Опалення, водопостачання і каналізація у будинку (с. Зелений Бір)
  • Головна
  • Об’єкти
  • Опалення, водопостачання і каналізація у будинку (с. Зелений Бір)

Системи опалення, водопостачання і каналізації у приватному будинку 200 м2 (с. Зелений Бір)

Специфіка об'єкта:

Адреса:

Україна, Київська область, п. Зелений Бор, вул. Озерна, 29

Об'єкт:

Двоповерховий будинок площею 200 м2

Рік реалізації:

2018 рік

Поставлені завдання:

  • забезпечити комфортний мікроклімат у будинку;
  • всі інженерні системи повинні бути підібрані і реалізовані таким чином, щоб витрати на енергоресурси залишалися мінімальними.

Строки виконання:

Проєктування:

10 днів

Підготовка комплектування для монтажу:

2 тижні

Монтаж:

18 днів

Результат роботи

Система опалення

​Першим рішенням для даного об'єкта було поставити електричний котел з подальшою можливістю установки газового конденсаційного погодозавісімого котла марки Viessmann. З огляду на особливості конструкції будинку в частині його утеплення, були зроблені наступні заходи: установка теплої підлоги. Таким чином, з 200 м2. система теплої підлоги зайняла 170 м2 на двох поверхах.

Дані дії дозволять власнику витрачати мінімум коштів на опалення будинку, при цьому не втрачаючи в рівні комфорту. Практично вся площа будинку покрита теплою підлогою, а значить, по всіх кімнатах буде рівномірно розподілятися тепло. Але при цьому, температура подачі теплоносія в систему опалення складе 35 °C. Що в цілому призводить до економного витраті енергоресурсів.

Облаштування котельні

Котельня – приміщення технічного призначення, в якому розміщуватиметься опалювальне обладнання. На даному об'єкті її облаштували таким чином:

Електричний котел

Газовий конденсаційний котел

Насосні групи за принципом: 2 – на теплу підлогу, 1 – на радіатори, конвектори.

Бавілентний бак для ГВП на 300 л.

Верхній теплообмінник для газового котла.

Нижній теплообмінник призначається для сонячного колектора, який буде встановлений в майбутньому. Так само, під колектор планується прокладання фреонової магістралі. Геліоконтур буде виведений на вулицю через вільну вентиляційну шахту в будинку, де до нього підключать сонячні колектори. Заводиться контур назад в котельню, де під нього буде додатково встановлена ​​насосна група. Після проведених дій нижній теплообмінник блокується і включиться тільки при запуску в роботу колекторів.

Система водопідготовки і каналізації

Роботи на об'єкті тривають, проведені попередні заходи під внутрішні комунікації для системи водопідготовки і каналізації. Була встановлена розводка трубопроводів: на кожному поверсі встановлена гребінка на 10 контурів від фірми Uponor .

Обладнання, яке буде встановлено на об'єкті

Електричний котел марки Villant – EloBlock ve18 e13 – одноконтурний котел настінного типу, характеризується високим ККД. Відмінне рішення для установки в приватних, заміських будинках, де не підведено газопостачання. До пристрою можна підключати бойлери для гарячого водопостачання. Котел надійний і простий в експлуатації.

Газовий конденсаційний котел марки Viessmann Vitodens 200 - W з погодозалежної теплогенерацією. Німецький виробник, а значить, європейська якість. Висока продуктивність (ККД 98-109%), але при цьому гарантований тривалий термін експлуатації. Останні розробки в сфері сполучних елементів забезпечують просту установку обладнання в будинках. Повністю справляється з опаленням і забезпеченням гарячою водою. Збірка тільки з високоефективних і міцних матеріалів, наявність автоматики (погодозавісімого регулятора) спрощує управління пристроєм: регулятор зчитує температуру зовнішнього повітря і налаштовує роботу газового котла.

Насосні групи марки Meibes D - UK служать для організації теплоносія з теплогенератора в опалювальний контур. Область застосування: нерегульовані контури опалення, контури нагріву бойлера ГВП. На даному об'єкті встановлено для конвекторів, радіаторів. Друга група – для системи тепла підлога.

Трубопровід марки Uponor comfort 16 * 2.0 трубопровідна система із зшитого поліетилену. Європейська якість, надійний матеріал виготовлення. Тому для труб цього фінського виробника характерні високі технічні показники по робочому тиску і максимальною експлуатаційною температурі.

Наші проєкти

Реалізація опалення, водопостачання та каналізації у будинку (Зелений Бор)
Реалізація опалення, водопостачання та каналізації у будинку (Зелений Бор)
Централізована вентиляція і кондиціонування в готовому ремонті. Житомир, вул. Перемоги
Централізована вентиляція і кондиціонування в готовому ремонті. Житомир, вул. Перемоги
Вентиляція у приватному будинку - реалізований об'єкт в с. Погреби
Вентиляція у приватному будинку - реалізований об'єкт в с. Погреби
Залишити заявку на замовлення проєкту

Надішліть запит і ми зв'яжемось з вами для точного розрахунку
проєкту по вашому будинку

Відгуки і питання
Відгуки відсутні