Вентиляція і кондиціонування промислових приміщень

Вентиляція і кондиціонування промислових приміщень
Якісний повітрообмін в усіх приміщеннях
Оптимальний баланс вологості і температури
Охолодження повітря, де це необхідно
Інтеграція систем в приміщення будь-якої площі

Практично будь-який бізнес, що передбачає робочий процес всередині будівлі, вимагає особливого підходу до інженерних систем у приміщенні. Наші норми, в залежності від типу трудової і технологічної діяльності, регламентують ті чи інші умови для підтримки параметрів повітряного середовища. Власне, за це відповідають промислова вентиляція і кондиціювання.

Всі нормовані параметри повітря, повітрообмін, розрахунки, обмеження і умови присутні в Державних будівельних нормах (ДБН). Вони ж і визначають, до якого типу відносяться ті чи інші приміщення.

Наші фахівці проєктують і монтують все кліматичні системи, спираючись на регламентуючі норми, беручи за основу безпеку, надійність та енергоефективність кожної системи, а також комфорт власників і працівників, відвідувачів комерційних установ.

Види, підбір обладнання

Між побутовими і промисловими системами вентиляції і кондиціонування існують певні відмінності. Відповідно, обладнання, яке підбирається, також відрізняється. Воно повинно бути більш потужним, продуктивним, габаритним, при цьому вимоги до його зовнішнього вигляду знижуються. 

Для промислових об'єктів і комерційних будівель застосовуються різні системи, і ми пропонуємо розглянути їх більш детально.

Відмінності побутових і промислових систем
Відмінності побутових і промислових систем

Існує ряд відмінностей між побутовими і промисловими системами вентиляції та кондиціонування. У чому вони полягають?

Варіанти систем, що використовуються
Варіанти систем, що використовуються

Для організації вентиляції і кондиціонування в промислових і комерційних приміщеннях можуть використовуватися різні поєднання обладнання.

Види і бренди кліматичного обладнання
Види і бренди кліматичного обладнання

Фахівці Альтер Ейр дуже уважно ставляться до підбору обладнання, використовуючи тільки те, що перевірено часом і досвідом.

Що вибирати для об'єкта

Ще на початкових етапах проєктування вирішується, що з себе представлятиме вентиляція промислових будівель. Адже замовнику важливо й економічне обґрунтування того чи іншого рішення.

Розглянемо для прикладу абстрактний об'єкт – будь-який виробничий комплекс з переробки кукурудзи. Такий об'єкт, як правило, включає:

  • АПК – адміністративно-побутовий комплекс,
  • виробничі будівлі,
  • складські будівлі.

Для кожного з цих приміщень існують свої вимоги в організації тих чи інших систем.

Адміністративно-побутовий комплекс
Адміністративно-побутовий комплекс

Розглянемо, які варіанти систем кондиціонування і вентиляції можна застосувати для АПК.

Виробничі приміщення
Виробничі приміщення

Розглянемо, які вимоги пред'являються до систем кондиціонування і вентиляції у виробничих приміщеннях.

Складські приміщення
Складські приміщення

Розглянемо, які системи найдоцільніше застосовувати для складських приміщень.

Підводимо підсумки

Проєктування системи промислової вентиляції та кондиціонування повинні здійснювати професіонали, які мають досвід подібної роботи. 
Інженери компанії Альтер Ейр пропонують повний комплекс послуг з проєктування систем для промислових будівель. Ми не тільки розрахуємо необхідні параметри вентиляції і кондиціонування, а й підберемо обладнання і запропонуємо найбільш оптимальний варіант. 
Причому таких варіантів може бути декілька. Тобто, одну і ту ж задачу можна вирішити за допомогою різних систем. Наприклад, кондиціонування реалізується за допомогою мультизональної системи або системи «чилер-фанкойл». За певних умов можна застосувати даховий кондиціонер – руфтоп. А можна об'єднати вентиляцію з кондиціонуванням і внести в проєкт центральний кондиціонер. Все залежить від технічного завдання і фінансових можливостей замовника. Тобто гнучкість формування вартості остаточного рішення дозволяє замовнику розглядати кілька технічних рішень і при цьому не жертвувати функціональністю. 
Для отримання більш докладної інформації залиште заявку або зв'яжіться з нами по телефону 0-800-33-08-28.

Отримайте
розрахунок від інженера

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
за вашим проєктом

Вентиляція і кондиціонування на промислових і бізнес-об'єктах

Необхідність вентиляції та кондиціонування

Для розуміння необхідності організації промислових систем вентиляції і кондиціонування повітря розглянемо кілька прикладів.

Наприклад, уявіть собі гарний ресторан, в загальному залі якого в повітрі витає "букет" запахів від різних страв, плюс з кухні пробивається запах загального кулінарного процесу.

Або салон краси, в якому відвідувачі очікують своєї черги і при цьому вдихають весь набір лаків, фарб, масел та іншої хімії.

А виробничі приміщення, наприклад, кондитерського цеху, в яких технологічний процес передбачає виділення великої кількості тепла від печей, вологи від сировини та іноді певне запилення повітря борошном. При цьому, в цеху повинен знаходиться робочий персонал. Не варто забувати і про технологію приготування тих чи інших виробів, які також вимагають конкретних параметрів повітряного середовища. Проєктування промислової вентиляції і кондиціонування повітря закриває питання як правильного технологічного процесу, так і здорового робочого середовища на виробництві.

Навіть якщо взяти як приклад звичайний офіс в сучасному бізнес-центрі. Спробуйте уявити щільний робочий день в опенспейсі (Open Space Technology – технологія відкритого простору) без гарної системи вентиляції та кондиціонування.

Як бачите, системи вентиляції та кондиціонування потрібні і важливі.

Завдання і проєктування промислової вентиляції

Вентиляція промислових будівель повинна забезпечити необхідну кількість подачі свіжого повітря в приміщення, але іноді перед нею ставляться і більш складні завдання, наприклад, підтримання оптимальних параметрів повітря для функціонування промислових механізмів.

Проєктування промислової вентиляції — процес досить трудомісткий і вимагає точного розуміння справи. Вентиляція промислових будівель здійснюється згідно з прийнятими будівельним нормам і правилам (БНіП), і обов'язково містить в собі велику кількість елементів: починаючи від безпосередньо вентилятора і вентиляційної камери до шумоглушників і мережі повітропроводів. 
Проєктування вентиляції промислової будівлі розраховується, виходячи з параметрів і призначення приміщення, наприклад, в цехах основним параметром будуть повітрозатрати машин і механізмів, тоді як при проєктуванні вентиляції кафе, ресторанів та інших громадських будівель необхідно враховувати приблизну кількість людей, які постійно будуть перебувати в приміщенні.

Наші проєкти

Найкраще про нас розкажуть реалізовані проєкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

  • Кухня
  • Обідня зона
  • Гардероб
  • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

  • Переговорна
  • Шоурум
  • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Бренди, яким ми довіряємо

Jablotron - чеська компанія, основним завданням якої є виробництво інтелектуального кліматичного обладнання. Це інноваційні припливно-витяжні вентиляційні установки, модуль Cool Breeze і ряд комплектуючих до них. Продукція Jablotron працює максимально автономно, інтегрується в систему "Розумний будинок" і управляється за допомогою додатку. Наша компанія - єдиний в Україні офіційний дистриб'ютор бренду.

Elicent - торгова марка відділу побутової вентиляції італійського підрозділу Maico. Продукція Elicent - це завжди витончений привабливий дизайн, функціональність і чудове технічне виконання. Ми пропонуємо широкий асортимент вентиляторів цього бренду - витяжних, стельових, зовнішніх - для будь-якого типу повітропроводів, різної потужності і під будь-які потреби.

MAICO - всесвітньо відомий німецький бренд, який виробляє вентиляційне обладнання. Його продукція відрізняється інноваційністю, високою технологічністю і абсолютною якістю кожної деталі. Має нагороди за відмінний дизайн. Компанія пропонує широкий асортимент вентиляторів, вентиляційних установок та інших рішень в області вентиляції для квартир, будинків і промислових об'єктів.

Шведська компанія Systemair виробляє вентиляційне обладнання з 1972 року і успішно експортує його в 50 країн світу. Високий попит на її продукцію обумовлений бездоганною якістю, підтвердженою міжнародними сертифікатами, а також різноманітністю обладнання для вентиляції та кондиціонування побутових і промислових об'єктів. Як офіційний дистриб'ютор, ми пропонуємо найкращі умови покупки продукції Systemair.

Японський концерн Mitsubishi Electric - один з лідерів з виробництва енергоефективних систем кондиціонування і вентиляції. Продукція бренду представлена в більш ніж 120 країнах світу і давно заслужила довіру покупців завдяки чудовій якості і до дрібниць продуманому функціоналу. Ознайомтеся з широким асортиментом кондиціонерів різних видів і припливно-витяжних вентиляційних установок Mitsubishi Electric в нашому інтернет-магазині.

Vortice - італійський виробник вентиляційних систем, які поєднують в собі продуманий унікальний дизайн і велику практичність. Місія компанії - покращувати якість повітря в приміщеннях, і вентилятори Vortice з цим відмінно справляються. Ми реалізуємо широкий асортимент обладнання Vortice - від побутових вентиляторів для ванн і кухонь до промислових рішень великої потужності.

Віртуальний тур
реалізованими об'єктами

Пропонуємо вам відвідати онлайн один з наших об'єктів і оцінити високу
якість нашого дизайнерського рішення і монтажу.

Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Система припливно-витяжної вентиляції у будинку на базі Maico WS 320 KBET
Система припливно-витяжної вентиляції у будинку на базі Maico WS 320 KBET
Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air
Jablotron Living Technology - нове слово в вентиляції будинку і квартири | Alter Air

Етапи реалізації системи

01
Консультація в офісі

Консультація в офісі

Перша зустріч із нашими фахівцями обіцяє бути продуктивною та корисною для двох сторін. Ми вислуховуємо побажання клієнта, деталі та особливості приміщення, очікування та фінансові обмеження. Виходячи з отриманої інформації надаємо клієнту пропозиції різних варіантів, пояснюємо переваги та недоліки кожного варіанта вентиляції.

02
 Розробка комерційної пропозиції

Розробка комерційної пропозиції

На цьому етапі чітко формується приблизний бюджет проєкту. Клієнту надається техніко-економічний розрахунок системи вентиляції. На його основі розробляється комерційна пропозиція з різними варіантами устаткування. Після чого приймається остаточне рішення клієнтом та проєкт запускається в роботу.

03
Проєктування вентиляції

Проєктування вентиляції

Після затвердження комерційної пропозиції клієнт вносить передоплату у розмірі 10% від загальної суми проєкту. Далі інженер розпочинає проєктування системи вентиляції в комерційному приміщенні. Після затвердження проєкту клієнтом, він отримує на руки повний пакет технічної документації.

04
Монтаж вентиляції

Монтаж вентиляції

Перевагою Альтер Ейр є монтажні бригади у штаті компанії. Тому робота над системою відбувається злагоджено. Всі системи добре інтегруються в інтер'єр приміщення і залишаються непомітними. Після закінчення монтажних робіт проводяться пусконалагоджувальні роботи та фінальний запуск вентиляції у присутності клієнта.

05
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Після реалізації системи ми пропонуємо укласти сервісний договір із нашою компанією. Так, клієнту буде нагадувати необхідність проведення регулярного сервісу, наприклад заміні фільтрів. Для більшості систем вентиляції, що реалізуються нашою компанією, сервісне обслуговування може проводитися віддалено.

Залишилися питання?

Швидка консультація від фахівця

Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів
Що про нас
кажуть клієнти?

Ми вибрали компанію Альтер Ейр для втілення нашого крутого інженерного проєкту в будівництві власного будинку. Тепер в будинку встановлені такі системи: опалення за допомогою теплового насоса, тепла підлога, припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, що дозволяє зберігати вологість і легко дихати свіжим чистим повітрям. У будинку зберігається прекрасна температура + 22°C - ніякої духоти і пилу. Всі чарівно!

Євгеній
Власник будинку

Подивився в інтернеті кілька фірм і зупинився на компанії "Альтер Ейр". Після того, як поговорив з їх фахівцями я зрозумів, що люди дуже добре знаються на своїй справі. Вони детально пояснили, як правильно і з мінімальними витратами реалізувати опалення будинку та вентиляцію. За час проживання в новому будинку я вже випробував роботу цих систем, а особливо - легкість управління ними. Температура в будинку комфортна і тримається на заданому рівні. Вентиляція працює не чутно, але помітно - при закритих вікнах з ранку дихається вільно і легко, немає пилу. Я дуже задоволений роботою компанії "Альтер Ейр" і буду рекомендувати вас як хорошого виконавця, що робить якісну роботу!

Петро Іванович
Власник будинку
Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам
Залишились питання?

Напишіть нам і менеджери зв'яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Відгуки і питання
Відгуки відсутні