Готові рішення з кондиціонування

Тип объекта
Тип приміщення
Тип системи
Тип установки
Тип інженерної системи
Топ запит
19 тра 2016
58 хв читання
2 коментарі
4.5 / 5
Автор запису
Топ запит
19 тра 2016
58 хв читання
2 коментарі
4.5 / 5
Автор запису
01 вер 2022
#1254P
01 вер 2022
#1254P
Автор запису
25 хв читання
0 коментарів
0 / 5
24 сер 2022
#1251P
24 сер 2022
#1251P
Автор запису
26 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Автор запису
28 хв читання
2 коментарі
4.5 / 5
25 бер 2022
#815P
25 бер 2022
#815P
Автор запису
24 хв читання
0 коментарів
0 / 5
19 тра 2016
#132P
19 тра 2016
#132P
Автор запису
58 хв читання
2 коментарі
4.5 / 5
Автор запису
34 хв читання
0 коментарів
0 / 5
29 сер 2018
#95P
29 сер 2018
#95P
24 хв читання
0 коментарів
0 / 5
01 лип 2020
#67P
01 лип 2020
#67P
56 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Огляди обладнання

Організація системи кондиціювання в приміщенні – важлива складова ідеального мікроклімату, яка позначиться на подальшій роботі встановленого обладнання. Для того, щоб правильно і грамотно реалізувати систему кондиціонування у вашому будинку/квартирі потрібно відповідально підійти до цього питання. Насамперед, ми рекомендуємо вам ознайомитися з типовими рішеннями кондиційних систем, представлених на нашому сайті, які дозволять вам краще орієнтуватися в даних питаннях, а також допоможуть у підборі відповідного устаткування.


При доборі й компонуванні системи кондиціонування в квартирі, будинку, офісі або адміністративному приміщенні, головними визначальними критеріями є:

  • теплотехнічний розрахунок (в залежності від квадратури приміщення, кількості людей, скління і освітлення приміщення);
  • тип кондиціонера, який найбільш доцільно застосовувати в тому чи іншому приміщенні.
Система кондиціонування в приміщенні Управління системою кондиціонування
Система кондиціонування в спальній кімнаті

Важливо відзначити, що для невеликих будинків використовуються спліт-системи або мультиспліт системи з внутрішніми блоками різних типів, а для великих будинків доцільно використання мультизональних систем (VRV/ VRF-системи).

Таким чином, всередині будинку можуть бути змонтовані такі блоки:

  • настінні (монтуються на стіну, представлені в різних колірних рішеннях і дизайнерських виконаннях),
  • канальні (встановлюються у подшивній зоні стелі, непомітні в інтер'єрі – видно тільки забірні і припливні решітки),
  • касетні (верхня частина блоку прихована в підвісній стелі, а нижню декоративну видно в приміщенні. Часто використовують в офісах, магазинах і т. д.)
  • напольно-стельові (передбачається установка в приміщеннях з низькими стелями або де немає можливості змонтувати повітроводи від канальних або касетних кондиціонерів: магазини, кафе, квартири).

На нашому сайті ви можете купити готові рішення для мульти-спліт систем, так і, скориставшись допомогою інженерів, скомпонувати систему внутрішніх і зовнішніх блоків.

Ми розробляємо системи кондиціонування повітря на базі обладнання таких виробників, як: Ballu, Cooper&Hunter Daikin , Gree, Lessar, McQuay, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy, Mitsushito, Neoclima, Panasonic, Sakata, Toshiba.

Типові рішення пропонують варіанти систем кондиціонування 3 рівнів:

  • елітного класу;
  • середнього класу;
  • бюджетного класу.

Також для збереження привабливо фасаду будинку наші інженери надали креслення, де наочно можна розглянути, як різні типи систем кондиціонування вписуються в загальне планування будинку.

Креслення для системи кондиціонування в приватному будинку Приклад роботи системи кондиціонування в приватному будинку
Приклад роботи кондиціонера в вітальні

У типових рішеннях по кондиціюванню квартир ви можете ознайомитися з прикладами підбирання та компонування систем на базі обладнання Дайкін для одно-, двох-, трьох - і чотирикімнатних квартир з різними параметрами приміщень (спальні, вітальні, кухні і дитячі кімнати). Кожен з варіантів супроводжує відповідне креслення з зазначенням місць встановлення устаткування.

Ось приклади готових проектів реалізації систем вентиляції і кондиціонування у домівці, які спроектували фахівці компанії Альтер Ейр: «Вентиляція і кондиціонування будинку в с. Стоянка», «Системи вентиляції, кондиціонування та опалення у трьохкімнатній квартирі».

​Готові рішення дозволять вам наочно зорієнтуватися у світі кліматичного обладнання та варіантах його застосування в квартирах, будинках, котеджах, магазинах і офісах з конкретними параметрами та вимогами.

Підсумки

Не можна забувати, що система кондиціонування дому залежить від багатьох факторів, правильно врахувати які можуть тільки кваліфіковані фахівці. Тому якщо ви хочете організувати повноцінну, ефективну і правильну систему кондиціонування у вашому будинку, квартирі, офісі або адміністративному приміщенні, ми рекомендуємо вам звернутися до професіоналів компанії Альтер Ейр, які завдяки багаторічному досвіду в сфері проектування та монтажу обладнання зможуть запропонувати вам корректні рішення, а також допоможуть в виборі оптимальної для вас кліматичної системи, яка забезпечить ідеальні кліматичні показники, комфорт і затишок.

Якщо у вас виникли будь-які питання, що стосуються проектування, монтажу або покупки системи кондиціонування повітря в квартирі – звертайтеся в компанію Альтер Ейр по ☎ 0800336125.

Огляд на кондиціонер для житлового приміщення Управління системою кондиціонування