ВЕНТИЛЯЦІЯ ГАРДЕРОБНОЇ КІМНАТИ

Ефективний повітрообмін
Швидка реалізація
Інтеграція в дизайн інтер'єру
Зручне керування

Проєктування вентиляції гардеробної кімнати 

Процес проєктування приміщення гардероба, як і будь-якого іншого приміщення, повинен бути одним з тих етапів, яким приділяється особлива увага. Від якості інженерного проєкту системи вентиляції цієї кімнати залежить те, наскільки ефективно буде здійснюватися повітрообмін.

В ході проєктування квартири або котеджу в цілому повинні враховуватися не тільки габарити приміщення, але і кількість осіб, які постійно перебувають в ньому. Таким чином, розраховується оптимальна кількість свіжого повітря, яке повинно подаватися в приміщення. Для організації вентиляції гардеробної кімнати ці показники також важливі. Робота будь-якого вентиляційного пристрою залежить в тому числі і від припливу чистого повітря, в тому числі і тих, які встановлені саме в цій частині квартири.

Види вентиляції гардероба

Гардеробна кімната це, як правило, закрите приміщення в квартирі. Забезпечити його ефективної вентиляцією дуже важливо для запобігання застою повітря.

А ось щоб відповісти на питання, яка вентиляція підійде вам найкраще, для початку розберемося які види вентиляції в цьому приміщенні взагалі можливі:

Природна вентиляція
Природна вентиляція

Організація повітрообміну в гардеробній кімнаті з допомогою додаткових пристроїв різного типу

Механічна вентиляція
Механічна вентиляція

Вентиляція гардеробу без допомоги будь-яких пристроїв. Але чи можливо забезпечити повноцінну вентиляцію таким чином?

Вентиляція гардеробної кімнати без вікон

Якщо гардероб облаштований без вікна, то необхідно збільшити кількість отворів і щілин між стінами і організувати вентиляційний канал, по якому будуть переміщатися повітряні потоки.

 У варіанті з вбиральнею без вікон такий підхід забезпечить перетік повітря із суміжних приміщень. Допоможе в цьому також і перетічна решітка в нижній частині дверей, яка не пропускає світло.

Особливості вентиляції гардеробної кімнати з вікном

У варіанті гардеробної кімнати з вікном можна прийняти його за основне джерело надходження свіжого повітря. Але таке твердження вірне лише в тому випадку, коли вікна виготовлені з дерева. Якщо ж вони металопластикові, то це означає майже повну герметичність. Тут все буде залежати від того чи передбачений режим провітрювання у вікнах. На той випадок, якщо немає - встановлюється припливний клапан під вікном. Він візьме на себе функцію забору свіжого повітря і забезпечить його пересування в бік вентиляційного пристрою. 

 Що стосується дизайну, то при виборі вентиляторів для систем вентиляції гардеробних кімнат замовники і дизайнери також мають дуже широкий вибір.

​За додатковою консультацією або з питань придбання вентиляторів для гардеробних кімнат ви можете звертатися до консультантів компанії Альтер Ейр. Вони допоможуть підібрати необхідну модель даного пристрою за найвигіднішою ціною з доставкою в будь-яке місто України.

Які вентилятори потрібні

Типорозмір вентилятора вибирається виходячи з необхідної витрати повітря і опору руху повітря (викид через стіну, вентшахта, або через мережу повітроводів).

Компанія Альтер Ейр для вентиляції гардеробних кімнат пропонує побутові вентилятори Elicent (Італія), MAICO (Німеччина), S&P (Іспанія).

Для вентиляції гардеробних кімнат можливе застосування вентиляторів з різними опціями, які мають свої особливості:

Стандартне виконання
Стандартне виконання

З інтервальним вимикачем
З інтервальним вимикачем

З перемиканням базового навантаження
З перемиканням базового навантаження

Дизайнерська серія
Дизайнерська серія

Етапи реалізації системи

При розробці комплексу кліматичної системи необхідно в першу чергу розуміти складові правильного проекту і їх призначення в процесі її здійснення

Konsultatsiya i razrabotka kontseptsii
Розробка концепту

Формування принципу роботи і складових майбутньої системи

Raschet i proyektirovaniye
Проєктування

Пакет документів з кресленнями і специфікаціями для реалізації системи

Podbor oborudovaniya
Підбір обладнання

Декілька варіантів техніки для здійснення системи - під різний бюджет

Montazh
Монтаж

Установка устаткування сертифікованими бригадами згідно з проєктом

Nastroyka i zapusk sistemy
Пусконалагодження

Налагодження та перевірка ефективності системи перед її стартом

Servis
Сервіс

Обслуговування та моніторинг системи після початку її роботи

Отримайте точний розрахунок

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
проекту по ващему дому

Вентиляція - це необхідність

​Спершу може здатися, що проєктування - крок, який можна упустити і тим самим заощадити. Але ми впевнені, що така думка є хибною, адже з ним ви отримуєте систему відповідно до свого бюджету, яка працює ефективно, вона вдало розміщена і працює спільно з іншими інженерними системами.

ЧОМУ ВЕНТИЛЯЦІЯ ЦЕ НЕОБХІДНІСТЬ І ЇЇ ПОТРІБНО ПРОЄКТУВАТИ ДО ПОЧАТКУ РЕМОНТНИХ РОБІТ?
Kachestvennyy rezultat
ЯКІСНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Ефективна система, яка підходить під всі параметри приміщення

Vnedreniye v dizayn interyera
ВПРОВАДЖЕННЯ В ІНТЕР'ЄР

Естетика і продуктивність кліматичної системи - результат спільної роботи

Soglasovaniye rabot so smezhnymi spetsialistami
УЗГОДЖЕННЯ ВСІХ РОБІТ

Взаємодія із "суміжниками" (монтажниками, будівельниками, електриками)

Integratsiya s drugimi inzhenernymi sistemami
КОМПЛЕКС КЛІМАТ-СИСТЕМ

Комплексні проєкти на кілька систем - економія часу і нервів

Formirovaniye tochnoy smety byudzheta
ФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТУ

Можливість чітко спланувати бюджет на кліматичну систему

Наші проєкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

  • Кухня
  • Обідня зона
  • Гардероб
  • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

  • Переговорна
  • Шоурум
  • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.