Дизайн інтер'єру
Унікальний інтер'єр, що відповідає уподобанням
Гарантований комфорт у повсякденності
Інтеграція інженерних систем в інтер'єр
Постановка чітких завдань суміжним фахівцям

Навіщо звертатися до дизайнера інтер’єру?

Дизайнер інтер’єру – це не людина, яка хоче за велику суму грошей розповісти вам, якого кольору повинні бути стіни. Головна мета дизайнера – допомогти клієнту не зробити помилок, та пройти важкий етап в житті під назвою «Ремонт» легко.

Дизайнер має об’ємне мислення, знає закони композиції, ергономіки, колористики, знає технічні параметри та орієнтується на ринку меблів, сантехніки, освітлення тощо.

З детальними кресленнями підрядникам та майстрам набагато легше якісно реалізувати бажаний задум замовника, а завдяки складеним специфікаціям щодо наповнення проекту вдасться розумно розподілити бюджет на ремонт.

Це все виходить далеко за рамки лише красивої картинки, саме тому послуги дизайнера інтер’єру користуються все більшим попитом.

Переваги роботи з нами
Дизайнер інтер'єру
01
Індивідуальний дизайн

Ми створюємо дизайн, спираючись виключно на Ваші вимоги та смакові уподобання, а не на поточні тренди.

02
Ергономічність

Ми робимо житло не лише гарним, а й комфортним. Тому ми вибираємо перевірені матеріали та зручні для Вас меблі.

03
Інтеграція інженерних систем

Усі комунікації інженерних систем будуть приховані з урахуванням надання потрібного доступу до важливих вузлів.

04
Вигідна ціна

Ми пропонуємо кілька пакетів послуг, тому Ви можете заощадити бюджет і отримати повний комплект опцій.

Етапи роботи над дизайн-проєктом

Наша робота над дизайн-проєктом починається зі знайомства. 

Щоб обговорити питання з дизайнером інтер’єру в Києві, ви можете приїхати до нас в офіс, або ми можемо зустрітись на філіжанку смачної кави в затишному місці.  

На першій зустрічі ми презентуємо приклад повного дизайн-проєкту (пакет «Максимальний»). 

Ми розповімо про наше бачення організації простору, обговоримо принципи та умови співпраці. Вислухаємо ваші побажання щодо дизайну інтер’єра та планування майбутнього житла, обговоримо інженерні системи та їх інтеграцію, дізнаємося про індивідуальні уподобання. Домовимось про подальшу зустріч вже безпосередньо на об’єкті.

Перед обмірами приміщення – етап підписання договору. При необхідності можна внести коригування в договір, щоб співпраця над проєктом була комфортною для обох сторін.

Дизайн інтер'єру Дизайн інтер'єру
Дизайн спальні

Виїзд на об’єкт, обміри приміщень, фотофіксація – важливий та основоположний етап роботи над дизайн-проєктом. 

Далі складання технічного завдання на проєктування, можна провести одразу із виїздом на обміри. 

В цей етап входить брифінг клієнта (заповнення анкети). Ми обговоримо ваші образ життя, уподобання, улюблений колір. 

Вирішимо, де поставити диван, на якій висоті зручно саме для вас розмістити гачки для полотенець. Тобто детально пропрацьовуємо склад приміщень, обговорюємо ваші побажання до наповнення кожного приміщення. 

Тут дуже важливо, щоб ви підготували референси дизайну (картинки інтер’єрів та деталей) для повного розуміння, що саме подобається в стилістиці, кольорах, меблях, освітленні тощо.

Необхідно також знати основні технічні умови на вашому об’єкті:

 • розташування несучих конструкцій, можливість демонтажу/монтажу перегородок;

 • основи введення електрики на об’єкт;

 • наявність, розташування та кількість виводів каналізації та водозабезпечення;

 • виводи вентиляції/витяжки та місце розташування зовнішнього блоку кондиціонера.

Добре підготувавшись для етапу анкетування, ви не тільки заощадите час, але й отримаєте результат, відповідний вашим побажанням.

Згідно технічного завдання та параметрів об’єкту дизайнер інтер’єру розробляє варіанти планувального рішення. Кількість варіантів варіюється від 2 до 5 в залежності від вихідних даних. Разом із вами в процесі обговорення обираємо кращий варіант, при необхідності вносимо коригування. 

Для візуального підкріплення разом із плануванням на основі референсів презентується концептуальне рішення дизайну.​

Дизайн-проєкт кімнати Дизайн-проєкт кімнати

Наступний етап – візуалізація приміщень, яка розробляється на основі затвердженого планування та концепції. Щоб одразу скоригувати ідеї та вподобання, ми презентуємо візуалізацію одного основного приміщення (як правило, це кухня-вітальня). І далі на основі ухвалених рішень розробляємо візуалізації всіх інших кімнат.

Фінальний етап, який входить у послуги дизайнеру інтер’єра, – розробка всіх креслень планувань та розгорток, що необхідні для реалізації дизайн-проєкту, згідно із обраним пакетом наповнення. Створення специфікацій матеріалів, меблів, освітлення, сантехніки, побутової техніки, які були використані у дизайні, щоб ви могли реалізувати всі ідеї точно, як на візуалізаціях.

В кінці ви отримаєте два роздрукованих альбоми дизайн-проєкту. Один для вас, другий – для майстрів на об’єкті, а також екземпляр альбому в електронному варіанті. Не дивлячись на обсяг робіт, на дизайн-проєкт квартири ціна залишається прийнятною.

Інтеграція інженерних рішень у дизайн

Інженерні системи – невід'ємна частина комфорту проживання.

Дуже важливо, щоб дизайнер одразу продумав, як інтегрувати інженерні системи в інтер'єр. У такому разі вдасться зробити непомітними комунікації (наприклад, повітропроводи), а також передбачити місце для різних типів обладнання. 

Тому дизайнер повинен щільно співпрацювати з інженерами, щоб системи були не просто приховані та інтегровані, а й ефективно працювали. Адже вам буде абсолютно неважливо, якого кольору ваш диван, або скільки людей умістяться за обіднім столом, якщо в приміщенні буде душно і жарко влітку чи холодно взимку. Вам буде дискомфортно у своїй затишній ванній кімнаті без коректного розрахунку водопостачання та водовідведення (каналізації), оскільки використання тропічного душу приноситиме багато незручностей. Адже після експлуатації потрібно буде присвятити свій час збиранню зайвої води, яка перевищила обсяг зливного трапу. А без водоочищення втомитеся відмивати від нальоту гарну сантехніку, яку так старанно вибирали. 

Повторимося, дизайн інтер'єру – це не просто красива картинка. Це синергія різних рішень, знань, і законів.

Замовте дизайн-проєкт

Дизайнери Альтер Ейр допоможуть створити інтер'єр мрії. Нададуть усю необхідну документацію, а також два альбоми дизайн-проєкту: для Вас та для майстрів на об'єкті.

Замовити дизайн-проєкт

Вартість дизайн-проекту

Ознайомтеся з пакетами дизайн-проєктів, які пропонує компанія Альтер Ейр. Кожен пакет включає певний набір послуг дизайнера інтер'єру. Від обраного пакету залежатиме кінцева вартість всього проєкту, а також терміни розробки. Усього наша компанія надає три набори послуг: "Мінімальний", "Стандартний" та "Максимальний".

Пакет «МІНІМАЛЬНИЙ»
Пакет «МІНІМАЛЬНИЙ»

Ціна дизайн-проєкту з пакетом "Мінімальний" – $15 за кв. м. У цей набір входять найнеобхідніші опції.

Пакет "СТАНДАРТНИЙ"
Пакет "СТАНДАРТНИЙ"

Ціна дизайн-проєкту з пакетом "Стандартний" – $20 за кв. м. Пакет вирізняється широким набором послуг, а також стислим терміном реалізації.

Пакет «МАКСИМАЛЬНИЙ»
Пакет «МАКСИМАЛЬНИЙ»

Ціна дизайн-проєкту з пакетом "Максимальний" – $25 за кв. м. Це найкращий варіант, що включає найбільший спектр послуг.

FAQ

З чого розпочинається робота над дизайн-проєктом?

Робота над дизайн-проєктом починається з постановки технічного завдання спеціалісту. Для цього необхідно обговорити ваші побажання, побачити особливості об'єкта та визначитися з масштабами завдань. Щоб дизайнер краще розумів ваші уподобання, проводиться брифінг, а також підбираються референси.

Скільки коштує дизайн-проєкт квартири?

Вартість дизайн-проєкту залежить від обраного пакету послуг, а також площі приміщення. Наприклад, пакет "Мінімальний" передбачає вартість $15 за м2, пакет "Стандартний" – $20 за м2, а "Максимальний" – $25 за м2.

Що таке авторський нагляд?

Авторський нагляд – це одна з послуг, яка передбачає контроль за відповідністю дизайн-проекту робіт, що проводяться на об'єкті. Фахівець стежить, щоб усі аспекти були реалізовані правильно, і точно відповідали кресленням і візуалізаціям.

Які терміни дизайн-проєкту?

Залежно від обраного пакету, послуг розробка дизайн-проєкту може тривати близько 40 – 60 днів.

Дизайн-проєкт інтер'єру від Альтер Ейр

Замовте дизайн-проєкт для квартири чи будинку. Отримайте унікальний та стильний інтер'єр, що відповідає Вашим уподобанням, комфортний, з інтеграцією інженерних систем.

Замовити послуги дизайнера интер'єру
Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Станіслав

  Здравствуйте! я планирую делать ремонт в 4-х комнтатной квартире на последнем этаже многоэтажного дома. Хотел бы обратиться к вам за услугами разработки дизайна и проектирования коммуникаций по всему помещению. Хотел бы узнать, всю роботу делают Ваши сотрудники или вы имеете дейсвующие контракты для этих целей? Мне нужны проверенные и нажежные подрядчики. Какие услуги вы можете предоставить?

 • Команда Альтер Ейр

  Добрый день, Станислав! У нас штатный дизайнер интерьера. Также предоставляем инженерные услуги в сфере вентиляции, кондиционирования, отопления, водоснабжения и водоочистки. Будем рады обговорить сотрудничество по тел: 0800 33 08 28