Монтаж промислової вентиляції

Монтаж промислової вентиляції
Чітка відповідність проєктній документації
Svoyevremennaya chistka i obsluzhivaniye oborudovaniya
Виконання всіх робіт точно в строк
Кілька досвідчених бригад монтажників
Гарантія якості виконаних робіт

Монтаж і проєктування вентиляції в одній компанії

Особливості монтажу систем промислової вентиляції

Монтаж промислової вентиляції в силу більших вимог до продуктивності, тривалості безперервної роботи, специфіки обслуговування та надійності є більш складним завданням ніж установка побутових систем вентиляції.

Крім цього, в ряді випадків, вентиляція приміщень вимагає не тільки видалення забрудненого повітря (пил, частинки масла, жиру), диму або вибухонебезпечних газів, якщо це зазначено в ТЗ, але й очищення цих викидів.

З цих причин система вентиляції промислового класу без попередньо складеного ТЗ і виконаного згідно йому проєкту системи вентиляції, не може бути реалізована.

Порівнювати монтаж промислової вентиляції з системами, які встановлюють в квартирах, приватних будинках і котеджах, не варто. Це два різних процеси. Чого тільки варті відмінності по висоті стель, потужності і ваги обладнання, площі промислових приміщень і умов роботи в них (неопалюваний простір і т.п.). Відповідно вартість і терміни з монтажу промислової вентиляції істотно відрізняються від побутової.

Коротко кажучи, монтаж системи вентиляції включає в себе:

 • розмітку під встановлення обладнання та вентиляційних решіток;
 • розмітку систем повітроводів;
 • монтаж устаткування;
 • монтаж гнучких з'єднань;
 • з'єднання систем з джерелом виведення відпрацьованого повітря і притоку свіжого повітря;
 • підключення дренажу;
 • електричне підключення;
 • пусконалагодження системи для перевірки її працездатності;
 • розмітка місця під пульти управління і датчики;
 • оздоблювальні роботи на об'єкті по завершенню реалізації дизайн-проекту;
 • встановлення вентиляційних решіток та провідних пультів;
 • запуск і фінішні пусконалагоджувальні роботи.

Детальніше про ці процеси далі. 

Чому краще замовляти монтаж і проєктування системи вентиляції в однієї компанії?

При укладанні договору з Альтер Ейр ви отримуєте:

 • гарантію виконання всіх робіт в зазначений термін;
 • виконання всіх робіт відповідно до стандартів і строго за проектною документацією, розробленою нашим інженерним відділом;
 • гарантію поставки всього обладнання вентиляторів та вентиляційних установок – та витратних матеріалів;
 • офіційні гарантійні зобов'язання на все обладнання, оскільки ми є офіційними дилерами;
 • взаємодію з представниками замовника в разі виникнення необхідності в додаткових роботах і своєчасне інформування про хід робіт;
 • надання всієї необхідної замовником офіційної документації по завершенню робіт;
 • гарантію якості виконаних робіт, з можливістю обслуговування промислової вентиляційної системи за гарантією.

При цьому ми можемо пропонувати нашим клієнтам рішення різного цінового позиціонування, що дозволяє, в залежності від фінансових можливостей, вибрати найоптимальніший варіант. Будучи офіційною проєктно-монтажною організацією і дилером обладнання кращих європейських брендів на ринку України, Альтер Ейр може забезпечити виконання під ключ проєктів будь-якої складності.

Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Кінцевим
покупцям
Чому ми?
01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Наші проєкти

Найкращий доказ нашого професіоналізму - реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.

Мідні труби системи опалення

При організації інженерних систем всі обв'язки котелень ми робимо на міді. Цей матеріал не боїться перепадів температури, не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів і має термін експлуатації 50 років, що можна порівняти з терміном служби житлових об'єктів. Мідні труби забезпечують надійність і довговічність всієї системи.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепаду тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю та антикорозійними властивостями.

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Акумулюючий бак Drazice UKV 102 призначений для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора системи опалення (в нашому випадку - теплового насоса). Він виготовлений зі сталі, внутрішня поверхня залишається необробленою. Покритий поліуретановою теплоізоляцією, що не знімається. Ми віддаємо перевагу бренду Drazice при реалізації систем з нагрівальними елементами.

Шумоглушники для повітроводів

Шумоглушники для повітроводів необхідні для того, щоб знизити рівень шуму. В офісних приміщеннях ця вимога особливо актуальна. Шумоглушники монтуються в повітроводах безпосередньо за вентиляційним агрегатом і значно знижують рівень шуму в вентканалах. У проєктах ми використовуємо найякісніші шумоглушники відомих марок, наприклад - Systemair.

Лінійний стельовий дифузор TROX

Лінійні дифузори TROX - це стиль і комфорт в офісі та будинку. З їх допомогою реалізується ідеальний розподіл повітря зі стелі. Повітряні потоки, що подаються, змішуються з повітрям в приміщенні в безпосередній близькості від дифузора. Завдяки цьому виключається ефект протягу.

Каучукова ізоляція на повітроводи

Для повітроводів ми використовуємо ізоляцію зі спіненого каучуку. Вона надійно захищає трубопроводи від утворення конденсату, відрізняється легкістю, довговічністю і стійкістю до агресивних середовищ. Має низьку теплопровідність, високу еластичність і пароізоляційні властивості. Каучукова ізоляція - відмінне довгострокове рішення для ізоляції вентиляційного обладнання.

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Огляди реалізації
клімат-систем

Система вентиляції ресторану: як почистити рекуператор e системі вентиляції ресторану?
Автор запису
Вентиляція, опалення та осушення повітря в басейні 70 м2, смт. Гостомель
Автор запису
Демонстрація роботи лінійних дифузорів прихованого монтажу в офісі Альтер Ейр
Хочете відчути роботу клімат-системи?

Залишайте заявку і відвідайте наш шоу-рум, де встановлені всі інженерні системи, і ви зможете наочно оцінити їх роботу до замовлення у себе.

Етапи монтажних робіт

01
Огляд об'єкта та підготовка обладнання

Огляд об'єкта та підготовка обладнання

Перед початком робіт проводять огляд приміщення, готують необхідне обладнання, роблять огляд будівельних конструкцій, на яких буде виконуватися монтаж, і за необхідності наносять розмітку згідно проєкту, складеного інженерним відділом.

02
Монтаж системи каналів повітроводів

Монтаж системи каналів повітроводів

Після першого етапу починають збірку і монтаж системи каналів повітроводів — спершу ставлять кронштейни для кріплення, потім проводять часткову збірку каналів повітроводів, після чого їх піднімають і закріплюють. У ряді випадків може знадобитися робити додаткові отвори в стінах для каналів, в такому випадку монтажні роботи починаються з цього. У ряді випадків може потребуватися теплоізоляція повітроводів.

03
Монтаж системи промислової вентиляції

Монтаж системи промислової вентиляції

Після того як система повітроводів готова, проводиться установка і підключення до неї вентиляторів і вентиляційних установок. З огляду на громіздкість промислового обладнання і його шумові характеристики, для цього може знадобитися спеціальне обладнання, а кріплення передбачатимуть додаткові елементи для гасіння вібрації (гумові з'єднувальні втулки, наприклад). Часто проєктом вентиляції передбачається установка спеціальних шумоглушників. Потім слідує монтаж вентиляційних решіток і дифузорів на сторонах забору та подачі повітря. У ряді випадків для цього може знадобитися встановлення спеціального адаптера для кріплення в конструкцію стіни/стелі.

04
Диспетчеризація

Диспетчеризація

Диспетчеризація – складні системи промислової вентиляції припускають їх централізований оперативний контроль і дистанційне керування, перемикання режимів згідно з графіком роботи об'єкта і моніторингу. Установка системи автоматики складається з монтажу щита управління з контролерами, датчиків, приводів для безпосереднього моніторингу та управління обладнанням, а також окремо виведених кнопок включення обладнання безпосередньо в приміщеннях, де вони розміщені.

05
Пусконалагоджувальні роботи

Пусконалагоджувальні роботи

Після закінчення монтажних робіт проводяться пусконалагоджувальні роботи, без них не можна з упевненістю заявляти про готовність об'єкта. Проводиться огляд і перевірка всього встановленого обладнання і комунікацій, якість виконання і відповідність документації. Після цього проводяться пробні запуски системи вентиляції на предмет коректної роботи її в усіх позначених режимах. Далі підписуються акти про проведені роботи, їх приймання.

06
Паспортизація

Паспортизація

Паспортизація – коли проведені всі етапи і виконані пусконалагоджувальні роботи, всі виміри за встановленою на конкретному об'єкті системою заносяться в паспорт.

ВАРТІСТЬ МОНТАЖУ

ВАРТІСТЬ МОНТАЖУ ПРОМИСЛОВОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ В "АЛЬТЕР ЕЙР"

Вартість установлення системи промислової вентиляції формується на основі кошторису всіх робіт і може варіюватися в більшу або меншу сторони. Все залежить від вашого проєкту, площі промислових приміщень і цілому робіт.

ПРИБЛИЗНА РОЗРАХУНКОВА ВАРТІСТЬ МОНТАЖУ ВЕНТИЛЯЦІЇ

Монтаж вентиляційної решітки Systemair CVVX 160 Combi grille, white
1 шт.
700 грн
Монтаж поліестерної вібровставки Alter Air ROX-25 45-60-45
1 шт.
212 грн
Установка дросель-клапана Alter Air 100
1 шт.
139 грн
Монтаж повітряної заслінки Salda SKG 160
1 шт.
246 грн
Залишилися питання?

Швидка консультація від фахівця

Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати. У роботі ми схожі на сімейного лікаря - лікуємо ваш будинок, аналізуємо проблему, пропонуємо варіанти її вирішення, а не просто продаємо пігулки, як фармацевт в аптеці.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів
Замовте монтаж промислової вентияляції

Ми виконаємо розрахунки і дамо оптимальний варіант реалізації

Відгуки і питання
Відгуки відсутні