Вентиляція в будинку з СІП-панелей

Будинок з СІП-панелей
Своєчасна подача та видалення повітря
Частковий контроль температури
Очищення повітря від зовнішніх забруднень
Дистанційне управління

Створюючи вентиляцію у будинку, люди часто не знають як правильно підійти до її реалізації, з чого варто почати та яке обладнання найкраще підходить для їхнього будинку. Сьогодні ми розберемось як потрібно реалізовувати вентиляцію у будинку з СІП-панелей. 

Каркасні SIP будинки будуються за канадською технологією. Для їх виготовлення використовують сіп панелі – тришарові плити, що складаються з зовнішніх листів ОСП-3 та внутрішнього теплоізоляційного пінополістиролу. Абревіатура СІП (анг. SIP) розшифровується як структурно-ізоляційні панелі (Structural Insulated Panel). Така конструкція сприяє герметичності будинку та вимагає організацію примусової вентиляції.

Вентиляція
SIP Будинку

Більш детально про переваги та особливості будинку з сіп панелей. Які системи вентиляції можна реалізовувати та на що слід звертати увагу на початкових етапах проєктування. 

Вентиляція в sip панельному будинку організовується в одному з двох варіантів: 

 • Централізовано; 
 • Децентралізовано.
Переваги будинку з сіп панелей
Переваги будинку з сіп панелей

Sip панелі виконані з стійких, екологічних матеріалів, які здатні утримувати тепло у будинку значно заощаджуючи на електроенергії.

Централізована вентиляція в SIP будинку
Централізована вентиляція в SIP будинку

Для централізованої вентиляції, найчастіше використовуються припливно-витяжні установки брендів Jablotron, Maico та Systemair.

Децентралізована вентиляція в SIP будинку
Децентралізована вентиляція в SIP будинку

Для її реалізації найчастіше використовуються невеликі вентиляційні установки по типу Maico PushPull або звичайні вентилятори для ванної.

Отримайте розрахунок від інженера

Надішліть запит та ми зв'яжемось з вами для точного розрахунку
проєкта для вашого будинку

Поширені питання

Скільки коштує вентиляція в СІП-панельному будинку?

Кожен проєкт прораховується індивідуально виходячи з особливостей конкретного об'єкта, з урахуванням всіх його характеристик, планування, побажань замовника або передбачуваної системи для реалізації.

Щоб розуміти скільки може коштувати проєкт, пропонуємо звернутись за консультацією до наших інженерів. Після того, як ви надасте їм ввідні дані по вашому об'єкту, вони зможуть запропонувати декілька варіантів реалізації виходячи з вашого бюджету або функціоналу, який повинна буде виконувати та чи інша система.

Для консультації з нами використовуйте форму зворотного зв'язку або телефонуйте за номером 0-800-33-08-28. Ми можемо провести як особисту зустріч в офісі, де покажемо як була реалізована вентиляція, опалення та кондиціонування у нашому приміщенні, або ж зв'язатись з вами по відеозв'язку.

Яку вентиляцію для будинку з СІП-панелей обрати?

Компанія Альтер Ейр, працюючи з підрядниками, які проєктують та встановлюють будинки з сіп панелей, розробляє конструктивне рішення. У ньому інженерна компанія робить проєкт комунікацій, який враховує конструкційні особливості будинку та дозволяє поліпшити системи і зменшити витрати на їх реалізацію.

Ми багато років проєктуємо та розробляємо різні кліматичні системи, а також реалізуємо їх "під ключ". Всі проєкти супроводжуються чіткою покроковою документацією і спільною роботою з замовником, для розуміння цілісності всіх процесів та остаточного результату.

Якщо після прочитання нашої статті у Вас залишились питання, звертайтесь до наших фахівців за безкоштовною консультацією. Вони підберуть оптимальний варіант саме для Вашої оселі. Телефонуйте 0-800-33-08-28.

Кондиціювання в сіп панельному будинку

Кондиціювання, як і вентиляція будинків з сіп панелей, проєктується, з огляду на особливості конструкції будівлі. Для організації охолодження повітря можуть використовуватись настінні та канальні кондиціонери.

Для канальних, як і для централізованої системи вентиляції, необхідно передбачити прокладання повітропроводів. Для цього слід враховувати розміщення всіх несучих і підсилювальних балок, щоб не порушити каркас будинку. Використовувати для кондиціонування можна як спліт системи з 1 зовнішнім і 1 внутрішнім блоком, так і мультіспліт системи – з 1 зовнішнім та 2-6 внутрішніми.

Наші проєкти

Готові проєкти реалізовані кваліфікованою командою Альтер Ейр

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Висновки

 • Вентиляція будинку з sip панелей – невід'ємна частина створення сприятливого мікроклімату. 
 • Необхідність створення загальнообмінної вентиляції обумовлена герметичністю будівлі та її конструкційними особливостями.
 • Система примусової вентиляції є енергоефективним способом реалізації правильного повітрообміну у будинку з сіп панелей, яка забезпечує подачу свіжого повітря та видалення забрудненого. Її можна організувати двома способами: централізовано і децентралізовано. 
 • В сіп будинках слід використовувати парозволоження, щоб підтримувати рівень вологи у межах оптимального значення.

Для проєктування та реалізації системи з урахуванням всіх особливостей, слід звертатись до професіоналів, якими є команда Альтер Ейр.

Бренди, яким ми довіряємо

Jablotron - чеська компанія, основним завданням якої є виробництво інтелектуального кліматичного обладнання. Це інноваційні припливно-витяжні вентиляційні установки, модуль Cool Breeze і ряд комплектуючих до них. Продукція Jablotron працює максимально автономно, інтегрується в систему "Розумний будинок" і управляється за допомогою додатку. Наша компанія - єдиний в Україні офіційний дистриб'ютор бренду.

MAICO - всесвітньо відомий німецький бренд, який виробляє вентиляційне обладнання. Його продукція відрізняється інноваційністю, високою технологічністю і абсолютною якістю кожної деталі. Має нагороди за відмінний дизайн. Компанія пропонує широкий асортимент вентиляторів, вентиляційних установок та інших рішень в області вентиляції для квартир, будинків і промислових об'єктів.

Японський бренд Daikin - визнаний лідер ринку кліматичної техніки. Компанія не тільки виробляє виключно якісні системи вентиляції, кондиціонування та опалення, а й займається розробкою інноваційних рішень, які регулярно впроваджує в своє виробництво. Альтер Ейр є офіційним представником Daikin в Україні, пропонуючи широкий асортимент кліматичних систем, професійний монтаж і якісний сервіс.

Elicent - торгова марка відділу побутової вентиляції італійського підрозділу Maico. Продукція Elicent - це завжди витончений привабливий дизайн, функціональність і чудове технічне виконання. Ми пропонуємо широкий асортимент вентиляторів цього бренду - витяжних, стельових, зовнішніх - для будь-якого типу повітропроводів, різної потужності і під будь-які потреби.

Meltem - німецька компанія, яка вже більше 40 років займається розробкою і виробництвом систем побутової вентиляції. Це високотехнологічні, компактні припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла, а також індивідуальні витяжні системи для ванних кімнат і санвузлів. Продукція відрізняється економним споживанням енергії та високою ефективністю, що пояснюється зосередженістю компанії на нових розробках та їх впровадженням в кожен продукт. Ми використовуємо обладнання Meltem в своїх проєктах і ви можете знайти його в нашому інтернет-магазині.

Віртуальний тур
реалізованими об'єктами

Пропонуємо вам відвідати один з наших об'єктів і оцінити високу якість нашого дизайнерського рішення і монтажу.

ВІДЕО З НАШИХ ОБ'ЄКТІВ

Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Кондиціювання, опалення, вентиляція та водопостачання у приватному будинку 220 м2 - м. Київ
Кондиціювання, опалення, вентиляція та водопостачання у приватному будинку 220 м2 - м. Київ
Як виглядають системи вентиляції та опалення в готовому ремонті, с. Погреби
Як виглядають системи вентиляції та опалення в готовому ремонті, с. Погреби

Етапи реалізації проєкту

Вибудований процес - запорука якісного результату
 • Консультація
 • Комерційна пропозиція
 • Проєктування
 • Монтаж
 • Сервіс
01
Консультація

Консультація

Перша зустріч клієнта та фахівців компанії може відбуватися в офісі, де замовник може оцінити якість роботи реалізованих кліматичних систем або онлайн-форматі. У будь-якому випадку співробітники компанії уточнять усі Ваші побажання, поставлять уточнюючі питання про особливості об'єкта та запропонують можливий варіант розвитку подій.

02
Комерційна пропозиція

Комерційна пропозиція

Повний пакет документів із планами, схемами та кресленнями. Також співробітники компанії підготують для Вас комерційну пропозицію з обладнанням різних цінових категорій. Остаточна вартість проекту може змінюватись в межах 10-15%. Тобто, вже на цьому етапі клієнт має уявлення про необхідне фінансування.

03
Проєктування

Проєктування

Після вибору відповідної фінансово-комерційної пропозиції клієнта вносить передоплату у розмірі 10% від вартості. Інженери компанії Альтер Ейр готують остаточний проект з урахуванням усіх зауважень та побажань. Проект затверджується у письмовій формі двома сторонами та клієнт отримує всі документи у паперовому вигляді.

04
Монтаж систем

Монтаж систем

Доставка та монтаж всіх складових майбутньої інженерної системи здійснюється власними силами. До команди Альтер Ейр входять монтажні бригади високого класу. Після повного монтажу системи та попередньої перевірки ефективності функціонування здійснюється фінальний запуск у присутності замовника.

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Співробітники компанії здійснюють як гарантійне, і постгарантійне обслуговування систем. До переліку послуг входять не тільки усунення поломок, а й заміна фільтрів, комплектуючих, налаштування обладнання. Також компанія пропонує послуги з модернізації вже впроваджених кліматичних систем з метою покращення продуктивності та економії ресурсів.

Залишились питання?

Швидка консультація від фахівця

Вентиляція - це необхідність

Можна подумати, що етапом проектування можна знехтувати та заощадити час. Проте багаторічний досвід дозволяє з упевненістю сказати, що така думка є помилковою. Проектування – основа якісно реалізованої системи.

ЧОМУ ВЕНТИЛЯЦІЯ ЦЕ НЕОБХІДНІСТЬ І ЇЇ ПОТРІБНО ПРОЄКТУВАТИ ДО ПОЧАТКУ РЕМОНТНИХ РОБІТ?
Kachestvennyy rezultat
ЯКІСНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Якісно впроваджена інженерна система

Vnedreniye v dizayn interyera
ВПРОВАДЖЕННЯ В ІНТЕР'ЄР

Естетика і продуктивність кліматичної системи - результат спільної роботи

Soglasovaniye rabot so smezhnymi spetsialistami
УЗГОДЖЕННЯ ВСІХ РОБІТ

Взаємодія із "суміжниками" (монтажниками, будівельниками, електриками)

Integratsiya s drugimi inzhenernymi sistemami
КОМПЛЕКС КЛІМАТ-СИСТЕМ

Комплексні проєкти на кілька систем - економія часу і нервів

Formirovaniye tochnoy smety byudzheta
ФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТУ

Можливість чітко спланувати бюджет на кліматичну систему

Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів
Що про нас
кажуть клієнти?

Ми вибрали компанію Альтер Ейр для втілення нашого крутого інженерного проєкту в будівництві власного будинку. Тепер в будинку встановлені такі системи: опалення за допомогою теплового насоса, тепла підлога, припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, що дозволяє зберігати вологість і легко дихати свіжим чистим повітрям. У будинку зберігається прекрасна температура + 22°C - ніякої духоти і пилу. Всі чарівно!

Євгеній
Власник будинку

Подивився в інтернеті кілька фірм і зупинився на компанії "Альтер Ейр". Після того, як поговорив з їх фахівцями я зрозумів, що люди дуже добре знаються на своїй справі. Вони детально пояснили, як правильно і з мінімальними витратами реалізувати опалення будинку та вентиляцію. За час проживання в новому будинку я вже випробував роботу цих систем, а особливо - легкість управління ними. Температура в будинку комфортна і тримається на заданому рівні. Вентиляція працює не чутно, але помітно - при закритих вікнах з ранку дихається вільно і легко, немає пилу. Я дуже задоволений роботою компанії "Альтер Ейр" і буду рекомендувати вас як хорошого виконавця, що робить якісну роботу!

Петро Іванович
Власник будинку
Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам
Залишились питання?

Напишіть нам і менеджери зв'яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Відгуки і питання
Відгуки відсутні