Монтаж теплої підлоги

Підтримка комфортної температури
Досвідчені бригади монтажників
Виконання робіт у стислі терміни
Гарантія якості на довгі роки

Тепла підлога - про головне

Переваги

З кожним днем все більше популярності серед обладнання для опалення набирає система теплої підлоги. Це пов'язано з тим, що тепла підлога має ряд переваг (згідно з радіаторною системою опалення):

  • комфортність (за рахунок низьких перепадів температур між приміщенням і нагріва поверхнею).
  • дизайн (все обладнання, що гріє, заховано в стягуванні підлоги і його не видно).

Крім того, система теплої підлоги добре підходить для низькотемпературного опалення тепловим насосом або конденсаційним котлом.

Види і спосіб укладання

​Є два види теплої підлоги: водяна і електрична. У цій статті розглянемо монтаж водяної теплої підлоги.

Існує кілька варіантів укладання теплого водяного статі. Яким саме способом буде здійснюватися монтаж на конкретному об'єкті залежить від можливостей і побажань клієнтів. Але кожен з них гарантує повноцінне функціонування системи в майбутньому. І перед запуском обов'язково проводиться тестова перевірка герметичності.

Детальніше зупинимося на оптимальному методі монтажу водяної теплої підлоги, про який розповімо нище.

Один з використовуваних методів укладання для теплої підлоги за допомогою монтажних матів з фіксаторами - простий, але витратний. Наявність таких матів значно спрощують процес укладання труб для теплої підлоги. Єдиний мінус такого методу в вартості матеріалів.

Ще один з часто вживаних способів - коли монтаж труб теплої підлоги відбувається за допомогою спецмулистих кріплень (хомутів). На арматурну сітку укладають трубопровід і закріплюють його фіксують елементами. Такий метод є одним з найбільш бюджетних варіантів. Як два попередніх методу, правильний монтаж за допомогою хомутів гарантує тривалий термін експлуатації системи водяної теплої підлоги в приватному будинку або квартирі.​


Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Кінцевим
покупцям
Чому ми?
01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Наші проєкти

Найкращий доказ нашого професіоналізму - реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

  • Кухня
  • Обідня зона
  • Гардероб
  • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

  • Переговорна
  • Шоурум
  • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.

Мідні труби системи опалення

При організації інженерних систем всі обв'язки котелень ми робимо на міді. Цей матеріал не боїться перепадів температури, не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів і має термін експлуатації 50 років, що можна порівняти з терміном служби житлових об'єктів. Мідні труби забезпечують надійність і довговічність всієї системи.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепаду тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю та антикорозійними властивостями.

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Акумулюючий бак Drazice UKV 102 призначений для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора системи опалення (в нашому випадку - теплового насоса). Він виготовлений зі сталі, внутрішня поверхня залишається необробленою. Покритий поліуретановою теплоізоляцією, що не знімається. Ми віддаємо перевагу бренду Drazice при реалізації систем з нагрівальними елементами.

Шумоглушники для повітроводів

Шумоглушники для повітроводів необхідні для того, щоб знизити рівень шуму. В офісних приміщеннях ця вимога особливо актуальна. Шумоглушники монтуються в повітроводах безпосередньо за вентиляційним агрегатом і значно знижують рівень шуму в вентканалах. У проєктах ми використовуємо найякісніші шумоглушники відомих марок, наприклад - Systemair.

Лінійний стельовий дифузор TROX

Лінійні дифузори TROX - це стиль і комфорт в офісі та будинку. З їх допомогою реалізується ідеальний розподіл повітря зі стелі. Повітряні потоки, що подаються, змішуються з повітрям в приміщенні в безпосередній близькості від дифузора. Завдяки цьому виключається ефект протягу.

Каучукова ізоляція на повітроводи

Для повітроводів ми використовуємо ізоляцію зі спіненого каучуку. Вона надійно захищає трубопроводи від утворення конденсату, відрізняється легкістю, довговічністю і стійкістю до агресивних середовищ. Має низьку теплопровідність, високу еластичність і пароізоляційні властивості. Каучукова ізоляція - відмінне довгострокове рішення для ізоляції вентиляційного обладнання.

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Комбінація Тепловий насос + Котел для опалення будинку. У чому переваги?
Автор запису
Інженерні системи в готовому ремонті трикімнатної квартири
Автор запису
Реалізація системи опалення за допомогою теплового насоса. Її основні характеристики.
Автор запису
Хочете відчути роботу клімат-систем?

Залишайте заявку і відвідайте наш шоу-рум, де встановлені всі інженерні системи і ви зможете наочно оцінити їх роботу до замовлення.

01
Підготовчі роботи

Підготовчі роботи

Підготовка робочої поверхні для монтажу теплої підлоги. Робоча поверхня повинна бути рівною, щоб можна було правильно змонтувати утеплювач. На підготовлену поверхню монтується утеплювач (на першому поверсі 5-7 см, а на другому поверсі 3 см).

02
Монтаж теплої підлоги

Монтаж теплої підлоги

Після того, як утеплювач змонтований, застилається гідроізолятор. Він потрібен для того, щоб під час заливки стяжки на утеплювач не потрапляла волога. Після того, як змонтований тепло- і гідроізолятор, по всьому периметру приміщення і між контурами теплої підлоги потрібно проклеїти демпферну стрічку. Вона потрібна для компенсації температурних розширень бетону. Але потрібно стежити за тим, щоб всюди було добре проклеєно, так як під час заливки стяжки між стіною і ізоляторами може потрапити волога.

03
Укладання трубопроводу

Укладання трубопроводу

Наступний крок - укладання самого трубопроводу. Так як в майбутньому тепла підлога буде заливатись стяжкою і при розриві труби усунути неполадку буде важко і дорого, потрібно спочатку вибирати якісні і довговічні труби. Трубопровід теплої підлоги кріпиться до шару утеплювача за допомогою спеціальних скоб. При цьому відстань між трубами повинно бути 10-20 см, а від стінки до труби 10-15 см. Також потрібно стежити за тим, щоб в одному контурі було не більше 90 м труби. Це потрібно для рівномірного розподілу тепла по всьому периметру кімнати. Потім потрібно вивести трубопроводи в котельне приміщення або в спеціальну шафу, в якому будуть заховані колектори. Сам колектор монтується на стіну, строго горизонтально. Колектор повинен кріпитися ідеально рівно, так будь-яке відхилення по осях в майбутньому може призвести до складнощів і збоїв в роботі.

04
Підключення та перевірка герметичності

Підключення та перевірка герметичності

Наступний етап – під'єднання трубопроводу до колектору. Після остаточного приєднання всіх трубопроводів, необхідно « задавити » систему теплої підлоги водою під тиск 6 бар. Якщо через 4 дні тиск в системі не впаде – система герметична. Якщо тиск в системі знизився – необхідно шукати місце протікання теплоносія. Після перевірки теплої підлоги можна заливати стяжку (приблизно 6-7 см). У цементному розчині обов'язково повинен бути присутнім пластифікатор і поліпропіленова фібра (для підвищення міцності стяжки). Після повного засихання стяжки (4 тижні) потрібно запустити систему теплої підлоги, поступово підвищуючи температуру до робочої протягом дня.

Вартість монтажу

Вартість монтажу теплої підлоги в ТОВ "Альтер Ейр"

Ціна монтажу теплої підлоги залежить від його виду (водяний або електричний), а також від способу установки. Кінцева вартість розраховується виходячи з особливостей об'єкта, площі покриття і побажань клієнта.

Вартість монтажу теплої підлоги

Монтаж електричної теплої підлоги для житлових зон
м2
170 грн.
Монтаж електричної теплої підлоги для мокрих зон
м2
225 грн.

Підсумки

З одного боку, в монтажі теплої підлоги немає нічого важкого, але від якісної роботи на кожному етапі залежить правильна, ефективна і довговічна робота системи. Чи буде це монтаж теплої підлоги по ламінат або укладання теплої підлоги під плитку, при будь-якому варіанті важливу роль відіграє кваліфікація і грамотний підхід монтажної бригади. Також важлива складова частина належного функціонування теплої підлоги - якісні матеріали, які були підібрані на етапі проєктування системи опалення. Саме від них буде залежати термін експлуатації теплої підлоги. Тому відповісти на питання: скільки коштує монтаж теплого водяного статі буде складно. Кожен конкретний об'єкт і умови в результаті і визначать остаточний кошторис.

Залишилися питання?

Швидка консультація від фахівця

Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати. У роботі ми схожі на сімейного лікаря - лікуємо ваш будинок, аналізуємо проблему, пропонуємо варіанти її вирішення, а не просто продаємо пігулки, як фармацевт в аптеці.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів
Замовте монтаж теплої підлоги

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї сім'ї

Відгуки і питання
Відгуки відсутні