Партнери

Архітектори
Архітектурне бюро  Nav.kolo.nas
Архітектурне бюро Nav.kolo.nas

Архітектурне бюро Nav.kolo.nas - це про талант, стиль та технології. Компанія успішно реалізує проекти на світовому рівні та є постійним творчим партнером компанії Alter Air. Усі роботи виконують досвідчені дизайнери із витонченим баченням бажання клієнта. Акцентують всі зусилля на виконанні робіт і оптимізації витрат клієнта. Естетика і комфорт - головні принципи роботи дизайнерів Nav.kolo.nas

Архітектурна студія Sushko Architect
Архітектурна студія Sushko Architect

Студія Sushko Architect займається проєктуванням архітектури та дизайну інтер'єру. Директор і творчий лідер студії - Євген Сушко,  який вже більше 13 років втілює в життя найсміливіші ідеї в своїх архітектурних проєктах. 

Дизайн-студія "Sveka Design"
Дизайн-студія "Sveka Design"

Дизайн-студія "Sveka Design" - це творчий колектив, який об'єднав досвідчених дизайнерів, архітекторів, художників та інших кваліфікованих фахівців з однією метою - створити індивідуальний образ інтер'єру і втілити його в життя. Студія працює на ринку ремонтно-будівельних і проектно-конструкторських послуг з 2012 року.

Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам