МОНТАЖ СИСТЕМ ВЕНТИЛЯЦІЇ

Монтаж систем вентиляції від проєктно-монтажної організації Альтер Ейр
Повна відповідність документації проєкту
Гарантія правильного монтажу системи
Власні навчені монтажні бригади
Якісне обладнання та інструменти

Навіщо потрібна вентиляція?

Якісний повітрообмін приміщення - це не примха і не питання другорядної важливості. Немає ніяких сумнівів, що це життєво необхідна умова для комфортного мікроклімату і запорука нашого здоров'я. Кондиціонування повітря, провітрювання за допомогою відкритих вікон і кватирок не вирішують проблему і є фактично малоефективними напівзаходами. Тому, правильним і розумним рішенням буде використання вентиляційного обладнання, нехай навіть самого простого - наприклад, для вентиляції квартири.

Вентиляційне обладнання – досить широке поняття, починаючи від вентиляторів, приточно-витяжних установок, шумоглушників, повітряних фільтрів, протипожежних і регулюючих клапанів, закінчуючи вібровставками, гратами і фільтр-касетами. Всі разом вони утворюють вентиляційну систему

Монтаж системи – це збірка всіх необхідних елементів інженерного рішення згідно з проєктною документацією. Дуже важливо правильно і грамотно спроектувати і встановити ту чи іншу вентиляційну систему, особливо вентиляції будинку, адже від цього залежатиме, наскільки ефективно вона буде працювати в майбутньому. Саме тому ми настійно рекомендуємо з цього питання звертатися тільки до професіоналів в цій сфері.

Типи монтажних робіт

Монтаж системи повітропроводів

Повітроводи монтуються в підстельовій зоні і якщо приміщення не є великим торговим центром з високою стелею (або складом), то після оздоблювальних робіт вони виявляються прихованими за підшивними або касетними стелями. Цей захід необхідний не тільки для естетичності, але і для того що б мінімізувати шум від системи вентиляції. Разом з повітроводами зазвичай монтуються спеціальні шумоглушники (якщо в них є потреба) і електричні або водяні підігрівачі. Для виходу повітропроводів на вулицю і проходу їх приміщеннями в стінах і перегородках пробиваються отвори.

Самі повітроводи розрізняються по виду - бувають гнучкі та жорсткі, круглої і прямокутної форми. Гнучкі гофровані повітроводи мають менший термін експлуатації і для певних цілей погано підходять. Вибір типу повітровода проводиться виходячи з бюджету об'єкта і особливостей проєкту. 

 Для прикладу пропонуємо розглянути схему розміщення трубопроводів для конкретного об'єкта. Були застосовані жорсткі повітроводи круглої і прямокутної форм.

Схема розміщення повітропроводів на об'єкті Альтер Ейр

Деталювання повітропроводів включає в себе креслення всіх складових частин складальних одиниць і для конкретно взятого об'єкта виглядає таким чином:

Деталізування повітропроводів для клієнтського об'єкта

Монтаж автоматики і електричне підключення

Відбувається підключення установки до електромережі і розводка сигнальних і силових кабелів системи автоматики:

 • підключаються калорифери,
 • виводяться кабелі на пульти управління,
 • встановлюється необхідний захист.

Монтаж комунікацій

Силові кабелі підводяться до місця установки щита управління.

На даному етапі закладаються:

 • елементи системи автоматики,
 • трубопроводи системи теплопостачання або холодопостачання,
 • монтуються елементи регулювання - повітряні клапани і дросель-клапани.
 • а також здійснюється монтаж повітрерозподільних пристроїв і анемостатів.

Після того, як стеля приміщення зроблена (опущений), а спеціальні адаптери під решітки змонтовані в застельованій зоні, можна приступати до монтажу решіток або анемостатів.

 Анемостати можливо підключати прямо до воздуховодів відповідного діаметру, але правильніше це робити через спеціальний адаптер - пленум.

 Ось приклад деталювання по пленум-боксам (повітрерозподільний пристрій), який отримують монтажники перед початком робіт.

Приклад деталізування по пленум-боксам для монтажників

Монтаж обладнання

Установка побутових вентиляторів, нагрівачів, фільтрів, лічильників води, шумоглушників, а також додаткових пристроїв:

 • шиберів (електричних або механічних) для регулювання розподілу повітря;
 • додаткові температурні датчики,
 • датчики вологості,
 • датчики якості повітря,
 • протипожежні датчики і т.д.

Якщо на об'єкті система вентиляції реалізована на базі припливно-витяжної установки, то в залежності від її потужності і розраховується вартість монтажних робіт. 

Найбільш поширеними є припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла, які дозволяють не тільки контролювати повітрообмін, а й працюють з використанням утилізованого тепла кімнатного повітря. За рахунок цього досягається відмінна економія (до 40%) на енергоресурсах, витрачених на роботу установки.

Пуско-налагоджувальні роботи

Під час пусконалагоджувальних робіт здійснюється підключення живильних кабелів системи, запуск, налагодження робочої системи припливно-витяжної вентиляції. Якщо всі етапи монтажу дотримані, установка буде працювати безперебійно і ефективно.

Чому ми?
01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Наші проєкти

Краще підтвердження нашого професіоналізму - реалізовані об'єкти

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

 • Вітальня
 • Ванна кімната
 • Міні-котельня - 1
 • Міні-котельня - 2
Двощілинний лінійний дифузор TROX

Двощілинні дифузори бренду TROX призначені для якісного розподілу повітря по приміщенню. Вони поєднують у собі візуальну естетичність і високий технічний потенціал. Завдяки внутрішнім ламелям повітряні потоки направляються в різні боки, рівномірно розсіюючись і не створюючи протягів. Зовні залишаються видимі тільки лаконічні щілини на стелі. Для доступу до дифузорів досить лише натиснути на замок з клямкою, розміщені з лицьового боку.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM 35F

У застельовому просторі ванної кімнати встановлений низьконапірний внутрішній канальний блок Daikin FDXM 35F - він працює на охолодження спальні. Доступ до нього здійснюється через люки. Потужності кондиціонера вистачає для обслуговування приміщень площею до 35 м2, що є оптимальним для даної кімнати. Опуск стелі склав 300 мм. Кондиціонер має різні режими роботи (в тому числі високопродуктивний, автоматичний і режим роботи під час відсутності мешканців), економить до 80% енергії в режимі очікування, оснащений тижневим і 24-годинним таймером.

Бойлер непрямого нагріву Drazice ОКСЕ

Вертикальний бойлер непрямого нагріву Drazice ОКСЕ на 200 л призначений для забезпечення мешканців квартири гарячою водою. Внутрішня поверхня бака покрита якісною емаллю без вмісту нікелю, що забезпечує довгу роботу водонагрівача, також є антикорозійне покриття. Температуру всередині можна підтримувати в межах від 5 до 74℃. Індикатор нагріву води завжди показує поточну температуру на передній панелі бака. Є функція швидкого нагріву. Це відмінне рішення для квартири, що дозволяє не залежати від сезонних відключень та інших незручностей.

Електричний котел Vaillant Eloblock

Електричний котел Vaillant Eloblock потужністю 6 кВт з ККД до 99% працює на опалення і гаряче водопостачання всієї квартири. Має широкий діапазон налаштування температур як для опалення, так і ГВП. Є захист від замерзання і 2-х рівневий захист від перегріву. Оснащений технологією передачі даних eBus. За допомогою капілярного термостата мешканці можуть плавно регулювати температуру нагрівання в діапазоні від 25 до 85℃.

Розширювальний бак Zilmet

Розширювальний бак Zilmet призначений для компенсації тиску в системі опалення. Працює разом з електричним котлом Viallant, розташованим вище. Спеціальне внутрішнє покриття бака перешкоджає розмноженню будь-яких бактерій, тобто вода не набуває металевого смаку, не застоюється і не змінює своїх властивостей.

Рефайнер Ecowater - система пом'якшення і фільтрації води

Сучасна система для фільтрації і пом'якшення води: очищає воду від усіляких забруднень і запахів, нейтралізує залізо, роблячи її м'якою, приємною і безпечною для побутової техніки, водопровідних труб і використання людиною. Очищена вода також годиться для вживання просто з-під крана. Рефайнер не вимагає заміни вугільних фільтрів, а управління здійснюється за допомогою WiFi - максимальна автоматизація і комфорт!

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.

Мідні труби системи опалення

При організації інженерних систем всі обв'язки котелень ми робимо на міді. Цей матеріал не боїться перепадів температури, не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів і має термін експлуатації 50 років, що можна порівняти з терміном служби житлових об'єктів. Мідні труби забезпечують надійність і довговічність всієї системи.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепаду тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю та антикорозійними властивостями.

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Акумулюючий бак Drazice UKV 102 призначений для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора системи опалення (в нашому випадку - теплового насоса). Він виготовлений зі сталі, внутрішня поверхня залишається необробленою. Покритий поліуретановою теплоізоляцією, що не знімається. Ми віддаємо перевагу бренду Drazice при реалізації систем з нагрівальними елементами.

Шумоглушники для повітроводів

Шумоглушники для повітроводів необхідні для того, щоб знизити рівень шуму. В офісних приміщеннях ця вимога особливо актуальна. Шумоглушники монтуються в повітроводах безпосередньо за вентиляційним агрегатом і значно знижують рівень шуму в вентканалах. У проєктах ми використовуємо найякісніші шумоглушники відомих марок, наприклад - Systemair.

Лінійний стельовий дифузор TROX

Лінійні дифузори TROX - це стиль і комфорт в офісі та будинку. З їх допомогою реалізується ідеальний розподіл повітря зі стелі. Повітряні потоки, що подаються, змішуються з повітрям в приміщенні в безпосередній близькості від дифузора. Завдяки цьому виключається ефект протягу.

Каучукова ізоляція на повітроводи

Для повітроводів ми використовуємо ізоляцію зі спіненого каучуку. Вона надійно захищає трубопроводи від утворення конденсату, відрізняється легкістю, довговічністю і стійкістю до агресивних середовищ. Має низьку теплопровідність, високу еластичність і пароізоляційні властивості. Каучукова ізоляція - відмінне довгострокове рішення для ізоляції вентиляційного обладнання.

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Автор запису
Вентиляція, опалення та осушення повітря в басейні 70 м2, смт. Гостомель
Автор запису
Хочете відчути роботу клімат-систем?

Залишайте заявку і відвідайте наш шоу-рум, де встановлені всі інженерні системи і ви зможете наочно оцінити їх роботу до замовлення вентиляції у себе.

Етапи реалізації проєкту

Ми побудували процес, що гарантує відмінний результат
 • Консультація
 • Передпроєктна документація
 • Проєктування
 • Монтаж
 • Сервіс
01
Консультація

Консультація

Перш ніж запропонувати концепцію з вентиляції, нашим фахівцям необхідно розуміти потреби та можливості клієнта, а також отримати всі вихідні дані за об'єктом. Зустріч проходить або в офісі-шоурумі Альтер Ейр, де кожен може побачити, відчути і покерувати різними системами вентиляції, або через онлайн зв'язок. Протягом 1-1,5 години команда фахівців (ПМ й інженери) обговорюють з клієнтом можливі варіанти системи вентиляції, їх переваги та недоліки, зорієнтують по середній вартості. Після зустрічі спільним рішенням приймається концепція вентиляції, за якою буде відбуватися подальша робота.

02
Передпроєктна документація

Передпроєктна документація

На даному етапі клієнт отримує ряд документів з системи вентиляції: розрахунки за кількістю повітря (основа для розуміння типорозміру обладнання) й фіналізовану комерційну пропозицію в 3-х варіантах з різною ціновою політикою: бюджетний, середній та преміум (обладнання + обв'язування повітроводами). Фінальна вартість системи вентиляції після складання проєкту може змінитися в рамках 15% у більшу або меншу сторону, але глобально - точно не зміниться. На даному етапі клієнт вже має чітке розуміння щодо загального бюджету, концепції та необхідного вентиляційного обладнання.

03
Проєктування

Проєктування

Після вибору варіанту за бюджетом настає час проєктування системи вентиляції. Для старту робіт клієнт вносить 10% передоплати від загальної суми. Фахівці починають проєктування, в процесі комунікуючи з клієнтом і суміжними спеціалістами (дизайнерами, архітекторами, виконробами тощо). Вносяться правки і проєкт затверджується клієнтом при зустрічі. Інженери видають повний пакет документів з вентиляції, за яким можна реалізувати систему навіть в іншій компанії. Наші фахівці пояснять призначення кожного повітровода, дроселя або клапана, для чіткого розуміння функціональності й ефективності системи.

04
Монтаж вентиляції

Монтаж вентиляції

За нашими фахівцями - доставка і монтаж систем. Велика перевага - ми здійснюємо монтаж винятково власними бригадами. Вони проходять навчання і сертифікацію за кожним видом вентиляційного обладнання, тому можуть гарантувати якість і відмінний результат. Обов'язковий проміжний етап - пусконалагоджувальні роботи. Фахівці проводять налаштування і тестування системи, щоб переконається у правильності реалізації, а також її ефективності. Фінальний запуск вентиляційної системи проводиться у присутності клієнта і головного інженера, аби переконатись у коректній роботі всіх складових.

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Гарантійне та післягарантійне обслуговування вентсистеми - за нами. Інноваційне вентиляційне обладнання, яке ми встановлюємо, часто навіть не вимагає нашої присутності - аналіз, налаштування і сервіс ми можемо провести онлайн. У випадку поломки або виникнення несправностей - наш сервісний інженер запропонує найкращий пакет послуг і вишле бригаду в зручний для клієнта день. Ми також зможемо проаналізувати систему і запропонувати варіанти її оптимізації - теж дистанційно. Запчастини для ремонту або витратні матеріали (наприклад, змінні фільтри для вентиляційної установки) - також можете замовити у нас.

Вартість монтажу

Вартість монтажу вентиляції в ТОВ "Альтер Ейр"

Вартість монтажу залежить від багатьох параметрів, в першу чергу, це тип приміщення і обране вами обладнання (вентиляційна установка, решітки чи дифузори і т. п.). Ми наводимо ціни на основні роботи.

Приблизна розрахункова вартість систем вентиляції

Монтаж припливно-витяжної установки
1 шт.
1 600 грн.
Монтаж лінійного дифузора для з'єднання Madel LOOK-CM 20x800 AR(D)
1 шт.
605 грн.
Монтаж лінійного дифузора для з'єднання Madel LOOK-CM 20x600 AR(D)
1 шт.
760 грн.
Монтаж лінійного дифузора для з'єднання Madel LOOK-CM 20x400 AR(D)
1 шт.
302 грн
Монтаж лінійного дифузора для з'єднання Madel LOOK-CM 20x300 AR(D)
760 грн
Монтаж лінійного дифузора для з'єднання Madel LOOK-CM 20x1000 AR(D)
1 шт.
760 грн
Монтаж листової ізоляції з каучуку самоклеючої FLEХIFOAM 19 мм
1 шт.
166 грн
Монтаж шумоглушника Alter Air 160-900
250 грн
Монтаж повітровода Alter Air з оцинкованої сталі без ізоляції
м. п.
210 грн
Монтаж повітровода Alter Air ізольованого
4"\7.6 м
883 грн
Монтаж повітроводів Alter Air з оцинкованої сталі спірально-навивні без ізоляції
м. п.
210 грн
Монтаж вібровставки поліестерної Alter Air ROX-25 45-60-45
1 шт.
212 грн
Монтаж вентрешітки Systemair CVVX160 Combi grille, white
1 шт.
700 грн
Монтаж дросель-клапана 100 Alter Air
1 шт.
139 грн
Монтаж повітряної заслінки Salda SKG 160
1 шт.
246 грн
Монтаж пленум-боксу для прихованого дифузора однощілинного
1 шт.
455 грн
Монтаж вбудованого сифона для скидання дренажу Hutterer&Lechner HL138
1 шт.
398 грн
Залишились питання?

Швидка консультація від спеціаліста

МОНТАЖНІ МАТЕРІАЛИ, ЯКІ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО

Правильно організована кліматична система - запорука комфорту. 

Для того, щоб вона працювала максимально ефективно і безперебійно, компанії з вентиляції потрібно уважно підійти не тільки до питання її проєктування, але і монтажу, в тому числі - до вибору монтажних матеріалів.

Теплоізолятор
Теплоізолятор

Каучукова ізоляція (19 мм) Flexifoam - для зовнішніх повітропроводів або поліпропіленова ізоляція (8 мм) Airfoam - для внутрішніх повітропроводів.

Дифузори і решітки
Дифузори і решітки

Повітророзподільні решітки і щілинні дифузори TROX і Madel LOOK забезпечать максимально комфортну подачу повітря і естетичну інтеграцію в інтер'єр

Повітроводи з оцинкованої сталі
Повітроводи з оцинкованої сталі

Власне виробництво виробів з оцинкованої сталі дозволяє отримати повітроводи необхідної форми для якісної реалізації будь-якого проєкту

Замовте монтаж системи вентиляції

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї сім'ї

Відгуки і питання
Відгуки відсутні