Вентиляція салону краси

Вентиляція салону краси
Частковий контроль температури у приміщенні
Подача чистого та видалення забрудненого повітря
Багаторівнева фільтрація повітря
Збалансована подача повітря

Головним завданням системи вентиляції салону краси є забезпечення нормативного обміну повітря і запобігання змішання запахів. Не має принципового значення - це вентиляція перукарні в житловому будинку або окрема будівля.​

Приємні враження клієнтів салону краси будуть забезпечені, якщо власник такого закладу затурбується проблемою грамотного повітрообміну. ​​


Рішення з вентиляції

​Оскільки в салоні краси постійно перебувають відвідувачі, вони повинні відчувати себе максимально комфортно. Цього можна домогтися за допомогою правильно спроєктованої вентиляційної системи.

Для оптимального мікроклімату важливий як приплив, так і витяжка повітря. Подача свіжого повітря життєво необхідна, оскільки у приміщенні має бути певна кількість кисню на одну людину. Поряд з цим, відпрацьоване повітря повинно бути вчасно видалене з приміщення через витяжні пристрої.

Витяжні вентилятори для невеликих салонів
Витяжні вентилятори для невеликих салонів

Для реалізації вентиляції на наших об'єктах ми найчастіше використовуємо витяжні вентилятори від Elicent, Soler&Palau та Maico.

Вентиляція з припливно-витяжними установками
Вентиляція з припливно-витяжними установками

Організація систем вентиляції на базі припливно-витяжних установок брендів Jablotron, Maico, Systemair та Komfovent:

ЕТАПИ РЕАЛІЗАЦІЇ СИСТЕМИ

Konsultatsiya i razrabotka kontseptsii
РОЗРОБКА КОНЦЕПТУ

Перша консультація на якій обговорюються деталі майбутнього проєкту

Raschet i proyektirovaniye
ПРОЄКТУВАННЯ

Формування пакету технічної документації по проекту

Podbor oborudovaniya
ПІДБІР ОБЛАДНАННЯ

Надаються варіанти техніки на вибір

Montazh
МОНТАЖ

Встановлення вибраного обладнання згідно з проєктом

Nastroyka i zapusk sistemy
ЗАПУСК І НАЛАШТУВАННЯ

Фінальна настройка режимів роботи системи вентиляції

Servis
СЕРВІС

Обслуговування і контроль роботи системи

Залишились питання?

Надішліть запит і ми зв'яжемося з вами для точного розрахунку
за вашим проєктом

Проєктування системи вентиляції в салоні краси

Особливості приміщень салонів краси

Заклади найчастіше надають повний спектр послуг від перукарні до солярію, включаючи косметологічний, манікюрний кабінети.

Зона перукарні відрізняється підвищеним рівнем вологості через частого миття волосся. Повітря в такій кімнаті перенасичений випарами від лаків, фарби і розчинників. У зв'язку з цими факторами, в перукарні зобов'язана існувати системна система вентиляції.

Необхідно також враховувати кількість нагрівальних приладів, максимальна кількість людей, які перебувають одночасно в закладі, розташування самого салону (це може бути підвальне або окреме приміщення), характер роботи приладів і обладнання для проведення різних косметичних процедур - всі ці показники вказують на те, що для салону краси підходить тільки добре продумана і якісно спроектована система вентиляції.

Організація витяжки для перукарні не тільки залишить позитивні емоції у ваших відвідувачів, але і ефективність роботи ваших співробітників також підвищиться, так як в приміщенні не буде застою повітря з неприємними запахами. Таким чином, системою вентиляції будуть охоплені не тільки основні кабінети, а й додаткові кімнати для зберігання хімічних препаратів.

Головні кроки для проєктування систем вентиляції

Проєкт системи вентиляції салону краси складається з декількох важливих частин:

 1. Розрахунок необхідного повітрообміну згідно з допустимими санітарними нормами. Цей параметр безпосередньо впливає на якість мікроклімату у приміщенні.
 2. Складання принципової схеми системи вентиляції та складання креслень.
 3. Техніко-економічне обґрунтування проєкту, тобто пояснення вибору того чи іншого обладнання в даній системі вентиляції.
 4. Додаткові завдання для електриків, сантехніків та інших фахівців.

Коли вся необхідна документація по системі вентиляції салону краси готова, креслення узгоджуються із замовником і відбувається безпосередній монтаж і підключення системи. Якщо проєкт виконаний грамотно, пусконаладка та подальша робота системи вентиляції буде ефективною.

Викид відпрацьованого повітря в обов'язково повинен проводитися вище рівня покрівлі будівлі, в якому знаходиться салон, інакше скарги сусідів на запахи будуть постійними й популярності закладу не принесуть. Це не просто прописані стандарти, така система викиду повітря перевірена на безлічі об'єктів, що обслуговуються компанією Альтер Ейр. Основна відмінність правильно спроектованої системи вентиляції – низький рівень шуму, адже часто такі місця призначені для того, щоб відвідувач міг повністю розслабитися, і наврядчи яка-небудь людина може зробити це під шум працюючої вентиляційної установки.

Наші фахівці рекомендують проєктувати глобальну систему, на всі приміщення салону краси, тільки тоді, відвідувачі, клієнти і співробітники дійсно будуть дихати свіжим повітрям, додаткова фільтрація допоможе уникнути наявності в повітрі шкідливих сполук. За допомогою сучасної системи вентиляції можна економити кошти на опалення або охолодження приміщення, якщо це система з рекуперацією тепла.

Наші проєкти

Готові проєкти, реалізовані кваліфікованою командою Альтер Ейр

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Розподільна гребінка Uponor

Насосна група Meibes

Насос Grundfos UPS 25/6

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Насосна група Meibes

Мідні труби системи опалення

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Шумоглушники для повітроводів

Лінійний стельовий дифузор TROX

Каучукова ізоляція на повітроводи

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Підсумок

​Подбайте про репутацію та добре ім'я вашого салону вже зараз: важливу роль відіграє не тільки обладнання безпосередньо для надання косметологічних послуг, але й комфортні для клієнта умови перебування у вашому салоні. Організація системи вентиляції - необхідний крок на шляху до цього.​

Щоб замовити проєкт або проконсультуватись з інженерами Альтер Ейр, телефонуйте за номером 0-800-33-08-28 або заповнюйте форму для зв'язку нижче у статті.

Бренди, яким ми довіряємо

Jablotron - чеська компанія, основним завданням якої є виробництво інтелектуального кліматичного обладнання. Це інноваційні припливно-витяжні вентиляційні установки, модуль Cool Breeze і ряд комплектуючих до них. Продукція Jablotron працює максимально автономно, інтегрується в систему "Розумний будинок" і управляється за допомогою додатку. Наша компанія - єдиний в Україні офіційний дистриб'ютор бренду.

MAICO - всесвітньо відомий німецький бренд, який виробляє вентиляційне обладнання. Його продукція відрізняється інноваційністю, високою технологічністю і абсолютною якістю кожної деталі. Має нагороди за відмінний дизайн. Компанія пропонує широкий асортимент вентиляторів, вентиляційних установок та інших рішень в області вентиляції для квартир, будинків і промислових об'єктів.

Компанія Soler&Palau є одним зі світових лідерів в області виробництва вентиляційного обладнання. Вона вже понад півстоліття виробляє високотехнологічні пристрої для систем вентиляції будь-якої складності. Головний її пріоритет - безперервний розвиток і постійні інновації. Максимально тихі вентилятори, унікальний дизайн, що підходить під будь-який інтер'єр, широкий функціонал пристроїв - це все про продукцію Soler & Palau.

Elicent - торгова марка відділу побутової вентиляції італійського підрозділу Maico. Продукція Elicent - це завжди витончений привабливий дизайн, функціональність і чудове технічне виконання. Ми пропонуємо широкий асортимент вентиляторів цього бренду - витяжних, стельових, зовнішніх - для будь-якого типу повітропроводів, різної потужності і під будь-які потреби.

Шведська компанія Systemair виробляє вентиляційне обладнання з 1972 року і успішно експортує його в 50 країн світу. Високий попит на її продукцію обумовлений бездоганною якістю, підтвердженою міжнародними сертифікатами, а також різноманітністю обладнання для вентиляції та кондиціонування побутових і промислових об'єктів. Як офіційний дистриб'ютор, ми пропонуємо найкращі умови покупки продукції Systemair.

Віртуальний тур
реалізованими об'єктами

Пропонуємо вам відвідати один з наших об'єктів і оцінити високу якість нашого дизайнерського рішення і монтажу.

ВІДЕО З НАШИХ ОБ'ЄКТІВ

Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Як виглядають системи вентиляції та опалення в готовому ремонті, с. Погреби
Як виглядають системи вентиляції та опалення в готовому ремонті, с. Погреби
Вентиляція та кондиціонування квартири (На базі MAICO WS 320 KB + Daikin FDXS) ЖК Almond Apartments
Вентиляція та кондиціонування квартири (На базі MAICO WS 320 KB + Daikin FDXS) ЖК Almond Apartments
Залишилися питання?

Швидка консультація від фахівця

Наші переваги

Багато хто думає, що проєктування вентиляції – крок, який можна опустити з метою економії. Однак наш досвід доводить протилежне – проєкт вентиляції салону краси дає чітке розуміння того, де можуть виникнути необґрунтовані витрати, а також підвищити якість роботи системи.

ЧОМУ ВЕНТИЛЯЦІЯ ЦЕ НЕОБХІДНІСТЬ І ЇЇ ПОТРІБНО ПРОЄКТУВАТИ ДО ПОЧАТКУ РЕМОНТНИХ РОБІТ?
Kachestvennyy rezultat
ЯКІСНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Гарантія ефективності системи

Vnedreniye v dizayn interyera
Інтеграція в інтер'єр

Вентиляція буде непомітна в інтер'єрі

Soglasovaniye rabot so smezhnymi spetsialistami
Погодження всіх робіт

Координація роботи із “суміжниками”

Integratsiya s drugimi inzhenernymi sistemami
КОМПЛЕКС КЛІМАТ-СИСТЕМ

Усі інженерні системи – в одному місці

Formirovaniye tochnoy smety byudzheta
ФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТУ

Чітке планування фінансових витрат

Про компанію
Хочете облаштувати здоровий і сприятливий клімат в будинку?
Ви звернулися за адресою!

Ми вирішуємо проблему мікроклімату в будинку починаючи від вентиляції, кондиціонування, опалення і закінчуючи зволоженням й очищенням повітря. Робимо так, щоб всі системи продуктивно взаємодіяли між собою і при цьому не споживали багато енергії, аби заощадити ваші витрати.

Детальніше про компанію

500 корисних оглядів
2 000 задоволених клієнтів
10 000 товарів у магазині
1 800 реалізованих об'єктів
Що про нас
кажуть клієнти?

Ми вибрали компанію Альтер Ейр для втілення нашого крутого інженерного проєкту в будівництві власного будинку. Тепер в будинку встановлені такі системи: опалення за допомогою теплового насоса, тепла підлога, припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла, що дозволяє зберігати вологість і легко дихати свіжим чистим повітрям. У будинку зберігається прекрасна температура + 22°C - ніякої духоти і пилу. Всі чарівно!

Євгеній
Власник будинку

Подивився в інтернеті кілька фірм і зупинився на компанії "Альтер Ейр". Після того, як поговорив з їх фахівцями я зрозумів, що люди дуже добре знаються на своїй справі. Вони детально пояснили, як правильно і з мінімальними витратами реалізувати опалення будинку та вентиляцію. За час проживання в новому будинку я вже випробував роботу цих систем, а особливо - легкість управління ними. Температура в будинку комфортна і тримається на заданому рівні. Вентиляція працює не чутно, але помітно - при закритих вікнах з ранку дихається вільно і легко, немає пилу. Я дуже задоволений роботою компанії "Альтер Ейр" і буду рекомендувати вас як хорошого виконавця, що робить якісну роботу!

Петро Іванович
Власник будинку
Спеціальні умови співпраці

Ми раді спільно вести проєкти з організаціями та самозайнятими фахівцями, рекомендувати вас своїм клієнтам і допомагати з інженерною частиною на аутсорсі. Додатково запрошуємо відвідати семінари серії "Інженерія в дизайні", де ми на прикладах показуємо, як грамотно впроваджувати інженерні системи в інтер'єри кінцевих замовників.

Стати партнером
Дизайнерам
інтер'єрів
Архітекторам
Прорабам
Ділерам
Залишились питання?

Напишіть нам і менеджери зв'яжуться з Вами протягом 10 хвилин.

Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Вікторія

  Нещодавно звернулися до Альтер Ейр за проєктом вентиляціі для нашого салону. У нас доволі складний об'єкт, підвальне приміщення, обмежений бюджет. Спеціалісти віднеслись з розумінням, та запропонували різні варіанти, щодо наших потреб. Наразі чекаємо, поки робиться проєкт. А найприємніше - що всі рішення узгоджуються з нашим дизайнером, і все буде гармонійно виглядати в інтер'єрі. Дякуємо за такий чудовий сервіс, ми жодного разу не пошкодували, що звернулись саме до вас. І ще дуже приємно, що так подробно описуєте все у статтях, можна прицінитися до якогось варіанту ще перед консультацією

 • Команда Alter Air

  Доброго дня! Щиро дякуємо за приємні слова щодо нашої роботи. Звертайтесь до нас ще, завжди раді допомогти!