Монтаж систем автоматизації

Монтаж систем автоматизації
Спеціалізоване монтажне обладнання
Кваліфікована команда монтажників
ДОСТУПНІ ЦІНИ НА МОНТАЖ
Гарантія якісного результату

Два варіанти автоматизації

Тільки уявіть, ви приходите додому, а там самостійно загоряється підсвічування, по телевізору йде улюблений серіал, а кавоварка вже приготувала бажаний напій. Автоматизація на основі системи "розумний будинок" здатна все це реалізувати. Коректна робота системи залежить від ряду факторів, серед яких – професійний монтаж. Навіть найпросунутіший проєкт не має шансів на успіх, якщо реалізація виконана невірно.

Варто відзначити, що автоматизація може здійснюватися на двох рівнях:

 • "Розумне світло" (релейні станції) – за допомогою блоку, розташованого в електрощитовій, можна контролювати світло, жалюзі/штори і диммірування. Всього один пульт (кількість клавіш – за бажанням) може значно спростити ваше життя і скоротити кількість вимикачів на стінах.
 • "Розумний будинок" – система, яка автоматично контролює кліматичне обладнання в будинку (опалення, кондиціонування, вентиляція та інше), а також відеоспостереження, музику, світло, штори і багато іншого. Можна запрограмувати будь-який сценарій, який буде повністю підлаштовуватися під ваш ритм життя.

Чому не можна монтувати самостійно?

Автоматизація – складна інженерна система, яка вимагає спеціальних знань і освіти. Розробкою плану, монтажем та налагодженням повинні займатися фахівці, так як самостійно, без необхідних навичок, грамотно організувати систему не вийде. Устаткування і фурнітура для автоматизації повинні бути правильно підібрані, що некваліфікованій людині вкрай складно зробити.

Власний монтаж приладів автоматизації може привести до того, що система просто не буде працювати і це ще в кращому випадку. У гіршому – доведеться купувати нове обладнання. До того ж, технічне оснащення для автоматизації не з дешевих. Саме тому установку та налаштування "розумного будинку" краще залишити професіоналам.

Крім усього іншого, за європейськими стандартами, інсталяцією системи "розумний будинок" на основі KNX повинні займатися сертифіковані фахівці. Всесвітня асоціація виробників і партнерів KNX розробили правила і рекомендації, яким інженери, які реалізують "розумний будинок", повинні слідувати. Система спроєктована, змонтована і налаштована за всіма правилами буде справно та якісно працювати протягом довгого часу.

Фахівці Альтер Ейр пройшли навчання і сертифікацію. У цьому ви можете переконатися у нашому розділі "Сертифікати".

Коли проводиться встановлення систем автоматизації.

Монтаж релейної станцій "розумного світла" проводиться, коли готовий проєкт і закуплено обладнання, разом з монтажем електропостачання. Для встановлення релейної станції повинен бути доступ до щитка (в квартирі), в разі якщо це приватний будинок – доступ до щита на стовпі. Якщо в будинку проводитися монтаж комплексу кліматичних систем (вентиляція, опалення), то електропостачання проводиться після них.

Монтаж інформаційних ліній автоматизації "розумного будинку" проводиться паралельно з монтажем електропостачання. Вони повинні проводитися разом, так як для автоматизації не потрібно тягнути дроти на вимикачі. Їх замінять інформаційні кабеля. У той же час, коли ставиться силовий щит, встановлюється щит автоматизації і туди підводяться виходи проводки. Електрофурнітура (пульти, датчики тощо), ставляться, коли все обладнання змонтовано і ремонтні роботи завершені.

Вихідні дані від клієнта

​Для монтажу приладів і засобів автоматизації необхідний проєкт. Він відображає всі бажання замовника і те, як система буде працювати. Сюди відносяться системи, які будуть розташовані в будинку/квартирі (ролети, камери, розпізнавання осіб, світлова сцена та інше). Без проєкту й інформації від суміжних компаній коректна реалізація неможлива.

Тривалість монтажу

Час монтажу системи "розумний будинок", перш за все, залежить від складності проєкту і квадратури будинку/квартири. Монтаж ділиться на кілька етапів:

 1. Роботи монтажної бригади по прокладанню інформаційних кабелів (проводяться паралельно з монтажем) – 3-4 дні.
 2. Програмування обладнання, за допомогою якого відбувається автоматизація (індивідуальний сценарій роботи "розумного будинку") – до тижня.

Вартість монтажу систем автоматизації

Кожен проєкт унікальний та індивідуальний. Ціна монтажу "розумного будинку" залежить від усіх реалізованих систем, використаного обладнання, а також роботи інженерів і монтажної бригади.

Щоб дізнатись терміни і вартість монтажу системи, звертайтеся до фахівців Альтер Ейр. Ми завжди готові надати безкоштовну консультацію і запропонувати кращі рішення для вашого об'єкта. Телефонуйте 0-800-33-08-28 або замовляйте зворотний дзвінок на сайті.

Чому ми?
01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Наші проєкти

Найкращий доказ нашого професіоналізму – реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.

Мідні труби системи опалення

При організації інженерних систем всі обв'язки котелень ми робимо на міді. Цей матеріал не боїться перепадів температури, не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів і має термін експлуатації 50 років, що можна порівняти з терміном служби житлових об'єктів. Мідні труби забезпечують надійність і довговічність всієї системи.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепаду тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю та антикорозійними властивостями.

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Акумулюючий бак Drazice UKV 102 призначений для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора системи опалення (в нашому випадку - теплового насоса). Він виготовлений зі сталі, внутрішня поверхня залишається необробленою. Покритий поліуретановою теплоізоляцією, що не знімається. Ми віддаємо перевагу бренду Drazice при реалізації систем з нагрівальними елементами.

Шумоглушники для повітроводів

Шумоглушники для повітроводів необхідні для того, щоб знизити рівень шуму. В офісних приміщеннях ця вимога особливо актуальна. Шумоглушники монтуються в повітроводах безпосередньо за вентиляційним агрегатом і значно знижують рівень шуму в вентканалах. У проєктах ми використовуємо найякісніші шумоглушники відомих марок, наприклад - Systemair.

Лінійний стельовий дифузор TROX

Лінійні дифузори TROX - це стиль і комфорт в офісі та будинку. З їх допомогою реалізується ідеальний розподіл повітря зі стелі. Повітряні потоки, що подаються, змішуються з повітрям в приміщенні в безпосередній близькості від дифузора. Завдяки цьому виключається ефект протягу.

Каучукова ізоляція на повітроводи

Для повітроводів ми використовуємо ізоляцію зі спіненого каучуку. Вона надійно захищає трубопроводи від утворення конденсату, відрізняється легкістю, довговічністю і стійкістю до агресивних середовищ. Має низьку теплопровідність, високу еластичність і пароізоляційні властивості. Каучукова ізоляція - відмінне довгострокове рішення для ізоляції вентиляційного обладнання.

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Хочете оцінити роботу систем?

Залишайте заявку і відвідайте наш шоу-рум, де встановлені всі інженерні системи і ви зможете наочно оцінити їх роботу до замовлення.

Етапи монтажних робіт

Як реалізується система "Розумний будинок"
01
Встановлення інформаційних шин

Встановлення інформаційних шин

Встановлення інформаційних шин – паралельно з монтажем прокладається проводка автоматизації.

02
Монтаж обладнання та фурнітури

Монтаж обладнання та фурнітури

Після завершення облицювальних робіт фахівці встановлюють пульти, датчики і сенсори.

03
Налаштування системи

Налаштування системи

Налаштування системи автоматизації – це програмування обладнання, яке управляється "розумним будинком".

04
Програмування

Програмування

Після того, коли господарі в'їжджають, налаштовується зручний сценарій (всі побажання замовника), за яким працює автоматизація.

Огляди реалізації
клімат-систем

Системи кондиціонування та вентиляції квартири в ЖК Royal Tower (стадія проєкту)
Автор запису
Системи опалення, водопостачання, каналізації та водоочищення на об'єкті Green Hills на базі Viessmann.
Автор запису
Комплекс інженерних систем, інтегрованих в квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"
Автор запису
Залишились питання?

Швидка консультація від спеціаліста Альтер Ейр

Підсумки

Автоматизація – зручна система, яка робить життя максимально комфортним. Можна створити будь-який сценарій, що задовольняє ваші вимоги. У інженерів Альтер Ейр величезний досвід в реалізації системи "розумний будинок". Ми розробимо систему, яка підлаштується під ваш ритм життя і зробить його простішим.

Замовте монтаж системи автоматизації

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї родини

Відгуки і питання
Відгуки відсутні