Вентиляція гаража

Вентиляція гаража
Частковий контроль температури у приміщенні
Очищення повітря за допомогою фільтрів
Рівномірна подача повітря
Дистанційне управління

Чому треба вентилювати гараж?

Вентиляція – це важливе завдання, адже ігноруючи її реалізацію у гаражі, можна поплатитися дорогим ремонтом вашого автомобіля.

Причина – гараж це приміщення не житлове, часто при його будівництві люди не замислюються про необхідність припливу свіжого повітря та видалення вологи. У підсумку можна отримати у приміщенні конденсат (через перепади температури) та плісняву. Річ у тім, що взимку при відтаванні машини в гаражі без провітрювання, відбувається накопичення вологи, що призводить до пошкодження автомобіля та ржавінню його кузова.

Для уникнення небажаних наслідків в гаражі необхідно забезпечити вентиляцію, яка буде видаляти не тільки вологу з приміщення, але вихлопні гази.

Три способи вентиляції

Якщо ви хочете, щоб ваше авто залишалось у хорошому стані довгий час, недостатньо одного лише гаража – необхідно забезпечити опалення, а також витяжку приміщення. Як зробити вентиляцію в гаражі ви можете дізнатись прочитавши даний матеріал.

Природна вентиляція гаража
Природна вентиляція гаража

Не потребує професійного обладнання, оскільки повітрообмін відбувається за допомогою провітрювання приміщення шляхом відривання вікон.

Комбінована вентиляція у гаражі
Комбінована вентиляція у гаражі

Здійснюється приплив через природні канали, а забір за допомогою вентиляторів. Найчастіше використовуються дахові та канальні вентилятори.

Примусова вентиляція у гаражі
Примусова вентиляція у гаражі

Здійснюється за допомогою канальних вентиляторів або моноблочних припливно-витяжних установок Komfovent, Maico, Systemair чи Jablotron.

Залишились питання?

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
за вашим проєктом

Чому природна вентиляція є малоефективною?

Природна вентиляція не здатна забезпечити достатню прохідності свіжого повітря у приміщення на відміну від примусової. Це обумовлено тим, що повітря може подаватись як холодним, так і теплим в залежності від пори року чи погодних умов, також разом з повітрям у приміщення потрапляє забруднення, яке погано впливає на організм людини. Поганопровітрюване приміщення, а в нашому випадку гараж, може спричинити багато проблем, а саме:

 • Високу вологість. 
 • Грибок та плісняву на стінах, стелі і техніці.
 • Швидке зношування металевих деталей або їх іржавіння.
 • Погане самопочуття, задишку або алергії у людини.

Якщо вам необхідно зробити розрахунок системи вентиляції по вашому об'єкту, зв'язуйтесь з нашими фахівцями за номером 0-800-33-08-28.

Наші проєкти

Готові проєкти, реалізовані кваліфікованою командою Альтер Ейр

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Підведемо підсумки

​Компанія Альтер Ейр пропонує широкий вибір варіантів інженерних рішень по системах вентиляції приміщень різного типу (в тому числі напівпідвальних і підвальних). 

Як зробити витяжку у гаражі або будь-якому іншому приміщенні, слід розробити грамотний інженерний проєкт і підібрати обладнання з урахуванням техніко-економічного обґрунтування вибору.

Для цього рекомендуємо звернутись до інженерної команді Альтер Ейр, зателефонувавши за номером 0-800-33-08-28.


Бренди, яким ми довіряємо

Jablotron - чеська компанія, основним завданням якої є виробництво інтелектуального кліматичного обладнання. Це інноваційні припливно-витяжні вентиляційні установки, модуль Cool Breeze і ряд комплектуючих до них. Продукція Jablotron працює максимально автономно, інтегрується в систему "Розумний будинок" і управляється за допомогою додатку. Наша компанія - єдиний в Україні офіційний дистриб'ютор бренду.

MAICO - всесвітньо відомий німецький бренд, який виробляє вентиляційне обладнання. Його продукція відрізняється інноваційністю, високою технологічністю і абсолютною якістю кожної деталі. Має нагороди за відмінний дизайн. Компанія пропонує широкий асортимент вентиляторів, вентиляційних установок та інших рішень в області вентиляції для квартир, будинків і промислових об'єктів.

Литовська компанія Salda має 30-ти річний досвід роботи на кліматичному ринку. Вибір вентиляційного обладнання бренду досить широкий: від промислових вентиляційних установок до побутових вентиляторів всіх типів. У нашому інтернет-магазині ви також знайдете дахові вентилятори, припливні вентустановки і комплектуючі для систем вентиляції Salda.

Компанія Soler&Palau є одним зі світових лідерів в області виробництва вентиляційного обладнання. Вона вже понад півстоліття виробляє високотехнологічні пристрої для систем вентиляції будь-якої складності. Головний її пріоритет - безперервний розвиток і постійні інновації. Максимально тихі вентилятори, унікальний дизайн, що підходить під будь-який інтер'єр, широкий функціонал пристроїв - це все про продукцію Soler & Palau.

Шведська компанія Ostberg вже більше 40 років виробляє вентиляційне обладнання - побутові та промислові вентилятори, припливні і припливно-витяжні установки. Продукція бренду виготовляється з кращих матеріалів і перед відвантаженням на продаж проходить якісні випробування з занесенням результатів в паспорт. Ми пропонуємо вам ознайомитися з усім розмаїттям асортименту Ostberg в нашому інтернет-магазині.

Віртуальний тур
реалізованими об'єктами

Пропонуємо вам відвідати один з наших об'єктів і оцінити високу якість нашого дизайнерського рішення і монтажу.

ВІДЕО З НАШИХ ОБ'ЄКТІВ

Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Система припливно-витяжної вентиляції у будинку на базі Maico WS 320 KBET
Система припливно-витяжної вентиляції у будинку на базі Maico WS 320 KBET
Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air

Етапи реалізації проєкту

Ми побудували процес, що гарантує відмінний результат
 • Консультація
 • Передпроєктна документація
 • Проєктування
 • Монтаж
 • Сервіс
01
Консультація

Консультація

Перед тим, як запропонувати ефективну ідею реалізації кліматичних систем нам необхідно знати потреби замовника та бюджет проекту. Крім цього, необхідна наявність вихідних даних про проект. З цієї причини на першому етапі відбувається перша зустріч із клієнтом у нашому шоу-румі. В "Альтер Ейр" у вас є можливість реально побачити кліматичні системи та додаткове обладнання, встановленням якого ми займаємося. За підсумками зустрічі ми запропонуємо кілька найбільш підходящих у конкретному випадку варіантів реалізації системи у різному ціновому діапазоні, які дозволяють вирішити поставлені завдання.

02
Передпроєктна документація

Передпроєктна документація

Пакет документації включає розрахунки за обсягами припливного і витяжного повітря, перелік необхідного технічного оснащення, яке дозволяє досягти максимальних результатів. Ми пропонуємо своїм клієнтам комерційну пропозицію, яка складена у трьох різних варіантах – мінімальний, середній та преміум, залежно від рамок запланованого бюджету. Слід зазначити, що у процесі реалізації системи підсумкова сума може змінюватися, проте трохи більше, ніж 15%. В результаті це дозволяє убезпечити наших клієнтів від ймовірності глобальних змін у вартості проєкту

03
Проєктування

Проєктування

Відразу після того, як замовник остаточно визначився із бюджетом, ми переходимо до проєктування вентиляційних систем. На цьому етапі передбачається передоплата у розмірі 10% загальної суми. Після цього інженери Альтер Ейр приступають до проєктування. При цьому в ході виконання робіт передбачається обов'язкова комунікація не лише з клієнтом, а й із суміжними фахівцями – дизайнерами, виконробами та архітекторами. За необхідності вносяться відповідні коригування, після чого проєкт затверджується замовником. За рахунок чітко прописаних розрахунків виключено допущення будь-яких відхилень від затвердженого проєкту.

04
Монтаж вентиляції

Монтаж вентиляції

Безперечною перевагою у виконанні доставки та монтажних робіт нашими спеціалістами полягає в тому, що реалізацією цього завдання займаються лише власні бригади. Наші співробітники регулярно проходять сертифікацію та навчання по кожному з видів вентиляційного обладнання. За рахунок цього гарантовано високу якість виконання завдань та відмінний підсумковий результат. Обов'язковим проміжним етапом є пусконалагоджувальні роботи. На цьому етапі спеціалістами проводиться налаштування та тестування вентиляційного обладнання. У разі потреби вносяться відповідні коригування в налаштуваннях.

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Інноваційне та високопродуктивне обладнання, установкою якого займається команда «Альтер Ейр», не потребує присутності майстрів при виконанні обслуговування. Найчастіше можливе проведення аналізу налаштувань та в онлайн-режимі. Якщо буде виявлено якісь несправності та збої в роботі, нашим сервісним інженером буде запропоновано пакет послуг. Бригада фахівців прибуде на об'єкт у найбільш зручний для клієнта час. Ця послуга також надається дистанційно. Слід зазначити, що витратні матеріали, такі як змінні фільтри, або деталі для проведення ремонтних робіт, ви також можете замовити у нас в інтернет-магазині «Альтер Ейр».

Залишилися питання?

Швидка консультація від фахівця

Вентиляція - це необхідність

Проєктування є дуже важливим етапом, ігнорувати який категорично не рекомендується. Завдяки грамотним розрахункам досвідчених інженерів можна як істотно заощадити фінансові ресурси, а й своєчасно виявити можливі недоліки системи перед тим, як приступити до установки.

ЧОМУ ВЕНТИЛЯЦІЯ ЦЕ НЕОБХІДНІСТЬ І ЇЇ ПОТРІБНО ПРОЄКТУВАТИ ДО ПОЧАТКУ РЕМОНТНИХ РОБІТ?
Kachestvennyy rezultat
ЯКІСНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Ефективна система, яка підходить під всі параметри приміщення

Vnedreniye v dizayn interyera
ВПРОВАДЖЕННЯ В ІНТЕР'ЄР

Естетика і продуктивність кліматичної системи - результат спільної роботи

Soglasovaniye rabot so smezhnymi spetsialistami
УЗГОДЖЕННЯ ВСІХ РОБІТ

Взаємодія із "суміжниками" (монтажниками, будівельниками, електриками)

Integratsiya s drugimi inzhenernymi sistemami
КОМПЛЕКС КЛІМАТ-СИСТЕМ

Комплексні проєкти на кілька систем - економія часу і нервів

Formirovaniye tochnoy smety byudzheta
ФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТУ

Можливість чітко спланувати бюджет на кліматичну систему

Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів
Що про нас
кажуть клієнти?

Ми вибрали компанію Альтер Ейр для втілення нашого крутого інженерного проєкту в будівництві власного будинку. Тепер в будинку встановлені такі системи: опалення за допомогою теплового насоса, тепла підлога, припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, що дозволяє зберігати вологість і легко дихати свіжим чистим повітрям. У будинку зберігається прекрасна температура + 22°C - ніякої духоти і пилу. Всі чарівно!

Євгеній
Власник будинку

Подивився в інтернеті кілька фірм і зупинився на компанії "Альтер Ейр". Після того, як поговорив з їх фахівцями я зрозумів, що люди дуже добре знаються на своїй справі. Вони детально пояснили, як правильно і з мінімальними витратами реалізувати опалення будинку та вентиляцію. За час проживання в новому будинку я вже випробував роботу цих систем, а особливо - легкість управління ними. Температура в будинку комфортна і тримається на заданому рівні. Вентиляція працює не чутно, але помітно - при закритих вікнах з ранку дихається вільно і легко, немає пилу. Я дуже задоволений роботою компанії "Альтер Ейр" і буду рекомендувати вас як хорошого виконавця, що робить якісну роботу!

Петро Іванович
Власник будинку
Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам
Залишились питання?

Напишіть нам і менеджери зв'яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Відгуки і питання
 • 4 / 5

  Георгрий

  Я уже много лет занимаюсь частным ремонтом машин, у меня небольшая мастерская в гараже. Так вот, кто говорит, что вентиляция в гараже это трата денег, то шлите сразу на все стороны таких советчиков. Они немного забывают, что вентиляция - это не только свежий воздух, но и удаление влаги. Поставил себе довольно бюджетную установку, и не боюсь за запчасти, что они проржавеют. И клиентов не стыдно пригласить в мастерскую, там не разит всеми химикатами сразу. Подписываюсь под информацией!

 • Команда Alter Air

  Добрий день, Георгій! Ми раді, що наші з вами професійні думки співпали. Дякуємо за ваш коментар!