Приватний будинок 220 м2 - СМТ Гостомель

Опалення, вентиляція, кондиціонування, водопостачання та каналізація у приватному будинку 220 м2

Специфіка об'єкта:

Адреса:

СМТ Гостомель

Об'єкт:

Двоповерховий будинок 220 м2

Рік реалізації:

2020 рік

Поставлені завдання:

 • Організація системи опалення за допомогою теплового насоса Viessmann Vitocal 200-S, конвекторів Kampmann Katherm HK і дизайнерських радіаторів Jaga Strada та Kermi FTV 22.
 • Забезпечення системи водопостачання на основі Uponor і каналізації Ostendorf.
 • Організація системи кондиціонування на основі фанкойлів японської компанії Daikin і внутрішньопідлогових конвекторів німецького виробника Kampmann Katherm HK.
 • Розробка системи вентиляції на основі установки Maico WS 470 KB.
 • Планування системи зволоження повітря Condair CP3mini.

Строки виконання:

Проєктування:

1 місяць

Підготовка комплектування для монтажу:

2 тижні

Монтаж:

2 місяці

Результат роботи

Система опалення

Для забезпечення автономного обігріву приватного будинку обрана система з двома джерелами тепла - тепловим насосом "повітря-вода" і газовим котлом. Такий вибір продиктований високою енергоефективністю і зручністю експлуатації.

В котельні встановили тепловий насос типу "повітря-вода" Viessmann Vitocal 200-S. У будинку він є головним джерелом тепла. Для максимального комфорту по всій площі будинку розміщена система "тепла підлога" з насосними групами Meibes.

У будинку присутнє підключення до газопроводу, тому в якості резервного джерела тепла встановили газовий котел Viessmann Vitodens 100-W. Він має ряд позитивних характеристик, які зумовили його вибір: енергоекономічність, невеликі габарити і малошумна робота.

Важливим аспектом будь-якої кліматичної системи є естетична привабливість і відповідність дизайн-проєкту, тому для системи опалення фахівці Альтер Ейр підібрали стильні дизайнерські радіатори Jaga Strada для вітальні на першому поверсі і дитячої на другому та дизайнерські радіатори Kermi FTV 22 в гардеробній і пральній на першому поверсі.

Для забезпечення гарячого водопостачання були розміщені:

бівалентний бак ГВП Viessmann Vitocell 100-V на 300 літрів;

буферна ємність Vitocell 100-E на 200 літрів.

Система кондиціювання

Вибір обладнання для кондиціювання зупинили на канальних фанкойлах японської компанії Daikin 5MXM90E для зовнішнього блоку та FWB10BTV, FWB07BTV, FDXM60E, FDXM35E, FDXM25Eдля внутрішніх блоків. Додатково використовувалися конвектори від німецького виробника Kampmann Katherm HK. Таке рішення дозволяє досягти максимально прихованої установки при високій ефективності системи.

Особливістю канальних фанкойлів є їх розташування - в застельовому просторі, що тягне за собою значний опуск стель. Саме тому самі агрегати монтують в технічних приміщеннях, а до житлових проводять систему повітропроводів. У будинку встановлено п'ять фанкойлів:

у технічному приміщенні FWB10BTV, що забезпечує холодом вітальню на першому поверсі;

у передпокої FWB07BTV, забезпечує холодом кабінет на першому поверсі;

два в коридорі на другому поверсі FDXM25E і FDXM35E, забезпечують холодом дві дитячі кімнати;

в санвузлі на другому поверсі FDXM60E.

У спальні на другому поверсі, через конструктивне посилення будинку, не було можливості провести системи кондиціонування і вентиляції. Вирішенням цієї проблеми став монтаж конвектора з примусовою конвекцією Kampmann Katherm HK. Дана модель забезпечує взимку подачу тепла, влітку - холоду, круглий рік вентиляцію. Також конвектор встановлений у вітальні під центральним панорамним вікном для естетичного вигляду приміщення й уникнення запотівання.

Система вентиляції

Інженерами Альтер Ейр встановлено припливно-витяжну установку централізованого типу з рекуперацією тепла Maico WS 470 KB. Повітря переміщується по повітропроводам, які приховані в стельовому просторі.

​Принцип роботи вентиляції заснований на поділі зон на «чисті» і «брудні». Така система дозволяє ефективно забезпечувати збалансований повітрообмін:​

«Чисті» зони - житлові кімнати, в яких проводять багато часу (спальні, дитячі, вітальні, кабінет), в ці приміщення постійно повинен надходити свіже повітря;

«Брудні» зони - технічні кімнати, в яких є необхідність видалення повітря, вологості або різних запахів (ванна, санвузол, технічні приміщення), з цих зон повітря видаляється.

Зволоження повітря

Зволоження повітря здійснюється за допомогою парогенератора від швейцарської компанії Condair CP3mini. Ця система інтегрується в систему вентиляції, що дозволяє подавати свіже повітря з оптимальним рівнем вологості. Дане обладнання є витратним, але вважається одним з найефективніших на ринку.

Водопостачання та каналізація

Для системи водопостачання використані труби фінського виробника Uponor. Ця продукція є високоякісною та екологічно чистою.

Для реалізації каналізації вибрали обладнання німецької фірми Ostendorf. Труби зі спеціальним звукоізоляційним покриттям забезпечують комфорт і дозволяють утилізувати гарячу воду без шкоди для системи.

Підсумок

Розміщення обладнання


 1. Тепловий насос Viessmann Vitocal 200-S, насосні групи Meibes, бівалентний бак ГВП Viessmann Vitocell 100-V та буферну ємність Vitocell 100-E встановили в котельні.
 2. Газовий котел Viessmann Vitodens 100 W розміщений в пральній.
 3. Радіатори Jaga Strada використовуються в вітальні на першому поверсі і дитячій на другому.
 4. Радіатори Kermi FTV 22 в гардеробній і пральнею на першому поверсі.
 5. Внутрішньопідлогові конвектори Kampmann Katherm HK в спальні на другому поверсі і в вітальні.
 6. Фанкойли Daikin 5MXM90E для зовнішнього блоку та FWB10BTV, FWB07BTV, FDXM60E, FDXM35E, FDXM25E для внутрішнього блоку встановлені в технічному приміщенні і передпокої на першому поверсі та в коридорі і санвузлі на другому.
 7. Припливно-витяжну установку Maico WS 470 KB і парогенератор Condair CP3mini розмістили в другому технічному приміщенні.

Наші проєкти

Впровадження конструктивних рішень по реалізації кліматичних систем в приватному будинку (смт Гостомель)
Впровадження конструктивних рішень по реалізації кліматичних систем в приватному будинку (смт Гостомель)
Комплекс інженерних систем, інтегрованих в квартирі, ЖК
Комплекс інженерних систем, інтегрованих в квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"
Централізована вентиляція і кондиціонування в готовому ремонті. Житомир, вул. Перемоги
Централізована вентиляція і кондиціонування в готовому ремонті. Житомир, вул. Перемоги
Залишити заявку на замовлення проєкту

Надішліть запит і ми зв'яжемось з вами для точного розрахунку
проєкту по вашому будинку

Відгуки і питання
Відгуки відсутні