ВЕНТИЛЯЦІЯ ГАРДЕРОБНОЇ КІМНАТИ

Ефективний повітрообмін
Швидка реалізація
Інтеграція в дизайн інтер'єру
Зручне керування

Проєктування вентиляції гардеробної кімнати 

Процес проєктування приміщення гардероба, як і будь-якого іншого приміщення, повинен бути одним з тих етапів, яким приділяється особлива увага. Від якості інженерного проєкту системи вентиляції цієї кімнати залежить те, наскільки ефективно буде здійснюватися повітрообмін.

В ході проєктування квартири або котеджу в цілому повинні враховуватися не тільки габарити приміщення, але і кількість осіб, які постійно перебувають в ньому. Таким чином, розраховується оптимальна кількість свіжого повітря, яке повинно подаватися в приміщення. Для організації вентиляції гардеробної кімнати ці показники також важливі. Робота будь-якого вентиляційного пристрою залежить в тому числі і від припливу чистого повітря, в тому числі і тих, які встановлені саме в цій частині квартири.

Види вентиляції гардероба

Гардеробна кімната це, як правило, закрите приміщення в квартирі. Забезпечити його ефективної вентиляцією дуже важливо для запобігання застою повітря.

А ось щоб відповісти на питання, яка вентиляція підійде вам найкраще, для початку розберемося які види вентиляції в цьому приміщенні взагалі можливі:

Природна вентиляція
Природна вентиляція

Організація повітрообміну в гардеробній кімнаті з допомогою додаткових пристроїв різного типу

Механічна вентиляція
Механічна вентиляція

Вентиляція гардеробу без допомоги будь-яких пристроїв. Але чи можливо забезпечити повноцінну вентиляцію таким чином?

Вентиляція гардеробної кімнати без вікон

Якщо гардероб облаштований без вікна, то необхідно збільшити кількість отворів і щілин між стінами і організувати вентиляційний канал, по якому будуть переміщатися повітряні потоки.

 У варіанті з вбиральнею без вікон такий підхід забезпечить перетік повітря із суміжних приміщень. Допоможе в цьому також і перетічна решітка в нижній частині дверей, яка не пропускає світло.

Особливості вентиляції гардеробної кімнати з вікном

У варіанті гардеробної кімнати з вікном можна прийняти його за основне джерело надходження свіжого повітря. Але таке твердження вірне лише в тому випадку, коли вікна виготовлені з дерева. Якщо ж вони металопластикові, то це означає майже повну герметичність. Тут все буде залежати від того чи передбачений режим провітрювання у вікнах. На той випадок, якщо немає - встановлюється припливний клапан під вікном. Він візьме на себе функцію забору свіжого повітря і забезпечить його пересування в бік вентиляційного пристрою. 

 Що стосується дизайну, то при виборі вентиляторів для систем вентиляції гардеробних кімнат замовники і дизайнери також мають дуже широкий вибір.

​За додатковою консультацією або з питань придбання вентиляторів для гардеробних кімнат ви можете звертатися до консультантів компанії Альтер Ейр. Вони допоможуть підібрати необхідну модель даного пристрою за найвигіднішою ціною з доставкою в будь-яке місто України.

Які вентилятори потрібні

Типорозмір вентилятора вибирається виходячи з необхідної витрати повітря і опору руху повітря (викид через стіну, вентшахта, або через мережу повітроводів).

Компанія Альтер Ейр для вентиляції гардеробних кімнат пропонує побутові вентилятори Elicent (Італія), MAICO (Німеччина), S&P (Іспанія).

Для вентиляції гардеробних кімнат можливе застосування вентиляторів з різними опціями, які мають свої особливості:

Стандартне виконання
Стандартне виконання

З інтервальним вимикачем
З інтервальним вимикачем

З перемиканням базового навантаження
З перемиканням базового навантаження

Дизайнерська серія
Дизайнерська серія

Отримайте точний розрахунок

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
проекту по ващему дому

Етапи реалізації проєкту

 • Консультація
 • Комерційна пропозиція
 • Проєктування
 • Монтажні роботи
 • Сервісне обслуговування
01
Консультація

Консультація

Робота над будь-яким проєктом у нашій компанії починається з консультації. На цьому етапі ми обговорюємо загальну концепцію вентиляції житла та інших інженерних систем. Наші спеціалісти дають свої рекомендації з вихідних даних, проте останнє слово завжди за клієнтом. Якщо зустріч проходить у нашому офісі, клієнт має можливість наочно побачити як працює той чи інший вентилятор, а також припливно-витяжні установки, і зробити свій вибір.

02
Комерційна пропозиція

Комерційна пропозиція

При розробці проєкту з вентиляції насамперед ми проводимо техніко-економічний розрахунок. На його основі складається комерційна пропозиція. Це потрібно для того, щоб клієнт точно розумів бюджет реалізації вентиляції.

03
Проєктування

Проєктування

Якщо клієнту необхідно організувати вентиляцію всього житла, проєктування - необхідний етап. Якщо потрібно забезпечити витяжку тільки у гардеробній за допомогою вентилятора - складання проєкту не потрібно. У такому випадку підбирається вентилятор під параметри приміщення, бюджет та опції управління.

04
Монтажні роботи

Монтажні роботи

Установка вентилятора проходить у кілька етапів: підготовка вент.отвору, підведення електроживлення, монтаж вентилятора. Фінальним етапом обов'язково має бути перевірка коректності роботи витяжки, шумових характеристик та ін.

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

У штаті нашої компанії є бригада фахівців із сервісу, які надають гарантійне та післягарантійне обслуговування вентиляційного обладнання. Також ми завжди готові модернізувати існуючу систему з використанням нових енергоефективних технологій.

Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам

Наші проєкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Elicent - торгова марка відділу побутової вентиляції італійського підрозділу Maico. Продукція Elicent - це завжди витончений привабливий дизайн, функціональність і чудове технічне виконання. Ми пропонуємо широкий асортимент вентиляторів цього бренду - витяжних, стельових, зовнішніх - для будь-якого типу повітропроводів, різної потужності і під будь-які потреби.

MAICO - всесвітньо відомий німецький бренд, який виробляє вентиляційне обладнання. Його продукція відрізняється інноваційністю, високою технологічністю і абсолютною якістю кожної деталі. Має нагороди за відмінний дизайн. Компанія пропонує широкий асортимент вентиляторів, вентиляційних установок та інших рішень в області вентиляції для квартир, будинків і промислових об'єктів.

Компанія Soler&Palau є одним зі світових лідерів в області виробництва вентиляційного обладнання. Вона вже понад півстоліття виробляє високотехнологічні пристрої для систем вентиляції будь-якої складності. Головний її пріоритет - безперервний розвиток і постійні інновації. Максимально тихі вентилятори, унікальний дизайн, що підходить під будь-який інтер'єр, широкий функціонал пристроїв - це все про продукцію Soler & Palau.

Helios - велика німецька компанія, яка посіла одне з перших місць за виробництвом вентиляційного обладнання в Європі. Займається повним циклом виготовлення - від проєктування до реалізації вентиляторів і компонентів для вентиляції побутового та промислового призначення. Продукція відрізняється широкою варіативністю і високою якістю. Ознайомитися з асортиментом Helios можна в нашому інтернет-магазині.

Vortice - італійський виробник вентиляційних систем, які поєднують в собі продуманий унікальний дизайн і велику практичність. Місія компанії - покращувати якість повітря в приміщеннях, і вентилятори Vortice з цим відмінно справляються. Ми реалізуємо широкий асортимент обладнання Vortice - від побутових вентиляторів для ванн і кухонь до промислових рішень великої потужності.

Jablotron - чеська компанія, основним завданням якої є виробництво інтелектуального кліматичного обладнання. Це інноваційні припливно-витяжні вентиляційні установки, модуль Cool Breeze і ряд комплектуючих до них. Продукція Jablotron працює максимально автономно, інтегрується в систему "Розумний будинок" і управляється за допомогою додатку. Наша компанія - єдиний в Україні офіційний дистриб'ютор бренду.

Віртуальний тур по
реалізованим об'єктам

Пропонуємо вам відвідати онлайн один з наших об'єктів і оцінити високу
якість нашого дизайнерського рішення і монтажу.

Хочете відчути систему вентиляції

Залишайте заявку і відвідайте наш шоу-рум, де встановлені всі інженерні системи і ви зможете наочно оцінити їх роботу до замовлення вентиляції у себе.

Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів
Що про нас
кажуть клієнти?

Ми вибрали компанію Альтер Ейр для втілення нашого крутого інженерного проєкту в будівництві власного будинку. Тепер в будинку встановлені такі системи: опалення за допомогою теплового насоса, тепла підлога, припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, що дозволяє зберігати вологість і легко дихати свіжим чистим повітрям. У будинку зберігається прекрасна температура + 22°C - ніякої духоти і пилу. Всі чарівно!

Євгеній
Власник будинку

Подивився в інтернеті кілька фірм і зупинився на компанії "Альтер Ейр". Після того, як поговорив з їх фахівцями я зрозумів, що люди дуже добре знаються на своїй справі. Вони детально пояснили, як правильно і з мінімальними витратами реалізувати опалення будинку та вентиляцію. За час проживання в новому будинку я вже випробував роботу цих систем, а особливо - легкість управління ними. Температура в будинку комфортна і тримається на заданому рівні. Вентиляція працює не чутно, але помітно - при закритих вікнах з ранку дихається вільно і легко, немає пилу. Я дуже задоволений роботою компанії "Альтер Ейр" і буду рекомендувати вас як хорошого виконавця, що робить якісну роботу!

Петро Іванович
Власник будинку

Популярні питання

Чому потрібно проєктувати систему вентиляції до початку будівельних робіт?

Причини чому проєктування системи вентиляції повинно виконуватися до початку ремонтних робіт:

 • тільки за таких умов можна вписати інженерні комунікації в дизайн інтер'єру;
 • формування бюджету - проєктування вентиляції дозволить вам подивитися точний кошторис проєкту до початку монтажних робіт. Таким чином, ви зможете підібрати систему в строгих рамках виділеного бюджету;
 • точне узгодження всіх робіт зі «суміжниками» (будівельниками, дизайнерами, монтажниками і т.д.) .;
 • якісний результат - проєктування вентиляції дозволить створити ефективну систему вентиляції, яка максимально підходить під всі параметри і особливості приміщення.

Як підсумок - ви отримуєте систему відповідно до свого бюджету, яка працює ефективно, вона вдало розміщена і працює спільно з іншими інженерними системами.

Вентиляція вбиральні входить в загальну систему вентиляції квартир і котеджів.

 За чинним в Україні нормам ДБН В.2.2-15-2005 «Житлові будинки» кратність повітрообміну для цієї кімнати повинна становити не менше 1,5. В середньому ж значення інтенсивності витрати повітря становлять від 3 до 5.

Чому вентиляція в гардеробній кімнаті так важлива?

Гардеробна кімната це, як правило, закрите приміщення в квартирі. Забезпечити його ефективною вентиляцією дуже важливо для запобігання застою повітря. При неякісній витяжці або її відсутності у гардеробних кімнатах з'являються неприємні запахи, підвищується рівень вологості і, як наслідок, псується одяг. Особливо цьому негативному впливу піддаються вироби з хутра та вовни.

Які особливості вентиляції гардеробної кімнати?

Особливістю даного приміщення є те, що витяжну систему вентиляції потрібно здійснювати постійно або ж з певною періодичністю. Застосування інтервального вимикача в більшості випадків дає можливість організувати повноцінне провітрювання гардеробних приміщень з мінімальним витратам повітря та електричної енергії.

Чи важливо розташування вбиральні кімнати і наявність вікон у ній?

Гардеробна кімната планується в зручному та доступному місці вашого житла. Наявність вікон або їх відсутність при цьому не повинна вас бентежити. При цих двох варіантах проєктування можна організувати примусову вентиляцію. У разі, якщо гардероб облаштований без вікна, то необхідно збільшити кількість отворів і щілин між стінами і організувати вентиляційний канал, по якому будуть переміщатися повітряні потоки. Ці моменти обов'язково треба враховувати, так як для ефективної роботи вентилятора важлива наявність припливного повітря.

Залишились питання?

Напишіть нам і менеджери зв'яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Відгуки і питання
Відгуки відсутні