Кондиціонування квартир, будинків й офісів в літній період

Автор запису
17 лют 2016
7 хв читання
2 коментарі
5 / 5

Створення комфортних умов роботи і відпочинку є головним завданням систем кондиціонування. У літню спеку це завдання стає особливо актуальним. В офісних приміщеннях найчастіше застосовуються мультизональні системи. Їх особливістю є те, що вони включають в себе один зовнішній блок і декілька внутрішніх. Для кондиціонування приватних будинків та квартир, в основному, використовують спліт-системи, що складаються з одного внутрішнього і одного зовнішнього блоку.

Кондиціонування квартир, будинків й офісів в літній період

Приймаючи рішення про вибір системи кондиціонування повітря в квартирі для певного приміщення, Альтер Ейр рекомендує спочатку отримати грамотну консультацію фахівця, яка допоможе уникнути зайвих фінансових витрат і помилок при виборі обладнання.

Салон кліматичної техніки Альтер Ейр не просто реалізує системи кондиціонування. Наші інженери нададуть вам якісний проект, згідно з яким ми обґрунтуємо з економічної точки зору і підберемо оптимальний варіант обладнання для кондиціонування вашого приміщення.

В яких приміщеннях потрібен процес кондиціонування повітря?

Кондиціонування – це важливий процес, який створює оптимальні умови мікроклімату в будь-якому приміщенні. Особливо актуально кондиціювання повітря в приміщеннях:

 • які повністю герметичні, для забезпечення оптимальних кліматичних умов;
 • з метою підтримки та створення відповідних умов відповідно до технологічних вимог;
 • для припливу очищеного зовнішнього повітря;
 • для забезпечення комфортних кліматичних умов у приміщеннях адміністративного або житлового призначення.
Полупромышленные кондиционеры - Ольвия - современное остекление

Автоматичні системи кондиціонування повітря використовуються для підтримки в приміщенні певних кліматичних умов, таких як відносна вологість, швидкість потоку повітря, температура, ступінь очищення повітря, які дозволяють забезпечити оптимальні умови для роботи і відпочинку.

Кондиціювання повітря здійснюється комплексом технічних засобів, за допомогою яких можливе переміщення та розподіл повітря в приміщенні, постачання теплом або холодом, виконання дистанційного контролю пристроєм й управління.

Технічні засоби систем кондиціонування повітря повністю або частково входять до апаратів, названих кондиціонерами, а також вузли, що носять назву місцевих підігрівачів, зволожувачів, змішувачів і доводчиків.

Системи кондиціонування можуть працювати тільки на зовнішньому повітрі або з постійним або змінним об'ємом рециркуляції внутрішнього повітря.

Які системи кондиціонування застосовуються в квартирах, будинках, офісах?

Найпоширенішими для встановлення в таких типах приміщень є спліт-системи настінного, канального, касетного, стелевого, колонного типів.

Cплит-системы настенного, канального, кассетного, потолочного, колонного типов для домов, квартир и офисов
 • Канальні и касетні кондиціонери призначені для прихованої установки і найчастіше використовуються в офісних приміщеннях. Вони відмінно ховаються в зону підвісної стелю і не крадуть простір приміщення. Крім того, вони характеризуются високою потужністю, тому можуть обслуговувати великий простір.
  Купуючи такий пристрій (Daikin FDXS25F/RXS25L (низьконапірний), Daikin FBQ50C (середньонапірні), Daikin FCQHG71F/RZQG71L8V1) для свого будинку або офісу, ви назавжди забудете про тісноту й спекотне повітря.
 • Настінні кондиціонери за рахунок своєї компактності і невеликого розміру можуть бути встановлені практично в будь-якому приміщенні, навіть малогабаритному. Вони відрізняються дуже великим асортиментом і діапазоном потужностей. У зв'язку з цим покупець має можливість вибрати підходящу модель для свого приміщення. Популярні моделі брендів: Cooper&Hunter, Mitsubishi Electric, Panasonic, Daikin, Lessar.
 • Колонні кондиціонери – ще одна альтернатива для офісу. Такі агрегати ставляться на підлогу (в основному, в кутку приміщення) і рівномірно кондиціонують повітря по всьому периметру. Тепле повітря акуратно забирається через нижні решітки кондиціонера, а охолоджений подається в кімнату через верхні жалюзі. Представлені в моделеях компаній Mitsubishi Electric, Daikin, Gree, Lessar.

Використання кондиціонера влітку для охолодження повітря в будинку, квартирі або офісі – правильне рішення для створення комфортабельних умов перебування людей. Сьогодні існує велика кількість типів і видів даних пристроїв, тому ви зможете легко підібрати потрібну Вам модель, звернувшись до фахівців Альтер Ейр.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Марина

  Спасибо за такую интересную статью. Очень познавательно и доступно.

 • 5 / 5

  Марьяна

  Вот отдельная благодарность за доступность в написании. Мне как девушке далекой от инженерии достаточно тяжело углубляться в точные термины. А на вашем сайте все расписано и понятно даже детям. Очень интересно всегда читать!