Монтаж електропостачання в будинку/квартирі

Монтаж електропостачання
Спеціалізоване монтажне обладнання
Кваліфікована команда монтажників
ДОСТУПНІ ЦІНИ НА МОНТАЖ
Гарантія якісного результату

Що потрібно знати про електропостачання

Чому монтаж електропостачання «своїми руками» небажаний?

Монтаж електропостачання – це дуже складна і копітка робота, що вимагає професійного підходу. Самостійний монтаж обладнання небажаний, оскільки людина без відповідних знань та навичок не має повного уявлення про всю необхідну роботу і може не врахувати важливі деталі. Інженерні фахівці враховують не тільки нормативи, правила монтажу, необхідні умови для будинку або квартири, але також і роботу суміжних організацій. Наприклад, важливо пам'ятати, що в першу чергу буде правильніше закласти системи вентиляції, кондиціонування та опалення, а після – електрику. Оскільки підлаштувати монтаж повітропроводів під дроти набагато складніше, ніж дроти під повітроводи. По-перше, проводка займає набагато менше місця, а по-друге, вона більш податлива.

Для установки електропостачання необхідно використовувати професійні інструменти, без яких якість монтажу значно знизиться. Наприклад, штроборізи для обробки кабеля, не використовуючи які можна з легкістю прорізати жилу, що в подальшому призведе до проблем з електрикою. Крім того, спроба самостійного монтажу електрики «любителями», не виключає помилок у вигляді випадково прорізаного кабелю або неправильного відступу від інших систем. Надалі такий провід, при некоректному розташуванні, може нагрітися іншими комунікаціями (наприклад, системою опалення), внаслідок чого закоротити. Неправильний монтаж може спричинити:

 1. Погану роботу системи електропостачання або вихід її з ладу.
 2. Займання проводів, внаслідок чого  пожежу.

Коли проводиться прокладка електропостачання?

​Прокладка електропостачання може проводиться безпосередньо після підготовки проєкту електропостачання, коли всі матеріали закуплені та доставлені на об'єкт. Але в ідеалі, краще всього здійснювати монтаж електропостачання після вентиляції, кондиціонування та опалення. Такий підхід вважають максимально правильним, оскільки він не тільки полегшить роботу суміжних організацій, а й забезпечить правильну і якісну установку всіх систем.

Які вихідні дані потрібні від клієнта перед початком монтажу

 1. Як буде здійснюється підйом техніки (ліфт або підходи).
 2. Доступ до щитка на стовпі – якщо це будинок.
 3. Доступ до щитка електропостачання на поверсі – якщо це квартира.

Специфіка монтажу електропостачання

Коли команда приступає до монтажу електропостачання повинні бути готові:

 • Стіни;
 • Перегородки;
 • Вікна;
 • Двері.

Це необхідно для розуміння архітектурної будови приміщення, адже якщо, до прикладу, проштробити несучу стіну, то в подальшому можуть виникнути серйозні проблеми.

Тривалість монтажу систем електропостачання

Залежно від складності проєкту. В середньому, монтаж триває від одного тижня до трьох.

Наприклад, якщо ваша квартира має 120 м2, то монтаж буде здійснюватися в такий спосіб:

 1. Штроблення, протяжка кабелю – 2 тижні.
 2. Установка електрофурнітури – 2-3 дня.

Але також варто враховувати, що в кожному приміщенні, в залежності від побажання клієнта, може бути різна кількість електрофурнітури. Якщо у квартирі/будинку передбачено, наприклад, 10 точок підключення, то його можна здійснити за один день, але якщо це 30-40 точок, то установка займе 3-4 дні.


Вартість монтажу

Вартість монтажу внутрішнього електропостачання може відрізнятися, в залежності від типу складності передбачуваного приміщення, його виду: (будинок, квартира), кількості передбачуваних вимикачів, розеток, метражу і багато іншого, що враховується при особистій зустрічі з інженерами.

Вартість монтажу електропостачання в будинку/квартирі залежить від ряду факторів:

 1. Від вибору обладнання.
 2. Від метражу будинку/квартири, складності проєкту та кількості передбачуваного обладнання.
 3. Від компанії у який був замовлений монтаж. Професійні монтажники які мають багаторічний досвід роботи в цій сфері завжди обходяться дорожче. Вони використовують лише спеціалізоване обладнання, надають гарантію на виконання робіт, а в разі поломки або несправності системи завжди виправлять свої помилки. Якщо говорити про сумнівні компанії де немає своєї команди перевірених монтажників, то є велика ймовірність того, що це неспеціалізовані бригади, які в разі виникнення проблеми навіть не зв'яжуться з вами. Відповідно ваші гроші ніхто не поверне, а на ремонт обладнання доведеться знову витрачати додаткові кошти.

Щоб замовити монтаж електропостачання в Альтер Ейр телефонуйте за номером 0-800-33-08-28 або заповнюйте форму внизу сторінки.

Чому ми?
01
РЕАЛІЗАЦІЯ СИСТЕМИ "ПІД КЛЮЧ"

Здійснюємо повний процес реалізації кліматичної системи - від створення концепції до монтажу і сервісу.

02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО КЛІМАТУ

Наші фахівці реалізують всі основні кліматичні системи в будинку - від вентиляції до автоматизації.

03
ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 12 РОКІВ

Надаємо інженерні послуги з 2008 року, але ніколи не зупиняємося. Щороку - нові технології та пропозиції.

04
ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

Забезпечуємо повний технічний контроль інженерних систем на об'єкті - для клієнтів і суміжних організацій.

Наші проєкти

Найкращий доказ нашого професіоналізму – реалізовані об'єкти

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

 • Кухня
 • Обідня зона
 • Гардероб
 • Вітальня
Припливно-витяжна загальнообмінна система вентиляції Maico WS 320 КВ

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 КВ з рекуперацією тепла, призначена для забезпечення правильного повітрообміну у житловому або комерційному приміщенні. У цьому пристрої індекс KB вказує на наявність вбудованого калорифера та байпаса.

Кухонний змішувач MOONY

Змішувач для мийки, одноважільний, з поворотним виливом діаметром 28 мм, з подвійним потоком для чистої води. Ввімкнення та вимкнення води проводиться за допомогою одного хромованого важеля. Витончений дизайн та міцні матеріали, забезпечать надійність роботи змішувача на багато років.

Привід для повітряних заслінок Belimo

Призначений для управління повітряними заслінками. Може використовуватись в системах як вентиляції, так і кондиціонування. Привід виконує захисну функцію від обмерзання або задимлення.

Шумоглушники Salda

Шумоглушники Salda використовуються для зниження звукового тиску у вентиляційних каналах круглого перетину. Забезпечують тиху роботу вентустановки, монтуються на кожному з входів повітря у вентустановки. В даному випадку передбачено 4 шумоглушника.

Внутрішньопідлоговий конвектор Kampmann Katherm QK

Тепловий конвектор Kampmann Katherm QK – якісна техніка, для обігріву приміщень. Має функцію примусової конвекції (вбудований вентилятор), що об'єднав в собі ЄС-технології вентиляторів разом з плавним регулюванням його обертів (система управління KaControl). Таке рішення дозволяє підвищити енергоефективність до максимального рівня. Крім того, це гарантує більш тиху роботу без дискомфорту для мешканців.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Канальний кондиціонер Daikin FDXM25

Daikin FDXM25 – внутрішній блок канального типу, призначений для приміщень площею до 25 м2. Блок був розміщений в застельовому просторі, роблячи кімнату візуально вільнішою без зайвих деталей та техніки. Може працювати на охолодження, обігрів або осушення повітря.

Дизайнерський радіатор Jaga Strada

Радіатори Jaga Strada відрізняються високими тепловими показниками та стильним дизайнерськими виконанням: теплообмінник сприяє максимальному виробленню тепла при мінімальних витратах електроенергію, а панелі, у поєднанні зі стильними решітками, додають приладу витонченості. Можуть комбінуватись з конденсаційними котлами, швидко реагують на зміну температури у приміщенні.

Лінійні дифузори прихованого монтажу TROX

Щілинні дифузори Trox застосовуються у приміщеннях побутового та адміністративного типу, а монтуються в підвісних стелях. У конструкцію входять направляючі лопатки (за замовчуванням - чорного кольору, на замовлення колір може бути змінений), статична камера з патрубком. Дані пристрої застосовуються у системах припливної та витяжної вентиляції. Їх перевагою є можливість точного напрямку повітряного потоку. Корпус щілинних дифузорів Trox виготовлений з високоякісного алюмінію.

Система вентиляції, кондиціювання та опалення у квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

 • Переговорна
 • Шоурум
 • Open-space
ПВУ Jablotron Futura L з модулем Cool Breeze

Jablotron Futura L - інноваційна припливно-витяжна установка, що забезпечує вентиляцію в будинку, квартирі або офісі. Подає в приміщення свіже відфільтроване повітря і видаляє відпрацьоване. Вона автономна та інтелектуальна, інтегрується з системою розумного будинку і управляється за допомогою мобільного додатку. Сама повідомляє господарів про необхідність заміни фільтрів або виниклі неполадки. Модуль Jablotron CoolBreeze (білий блок зверху установки) працює разом з Jablotron Futura, охолоджуючи або нагріваючи повітря в залежності від сезону або особистих переваг власників.

Тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 100S

Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04 "повітря-вода" призначений для забезпечення системи опалення та гарячого водопостачання. Складається з 2 окремих блоків - внутрішнього (який розміщений в нашому офісі) і зовнішнього (розміщений на зовнішній стіні будівлі). Між собою вони з'єднуються за допомогою фреонопроводів. За ним у внутрішній блок переміщається холодоагент (R410A) з високою температурою, віддаючи тепло в систему.

Розподільна гребінка Uponor

Розподільні гребінки Uponor - це скандинавський підхід до опалення. Являються елементом теплої підлоги і сприяють якісному та ефективному обігріву будинку або квартири. Випускаються для гарячої і холодної води, можуть з'єднуватися між собою і повністю виключають ризик прориву труб.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для підтримки температури і подачі води в системі опалення. Дозволяє точно управляти теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення, особливо широко використовується в контурі "Тепла підлога".

Насос Grundfos UPS 25/6

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25/6 - малогабаритний і практично безшумний, відрізняється економним споживанням електроенергії. Застосовується для циркуляції води в системах опалення, в тому числі в системах обігріву підлог, і гарячого водопостачання. Насос Grundfos UPS 25/6 легко підключається і регулюється вручну.

Uponor Smatrix Base Контролер X-145 Bus 6X

Uponor Smatrix Base - це система інтелектуального управління температурою повітря в приміщеннях. Показує необхідність опалення або охолодження повітря, дозволяє включати і вимикати економний режим в окремих кімнатах, має 7 програм планування і кілька режимів управління - для температури в приміщеннях, для температури підлоги і т. д.

VAV-клапани Jablotron VarioBreeze

Jablotron VarioBreeze - це VAV-клапан змінної подачі повітря, один з компонентів VAV-системи. Являє собою регулюючу заслінку, яка коригує витрату повітря в конкретному приміщенні - від повної подачі до перекриття повітряного потоку. Тобто дозволяє реалізувати зональну вентиляцію зі змінною подачею свіжого повітря.

Насосна група Meibes

Насосна група Meibes використовується для регулювання температури і подачі води в системі опалення. Вона дозволяє точно керувати теплоносієм і регулювати його параметри. Відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи, з її допомогою легко управляти температурою теплоносія. Інтегрується практично в будь-яку сучасну систему опалення.

Мідні труби системи опалення

При організації інженерних систем всі обв'язки котелень ми робимо на міді. Цей матеріал не боїться перепадів температури, не піддається негативному впливу ультрафіолетових променів і має термін експлуатації 50 років, що можна порівняти з терміном служби житлових об'єктів. Мідні труби забезпечують надійність і довговічність всієї системи.

Бак розширювальний Zilmet CAL-PRO 35 л

Розширювальний бак Zilmet CAL-PRO на 35 л призначений для компенсації зміни об'єму води в системі опалення. Він запобігає перепаду тиску і допомагає знизити споживання енергії. Використовується разом з котлами і насосами. Баки бренду Zilmet відрізняються високою міцністю, зносостійкістю та антикорозійними властивостями.

Акумулюючий бак Drazice UKV 102

Акумулюючий бак Drazice UKV 102 призначений для акумулювання надлишкового тепла від теплогенератора системи опалення (в нашому випадку - теплового насоса). Він виготовлений зі сталі, внутрішня поверхня залишається необробленою. Покритий поліуретановою теплоізоляцією, що не знімається. Ми віддаємо перевагу бренду Drazice при реалізації систем з нагрівальними елементами.

Шумоглушники для повітроводів

Шумоглушники для повітроводів необхідні для того, щоб знизити рівень шуму. В офісних приміщеннях ця вимога особливо актуальна. Шумоглушники монтуються в повітроводах безпосередньо за вентиляційним агрегатом і значно знижують рівень шуму в вентканалах. У проєктах ми використовуємо найякісніші шумоглушники відомих марок, наприклад - Systemair.

Лінійний стельовий дифузор TROX

Лінійні дифузори TROX - це стиль і комфорт в офісі та будинку. З їх допомогою реалізується ідеальний розподіл повітря зі стелі. Повітряні потоки, що подаються, змішуються з повітрям в приміщенні в безпосередній близькості від дифузора. Завдяки цьому виключається ефект протягу.

Каучукова ізоляція на повітроводи

Для повітроводів ми використовуємо ізоляцію зі спіненого каучуку. Вона надійно захищає трубопроводи від утворення конденсату, відрізняється легкістю, довговічністю і стійкістю до агресивних середовищ. Має низьку теплопровідність, високу еластичність і пароізоляційні властивості. Каучукова ізоляція - відмінне довгострокове рішення для ізоляції вентиляційного обладнання.

Інженерні системи в офісі Альтер Ейр

Хочете відчути роботу клімат-систем?

Залишайте заявку і відвідайте наш шоу-рум, де встановлені всі інженерні системи і ви зможете наочно оцінити їх роботу до замовлення.

Етапи монтажу системи

01
Доставка матеріалів

Доставка матеріалів

Доставка всіх необхідних матеріалів на об'єкт.

02
Трасування кабелів

Трасування кабелів

Трасування кабелів здійснюється згідно плануванню.

03
Штроблення

Штроблення

Прорізування штроб під кабелі.

04
Розведення трас

Розведення трас

Розведення трас електропроводки (прокладання кабелю від щитка до настановної коробки, точки розподілу).

05
Встановлення електрофурнітури

Встановлення електрофурнітури

Встановлення розеток, вимикачів, світильників, бра тощо (після штукатурення).

Огляди реалізації
клімат-систем

Комплекс інженерних систем, інтегрованих в квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"
Автор запису
Кліматична система для котеджу (на базі Maico ws 320 kb + Daikin FTXS) ЖК Riviera Zoloche
Автор запису
Проєкт кліматичних систем в котеджі Green Hills від ALTER AIR (на базі Maico, Daikin, Condair).
Автор запису
Залишились питання?

Швидка консультація від спеціаліста Альтер Ейр

Підсумок

Електропостачання – важлива система для кожного будинку та квартири. Від правильно спроєктованої, встановленої та налагодженої електросистеми залежить якість роботи всіх приладів у приміщенні. Оскільки на сьогоднішній день практично вся техніка у будинку/квартирі працює на електриці: чайники, фени, праски, плити, бойлери, холодильники і багато іншого, то варто враховувати правильність розподілу напруження всіх приладів.

Якісно виконаний проєкт ще не гарантує ідеального функціонування систем електропостачання. Якщо довірити монтаж електрики сумнівній організації або здійснити її власними силами, маючи поверхневі навички в галузі інженерії, то можуть виникнути проблеми з системою (у разі помилок, допущених в ході робіт).

Замовити монтаж внутрішніх мереж електропостачання можна в компанії Альтер Ейр. Наша команда здатна виконати як монтаж систем електропостачання, так і проєктування систем вентиляції, кондиціонування та опалення будинку/квартири. Ви можете зустрітися з нашими інженерами в офісі Альтер Ейр за адресою Київ, вул. Максимовича 3Д, оф. 474 або отримати безкоштовну консультацію за номером 0-800-33-08-28.

Замовте монтаж системи електропостачання

Подбайте про здоров'я та комфорт своєї родини

Відгуки і питання
Відгуки відсутні