Система вентиляції і кондиціонування дворівневої квартири (м. Київ, вул. Мазепи)
  • Головна
  • Об’єкти
  • Система вентиляції і кондиціонування дворівневої квартири (м. Київ, вул. Мазепи)

Система вентиляції і кондиціонування дворівневої квартири (м. Київ, вул. Мазепи)

Специфіка об'єкта:

Адреса:

м. Київ, вул. Мазепи, 3.

Об'єкт:

Дворівнева квартира.

Рік реалізації:

2016 рік

Поставлені завдання:

  • Організувати систему кондиціонування та систему вентиляції. Забезпечити оптимальні параметри температури повітря у всіх приміщеннях постійного перебування людей, а також необхідні витрати повітря відповідно до санітарних норм у приміщеннях спальні і кабінету. Забезпечити повітряний баланс для всіх приміщень. Позбавити мешканців будинку від неприємного запаху у місцях його появи.

Строки виконання:

Проєктування:

3 тижні

Підготовка комплектування для монтажу:

4 тижні

Монтаж:

1 тиждень

Результат роботи

Система кондиціонування

Система кондиціонування виконана за допомогою канальних кондиціонерів, повітря розподіляється за допомогою решіток РГН (горизонтальна решітка нерегульована). Всі решітки монтуються зі стелі.

До кондиціонеру ведеться дротовий пульт, для регулювання температури в приміщенні.

Система кондиціонування, здійснена за допомогою канальної мультисистеми фірми DAIKIN (Японія). На першому поверсі, у зв'язку з великою довжиною магістралі повітроводів, був встановлений середньонапірний канальний кондиціонер, на другому поверсі – два низьконапірних канальних кондиціонери (згідно з аеродинамічним розрахунком).

Подивитися типові рішення, які пропонує Альтер Ейр для квартир можна на сторінц "Вентиляція у квартирі: витяжна, припливна та припливно-витяжна".

Система вентиляції

Система вентиляції виконана так: приплив повітря подається через ґратки (решітки) припливу кондиціонера, при цьому повітря не змішується в розподільній коробці, а витяжка повітря поєднана з гратками рециркуляції повітря кондиціонера. У результаті ми маємо дві системи, які працюють незалежно один від одного. При одночасній роботі двох систем відбувається передбачуване змішування потоків повітря. Візуальне перевага - дві решітки замість чотирьох.

Для системи вентиляції замовником було прийнято рішення використати шведську припливно-витяжну установку з рекуперацією тепла Systemair VX 400 EV. З метою зменшення шумового дискомфорту, вона була розміщена в гардеробі, оскільки люди перебувать там не довго.

Також в гардеробі був встановлений витяжний вентилятор з базовим переключенням навантаження MAICO ER 60 G. Вентилятор постійно видаляє запах, який виділяє одяг (шкіра, хутро, тощо). У санвузлах встановлено вентилятори MAICO ER 60 VZC, вентилятори з регульованим таймером уповільнення, при виході з приміщення вони продовжують працювати якийсь час (в залежності від налаштувань, до 120 сек.).

​В коридорі встановлена припливна решітка, яка подачею свіжого повітря компенсує нестачу повітря в санвузлах і гардеробі.

​Канальний кондиціонер - подача холодного повітря.

Прохід повытроводу через стіну з обходом армопоясу (будівельної конструкції), з максимальним підтисканням до перекриття та стін (для економії простору).

​Праворуч від прямокутного повітроводу знаходиться корпус вентилятора МAICO (в корпус вставлятиметься вентилятор), від нього проводиться гнучкий повітровід, повітря який веде до витяжного каналу вентиляції.

Після проходження «качкою» через стіну відбувається розгалуження на три повітроводи діаметром 150 мм, які будуть приєднуватися до розподільної коробки (адаптер, пленум-бокс).

​У розподільну коробку вставляються решітки.

Коробки відцентровані рівномірно вздовж прилеглої стіни і знаходяться по центру майбутньої фальшбалки.

Наші проєкти

Канальне кондиціонування і централізована вентиляція в квартирі 94 м2
Канальне кондиціонування і централізована вентиляція в квартирі 94 м2
Здійснення загальнообмінної вентиляції та канального кондиціонування у квартирі, Новопечерські Липки
Здійснення загальнообмінної вентиляції та канального кондиціонування у квартирі, Новопечерські Липки
Припливно-витяжна система вентиляції у квартирі на базі Maico WS 470 KB, вул. Гоголівська, м. Київ
Припливно-витяжна система вентиляції у квартирі на базі Maico WS 470 KB, вул. Гоголівська, м. Київ
Залишити заявку на замовлення проєкту

Надішліть запит і ми зв'яжемось з вами для точного розрахунку
проєкту по вашому будинку

Відгуки і питання
Відгуки відсутні