Загально обмінна вентиляція в квартирі,  ЖК Respublika

Загально обмінна вентиляція в квартирі, ЖК Respublika

Специфіка об'єкта:

Адреса:

Київ, вул. Теремківська, 4 (ЖК Respublika)

Об'єкт:

Квартира

Рік реалізації:

2021

Поставлені завдання:

  • Спроектировать и реализовать приточно-вытяжную систему вентиляции с рекуперацией тепла для трехкомнатной квартиры площадью 85 м²
  • Реализовать закладку коммуникаций , а именно фреонопроводы и дренажные системы под будущие кондиционеры.

Строки виконання:

Проєктування:

1 месяц

Підготовка комплектування для монтажу:

2 недели

Монтаж:

1 неделя

Вентиляція в інтер'єрі

Система вентиляції

За дизайн-проєктом, в квартирі передбачена кухня-вітальня. Цей простір ми умовно поділили на припливну і витяжну зони. Над зоною готовки ми заклали повітропровід з діаметром 150 мм під витяжну систему, тобто кухонну витяжку. Поруч розташований витяжний дифузор, який забирає відпрацьоване повітря з усієї площі кухні. Для того, щоб свіже повітря надходило в зону відпочинку, був встановлений припливний стельовий дифузор чорного кольору.

Для проєкту була обрана вентустановка від німецького виробника MAICO WS. Установка розміщується в пральній кімнаті на спеціальній рамі з віброопорами, яка поглинає зайвий шум під час її роботи. У верхній частині установки розташовані 4 повітроводи: 2 на подачу і 2 на забір повітря. Всі повітроводи оснащені шумоглушниками. На двох повітроводах розміщені сервоприводи Belimo, які відкривають заслінку повітря при включенні установки і закривають при її виключенні. Також в пральні знаходиться навісний бойлер горизонтального типу і витяжної дифузор на 40 см, який витягує вологе повітря з цієї зони.

На вимогу забудовника, ми розмістили забірну і викидну решітки на лоджії. Повітроводи, що йдуть до решіток від вентустановки ми сховали в застельовому просторі і в колоні на стіні, зробивши їх непомітними в інтер'єрі. 

Закладка під кондиціонування

На цьому проєкті планується класична настінна система кондиціонування. Наші фахівці виконали підготовчі роботи, проклавши комунікації під майбутній кондиціонер. Це робиться для того, щоб в подальшому, при установці кондиціонера не пошкодити готовий ремонт. Тому закладку комунікацій під кондиціонування завжди потрібно планувати заздалегідь

ОБЛАДНАННЯ, ЩО ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ

Для вентиляції квартири, була обрана приточно-витяжна установка Maico WS 320 KВET. Вона оснащена ентальпійним рекуператором, що дозволяє зберегти тепло і вологу в приміщенні. Така система знижує навантаження на систему опалення і зволожує припливне повітря.

Maico WS 320 KВET характеризується високою продуктивністю, незважаючи на свою компактність. Вона забезпечує до 320 м³ свіжого повітря в годину і має низькі шумові характеристики.

Управління установкою також досить зручне. Можна використовувати датчики температури і вологості, а також встановити безкоштовний мобільний додаток AirHome.

Відео з наших об'єктів

VAV-система вентиляції і кондиціонування в художній галереї, г. Киев, ул. Прорізна
VAV-система вентиляції і кондиціонування в художній галереї, г. Киев, ул. Прорізна
Всі внутрішні системи в квартирі від вентиляції до водоочистки - м. Київ, вул. Липська
Всі внутрішні системи в квартирі від вентиляції до водоочистки - м. Київ, вул. Липська
Канальне кондиціонування та витяжна вентиляція у квартирі в ЖК
Канальне кондиціонування та витяжна вентиляція у квартирі в ЖК "Тетріс Хол"
Залиште заяку розрахунок проєкту

Відправляйте заявку і наші інженери зв'яжуться з вами в найближчий час

Відгуки і питання
Відгуки відсутні