Економне опалення будинку

Економне опалення будинку
Баланс вологості і тепла
Рівномірний розподіл тепла по будинку
Компактне розміщення систем
Інтуїтивно зрозуміле управління

Кожен господар прагне зробити своє житло максимально енергоефективним і організувати дешеве опалення будинку. Проектування системи опалення грає значну роль в економному утриманні будинку.

Опалення будинку взимку – одне з найбільш актуальних питань, які стоять перед власником і, зрозуміло, хочеться організувати економ опалення будинку з високою продуктивністю.​

Як обігріти дім дешево

Розглядаючи економне опалення будинку, необхідно брати до уваги два основних аспекти, які впливають на результат – конструкція будинку і сама система опалення (обладнання).

Конструкція будинку
Конструкція будинку

Чим краще утеплена конструкція будинку, тим легше забезпечити економне опалення приватного будинку. Як це зробити, читайте далі!

Система опалення
Система опалення

Система опалення – генератор тепла і теплорозподільчого обладнання, які використовуються для обігріву будинку.

ЕТАПИ РЕАЛІЗАЦІЇ СИСТЕМИ

Реалізація економічної системи опалення проходить в кілька етапів. Розглянемо їх детальніше.

Konsultatsiya i razrabotka kontseptsii
РОЗРОБКА КОНЦЕПТУ

Формування складових і принципу роботи майбутньої системи опалення

Raschet i proyektirovaniye
ПРОЄКТУВАННЯ

Розробка технічної документації по системі опалення

Podbor oborudovaniya
ПІДБІР ОБЛАДНАННЯ

Варіанти техніки для системи опалення під різний бюджет

Montazh
МОНТАЖ

Встановлення устаткування згідно з проектною документацією

Nastroyka i zapusk sistemy
ЗАПУСК І НАЛАШТУВАННЯ

Перевірка якості роботи системи перед здачею об'єкта

Servis
СЕРВІС

Обслуговування системи опалення під час експлуатації

Отримайте
розрахунок від інженера

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
за вашим проєктом

Наш алгоритм роботи

Як компанія Альтер Ейр реалізує опалення та інші інженерні системи

Вже більше 11-ти років інженерна компанія Альтер Ейр реалізує кліматичні системи на об'єктах різної складності. За цей час у нас напрацювався не тільки досвід, але і певна послідовність роботи з клієнтом.

 1. Перше, з чого починається знайомство з компанією – зустріч. Кожному клієнту ми надаємо 1-1,5 години на безкоштовну консультацію в нашому офісі-шоурумі. В першу чергу, обговорюються побажання і вимоги клієнта, особливості об'єкта, рентабельність того чи іншого рішення. Але головною перевагою є те, що на місці можна не тільки обговорити оптимальні варіанти з інженерами, але і подивитися на обладнання, яке знаходиться в офісі. Таким чином клієнт отримує не тільки теоретичне, а й наочне уявлення про майбутню систему, її якості та ефективності. Ніякої абстракції, тільки обгрунтована конкретика!
 2. Наступний етап – техніко-економічне обґрунтування і комерційна пропозиція. Клієнт отримує розрахунок холодопродуктивності, теплотехнічний або розрахунок по повітрю (в залежності від обраної системи). Крім того, ми повністю надаємо кошторис по обладнанню та обв'язки – з метою, аби клієнт розумів вартість проекту і чітко планував бюджет. Фінальна представлена ​​сума може зміниться після складання проекту, в рамках 15% – в більшу або меншу сторону.
 3. Важливим моментом є те, що Альтер Ейр починає робити проект тільки після узгодження комерційної пропозиції зі специфікаціями і передоплати в обсязі 10% від загальної суми. Таким чином замовник застрахований від сюрпризу у вигляді надмірної високої і непосильною вартості проєкту.
 4. Клієнт має повне уявлення про те, що планується і відбувається на об'єкті - це основне завдання компанії. Альтер Ейр дорожить своєю репутацією, тому чітко обґрунтовує і пояснює всі деталі, пов'язані з системами. Розроблений проект обов'язково обговорюється з клієнтом, при необхідності вносяться правки, після чого його в письмовій формі стверджують обидві сторони.
 5. Після погодження та затвердження проєкту, починається замовлення обладнання, жесті та інших необхідних матеріалів. Далі слідує монтаж системи, установка обладнання тощо. Перевірка і фінальний запуск інженерної системи проводиться в присутності головного інженера та господаря, адже важливо перевірити коректну роботу всіх складових.
 6. Кожен етап співпраці супроводжується документацією і звітністю. Таким чином замовник точно знає, що відбувається на об'єкті та що отримає в результаті.
 7. Крім того, Альтер Ейр має багатий досвід співпраці з дизайнерами інтер'єрів, що дозволяє домогтися максимально естетичного і ефективного результату.

Яке опалення будинку вигідніше?

Найвигіднішим видом опалення по праву вважається система на основі теплового насоса (зокрема, повітря-вода). Але при реалізації подібного опалення необхідно пам'ятати про досить високі фінансові витрати на обладнання. Щоб розуміти раціональність рішення для вашого будинку - звертайтеся до фахівців Альтер Ейр за консультацією та проведенням розрахунку. Телефон: 0-800-33-08-28.

Вигідне електричне опалення приватного будинку?

​Можна розглядати як опалення для приватного будинку - систему на основі електричного котла. Таке рішення користується популярністю завдяки низькій ціні на саме обладнання. Альтер Ейр рекомендує розглядати даний варіант в якості підготовчого етапу до установки теплового насоса в майбутньому. Не забудьте передбачити низькотемпературне теплорозподільне обладнання.

Опалення: газ або електрика - що вигідніше?

​Для того, щоб дати точну відповідь на це питання, необхідно проаналізувати конкретний об'єкт, для якого планується здійснення опалення, адже на вибір системи впливає велика кількість чинників. Детальніше про переваги і недоліки газового та електричного опалення читайте в нашій статті.

Наші проєкти

Готові проєкти, реалізовані кваліфікованою командою Альтер Ейр

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Висновок

Якщо коректно підійти до всіх аспектів: конструкції будинку, вибору генератора тепла і теплорозподільного обладнання, можливо забезпечити супер економне опалення будинку. Але необхідно пам'ятати, що ефективний результат починається з професійного розрахунку. Саме завдяки йому можна обрати оптимальне обладнання, його потужність і не переплачувати в подальшому.

У разі, якщо у вас залишилися питання або ви не можете визначитися з вибором опалювального обладнання, звертайтеся до інженерів компанії Альтер Ейр за телефоном 0-800-33-08-28.

Кожному нашому клієнту також пропонується абсолютно безкоштовна півторагодинна консультація в офісі Альтер Ейр, де інженери представлять найбільш вигідні варіанти системи опалення будинків. У нашому шоу-румі також можна подивитися опалювальне обладнання і визначитися з вибором.

​Про варіанти опалення квартири читайте у нашій статті: Опалення в квартирі: 4 варіанти обігріву житла.​

Бренди, яким ми довіряємо

Німецька компанія Vaillant вже багато років займається виробництвом продукції для опалення, вентиляції, охолодження та гарячого водопостачання, пропонуючи клієнтам екологічні, енергоефективні та надійні товари. Серед них - газові котли та колонки, електрокотли, електричні водонагрівачі, димоходи, датчики температури. Продукція бренду поєднала в собі високу функціональність, цікавий дизайн і простоту управління, транслюючи до того ж турботу про довкілля.

Viessmann - німецька компанія-виробник систем опалення: твердопаливних котлів, котлів на біогазі, водонагрівачів, теплових насосів. Почала свою діяльність ще в 1917 р і зараз продовжує впроваджувати інноваційні технології у виробництво опалювальних та холодильних систем. Устаткування Viessmann - це висока енергоефективність, бездоганна якість і надійність. Це той бренд, який ми завжди рекомендуємо клієнтам.

Protherm - відомий бренд, який займається виробництвом опалювального обладнання: конденсаційних, газових, електричних котлів, водонагрівачів і терморегуляторів. Опалювальні системи, створені на базі технічних рішень Protherm, відрізняються високою якістю, енергоефективністю та помірною ціною. У нас ви можете ознайомитися з асортиментом бренду, а наші фахівці допоможуть підібрати найбільш вигідне рішення.

Японський бренд Daikin - визнаний лідер ринку кліматичної техніки. Компанія не тільки виробляє виключно якісні системи вентиляції, кондиціонування та опалення, а й займається розробкою інноваційних рішень, які регулярно впроваджує в своє виробництво. Альтер Ейр є офіційним представником Daikin в Україні, пропонуючи широкий асортимент кліматичних систем, професійний монтаж і якісний сервіс.

Компанія LG - один з найбільших в світі виробників електротехніки. У тому числі кліматичного обладнання - кондиціонерів (настінних, канальних, касетних) і очищувачів повітря. Ця продукція відрізняється не тільки високою якістю, визнаною в усьому світі, але і творчим підходом до дизайну і створення високотехнологічних рішень. Ви можете ознайомитися з нею в нашому інтернет-магазині.

Віртуальний тур
реалізованими об'єктами

Пропонуємо вам відвідати один з наших об'єктів і оцінити високу якість нашого дизайнерського рішення і монтажу.

ВІДЕО З НАШИХ ОБ'ЄКТІВ

Як виглядають системи вентиляції та опалення в готовому ремонті, с. Погреби
Як виглядають системи вентиляції та опалення в готовому ремонті, с. Погреби
Автор запису
Кондиціювання, опалення, вентиляція та водопостачання у приватному будинку 220 м2 - м. Київ
Кондиціювання, опалення, вентиляція та водопостачання у приватному будинку 220 м2 - м. Київ
Автор запису
Опалення та водопостачання для приватного будинку (с. Зелений Бор)
Опалення та водопостачання для приватного будинку (с. Зелений Бор)
Автор запису

Етапи реалізації проєкта

Ми розробили процес, який гарантує відмінний результат
 • Консультація
 • Передпроєктна документація
 • Проєктування
 • Монтаж
 • Сервіс
01
Консультація

Консультація

Ми пропонуємо відвідати наш офіс, де зібрані найкращі зразки кліматичної техніки. Для тих, хто не може прийти, є можливість проведення онлайн конференції. На зустрічі будуть присутні фахівці компанії, які розкажуть та покажуть насправді роботу обладнання. Також ви отримаєте професійну оцінку індивідуального проєкту і зможете побачити всі позитивні та негативні його сторони. Після визначення з напрямком та попереднім підбором обладнання, наступає другий етап – підготовка передпроєктної документації.

02
Передпроєктна документація

Передпроєктна документація

Ми пропонуємо замовнику кілька варіантів, які дадуть розуміння майбутньої системи. Вибір дозволяє зіставити проєкти між собою, оцінити їх ефективність та прорахувати вартість. У пакеті документів зібрані теплотехнічні розрахунки, відображено обладнання, що застосовується для вирішення поставлених завдань. В результаті замовник отримує комерційну пропозицію, на основі якої робляться висновки про те, яка система буде використана: класична чи преміальна. Вибираючи ту чи іншу пропозицію, ви побачите всі її складові та підсумкову суму. Варто зауважити, що кінцева ціна за проєкт може бути зменшена або збільшена – але не більше ніж на 15%.

03
Проєктування

Проєктування

Після вибору варіанту опалення слідує проєктування - головний етап створення системи. Проводиться розрахунок теплової потужності обігріву, гідравлічний розрахунок, підбирається джерело тепла і теплорозподільче обладнання, запірно-регулююча арматура тощо. У даному процесі важливим моментом є взаємодія із суміжними спеціалістами (архітекторами, дизайнерами, виконробами й ін.) - компанія Альтер Ейр в обов'язковому порядку надає завдання для даних фахівців. Створення креслення і візуалізації дозволить чітко розуміти розташування і вигляд майбутньої системи. З проєктом опалення від Альтер Ейр реалізувати систему можна без особливих проблем.

04
Монтаж опалення

Монтаж опалення

Монтаж котельні та системи розподілу тепла - питання не тільки комфорту, але і безпеки. Власні монтажні бригади Альтер Ейр регулярно проходять сертифікацію, що дозволяє бути впевненим у якісній і коректній реалізації розробленого проєкту. Пусконалагоджувальні роботи - завершальна частина монтажу - перевірка належного функціонування та ефективності системи, а також її тестування за різних умов. Фінальний запуск систему обігріву відбувається у присутності головного інженера та клієнта, щоб переконатися у коректному функціонуванні всіх складових.

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

У системі опалення як джерело тепла, так і теплорозподільче обладнання потребують регулярного обслуговування - аби забезпечити тривалу та ефективну роботу. Сервісний інженер нашої компанії завжди нагадає клієнту про термін проведення сервісу, підбере необхідний перелік послуг, за необхідності - замовить запчастини або витратні матеріали у виробника. Ми не рекомендуємо нехтувати даним етапом, щоб уникнути неприємних, а іноді навіть небезпечних наслідків. Детальніше про сервісне обслуговування завжди можна дізнатися у наших фахівців.

Залишилися питання?

Швидка консультація від фахівця

Проєктування необхідність

​Спершу може здатися, що проєктування - крок, який можна упустити і тим самим заощадити. Але ми впевнені, що така думка є хибною, адже з ним ви отримуєте систему відповідно до свого бюджету, яка працює ефективно, вона вдало розміщена і працює спільно з іншими інженерними системами.

ЧОМУ СИСТЕМУ ПОТРІБНО ПРОЄКТУВАТИ ДО ПОЧАТКУ РЕМОНТНИХ РОБІТ?
Kachestvennyy rezultat
ЯКІСНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Ефективна система, яка підходить під всі параметри приміщення

Vnedreniye v dizayn interyera
ВПРОВАДЖЕННЯ В ІНТЕР'ЄР

Естетика і продуктивність кліматичної системи - результат спільної роботи

Soglasovaniye rabot so smezhnymi spetsialistami
УЗГОДЖЕННЯ ВСІХ РОБІТ

Взаємодія із "суміжниками" (монтажниками, будівельниками, електриками)

Integratsiya s drugimi inzhenernymi sistemami
КОМПЛЕКС КЛІМАТ-СИСТЕМ

Комплексні проєкти на кілька систем - економія часу і нервів

Formirovaniye tochnoy smety byudzheta
ФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТУ

Можливість чітко спланувати бюджет на кліматичну систему

Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів
Що про нас
кажуть клієнти?

Ми вибрали компанію Альтер Ейр для втілення нашого крутого інженерного проєкту в будівництві власного будинку. Тепер в будинку встановлені такі системи: опалення за допомогою теплового насоса, тепла підлога, припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, що дозволяє зберігати вологість і легко дихати свіжим чистим повітрям. У будинку зберігається прекрасна температура + 22°C - ніякої духоти і пилу. Всі чарівно!

Євгеній
Власник будинку

Подивився в інтернеті кілька фірм і зупинився на компанії "Альтер Ейр". Після того, як поговорив з їх фахівцями я зрозумів, що люди дуже добре знаються на своїй справі. Вони детально пояснили, як правильно і з мінімальними витратами реалізувати опалення будинку та вентиляцію. За час проживання в новому будинку я вже випробував роботу цих систем, а особливо - легкість управління ними. Температура в будинку комфортна і тримається на заданому рівні. Вентиляція працює не чутно, але помітно - при закритих вікнах з ранку дихається вільно і легко, немає пилу. Я дуже задоволений роботою компанії "Альтер Ейр" і буду рекомендувати вас як хорошого виконавця, що робить якісну роботу!

Петро Іванович
Власник будинку
Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам
Залишились питання?

Напишіть нам і менеджери зв'яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Відгуки і питання
Відгуки відсутні