Сонячні батареї для дому: розрахунок вартості

Сонячні батареї для дому
Sbalansirovannyy vozdukhoobmen
Використання джерел енергії, що відновлюються
Tochnyy inzhenernyy raschet sistemy
Компенсація власних витрат на електроенергію
Незалежність від загального електропостачання
Svoyevremennaya chistka i obsluzhivaniye oborudovaniya
Швидкий і обґрунтований прорахунок вашого проєкту

Сонячні батареї для дому та квартири

Все частіше і частіше на території України можна побачити на будівлях та інших різних конструкціях сонячні батареї. Багато хто задається питанням про вартість подібних установок.

Насправді прорахунок вартості сонячної станції справа індивідуальна, але, тим не менше, існують середні показники, які можна застосувати в будь-якому випадку. Для чіткості сприйняття інформації рекомендуємо ознайомитися з типами систем, які існують на сьогоднішній день.

Які з них встановлюються із застосуванням сонячних батарей, можна детально дізнатися з наших та інших статей.

Розрахунок потужності

Як розрахувати потужність станції, яка підійде для вашого будинку і квартири?

Все залежить від мети установки, їх найчастіше буває дві – заробіток грошей за рахунок продажу енергії та компенсація власних витрат на електроенергію. В ідеальному варіанті вдається поєднувати обидві мети, адже підключення «зеленого тарифу» дозволяє продавати надлишок електроенергії за вигідними тарифами, прив'язаними до євро, що дозволяє згодом окупити вартість вашої системи.

Пропонуємо вам 3 рішення: 2 для дому та 1 для квартири.

Рішення № 1 для будинку
Рішення № 1 для будинку

Перший варіант – більш економічний. Ми проводимо необхідні обчислення і отримуємо підсумкову (орієнтовну!) вартість реалізації.

Рішення № 2 для будинку
Рішення № 2 для будинку

Другий варіант – більш потужна і складна система. Після необхідних обчислень отримуємо підсумкову (орієнтовну!) вартість реалізації.

Рішення для квартири
Рішення для квартири

Розглянемо особливості реалізації енергопостачання для квартири на базі сонячних фотомодулів. Для опалення задіємо тепловий насос.

Отримайте
розрахунок від інженера

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
за вашим проєктом

Актуальне питання

Що входить у вартість системи?

У вартість системи входять наступні складові:

 1. Комплект обладнання (фотомодулі).
 2. Кріпильні елементи.
 3. Монтажні роботи.
 4. Витратні матеріали.

Вартість комплекту в кожному випадку буде відрізнятися і на це впливає не тільки склад комплекту обладнання, але і такі фактори як протяжність магістралей, кут схилу даху, висота установки обладнання і т.д.

​Якщо взяти вартість комплекту мережевої електростанції для дому, то її вартість коливається в межах 1,5-1,7 долара за кожен ват встановленої потужності. Дана цифра виведена на основі аналізу продажів декількох станцій і враховує, що використовуються сонячні батареї китайського виробництва й інвертор відомого бренду, такого як ABB, SMA, Schneider Electric або подібного всесвітньо відомого виробника.

Підсумок

Вартість обладнання сонячної станції безпосередньо залежить від цілей, які переслідує людина і без детального обстеження об'єкта проектування може визначатися тільки дуже приблизно і може мати істотні відміну з реальністю. В даному випадку ми розглянули варіанти сонячних систем електропостачання (автономних електростанцій для будинку) двох типів:

1. Мережевого типу з резервуванням для «аварійних» потреб в разі перебоїв з електропостачанням від мережі. Такий варіант має порівняно невисоку вартість.
2. Автономного типу з можливістю повністю забезпечувати електроенергією будинок / дачу в літній час, що за рахунок використання 48 АКБ коштує істотно дорожче.

Важливо розуміти, що ми розглянули ці варіанти для того, що б ви могли мати уявлення про вартість типових систем, їх оснащення. Система електропостачання на базі фотомодулів проектується в залежності від індивідуальних вимог клієнта, під конкретні умови і бюджет. Якщо вас дійсно зацікавили дані рішення, то вам варто звернутися в наш інженерний відділ, де вас зможуть проконсультувати з даного питання.

Наші проєкти

Найкраще про нашу роботу розкажуть реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Бренди, яким ми довіряємо

Atmosfera - компанія, яка займається впровадженням енергозберігаючих матеріалів та альтернативних джерел енергії. Фахівці компанії самі розробляють технологічні рішення і проводять виробничі експерименти, що дозволяє тримати руку на пульсі ринку і запитів споживачів, постійно підвищуючи якість і надійність своєї продукції. Серед продукції бренду ви знайдете сонячні колектори, фотомодулі і контролери для геліосистем, розширювальні баки для ГВП. Фахівці Альтер Ейр використовують це обладнання в своїх проєктах, а також є дистриб'ютором продукції, реалізуючи її в інтернет-магазині.

Viessmann - німецька компанія-виробник систем опалення: твердопаливних котлів, котлів на біогазі, водонагрівачів, теплових насосів. Почала свою діяльність ще в 1917 р і зараз продовжує впроваджувати інноваційні технології у виробництво опалювальних та холодильних систем. Устаткування Viessmann - це висока енергоефективність, бездоганна якість і надійність. Це той бренд, який ми завжди рекомендуємо клієнтам.

Німецька компанія Vaillant вже багато років займається виробництвом продукції для опалення, вентиляції, охолодження та гарячого водопостачання, пропонуючи клієнтам екологічні, енергоефективні та надійні товари. Серед них - газові котли та колонки, електрокотли, електричні водонагрівачі, димоходи, датчики температури. Продукція бренду поєднала в собі високу функціональність, цікавий дизайн і простоту управління, транслюючи до того ж турботу про довкілля.

Японський бренд Daikin - визнаний лідер ринку кліматичної техніки. Компанія не тільки виробляє виключно якісні системи вентиляції, кондиціонування та опалення, а й займається розробкою інноваційних рішень, які регулярно впроваджує в своє виробництво. Альтер Ейр є офіційним представником Daikin в Україні, пропонуючи широкий асортимент кліматичних систем, професійний монтаж і якісний сервіс.

Protherm - відомий бренд, який займається виробництвом опалювального обладнання: конденсаційних, газових, електричних котлів, водонагрівачів і терморегуляторів. Опалювальні системи, створені на базі технічних рішень Protherm, відрізняються високою якістю, енергоефективністю та помірною ціною. У нас ви можете ознайомитися з асортиментом бренду, а наші фахівці допоможуть підібрати найбільш вигідне рішення.

Віртуальний тур
реалізованими об'єктами

Пропонуємо вам відвідати онлайн один з наших об'єктів і оцінити високу
якість дизайнерського рішення і монтажу.

Етапи реалізації проєкту

Дотримання послідовності-запорука найкращого результату
 • Консультація
 • Комерційна пропозиція
 • Проєктування
 • Монтаж
 • Сервіс
01
Консультація

Консультація

Перша зустріч – фундамент для реалізації успішного проекту. Фахівці компанії пропонують два варіанти спілкування: особиста зустріч чи спілкування он-лайн, тривалість безкоштовної консультації 1-1,5 години. Під час бесіди обговорюються основні моменти: Ваші побажання, характеристики та особливості об'єкта, можливий бюджет для реалізації проекту. При відвідуванні офісу компанії з'являється додатковий плюс - можливість оцінити пропоновані рішення та обладнання "наживо".

02
Комерційна пропозиція

Комерційна пропозиція

Для оцінки необхідного бюджету Вам нададуть комерційну пропозицію, зроблену на основі технічного розрахунку та кошторису пропонованого обладнання. Після фіналізації проекту вартість може змінюватись у межах +-15%.

03
Проєктування

Проєктування

Для початку процесу проектування необхідні: узгоджена комерційна пропозиція та внесення передоплати у розмірі 10%. Проект інженерних систем узгоджується з клієнтом при необхідності вносяться правки потім проект затверджується обома сторонами в письмовій формі ви отримуєте повний пакет проектних документів.

04
Монтаж систем

Монтаж систем

Ми доставляємо та монтуємо все необхідне обладнання. Реалізація проекту проводиться з максимальною точністю та дотриманням дизайну Вашого інтер'єру. Попередньо проводиться перевірка роботи всієї інженерної системи. Фінально система запускається у присутності вас та головного інженера, що дає можливість переконатися у коректній роботі всіх складових.

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування впроваджених систем - протягом усього терміну експлуатації. Ми змінюємо комплектуючі та фільтри, чистимо обладнання. При “моральному старінні” обладнання, можемо внести пропозиції щодо оптимізації та модифікації системи, для економії ресурсів та збільшення продуктивності.

Залишилися питання?

Швидка консультація від фахівця

Проєктування – необхідність

Проектування – важливий етап при впровадженні систем обладнання. На даному етапі відбувається підбір та прорахунок системи оснащення, саме під Ваші вимоги та технічні особливості.


Які плюси у попередньому проектуванні?
Kachestvennyy rezultat
ЯКІСНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Ефективна система, яка підходить під всі параметри приміщення

Vnedreniye v dizayn interyera
ВПРОВАДЖЕННЯ В ІНТЕР'ЄР

Естетика і продуктивність кліматичної системи - результат спільної роботи

Soglasovaniye rabot so smezhnymi spetsialistami
УЗГОДЖЕННЯ ВСІХ РОБІТ

Взаємодія із "суміжниками" (монтажниками, будівельниками, електриками)

Integratsiya s drugimi inzhenernymi sistemami
КОМПЛЕКС КЛІМАТ-СИСТЕМ

Комплекс систем значно дозволяє заощадити час та нерви

Formirovaniye tochnoy smety byudzheta
ФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТУ

Чітке розуміння вартості майбутньої системи

Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів
Що про нас
кажуть клієнти?

Ми вибрали компанію Альтер Ейр для втілення нашого крутого інженерного проєкту в будівництві власного будинку. Тепер в будинку встановлені такі системи: опалення за допомогою теплового насоса, тепла підлога, припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, що дозволяє зберігати вологість і легко дихати свіжим чистим повітрям. У будинку зберігається прекрасна температура + 22°C - ніякої духоти і пилу. Всі чарівно!

Євгеній
Власник будинку

Подивився в інтернеті кілька фірм і зупинився на компанії "Альтер Ейр". Після того, як поговорив з їх фахівцями я зрозумів, що люди дуже добре знаються на своїй справі. Вони детально пояснили, як правильно і з мінімальними витратами реалізувати опалення будинку та вентиляцію. За час проживання в новому будинку я вже випробував роботу цих систем, а особливо - легкість управління ними. Температура в будинку комфортна і тримається на заданому рівні. Вентиляція працює не чутно, але помітно - при закритих вікнах з ранку дихається вільно і легко, немає пилу. Я дуже задоволений роботою компанії "Альтер Ейр" і буду рекомендувати вас як хорошого виконавця, що робить якісну роботу!

Петро Іванович
Власник будинку
Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам
Залишились питання?

Напишіть нам і менеджери зв'яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Відгуки і питання
Відгуки відсутні