Двоповерховий будинок Київська обл., сел. Іванковичі, вул. Зоряна
  • Головна
  • Об’єкти
  • Двоповерховий будинок Київська обл., сел. Іванковичі, вул. Зоряна

Припливно-витяжна вентиляція у двоповерховому будинку Київська обл., сел. Іванковичі

Специфіка об'єкта:

Адреса:

Київська обл., сел. Іванковичі, вул. Зоряна

Об'єкт:

Двоповерховий будинок

Рік реалізації:

2019 рік

Поставлені завдання:

  • Реалізація централізованої системи на базі Maico WS 320 KBET, для максимально комфортного місцеперебування мешканців.
  • Організувати правильний притік повітря в чисті зони та видалення відпрацьованого повітря з брудних зон.
  • Передбачено рекуперацію тепла та вологи, за рахунок чого в домі підтримується оптимальний баланс температур і рівня вологи.

Строки виконання:

Проєктування:

10 днів

Підготовка комплектування для монтажу:

1 тиждень

Монтаж:

10 днів

Результат роботи

​Система вентиляції

​На даному об'єкті було прийнято рішення спроектувати і встановити припливно-витяжну систему вентиляції на базі WS 320 KBET, від німецького виробника Maico. Інженери Альтер Ейр робили розрахунки відповідно до норм ДБН. Враховували кількість мешканців та площу приміщення, оптимальну подачу повітря на одну людину, кількість часу яке проводиться в тій чи іншій кімнаті та багато іншого.

Аби забезпечити якісний, а головне високоефективний повітрообмін, будинок умовно ділиться на «чисті» та «брудні» зони.

​До «чистих зон» відносяться насамперед кімнати, де мешканці проводять найбільше часу: спальні, вітальні, дитячі, кабінети і т. д. Ці частини будинку потребують цілодобової подачі свіжого очищеного повітря.

​Відповідно, «брудні зони» – це ті кімнати, де проведення часу значно зменшується, але важливість подачі й забору повітря з цих зон не менш важливе. Чому? Все просто: конденсат, підвищена вологість, грибок, пил, неприємні запахи і багато іншого часто зустрічається у ванних, санвузлах та душових. Дихати цим не те що не приємно, але і небезпечно. Алергія, хвороби, сонливість і погане самопочуття, можуть бути наслідками неправильного повітрообміну в будинку.

​КВЕТ – це індекс, що позначає наявність в установці наступних доповнень:​

калорифер попереднього нагріву – перед повноцінною роботою установки, вона нагрівається, щоб система не дала збій. Переважно потрібна у холодний поріод року;

байпас – подає холодне повітря до приміщень, не пропускаючи його через рекуператор.

ентальпійний теплообмінник – потрібен для повторної переробки вологи і тепла, попередньо очищуючи і подаючи його з припливним потоком у приміщення. Допомагає заощадити на системі опалення і зволоження.

​Також Maico WS 320 KBET має такі переваги: 6 режимів роботи, 3 датчика температури та додаток для дистанційного керування AirHome.

Розміщення обладнання​

Припливно-витяжна установка Maico WS 320 KBET – на першому поверсі, у гардеробній кімнаті.

Підсумок

Якщо вас зацікавило дане рішення створення системи вентиляції, пропонуємо звернутися до наших фахівців. Для зв'язку телефонуйте за номером 0-800-33-08-28 або замовляйте зворотний дзвінок на сайті.


Для більш детального ознайомлення з командою Alter Air, а також її фахівцями, радимо перейти в наші соціальні мережі Instagram, Facebook та YouTube канал. Там ви зможете першими знайти всі найкращі пропозиції, знижки, побачити нові проекти і продукцію, представлену у нашому салоні.

Залишити заявку на замовлення проєкту

Надішліть запит і ми зв'яжемось з вами для точного розрахунку
проєкту по вашому будинку

Відгуки і питання
Відгуки відсутні