Система вентиляції для об'єкту - офіс у підвальному приміщенні

Система вентиляції для об'єкту - офіс у підвальному приміщенні

Специфіка об'єкта:

Адреса:

Київ, вул. Горького 12.

Об'єкт:

Офіс в підвалі багатоповерхового житлового будинку

Рік реалізації:

2016 рік

Поставлені завдання:

  • Забезпечити оптимальний рівень вологості для перебування людей в офісі, дотримуючись санітарно-гігієнічних норм у приміщенні по повітрообміну.

Строки виконання:

Проєктування:

2 тижні

Підготовка комплектування для монтажу:

2 тижні

Монтаж:

1 тиждень

Результат роботи

Система вентиляції

У приміщенні підвалу утворилася надмірна кількість вологи, яка спричинила появу грибка на стінах, а також могла призвести до руйнувань несучих конструкцій будівлі. 

Для уникнення небажаних наслідків та усунення існуючих був зроблений комплекс заходів, в тому числі й організована вентиляція. 

Припливно-витяжна вентиляція у підвалі

Для видалення вологи у приміщеннях підвалу необхідно було забезпечити дворазовий повітрообмін. При цьому у коридорі був забезпечений лише приплив для запобігання перетікання холодного повітря з вулиці в зимову пору року під час відчинення вхідних дверей.

​Для економії електроенергії взимку, замовником було прийнято рішення використовувати установку з рекуперацією тепла. З двох запропонованих варіантів обладнання: шведської установки Systemair VX 700 EV і литовської установки SALDA RIS 700 VE. Вибір припав на користь останньої, у зв'язку зі швидшою доставкою в Україну.

Цей агрегат дозволяє економити до 60% тепла за рахунок вбудованого всередині рекуператора (теплообмінника). Шумоізольований корпус і шумоглушники дозволяє забезпечити оптимальний рівень шуму. Установка розташована у коридорі, тому не буде заважати шумом працівникам офісу, що знаходиться на робочих місцях.

Вся розводка повітроводів була проведена в коридорі для економії місця всередині робочих приміщень. Повітророзподільні пристрої для подачі та викиду повітря з приміщення – решітки РДР (решітка дворядна регульована) для тоншого налаштування розподілення повітря в процесі експлуатації системи. Всі решітки монтувалися зі стелі і були розташовані по діагоналі один від одного, для кращої циркуляції повітря.

Наші проєкти

Вентиляція і кондиціонування в будинку старої споруди - квартира 145 м2, м Київ
Вентиляція і кондиціонування в будинку старої споруди - квартира 145 м2, м Київ
Ефективна вентиляція і кондиціювання в квартирі 185 м2
Ефективна вентиляція і кондиціювання в квартирі 185 м2
Влаштування вентиляції у будинку. Вентиляція з рекуперацією тепла (на прикладі будинку 160 м2)
Влаштування вентиляції у будинку. Вентиляція з рекуперацією тепла (на прикладі будинку 160 м2)
Залишити заявку на замовлення проєкту

Надішліть запит і ми зв'яжемось з вами для точного розрахунку
проєкту по вашому будинку

Відгуки і питання
  • 5 / 5

    Александр Сергеевич

    К сожалению из текста не понятно что кроме "литовской установки SALDA RIS 700 VE" ещё входило в систему и на сколько потянула вся система с работами, в долларах конечно, хоть приблизительно.