Монтаж теплої підлоги

Підтримка комфортної температури
Досвідчені бригади монтажників
Виконання робіт у стислі терміни
Гарантія якості на довгі роки

Підтримка тепла в будинку в холодну пору року - важливий аспект комфортного проживання домочадців. Який же з існуючих варіантів обігріву буде підтримувати потрібну температуру в приміщенні і подарує не просто тепле повітря, але і комфортну температуру навіть на підлозі.

Тепла підлога під ключ - це і є розумне рішення для вашого будинку. Її часто сприймають просто як опалювальний прилад, але компанія AlterAir позиціонує підлогу з підігрівом як зону комфорту із застосуванням до енергоефективного будинку (будинок, який втрачає мінімальну кількість енергії) і обладнання.

Варто зазначити, що тепла підлога ефективна для поверхонь з хорошою теплопровідністю - керамічних, вінілових. Можливий варіант використання і для дерев'яних покриттів, але в цьому випадку потрібна спеціальна паркетна дошка і температура подачі теплоносія повинна бути нижчою, щоб не порвало паркет.

ЕТАПИ РЕАЛІЗАЦІЇ СИСТЕМИ

Розробляючи комплекс кліматичних систем важливо в першу чергу здійснити правильний проєкт

Konsultatsiya i razrabotka kontseptsii
РОЗРОБКА КОНЦЕПТУ

Створення принципу роботи і складових для майбутньої системи

Raschet i proyektirovaniye
ПРОЄКТУВАННЯ

Створення специфікацій і креслень для майбутньої інженерної системи

Podbor oborudovaniya
ПІДБІР ОБЛАДНАННЯ

Техніка підбирається безпосередньо під бюджет, в декількох варіантах

Montazh
МОНТАЖ

Встановлюють обладнання сертифіковані бригади монтажників

Nastroyka i zapusk sistemy
ЗАПУСК І НАЛАШТУВАННЯ

Перевірка працездатності системи перед стартом

Servis
СЕРВІС

Обслуговування кліматичних систем після початку роботи

Тепла підлога - про головне

Які переваги опалення теплою підлогою?

Одразу відзначимо, що є два види теплої підлоги: електрична і водяна. Обидва варіанти мають певні переваги. Розглянемо детальніше.

Серед переваг водяної теплої підлоги:

 • безпека, відсутність випромінювань;
 • рівномірний підігрів підлоги;
 • естетика;
 • значна економія електроенергії;
 • можливість опалювати великі площі.

Тепер до переваг укладання теплої електро підлоги:

 • нескладний монтаж;
 • невелика вартість у порівнянні з водяною теплою підлогою;
 • оптимальний рівень прогріву приміщення, який легко контролюється.

Вибір між електричною і водяною теплою підлогою

Уже ясно, що обидва варіанти мають свої переваги. Але що ж потрібно враховувати, щоб зробити правильний вибір?

Якщо Ви вирішили зупинити свій вибір на електричній теплій підлозі, то перше, з чим потрібно буде визначитися, це що підійде більше - мат або нагрівальний кабель.

Важливий момент монтажу електричного мату полягає в тому, що спочатку потрібно врахувати площу для обігріву - обрізати зайве не вийде. Розміри теплої підлоги бувають від 1 м² до 8 м².

Якщо ж вибір припав на нагрівальний кабель, то варто пам'ятати про крок укладання - 150 мм. У порівнянні з матом його монтаж більш складний, але в цьому випадку можна не турбуватися про правильність підбору за площею, так як кабель можна розкатати навіть в приміщеннях нестандартної форми.

До переваг електричної підлоги можна віднести те, що це окремий елемент, який не залежить від загальної системи опалення. Для такої підлоги не потрібні ні джерело тепла, ні насосно-змішувальна група.

Варто пам'ятати, що електрична тепла підлога монтується тільки під плитку.

Важливу роль відіграє місце установки. Електрична підлога - ідеальний варіант для квартир з централізованим опаленням із застосуванням на кухні, у ванній. Також він підійде для невеликого приватного будинку з опаленням.

А ось для приватного будинку, який має велику квадратуру, кращим варіантом стане водяна тепла підлога. Тут теплоносієм виступає гаряча вода. Цей вид підлоги можна встановлювати як під плитку, так і під дерев'яне покриття.

У той же час, водяна тепла підлога є повністю безпечною, так як немає ніякого випромінювання, а ось в електричній є електромагнітне випромінювання, яке може завдати шкоди організму людини, проникаючи через ступні і рухаючись у вертикальному напрямку.


Тепла водяна підлога і її конструкція

Що собою являє тепла водяна підлога? Якщо коротко, то це трубопровідна система, яка знаходиться в бетонній стяжці, що має велику товщину. Усередині знаходяться труби з гарячою водою, яка виступає теплоносієм. Кращий варіант використовуваних труб - зшитий поліетилен. Теплові насоси або котли комбінуються з теплою підлогою. Це найкраща схема для енергоефективності.

Чим більше поверхня над стяжкою, тим ефективніша тепла підлога. Комфортна температура теплої підлоги - 24-26⁰ С, вище - будуть відчуття дискомфорту для ступень.

Для підтримки правильного температурного режиму, уникнення перегріву приміщення фахівці компанії AlterAir рекомендують теплу підлогу поєднувати з радіаторами, конвекторами або фанкойлами.

Щоб знизити теплові втрати, під теплу підлогу передбачений ізолятор - екструдований пінополістирол товщиною не менше 5 мм для першого поверху, для другого поверху досить 3 мм.

Варто зазначити, що перший поверх - це своєрідна константа холодної підлоги, тут повинна бути встановлена ​​якісна теплоізоляція. Це стосується і фундаменту - тут також потрібна грамотна теплоізоляція. Найефективніший крок прокладки труби для першого поверху - 15 см. Компанія AlterAir не рекомендує робити крок, наприклад, 10 см, так як це збільшить ефективність всього на 5-7%, а витрата матеріалу буде на 40% вищою.

Потрібно враховувати існуючі обмеження для довжини трубопроводу - для певної площі має бути поділ на контури, довжина кожного - не більше 100 пог. м. Наприклад, 60 м² площі розбиваються на 6 рівних ділянок по 10 м², для кожної з них передбачений окремий контур. На 1 м² приміщення йде 7 м труби, отже, на 10 м² буде потрібно 70 м, плюс підведення труби до контуру.

Якщо мова йде про другий поверх і підлога, наприклад, із масиву, тоді конструкція переноситься на стіни. Це аналог теплої підлоги, просто тут тепло будуть випромінювати стіни. Висота перенесеної квадратури - 150 см від підлоги. Можливий варіант монтажу підлоги і під дерево, просто потрібний спеціальний паркет і окрема насосна група.

Якщо ж покриття з кераміки, тоді все добре, і можна робити теплу підлогу і на другому поверсі. Теплоізоляційний матеріал тут не розглядається, потрібно лише 2-3 см для фіксації труб.

Така система опалення управляється за допомогою спеціальних механізмів і датчиків.

Тепла водяна підлога - відмінне рішення: відбувається нагрів нижнього елементу приміщення і подальше підтримання однакової температури у всьому об'ємі.

Монтаж водяної теплої підлоги, основні етапи

Укладання теплої підлоги повинне здійснюватися грамотно і професійно, від цього безпосередньо залежить її подальше функціонування. Монтаж повинен здійснюватися досвідченими фахівцями для уникнення помилок і проблем в майбутньому. Тепер розглянемо етапи процесу:

 1. Створення проекту системи і прорахунок - первинна важлива складова. На даному етапі відбувається вивчення вихідних умов (план приміщення, наявність інших джерел опалення і т.д.), спілкування з замовником. Після цього розробляється проект і формується ціна, створюється основний пакет документів. 
 2. Етап підготовки основи. Що собою представляє основа для водяної підлоги? Це так звана чорнова стяжка. Перед наступним етапом її потрібно буде добре очистити і вирівняти.
 3. Гідроізоляція. Для грамотної установки водяної теплої підлоги вона важлива. Наявність гідроізоляції допомагає уникнути небажаних наслідків можливої ​​поломки труб. Також вона дозволить уникнути конденсату, який може утворюватися за рахунок перепаду температур між утеплювачем і бетоном.
 4. Демпферна стрічка кріпиться по периметру підлоги. Буває фірмовою і саморобною. Самостійно зроблена стрічка вимагає міцного кріплення до стіни (клей або саморізи). Заводський же матеріал більш зручний - тут є шар, що самоклеїться, це спрощує процес обклеювання. 
 5. Утеплювач - частина пирога, що виконує важливі функції. Він допомагає забезпечити рівномірний нагрів повітря і значно знижує втрати енергії, так як виступає своєрідним тепловим екраном. Теплоізоляція укладається швидко, труби фіксуються легко, так як є спеціальні засувки.
 6. Армування - сітка укладається поверх утеплювача і значно спрощує процес кріплення труб. Осередки, як правило, мають розмір 10 або 15 см. Слід зазначити, що поверх труб повинен також кріпитися шар сітки.
 7. Труби - укладання, фіксація. Для виготовлення труб найоптимальнішим варіантом стануть поліетиленові вироби. Як уже згадувалося, найефективніший крок прокладки труби - 15 см. Також необхідно враховувати існуючі обмеження за довжиною трубопроводу і пам'ятати про необхідність поділу на контури. Труби можуть укладатися змійкою, а можуть - спіраллю.
 8. Процес підключення контурів. Основна вимога - наявність розподільного вузла (на ньому лежить функція регулювання температури і тиску). Для підключення труб до колектора продумані фітинги.
 9. Опресування - це процес перевірки системи на відсутність протікання. Опресування відбувається на завершальній стадії монтажу підлоги.
 10. Стяжка теплої водяної підлоги і використовуваний розчин. Заливка стяжки - важливий етап укладання водяної теплої підлоги. Стяжка - основний теплорозподільний елемент товщиною 6-10 см. Процес установки відбувається після завершення монтажу контурів і проведення тестування системи. Стяжка робиться з бетону. Як вище згадувалося - чим більше поверхня над стяжкою, тим більш ефективна тепла підлога. На стяжці можуть виникати тріщини. Іноді причини природного характеру - процес усадки. Але найбільш поширена причина утворення тріщин - це порушення технології монтажу стяжки. Якщо стяжка тріснула, слід негайно усунути дефекти. Залежно від розміру і кількості тріщин виділяють 2 види усунення проблеми: локальний і капітальний ремонт. Основний метод ліквідації тріщин - це заповнення ремонтною сумішшю. Тріщини можуть утворитися через: 
  1. порушення пропорцій при замісі;
  2. вибір неякісних матеріалів;
  3. неякісну базу під стяжку;
  4. нехтування процесом армування;
  5. неправильний догляд за стяжкою;
  6. відсутність демпферної стрічки. 
 11. Деформаційні шви - це зазори в бетонній конструкції, за допомогою яких загальна площа ділиться на ділянки. Це допомагає грамотно розподілити навантаження на підлогу.Деформаційні шви дають можливість:
  • звести до мінімуму можливі деформації;
  • збільшити термін експлуатації конструкції;
  • зробити підлогу більш надійною.


Які існують способи укладання труб

Всі схеми укладання такі - починається укладання біля стін, а закінчується в центрі кімнати, іноді біля виходу.

Існує кілька популярних схем укладання труб. Кожна з них підбирається під певне приміщення і має переваги та недоліки. Тепер докладніше:

 • "Змійка" - досить проста, часто застосовувана схема, згідно якої труби укладаються паралельно одна одній у вигляді петель. Її основний недолік полягає в тому, що різниця температур між початком і кінцем контуру може досягати навіть 10⁰ С. Варто відзначити, що "змійка" - не найкращий варіант для приміщень з великою квадратурою.
 • "Равлик" - більш складний метод укладання труб, основна перевага якого полягає в рівномірному розподілі температури у підлозі. Цей спосіб застосовується набагато частіше попереднього. "Равлик" успішно використовується для будь-яких площ і має високу ефективність. Рівномірний прогрів приміщення забезпечується укладанням труб "спіраллю", звуження відбувається до центру кімнати.

Для деяких приміщень з нестандартними площами обидві схеми застосовуються одночасно.


Конструкція електричної теплої підлоги

Електрична тепла підлога найчастіше застосовується в квартирах або невеликих приватних будинках.

Існує кілька видів підлоги, що працюють на електриці. Класифікуються вони за типом нагрівального елементу:

 1. Кабельний обігрів - тут поєднуються провідники двох типів: нагрівальний кабель і силові жили, через які підводиться електроенергія. Кабелі можуть використовуватися одножильні (з єдиним провідником) і двожильні (є і другий провідник, який просто проводить струм).
 2. Нагрівальні мати - тут теж використовується кабель, просто він вже вплетений в сітку, що значно спрощує монтаж. Кабельні системи не можуть розміщуватися під меблями та сантехнічним обладнанням.
 3. Плівковий чи інфрачервоний нагрівач - цей варіант значно відрізняється від попередніх. Система працює з використанням інфрачервоних променів, які випромінює нагрівальний елемент. Перевагою використання такого нагрівального елементу є економія електроенергії та можливість розміщення під меблями.

Що ж собою являє конструкція? Її можна порівняти з пирогом. На шарі теплоізоляції розташовується нагрівальний елемент певного виду. Для кріплення використовується монтажна стрічка. Усередині змійки кабелю розміщується трубка, в якій знаходиться датчик температури, що відповідає за контроль рівня нагрівання підлоги. Далі йде шар стяжки, зверху якого - підлогове покриття.
Монтаж електричної теплої підлоги, основні етапи

​Для правильного функціонування і тривалого терміну експлуатації важливий якісний монтаж теплої підлоги. Розглянемо етапи:

 1. Розрахунок теплої підлоги. Перш ніж приступати до укладання електричної теплої підлоги, необхідно визначити потужність нагрівальної системи. Для кожного виду житлових приміщень вона буде різною. Наприклад, для кухні рекомендується 150 Вт / м², для спальні - 100-150 Вт / м², а для балкона - 200 Вт / м². Потужність кабелю розраховується з урахуванням площі приміщення. Квадратура, на якій розташовуються меблі, техніка і сантехнічне обладнання в розрахунок не береться. Наприклад, якщо корисна площа кімнати (без меблів) становить 7 м², то розрахована потужність системи: 7 х 100 = 700 Вт. Якщо використовується мат, то його потужність - 160 Вт на 1 м². Він повинен підбиратися за площею.
 2. Перевірка електропроводки - відповідальний етап, від правильності проведення якого буде залежати функціонування підлоги. Обов'язкова перевірка загального електричного введення. Це потрібно для розуміння того, чи витримає проводка певне навантаження. Іноді з'являється необхідність установки автоматичних запобіжників.
 3. Підготовка поверхні - монтаж теплої підлоги не можна проводити на непідготовленій поверхні. Всі отвори і тріщини повинні бути забетоновані. Якщо є нерівності, їх обов'язково потрібно прибрати. Поверхня повинна бути очищена перед наступним етапом робіт. Обов'язково потрібно прогрунтувати поверхню.
 4. Установка теплоізоляції має важливе значення, її наявність дозволяє звести тепловтрати до мінімуму. Також вона забезпечує рівномірний нагрів всіх елементів і правильний розподіл тепла по всій поверхні підлогового покриття. Відзначимо, що мат можна монтувати без ізоляції, для кабелю ж вона обов'язкова.
 5. Вибір місця під терморегулятор. Що є важливим у виборі місця розташування терморегулятора? В першу чергу, це повинно бути зручно в експлуатації - мається на увазі комфорт в управлінні. Також необхідний вільний доступ для зняття показань. Термостат повинен розташовуватися в одному приміщенні з теплою підлогою, ближче до зони обігріву, так як він враховує і температуру підлоги, і температуру повітря.
 6. Монтаж датчика температури. Пристрій монтується в товщі підлоги. Процес починається з прокладки каналів для труб. Одна з труб передбачена для силового проводу, друга потрібна для електропроводки датчика.
 7. Процес укладання кабелю. Для початку потрібно прибрати все сміття з поверхні, на якій буде здійснюватися монтаж. Потім можлива викладка екрануючого шару. Далі йде процес закріплення монтажної стрічки, після - укладання нагрівального кабелю. Обов'язкове вимірювання опору кабелю (відхилення від заявленого в документації - не більше 10%). Він кріпиться до монтажної стрічки через кожні 3 см. Не можна допускати перетинання кабелю.
 8. Укладання мату теплої підлоги. Мат укладається на горизонтальну поверхню, що не повинна містити тріщин і обов'язково повинна бути чистою. Потім наноситься грунтовка, яка повинна висохнути. Далі готується захисна трубка для датчика температури. Тут також потрібно виміряти опір. На підлогу наноситься розмітка з позначенням місця для меблів і сантехнічного обладнання (мат не може під ними перебувати). Важливо дотримуватися відстані до інших наявних джерел обігріву - не менше 10 см, до стін - 5-10 см. Далі нагрівальний мат укладається на поверхню.
 9. Стяжка підлоги. Найважливіше при заливці бетонної стяжки - дотримуватися технології, не допускаючи утворення пустот. Розчин повинен повністю закривати нагрівальний кабель. Підлогове покриття може бути змонтовано тільки після того, як стяжка повністю затвердіє.
 10. Процес укладання плитки. Перед укладанням плитки обов'язково потрібно переконатися, що поверхня не має нерівностей. Виступи комунікацій неприпустимі, тому передбачається застосування суміші, що вирівнює. Для укладання плитки використовується спеціальний клей, склад якого перешкоджає появі тріщин під час нагрівання. Для висихання плиткового клею потрібно кілька днів. Після цього виконується затирка швів.

Обладнання, що використовується

Якісний монтаж теплої підлоги, її подальше правильне функціонування, надійність і тривалий термін служби залежать від використання якісного обладнання. Компанія AlterAir застосовує устаткування перевірених брендів:

 • інженерні системи Uponor;
 • труби і фітинги Rehau.

Ціна монтажу теплої підлоги

Команда фахівців AlterAir професійно проконсультує з усіх питань, дасть можливість ознайомитися з прайс-листом на монтаж теплої підлоги і складе кошторис на монтаж теплої підлоги.

Орієнтовна вартість м² з монтажем (входить теплоізоляційний матеріал, труба, демпфери та укладання, не враховується заливка бетону) - 50 євро.

Велику роль відіграє те, обладнання якого виробника використовується.


Чому ми?
01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Наші проєкти

Найкращий доказ нашого професіоналізму - реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.

Мідні труби системи опалення

При організації інженерних систем всі обв'язки котелень ми робимо на міді. Цей матеріал не боїться перепадів температури, не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів і має термін експлуатації 50 років, що можна порівняти з терміном служби житлових об'єктів. Мідні труби забезпечують надійність і довговічність всієї системи.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепаду тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю та антикорозійними властивостями.

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Акумулюючий бак Drazice UKV 102 призначений для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора системи опалення (в нашому випадку - теплового насоса). Він виготовлений зі сталі, внутрішня поверхня залишається необробленою. Покритий поліуретановою теплоізоляцією, що не знімається. Ми віддаємо перевагу бренду Drazice при реалізації систем з нагрівальними елементами.

Шумоглушники для повітроводів

Шумоглушники для повітроводів необхідні для того, щоб знизити рівень шуму. В офісних приміщеннях ця вимога особливо актуальна. Шумоглушники монтуються в повітроводах безпосередньо за вентиляційним агрегатом і значно знижують рівень шуму в вентканалах. У проєктах ми використовуємо найякісніші шумоглушники відомих марок, наприклад - Systemair.

Лінійний стельовий дифузор TROX

Лінійні дифузори TROX - це стиль і комфорт в офісі та будинку. З їх допомогою реалізується ідеальний розподіл повітря зі стелі. Повітряні потоки, що подаються, змішуються з повітрям в приміщенні в безпосередній близькості від дифузора. Завдяки цьому виключається ефект протягу.

Каучукова ізоляція на повітроводи

Для повітроводів ми використовуємо ізоляцію зі спіненого каучуку. Вона надійно захищає трубопроводи від утворення конденсату, відрізняється легкістю, довговічністю і стійкістю до агресивних середовищ. Має низьку теплопровідність, високу еластичність і пароізоляційні властивості. Каучукова ізоляція - відмінне довгострокове рішення для ізоляції вентиляційного обладнання.

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Організація систем вентиляції та кондиціонування в 3х-кімнатній квартирі, вул. О. Гончара, Київ

 • Вентиляція
 • Подача повітря
 • Кондиціювання
Вентустановка Jablotron Futura L

Припливно-витяжна вентиляційна установка Jablotron Futura L з рекуперацією тепла і вологи забезпечує якісний повітрообмін в квартирі, а також знижує навантаження на систему опалення в холодну пору року. Простота управління установкою забезпечується завдяки настінному пульту Alfa, а також мобільному додатку MyJablotron.

Повітропровід Airflex гнучкий ізольований

Гнучкі повітроводи Airflex мають високу ступінь пластичності, що дозволяє подавати повітря навіть у важкодоступні зони. Більш того, вони покриті шаром теплоізоляції, який запобігає втраті тепла і поглинає шумові характеристики при роботі вентиляційної установки.

Повітропровід з оцинкованої сталі в теплоізоляції

Завдяки оцинкованої сталі, повітропровід не схильний до корозії і інших руйнівних впливів. Таким чином забезпечується довговічна робота кліматичних систем.

Канальний внутрішній блок кондиціонера Daikin FBA50A9

Канальний кондиціонер Daikin забезпечує ефективне охолодження приміщення. Серія FBA має досить тонкий корпус, що полегшує його розміщення в застельовому просторі. Функція самодіагностики сприяє безпечній роботі пристрою і вказує на несправності, в разі їх появи.

Організація систем вентиляції та кондиціонування в 3х-кімнатній квартирі, вул. О. Гончара, Київ

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

 • Вітальня
 • Ванна кімната
 • Міні-котельня - 1
 • Міні-котельня - 2
Двощілинний лінійний дифузор TROX

Двощілинні дифузори бренду TROX призначені для якісного розподілу повітря по приміщенню. Вони поєднують у собі візуальну естетичність і високий технічний потенціал. Завдяки внутрішнім ламелям повітряні потоки направляються в різні боки, рівномірно розсіюючись і не створюючи протягів. Зовні залишаються видимі тільки лаконічні щілини на стелі. Для доступу до дифузорів досить лише натиснути на замок з клямкою, розміщені з лицьового боку.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM 35F

У застельовому просторі ванної кімнати встановлений низьконапірний внутрішній канальний блок Daikin FDXM 35F - він працює на охолодження спальні. Доступ до нього здійснюється через люки. Потужності кондиціонера вистачає для обслуговування приміщень площею до 35 м2, що є оптимальним для даної кімнати. Опуск стелі склав 300 мм. Кондиціонер має різні режими роботи (в тому числі високопродуктивний, автоматичний і режим роботи під час відсутності мешканців), економить до 80% енергії в режимі очікування, оснащений тижневим і 24-годинним таймером.

Бойлер непрямого нагріву Drazice ОКСЕ

Вертикальний бойлер непрямого нагріву Drazice ОКСЕ на 200 л призначений для забезпечення мешканців квартири гарячою водою. Внутрішня поверхня бака покрита якісною емаллю без вмісту нікелю, що забезпечує довгу роботу водонагрівача, також є антикорозійне покриття. Температуру всередині можна підтримувати в межах від 5 до 74℃. Індикатор нагріву води завжди показує поточну температуру на передній панелі бака. Є функція швидкого нагріву. Це відмінне рішення для квартири, що дозволяє не залежати від сезонних відключень та інших незручностей.

Електричний котел Vaillant Eloblock

Електричний котел Vaillant Eloblock потужністю 6 кВт з ККД до 99% працює на опалення і гаряче водопостачання всієї квартири. Має широкий діапазон налаштування температур як для опалення, так і ГВП. Є захист від замерзання і 2-х рівневий захист від перегріву. Оснащений технологією передачі даних eBus. За допомогою капілярного термостата мешканці можуть плавно регулювати температуру нагрівання в діапазоні від 25 до 85℃.

Розширювальний бак Zilmet

Розширювальний бак Zilmet призначений для компенсації тиску в системі опалення. Працює разом з електричним котлом Viallant, розташованим вище. Спеціальне внутрішнє покриття бака перешкоджає розмноженню будь-яких бактерій, тобто вода не набуває металевого смаку, не застоюється і не змінює своїх властивостей.

Рефайнер Ecowater - система пом'якшення і фільтрації води

Сучасна система для фільтрації і пом'якшення води: очищає воду від усіляких забруднень і запахів, нейтралізує залізо, роблячи її м'якою, приємною і безпечною для побутової техніки, водопровідних труб і використання людиною. Очищена вода також годиться для вживання просто з-під крана. Рефайнер не вимагає заміни вугільних фільтрів, а управління здійснюється за допомогою WiFi - максимальна автоматизація і комфорт!

Комплекс інженерних систем в квартирі царської будови, вул. Липська, м. Київ

Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Приватний будинок 220 м2 - повний комплекс інженерних рішень, Riviera Village, с. Лебедівка
Автор запису