• Головна
 • Вентиляція
 • Припливно-витяжна вентиляція для басейнів з функціями осушення та рекуперації

Припливно-витяжна вентиляція для басейну з осушенням

Вентиляція басейна
Підтримка заданої температури і вологості
Підігрів повітря і зниження тепловтрат
Distantsionnoye upravleniye sistemoy
Автоматизоване управління системою вентиляції
Tochnyy inzhenernyy raschet sistemy
Різні варіанти реалізації під різний бюджет

Цілісні системи припливно-витяжної вентиляції з функціями осушення

Кожен власник басейну в закритому приміщенні стикається з проблемою надмірної вологи у вигляді конденсату на конструкціях. Згодом ця проблема тільки набирає обертів у вигляді цвілі, зіпсованого ремонту, меблів і обладнання, а також негативно впливає на здоров'я людини.

Для забезпечення нормативних параметрів мікроклімату приміщень критих приватних, готельних і громадських басейнів досить ефективним є застосування цілісних систем припливно-витяжної вентиляції з функцією осушення.

Далі ми розглянемо умовні та реально виконані проєкти вентиляції басейну на базі модульних вентиляційних установок, які можуть бути як стандартної комплектації, так і індивідуальної під конкретний об'єкт.

Такі установки можуть застосовуватися для вентиляції, осушення і навіть опалення критих басейнів будь-яких видів як за призначенням, так і за розмірами.

Установки для вентиляції

Для вентиляції басейнів можна використовувати припливно-витяжні установки як комплексне рішення, так і осушувачі для басейнів – оптимальний варіант для приватних басейнів різних площ (20, 40 або навіть 60 м²).

Розглянемо особливості кожного виду обладнання.

Припливно-витяжні установки для басейнів
Припливно-витяжні установки для басейнів

Припливно-витяжні установки – поширений варіант організації вентиляції в басейнах. Розглянемо їхні особливості.

Осушувачі повітря для басейнів
Осушувачі повітря для басейнів

Ще один приклад організації правильного мікроклімату – канальні осушувачі для басейнів. Розглянемо їх принцип роботи та особливості.

ЕТАПИ РЕАЛІЗАЦІЇ СИСТЕМИ

​При розробці комплексу кліматичної системи необхідно в першу чергу розуміти складові правильного проєкту та їх призначення у процесі її здійснення

Konsultatsiya i razrabotka kontseptsii
РОЗРОБКА КОНЦЕПТУ

Формування принципу роботи і складових майбутньої системи

Raschet i proyektirovaniye
ПРОЄКТУВАННЯ

Повний пакет документів з кресленнями і специфікаціями

Podbor oborudovaniya
ПІДБІР ОБЛАДНАННЯ

Кілька варіантів техніки для здійснення системи - під різний бюджет

Montazh
МОНТАЖ

Встановлення устаткування сертифікованими бригадами згідно з проєктом

Nastroyka i zapusk sistemy
ЗАПУСК І НАЛАШТУВАННЯ

Налагодження та перевірка ефективності системи перед її стартом

Servis
СЕРВІС

Обслуговування та моніторинг системи після початку її роботи

Варіанти застосування

Розглянемо актуальні варіанти рішень з вентиляції басейнів за допомогою застосування наступного обладнання: припливно-витяжних установок (їх особливості застосування в залежності від пори року і площі басейну) і осушувачів повітря.

Робота ПВУ в залежності від пори року
Робота ПВУ в залежності від пори року

Тут ми розглянемо варіант реалізації установки з тепловим насосом і теплоутилізатором, та особливості її роботи в залежності від пори року.

ПВУ + осушувач повітря для басейну
ПВУ + осушувач повітря для басейну

Розглянемо кілька комбінованих рішень з використанням припливно-витяжної установки та осушувача повітря для басейнів різної площі.

Осушувачі повітря для басейну
Осушувачі повітря для басейну

Для невеликих приватних басейнів доцільним рішенням буде використання тільки осушувача повітря. Розглянемо такий варіант реалізації.

Отримайте
розрахунок від інженера

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
за вашим проєктом

Часто задавані питання

Як вирішити проблему надмірної вологості і відсутності повітрообмін в басейні?

Вирішити проблему надмірної вологості і відсутності повітрообміну (вентиляції) можна кількома способами:

 • Провітрювання (відкриття вікон) – цей спосіб розглядати не будемо, так як він малоефективний, а іноді і шкідливий (пил, комахи, а взимку – холод);
 • Припливно-витяжна вентиляція;
 • Осушувачі;
 • Комбінування системи вентиляції та осушення.

Для зменшення навантаження на інженерні системи басейну варто передбачити накриття на поверхню води – плівку або ролету на період, коли басейном не користуватимуться.

Як зменшити вологовиділення від дзеркала басейну?

Для зменшення вологовиділень від дзеркала басейну рекомендується виконувати 3 основні умови:

 1. Не задавати занадто низький рівень відносної вологості на пультах управління обладнанням, оскільки агрегати і дзеркало басейну працюватимуть по замкненому колу: чим менша задана відносна вологість, тим довше (з меншою продуктивністю) буде працювати обладнання для досягнення потрібного параметра. Разом з тим: чим менше задана відносна вологість тим більше вологи виділяється з поверхні дзеркала басейну; 
 2. Значення температури води в басейні має бути на 2°С. нижче, ніж значення температури в приміщенні, оскільки так забезпечується комфорт для людини і зменшується вологовиділення від дзеркала води. 
 3. Після використання басейну слід закривати його спеціальним покриттям, яке мінімізує кількість вологи в приміщенні, відповідно устаткування працює в черговому режимі.

Підведемо підсумки

Надлишкова вологість в приміщенні басейну – проблема, яку можна вирішити, використовуючи новітнє обладнання. При виборі обладнання необхідно враховувати ряд параметрів (температура води, температура в приміщенні, відносна вологість) і необхідно звертатися за консультацією до кваліфікованих фахівців. Компанія Альтер Ейр пропонує рішення для вентиляції басейнів з функціями осушення і рекуперації на базі обладнання таких виробників, як CalorexDantherm, 2VV. Інженери компанії допоможуть вам підібрати обладнання і спроєктувати всю систему підтримки мікроклімату приміщення басейну відповідно до особливостей конкретного об'єкта з урахуванням ваших побажань і переваг.

Для однакових басейнів правильними можуть бути рішення з використання різних видів обладнання з різною продуктивністю осушення. Цінова політика відповідно до використаного обладнання також буде відрізнятися.

Варто відзначити, що монтаж системи вентиляції та осушення басейну вимагає не тільки грамотно виконаної проєктної документації, але висококваліфікованих монтажників. Установка подібного обладнання складніша, ніж звичайних вентиляційних установок, а відсутність помилок при монтажі гарантує клієнту справну роботу всієї системи на довгі роки.

Наші проєкти

Найкраще про нашу роботу розкажуть реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Бренди, яким ми довіряємо

Calorex - провідний англійський виробник систем для осушення повітря і теплових насосів. Уже понад 40 років займається їх розробкою та впровадженням, строго стежачи за якістю і високими показниками надійності. Всю продукцію Calorex відрізняє повна відповідність потребам ринку і різним кліматичним умовам, що важливо, тому що вона експортується в більш ніж 60 країн. Фахівці Альтер Ейр також працюють з системами осушення повітря цього бренду, що дозволяє нам реалізувати ефективні та енергоекономічних проєкти.

Dantherm - це датське підприємство, що проєктує і випускає якісні системи управління якістю повітря: осушувачі повітря для басейнів, побутові стаціонарні і мобільні осушувачі, промислові та адсорбційні осушувачі, комплексні системи вентиляції та осушення для басейнів, припливно-витяжні установки з вбудованим тепловим насосом і з рекуперацією тепла, та інше промислове кліматичне обладнання. При цьому компанія, як відповідальний бренд, приділяє велику увагу захисту навколишнього середовища.

Литовська компанія Salda має 30-ти річний досвід роботи на кліматичному ринку. Вибір вентиляційного обладнання бренду досить широкий: від промислових вентиляційних установок до побутових вентиляторів всіх типів. У нашому інтернет-магазині ви також знайдете дахові вентилятори, припливні вентустановки і комплектуючі для систем вентиляції Salda.

Компанія Soler&Palau є одним зі світових лідерів в області виробництва вентиляційного обладнання. Вона вже понад півстоліття виробляє високотехнологічні пристрої для систем вентиляції будь-якої складності. Головний її пріоритет - безперервний розвиток і постійні інновації. Максимально тихі вентилятори, унікальний дизайн, що підходить під будь-який інтер'єр, широкий функціонал пристроїв - це все про продукцію Soler & Palau.

Компанія Lessar випускає якісне кліматичне обладнання за доступною ціною. Акцент робить на надійність і екологічність продукції, підтримку і розвиток eco-friendly технологій. Окрема увага надається енергоефективності кондиціонерів і вентиляційних систем, а також розробці інноваційних рішень. Ми пропонуємо широкий вибір кліматичного обладнання ТМ Lessar, з яким ви можете ознайомитися в нашому-інтернет-магазині.

Віртуальний тур
реалізованими об'єктами

Пропонуємо вам відвідати онлайн один з наших об'єктів і оцінити високу
якість дизайнерського рішення і монтажу.

Вентиляція, опалення та осушення повітря в басейні 70 м2, смт. Гостомель
Вентиляція, опалення та осушення повітря в басейні 70 м2, смт. Гостомель
Автор запису
Кліматична система для котеджу (на базі Maico ws 320 kb + Daikin FTXS) ЖК Riviera Zoloche
Кліматична система для котеджу (на базі Maico ws 320 kb + Daikin FTXS) ЖК Riviera Zoloche
Автор запису
Вентиляція, кондиціювання та зволоження повітря на об'єкті (Львів ЖК Паркове) (на базі Komfovent)
Вентиляція, кондиціювання та зволоження повітря на об'єкті (Львів ЖК Паркове) (на базі Komfovent)
Автор запису

Етапи реалізації проєкту

Ми вибудували процес, який гарантує результат
 • Консультація
 • Комерційна пропозиція
 • Проєктування
 • Монтаж
 • Сервіс
01
Консультація

Консультація

Перша зустріч проходить в нашому шоу-румі і триває 1-1,5 години. Ми обговорюємо ваші побажання, особливості об'єкта і рентабельність того чи іншого рішення. Показуємо, як працює обладнання, реалізоване в офісі – ви будете мати наочне уявлення про впроваджувані інженерні системи, їх ефективність та ергономічність.

02
Комерційна пропозиція

Комерційна пропозиція

Ви отримуєте техніко-економічний розрахунок і зроблену на його підставі комерційну пропозицію. У неї також входить кошторис по обладнанню та обв'язки - з самого початку ви будете мати правильне уявлення про бюджет. Фінальна вартість після складання проєкту може змінитися в рамках 15% в більшу або меншу сторону.

03
Проєктування

Проєктування

Після узгодження комерційної пропозиції клієнт вносить 10% передоплати від загальної суми. Ми починаємо проєктування інженерних систем. Розроблений проєкт узгоджується з клієнтом, за необхідності вносяться правки. Потім проєкт затверджується обома сторонами в письмовій формі. Ви отримуєте повний пакет проєктних документів.

04
Монтаж систем

Монтаж систем

Ми доставляємо і монтуємо все необхідне обладнання. Ефективно інтегруємо його з іншими системами та інтер'єрними рішеннями. Проводимо пусконалагоджувальні роботи. Фінальний запуск інженерної системи відбувається в присутності вас і головного інженера, щоб ви переконалися в коректній роботі всіх складових.

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Здійснюємо гарантійне і післягарантійне обслуговування інженерних систем - протягом всього терміну їх експлуатації. Чистимо і міняємо фільтри, комплектуючі. За бажанням клієнта можемо модифікувати систему або оптимізувати її з метою зміни продуктивності або економії ресурсів.

Залишилися питання?

Швидка консультація від фахівця

Вентиляція - це необхідність

​Спершу може здатися, що проєктування - крок, який можна упустити і тим самим заощадити. Але ми впевнені, що така думка є хибною, адже з ним ви отримуєте систему відповідно до свого бюджету, яка працює ефективно, вона вдало розміщена і працює спільно з іншими інженерними системами.

ЧОМУ ВЕНТИЛЯЦІЯ ЦЕ НЕОБХІДНІСТЬ І ЇЇ ПОТРІБНО ПРОЄКТУВАТИ ДО ПОЧАТКУ РЕМОНТНИХ РОБІТ?
Kachestvennyy rezultat
ЯКІСНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Ефективна система, яка підходить під всі параметри приміщення

Vnedreniye v dizayn interyera
ВПРОВАДЖЕННЯ В ІНТЕР'ЄР

Естетика і продуктивність кліматичної системи - результат спільної роботи

Soglasovaniye rabot so smezhnymi spetsialistami
УЗГОДЖЕННЯ ВСІХ РОБІТ

Взаємодія із "суміжниками" (монтажниками, будівельниками, електриками)

Integratsiya s drugimi inzhenernymi sistemami
КОМПЛЕКС КЛІМАТ-СИСТЕМ

Комплексні проєкти на кілька систем - економія часу і нервів

Formirovaniye tochnoy smety byudzheta
ФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТУ

Можливість чітко спланувати бюджет на кліматичну систему

Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів
Що про нас
кажуть клієнти?

Ми вибрали компанію Альтер Ейр для втілення нашого крутого інженерного проєкту в будівництві власного будинку. Тепер в будинку встановлені такі системи: опалення за допомогою теплового насоса, тепла підлога, припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, що дозволяє зберігати вологість і легко дихати свіжим чистим повітрям. У будинку зберігається прекрасна температура + 22°C - ніякої духоти і пилу. Всі чарівно!

Євгеній
Власник будинку

Подивився в інтернеті кілька фірм і зупинився на компанії "Альтер Ейр". Після того, як поговорив з їх фахівцями я зрозумів, що люди дуже добре знаються на своїй справі. Вони детально пояснили, як правильно і з мінімальними витратами реалізувати опалення будинку та вентиляцію. За час проживання в новому будинку я вже випробував роботу цих систем, а особливо - легкість управління ними. Температура в будинку комфортна і тримається на заданому рівні. Вентиляція працює не чутно, але помітно - при закритих вікнах з ранку дихається вільно і легко, немає пилу. Я дуже задоволений роботою компанії "Альтер Ейр" і буду рекомендувати вас як хорошого виконавця, що робить якісну роботу!

Петро Іванович
Власник будинку
Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам
Залишились питання?

Напишіть нам і менеджери зв'яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Відгуки і питання
Відгуки відсутні