Консалтинг і проектування вентиляції і кондиціонування квартири (м. Київ, вул. Глубочицька)
  • Головна
  • Об’єкти
  • Консалтинг і проектування вентиляції і кондиціонування квартири (м. Київ, вул. Глубочицька)

Консалтинг і проектування вентиляції і кондиціонування квартири (м. Київ, вул. Глубочицька)

Специфіка об'єкта:

Адреса:

м. Київ, вул. Глибочицька.

Об'єкт:

Квартира

Рік реалізації:

2016 рік

Поставлені завдання:

  • Оцінити правильність виконаного конкурентами проєкту.
  • Спроектувати систему вентиляції квартири, яка забезпечувала б комфортний повітрообмін у приміщеннях і підтримувала повітряний баланс.
  • Організувати кондиціювання повітря на базі канальних кондиціонерів, які зможуть забезпечити у теплу пору року зниження температури до комфортного рівня і в холодний період підігрів повітря.
  • Передбачити витяжний зонт над варильною поверхнею.

Строки виконання:

Проєктування:

2 тижні

Підготовка комплектування для монтажу:

2 тижні

Монтаж:

1 тиждень

Результат роботи

Виявлені помилки

Забір та викид повітря були організовані через зовнішню стіну, повітроводи виходять на фасад будинку, що неприпустимо, виходячи з норм. Також, як з'ясувалося при виїзді на об'єкт, у вказаному місці – мінімальна відстань між вікном і монолітною колоною будинку, де не зможе пройти навіть повітровід Ø100. Крім цього, тут проходить стояк дренажного трубопроводу для кондиціонерів. Також не була врахована зональність, так як один кондиціонер працює на два приміщення, які не пов'язані між собою (дитяча і кухня, вітальня і спальня господарів).

У цьому проекті ми можемо бачити, що припливна та витяжна решітка (гратки) в спальні господарів знаходяться на відстані 50 см один від одного, що неприпустимо, оскільки при такому розташуванні не буде належного розподілу повітря в приміщенні (припливне повітря буде відразу ж забиратися через витяжні гратки). Площа поперечного перерізу решіток підібрана невірно, виходячи з гранично допустимого рівня шуму при русі повітря, швидкість якого складає 5 м/с при нормі від 0,5-2м/с. Також було виявлено багато інших недоліків.

Після проведення аналізу та надання його результатів замовнику, ним було прийнято рішення про відмову від запропонованого раніше проекту і розробку нової проектної документації.

Система вентиляції

Отримавши завдання і побажання від замовника ми розробили систему вентиляції на базі припливно-витяжної установки виробника Systemair Save VTC 300 з продуктивністю 350 м³/г. Ця установка була обрана на підставі розрахунку мінімальної витрати свіжого повітря в приміщенні.

​Розподіл повітря по приміщеннях здійснюється за допомогою повітроводів, які прокладаються під перекриттям і підшиваються підвісною стелею з гіпсокартону. Розподіл повітря по приміщенню відбувається за допомогою припливних і витяжних щілинних решіток, які розташовуються на стінах кімнат.

Установка розміщена в приміщенні комори, де її згодом зашиють в шафу. Вентиляція санвузла спроєктована на базі вентилятора Maico 100 ECA IPRO, який забезпечує видалення неприємних запахів і парів з приміщення.

Система кондиціювання

Система кондиціонування спроєктована на основі мультизональної системи виробництва Daikin на базі канального блоку FDXS35F, який обслуговує приміщення спальні. Охолоджене повітря від кондиціонера по системі повітроводів подається через ті ж розподільні ґратки, що і система вентиляції.

У приміщенні дитячої кімнати підібраний кондиціонер настінного типу FTXS20K і в приміщенні кухні-студії спроєктований блок настінного типу FTXS50K.

Всі внутрішні блоки були підібрані на підставі розрахунку теплопритоків у приміщення.

Наші проєкти

Система припливно-витяжної вентиляції у будинку на базі Maico WS 320 KBET
Система припливно-витяжної вентиляції у будинку на базі Maico WS 320 KBET
Системи кондиціонування та вентиляції квартири в ЖК Royal Tower (стадія проєкту)
Системи кондиціонування та вентиляції квартири в ЖК Royal Tower (стадія проєкту)
Ефективна вентиляція і кондиціювання в квартирі 185 м2
Ефективна вентиляція і кондиціювання в квартирі 185 м2
Залишити заявку на замовлення проєкту

Надішліть запит і ми зв'яжемось з вами для точного розрахунку
проєкту по вашому будинку

Відгуки і питання
Відгуки відсутні