Готові рішення з кондиціонування

Тип объекта
Тип приміщення
Тип системи
Тип установки
Тип інженерної системи
Топ запит
19 тра 2016
62 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Автор запису
Топ запит
19 тра 2016
62 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Автор запису
Автор запису
39 хв читання
0 коментарів
0 / 5
19 тра 2016
#132P
19 тра 2016
#132P
Автор запису
62 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Автор запису
41 хв читання
0 коментарів
0 / 5
29 сер 2018
#95P
29 сер 2018
#95P
38 хв читання
0 коментарів
0 / 5
01 лип 2020
#67P
01 лип 2020
#67P
64 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Огляди обладнання

Організація системи кондиціювання в приміщенні – важлива складова ідеального мікроклімату, яка позначиться на подальшій роботі встановленого обладнання. Для того, щоб правильно і грамотно реалізувати систему кондиціонування у вашому будинку/квартирі потрібно відповідально підійти до цього питання. Насамперед, ми рекомендуємо вам ознайомитися з типовими рішеннями кондиційних систем, представлених на нашому сайті, які дозволять вам краще орієнтуватися в даних питаннях, а також допоможуть у підборі відповідного устаткування.


При доборі й компонуванні системи кондиціонування в квартирі, будинку, офісі або адміністративному приміщенні, головними визначальними критеріями є:

  • теплотехнічний розрахунок (в залежності від квадратури приміщення, кількості людей, скління і освітлення приміщення);
  • тип кондиціонера, який найбільш доцільно застосовувати в тому чи іншому приміщенні.
Система кондиціонування в приміщенні Управління системою кондиціонування
Система кондиціонування в спальній кімнаті

Важливо відзначити, що для невеликих будинків використовуються спліт-системи або мультиспліт системи з внутрішніми блоками різних типів, а для великих будинків доцільно використання мультизональних систем (VRV/ VRF-системи).

Таким чином, всередині будинку можуть бути змонтовані такі блоки:

  • настінні (монтуються на стіну, представлені в різних колірних рішеннях і дизайнерських виконаннях),
  • канальні (встановлюються у подшивній зоні стелі, непомітні в інтер'єрі – видно тільки забірні і припливні решітки),
  • касетні (верхня частина блоку прихована в підвісній стелі, а нижню декоративну видно в приміщенні. Часто використовують в офісах, магазинах і т. д.)
  • напольно-стельові (передбачається установка в приміщеннях з низькими стелями або де немає можливості змонтувати повітроводи від канальних або касетних кондиціонерів: магазини, кафе, квартири).

На нашому сайті ви можете купити готові рішення для мульти-спліт систем, так і, скориставшись допомогою інженерів, скомпонувати систему внутрішніх і зовнішніх блоків.

Ми розробляємо системи кондиціонування повітря на базі обладнання таких виробників, як: Ballu, Cooper&Hunter Daikin , Gree, Lessar, McQuay, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy, Mitsushito, Neoclima, Panasonic, Sakata, Toshiba.

Типові рішення пропонують варіанти систем кондиціонування 3 рівнів:

  • елітного класу;
  • середнього класу;
  • бюджетного класу.

Також для збереження привабливо фасаду будинку наші інженери надали креслення, де наочно можна розглянути, як різні типи систем кондиціонування вписуються в загальне планування будинку.

Креслення для системи кондиціонування в приватному будинку Приклад роботи системи кондиціонування в приватному будинку
Приклад роботи кондиціонера в вітальні

У типових рішеннях по кондиціюванню квартир ви можете ознайомитися з прикладами підбирання та компонування систем на базі обладнання Дайкін для одно-, двох-, трьох - і чотирикімнатних квартир з різними параметрами приміщень (спальні, вітальні, кухні і дитячі кімнати). Кожен з варіантів супроводжує відповідне креслення з зазначенням місць встановлення устаткування.

Ось приклади готових проектів реалізації систем вентиляції і кондиціонування у домівці, які спроектували фахівці компанії Альтер Ейр: «Вентиляція і кондиціонування будинку в с. Стоянка», «Системи вентиляції, кондиціонування та опалення у трьохкімнатній квартирі».

​Готові рішення дозволять вам наочно зорієнтуватися у світі кліматичного обладнання та варіантах його застосування в квартирах, будинках, котеджах, магазинах і офісах з конкретними параметрами та вимогами.

Підсумки

Не можна забувати, що підбір типу кондиціонера для вашої оселі залежить від багатьох факторів, правильно врахувати які можуть тільки кваліфіковані фахівці. Тому якщо ви хочете організувати повноцінну, ефективну і правильну систему кондиціонування у вашому будинку, квартирі, офісі або адміністративному приміщенні, ми рекомендуємо вам звернутися до професіоналів компанії Альтер Ейр, які завдяки багаторічному досвіду в сфері проектування та монтажу обладнання зможуть запропонувати вам корректні рішення, а також допоможуть в виборі оптимальної для вас кліматичної системи, яка забезпечить ідеальні кліматичні показники, комфорт і затишок.

Якщо у вас виникли будь-які питання, що стосуються проектування, монтажу або покупки кліматичного обладнання – звертайтеся в компанію Альтер Ейр по ☎ 0800336125.

Огляд на кондиціонер для житлового приміщення Управління системою кондиціонування