Монтаж систем кондиціонування

Монтаж систем кондиціонування від Альтер Ейр
Власні навчені монтажні бригади
Професійні монтажні інструменти
Повна відповідність розробленому проєкту
Координація з суміжними спеціалістами

Тільки професійний монтаж!

Якщо ви хочете, щоб в приміщенні завжди був комфортний мікроклімат і чисте повітря, вам просто необхідно подбати про систему кондиціонування повітря. Для того, щоб ця система злагоджено і надійно працювала тривалий період часу, треба довірити її організацію кваліфікованим фахівцям, адже процес її створення досить складний і багатоетапний. Компанія Альтер Ейр крім продажу різноманітного кліматичного та іншого обладнання, також професійно займається його проєктуванням та монтажем. В даному розділі представлена ​​велика інформація, яка допоможе вам зрозуміти, як відбувається установка спліт-системи різних типів.

Типи монтажних робіт

Установка настінного кондиціонера

Настінний кондиціонер - пристрій побутового призначення, яке застосовується для охолодження приміщень, як правило, не більше 100 кв. метрів (може бути і більше). Найчастіше це:

 • квартири,
 • магазини,
 • окремі кімнати в офісах,
 • котеджі.

​Моделі будуть забезпечувати швидке зниження температури до заданих величин, не перегріваючись і не втрачаючи працездатність. Кожна модель кондиціонера має своєю потужністю, яка маркується на корпусі і вказується в технічному паспорті. Тому підібрати кондиціонери для всіх кімнат приміщення не становить великої праці.

Монтаж спліт-систем настінного типу передбачає установку окремо зовнішнього і внутрішнього блоку. При монтажі зовнішнього блоку використовуються кронштейни, спеціальна підставка, монтажна рама або інший статичний конструктив. Зовнішній і внутрішній блоки з'єднуються між собою фреонової магістраллю, яка складається з мідних трубок. Монтаж внутрішніх блоків здійснюється у відповідності з побажаннями по розміщенню замовника.​Монтаж канального кондиціонера

Канальный кондиціонер встановлюється за підвісною або підвісною стелею. його монтаж є прихованим. Завдяки своїй конструкції вони можуть охолоджувати декілька приміщень одночасно. Потужність кондиціонерів канального типу складає приблизно від 12 до 25 кВт, що достатньо для охолодження невеликого офісу, котеджу або 4-5 кімнатної квартири.

Таким чином, використання одного кондиціонери канального типу дозволяє частково вирішити завдання вентиляції, так і кондиціонування цілого офісу, квартири, котеджу і інших приміщень. Потрібно тільки подбати про правильний розрахунок повітрообміну, підборі кондиціонера по потужності охолодження і статичному тиску, передбачити установку електричного або водяного калорифера для підігріву зовнішнього повітря в зимовий час.

Установка і монтаж канального кондиціонера досить непростий в реалізації, так як потрібно більший обсяг робіт. Як наслідок, таке обладнання повністю ховається за підвісною стелею, на технічному горищі та ін. Свою присутність видають тільки повітророзподільні грати.

Монтаж касетного кондиціонера

Для монтажу касетних кондиціонерів необхідний підвісну стелю або просто високі стелі. Якщо ж такі умови не передбачені, то варто зупинити свій вибір на інших типах кондиціонерів. Ці пристрої добре розподіляють повітря по всьому приміщенню завдяки 4-потокової подачі повітря.

Монтаж підлогово-стельового кондиціонера

​Якщо говорити про монтаж підлогово-стельових кондиціонерів, то головною особливістю є можливість установки їх як на стелі, так і на стіні.

Монтаж інших типів кондиціонерів

Непростим є і монтаж центральних кондиціонерів, який для ефективної роботи потребує встановлення системи повітропроводів, комунікацій, вент. обладнання, а також підключення кабелів енергоподачі. Тільки після встановлення всіх цих елементів, така система буде працювати стабільною і ефективно.

Окремо слід згадати про встановлення мультизональних і VRV/VRF систем, які передбачають встановлення одного зов ого і декілька внутрішніх блоків.

Демонтаж кондиціонера

На сьогоднішній день демонтаж спліт-системи - послуга не менш актуальна, ніж сама установка. В яких випадках вона потрібна?

          1. Ви вирішили поміняти старий кондиціонер, який відслужив всі мислимі                  терміни, і замінити його на сучасний інверторний;

         2. Виникнення несправності, не підлягає ремонту. Доцільніше придбати                     новий кондиціонер;

         3. Планується модернізація наявної системи кондиціонування. Приклад:                   кілька традиційних спліт-систем буде замінено на сучасну VRV систему.

01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Наші проєкти

Краще підтвердження нашого професіоналізму - реалізовані об'єкти клієнтів

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.

Мідні труби системи опалення

При організації інженерних систем всі обв'язки котелень ми робимо на міді. Цей матеріал не боїться перепадів температури, не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів і має термін експлуатації 50 років, що можна порівняти з терміном служби житлових об'єктів. Мідні труби забезпечують надійність і довговічність всієї системи.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепаду тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю та антикорозійними властивостями.

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Акумулюючий бак Drazice UKV 102 призначений для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора системи опалення (в нашому випадку - теплового насоса). Він виготовлений зі сталі, внутрішня поверхня залишається необробленою. Покритий поліуретановою теплоізоляцією, що не знімається. Ми віддаємо перевагу бренду Drazice при реалізації систем з нагрівальними елементами.

Шумоглушники для повітроводів

Шумоглушники для повітроводів необхідні для того, щоб знизити рівень шуму. В офісних приміщеннях ця вимога особливо актуальна. Шумоглушники монтуються в повітроводах безпосередньо за вентиляційним агрегатом і значно знижують рівень шуму в вентканалах. У проєктах ми використовуємо найякісніші шумоглушники відомих марок, наприклад - Systemair.

Лінійний стельовий дифузор TROX

Лінійні дифузори TROX - це стиль і комфорт в офісі та будинку. З їх допомогою реалізується ідеальний розподіл повітря зі стелі. Повітряні потоки, що подаються, змішуються з повітрям в приміщенні в безпосередній близькості від дифузора. Завдяки цьому виключається ефект протягу.

Каучукова ізоляція на повітроводи

Для повітроводів ми використовуємо ізоляцію зі спіненого каучуку. Вона надійно захищає трубопроводи від утворення конденсату, відрізняється легкістю, довговічністю і стійкістю до агресивних середовищ. Має низьку теплопровідність, високу еластичність і пароізоляційні властивості. Каучукова ізоляція - відмінне довгострокове рішення для ізоляції вентиляційного обладнання.

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Вентиляція, опалення та осушення повітря в басейні 70 м2, смт. Гостомель
Автор запису
Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Автор запису
Хочете відчути клімат-системи?

Залишайте заявку і відвідайте наш шоу-рум, де встановлені всі інженерні системи і ви зможете наочно оцінити їх роботу до замовлення у себе.

Етапи реалізації проєкта

Ми вибудували процес, який гарантує відмінний результат
 • Консультація
 • Передпроєктна документація
 • Проєктування
 • Монтаж
 • Сервіс
01
Консультація

Консультація

В офісі-шоурумі Альтер Ейр або через онлайн зв'язок протягом 1-1,5 команда фахівців (інженери та ПМ) разом з клієнтом обговорюють побажання, можливості та вихідні дані для системи кондиціонування. Наші фахівці озвучують можливі концепції та пояснюють принципи, аби клієнт розумів, у якому напрямку йому комфортно рухатися. Який варіант охолодження буде більш ефективним, комфортним або бюджетним. У клієнта є можливість наочно побачити і відчути роботу різних видів систем. Після того, як сторони визначилися з концепцією, можна переходити до наступного етапу - передпроєктної документації.

02
Передпроєктна документація

Передпроєктна документація

Інженер Альтер Ейр розробляє для клієнта пакет документів, які служать своєрідним базисом для проєктування майбутньої системи кондиціонування. Сюди входять розрахунки за теплопонадходженнями (щоб визначити, яка потужність обладнання потрібна для ефективного охолодження), фіналізована комерційна пропозиція - 3 варіанти кондиціонування під різний бюджет: економ, середній і преміум (входить вартість обладнання і обв'язка), а також, за бажанням, візуалізація системи. Кошторис проєкту може змінитися у межах 15% від вказаного в КП, але кардинально відрізнятися не буде.

03
Проєктування

Проєктування

Коли клієнт точно визначився з варіантом системи - слідує проєктування. Цей етап передбачає передоплату в розмірі 10% від вартості проєкту. Інженери беруть в роботу систему охолодження. У даному процесі обов'язкова складова - комунікація - з клієнтом, дизайнером, виконробом або іншим суміжним фахівцем. Спеціаліст робить креслення системи, специфікації, видає завдання для електриків і сантехніків, розробляє схему розміщення. З таким набором документів можна легко і правильно реалізувати систему кондиціонування - будь-то наша компанія або інша. Проєкт обов'язково узгоджується з клієнтом.

04
Монтаж кондиціонування

Монтаж кондиціонування

Доставку та монтаж складових системи кондиціонування здійснюють наші фахівці. Головна перевага нашої компанії на даному етапі - тільки власні монтажні бригади, які проходять регулярне навчання і сертифікацію для кожного виду системи. Таким чином, якісний і акуратний результат - гарантований. Після установки бригада разом з інженером-проєктувальником здійснюють пусконалагоджувальні роботи - перевіряють всі налаштування і тестують систему кондиціонування. На фінальному запуску завжди присутні головний інженер і клієнт, щоб переконатися в правильній роботі всіх аспектів системи.

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Необхідність регулярного сервісу кондиціонерів - не новина. Однак важливо розуміти, що в даному процесі важливу роль відіграє акуратність і професіоналізм - сервісні люки повинні зніматися обережно, обслуговування проводитися без будь-яких наслідків для ремонту. Сервісний інженер Альтер Ейр завжди підбере оптимальний пакет послуг, вчасно нагадає про необхідність проведення обслуговування і замовить всі необхідні витратні матеріали. А професійна бригада приїде у зручний час і якісно обслужить обладнання. Завдяки даному етапу довговічність і ефективна робота системи кондиціонування - точно забезпечені.

Вартість монтажних робіт

Вартість монтажних робіт систем кондиціонування

Установка кондиціонерів в Києві і Україні може бути різної вартості. Для загального розуміння наводимо ціни на монтаж окремого обладнання та складових системи. Загальний кошторис формується індивідуально для кожного проєкту.

Вартість стандартного монтажу для кожного виду окремо

Монтаж внутрішнього блоку настінного типу
1 шт.
від 480 грн.
Монтаж внутрішнього блоку канального типу
1 шт.
від 844 грн.
Монтаж зовнішнього блоку спліт-системи
1 шт.
від 645 грн.
Монтаж зовнішнього блоку мульти-спліт системи
1 шт.
від 2 040 грн.
Залишились питання?

Швидка консультація від спеціаліста

Підсумки

Як було зазначено вище, система кондиціонування будинку (або квартири, офісу, магазину чи інше приміщення) буде служити довго лише при правильному підборі обладнання, грамотному проектуванні та професійному монтажу всієї системи.

Установка кондиціонерів передбачає попередній виїзд фахівців на об'єкт, адже для грамотного підбору та визначення вартості робіт їм потрібно врахувати основні параметри та характеристики приміщень, такі як:

 • ​розрахунок кількості теплоти в залежності від площі приміщенні, яку необхідно погасити кондиціонером;
 • вибір оптимального варіанта розміщення кондиціонера - таким чином, щоб він не створював протягу, а зайвий шум не заважав проживання і роботи людей;
 • складання завдання монтажникам, які відповідно до нього будуть монтувати кондиціонер.

Всі ці етапи ви можете довірити кваліфікованим фахівцям компанії Альтер Ейр, адже вони мають великий досвід у цій галузі, тому впораються з поставленими завданнями будь-якої складності на всі 100%. Якщо вам потрібно купити кондиціонери з установкою дешево, але при цьому якісно - вам в Альтер Ейр!

МОНТАЖНІ МАТЕРІАЛИ, ЯКІ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО

Правильно організована кліматична система - запорука комфорту.

Для того, щоб вона працювала максимально ефективно і безперебійно, потрібно уважно підійти не тільки до питання її проєктування, але і монтажу, в тому числі - до вибору монтажних матеріалів.

Теплоізолятор
Теплоізолятор

Каучукова ізоляция (19 мм) Flexifoam -для зовнішніх повітропроводів або поліпропіленова ізоляція (8 мм) Airfoam - для внутрішніх повітропроводів.

Дифузори та решітки
Дифузори та решітки

Повітророзподільні грати і щілинні дифузори TROX і Madel LOOK забезпечать максимально комфортну подачу повітря і естетичне впровадження в інтер'єр

Повітроводи з оцинкованої сталі
Повітроводи з оцинкованої сталі

Власне виробництво виробів з оцинкованої сталі дозволяє отримати повітроводи необхідної форми для якісної реалізації будь-якого проєкту

Замовте монтаж системи кондиціонування!

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї сім'ї

Відгуки і питання
Відгуки відсутні