Монтаж систем кондиціонування

Монтаж систем кондиціонування від Альтер Ейр
Власні навчені монтажні бригади
Професійні монтажні інструменти
Повна відповідність розробленому проєкту
Координація з суміжними спеціалістами

Тільки професійний монтаж!

Якщо ви хочете, щоб в приміщенні завжди був комфортний мікроклімат і чисте повітря, вам просто необхідно подбати про систему кондиціонування повітря. Для того, щоб ця система злагоджено і надійно працювала тривалий період часу, треба довірити її організацію кваліфікованим фахівцям, адже процес її створення досить складний і багатоетапний. Компанія Альтер Ейр крім продажу різноманітного кліматичного та іншого обладнання, також професійно займається його проєктуванням та монтажем. В даному розділі представлена ​​велика інформація, яка допоможе вам зрозуміти, як відбувається установка спліт-системи різних типів.

Типи монтажних робіт

Установка настінного кондиціонера

Настінний кондиціонер - пристрій побутового призначення, яке застосовується для охолодження приміщень, як правило, не більше 100 кв. метрів (може бути і більше). Найчастіше це:

 • квартири,
 • магазини,
 • окремі кімнати в офісах,
 • котеджі.

​Моделі будуть забезпечувати швидке зниження температури до заданих величин, не перегріваючись і не втрачаючи працездатність. Кожна модель кондиціонера має своєю потужністю, яка маркується на корпусі і вказується в технічному паспорті. Тому підібрати кондиціонери для всіх кімнат приміщення не становить великої праці.

Монтаж спліт-систем настінного типу передбачає установку окремо зовнішнього і внутрішнього блоку. При монтажі зовнішнього блоку використовуються кронштейни, спеціальна підставка, монтажна рама або інший статичний конструктив. Зовнішній і внутрішній блоки з'єднуються між собою фреонової магістраллю, яка складається з мідних трубок. Монтаж внутрішніх блоків здійснюється у відповідності з побажаннями по розміщенню замовника.​Монтаж канального кондиціонера

Канальный кондиціонер встановлюється за підвісною або підвісною стелею. його монтаж є прихованим. Завдяки своїй конструкції вони можуть охолоджувати декілька приміщень одночасно. Потужність кондиціонерів канального типу складає приблизно від 12 до 25 кВт, що достатньо для охолодження невеликого офісу, котеджу або 4-5 кімнатної квартири.

Таким чином, використання одного кондиціонери канального типу дозволяє частково вирішити завдання вентиляції, так і кондиціонування цілого офісу, квартири, котеджу і інших приміщень. Потрібно тільки подбати про правильний розрахунок повітрообміну, підборі кондиціонера по потужності охолодження і статичному тиску, передбачити установку електричного або водяного калорифера для підігріву зовнішнього повітря в зимовий час.

Установка і монтаж канального кондиціонера досить непростий в реалізації, так як потрібно більший обсяг робіт. Як наслідок, таке обладнання повністю ховається за підвісною стелею, на технічному горищі та ін. Свою присутність видають тільки повітророзподільні грати.

Монтаж касетного кондиціонера

Для монтажу касетних кондиціонерів необхідний підвісну стелю або просто високі стелі. Якщо ж такі умови не передбачені, то варто зупинити свій вибір на інших типах кондиціонерів. Ці пристрої добре розподіляють повітря по всьому приміщенню завдяки 4-потокової подачі повітря.

Монтаж підлогово-стельового кондиціонера

​Якщо говорити про монтаж підлогово-стельових кондиціонерів, то головною особливістю є можливість установки їх як на стелі, так і на стіні.

Монтаж інших типів кондиціонерів

Непростим є і монтаж центральних кондиціонерів, який для ефективної роботи потребує встановлення системи повітропроводів, комунікацій, вент. обладнання, а також підключення кабелів енергоподачі. Тільки після встановлення всіх цих елементів, така система буде працювати стабільною і ефективно.

Окремо слід згадати про встановлення мультизональних і VRV/VRF систем, які передбачають встановлення одного зов ого і декілька внутрішніх блоків.

Демонтаж кондиціонера

На сьогоднішній день демонтаж спліт-системи - послуга не менш актуальна, ніж сама установка. В яких випадках вона потрібна?

          1. Ви вирішили поміняти старий кондиціонер, який відслужив всі мислимі                  терміни, і замінити його на сучасний інверторний;

         2. Виникнення несправності, не підлягає ремонту. Доцільніше придбати                     новий кондиціонер;

         3. Планується модернізація наявної системи кондиціонування. Приклад:                   кілька традиційних спліт-систем буде замінено на сучасну VRV систему.

Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам
01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Наші проєкти

Краще підтвердження нашого професіоналізму - реалізовані об'єкти клієнтів

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Вентиляція, опалення та осушення повітря в басейні 70 м2, смт. Гостомель
Вентиляція, опалення та осушення повітря в басейні 70 м2, смт. Гостомель
Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Хочете відчути клімат-системи?

Залишайте заявку і відвідайте наш шоу-рум, де встановлені всі інженерні системи і ви зможете наочно оцінити їх роботу до замовлення у себе.

Етапи реалізації проєкта

Ми вибудували процес, який гарантує відмінний результат
 • Консультація
 • Передпроєктна документація
 • Проєктування
 • Монтаж
 • Сервіс
01
Консультація

Консультація

В офісі-шоурумі Альтер Ейр або через онлайн зв'язок протягом 1-1,5 команда фахівців (інженери та ПМ) разом з клієнтом обговорюють побажання, можливості та вихідні дані для системи кондиціонування. Наші фахівці озвучують можливі концепції та пояснюють принципи, аби клієнт розумів, у якому напрямку йому комфортно рухатися. Який варіант охолодження буде більш ефективним, комфортним або бюджетним. У клієнта є можливість наочно побачити і відчути роботу різних видів систем. Після того, як сторони визначилися з концепцією, можна переходити до наступного етапу - передпроєктної документації.

02
Передпроєктна документація

Передпроєктна документація

Інженер Альтер Ейр розробляє для клієнта пакет документів, які служать своєрідним базисом для проєктування майбутньої системи кондиціонування. Сюди входять розрахунки за теплопонадходженнями (щоб визначити, яка потужність обладнання потрібна для ефективного охолодження), фіналізована комерційна пропозиція - 3 варіанти кондиціонування під різний бюджет: економ, середній і преміум (входить вартість обладнання і обв'язка), а також, за бажанням, візуалізація системи. Кошторис проєкту може змінитися у межах 15% від вказаного в КП, але кардинально відрізнятися не буде.

03
Проєктування

Проєктування

Коли клієнт точно визначився з варіантом системи - слідує проєктування. Цей етап передбачає передоплату в розмірі 10% від вартості проєкту. Інженери беруть в роботу систему охолодження. У даному процесі обов'язкова складова - комунікація - з клієнтом, дизайнером, виконробом або іншим суміжним фахівцем. Спеціаліст робить креслення системи, специфікації, видає завдання для електриків і сантехніків, розробляє схему розміщення. З таким набором документів можна легко і правильно реалізувати систему кондиціонування - будь-то наша компанія або інша. Проєкт обов'язково узгоджується з клієнтом.

04
Монтаж кондиціонування

Монтаж кондиціонування

Доставку та монтаж складових системи кондиціонування здійснюють наші фахівці. Головна перевага нашої компанії на даному етапі - тільки власні монтажні бригади, які проходять регулярне навчання і сертифікацію для кожного виду системи. Таким чином, якісний і акуратний результат - гарантований. Після установки бригада разом з інженером-проєктувальником здійснюють пусконалагоджувальні роботи - перевіряють всі налаштування і тестують систему кондиціонування. На фінальному запуску завжди присутні головний інженер і клієнт, щоб переконатися в правиль