAV-клапан – пристрій для змінної подачі повітря, який встановлюється на кожен повітропровід і регулює обсяг повітря, що подається.

Системи вентиляції та кондиціювання в квартирі, ЖК "Русанівська гавань"

Загально обмінна вентиляція в квартирі, ЖК Respublika

 • Пральня
ПВУ з рекуперацією тепла JABLOTRON FUTURA L

Високоефективна припливно-витяжна установка для здійснення загальнообмінної вентиляції в будинках і квартирах. Повторно використовує тепло і вологу, які присутні в приміщенні. Має "рідну" VAV-систему (змінної подачі повітря).

Загально обмінна вентиляція в квартирі, ЖК Respublika

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

 • Вітальня
 • Ванна кімната
 • Міні-котельня - 1
 • Міні-котельня - 2
Двощілинний лінійний дифузор TROX

Канальний кондиціонер Daikin FDXM 35F

Бойлер непрямого нагріву Drazice ОКСЕ

Електричний котел Vaillant Eloblock

Розширювальний бак Zilmet

Рефайнер Ecowater - система пом'якшення і фільтрації води

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

Організація систем вентиляції та кондиціонування в 3х-кімнатній квартирі, вул. О. Гончара, Київ

 • Вентиляція
 • Подача повітря