Квартира 150 м2, м. Житомир, вул. Перемоги

Централізована вентиляція і канальне кондиціонування у квартирі
м. Житомир, вул. Перемоги

Специфіка об'єкта:

Адреса:

м Житомир вул. Перемоги

Об'єкт:

Квартира 150 м2.

Рік реалізації:

2019 рік

Поставлені завдання:

  • Забезпечити якісне канальне кондиціонування квартири на базі японської продукції Daikin – канального кондиціонера та фанкойлів.
  • Організувати припливно-витяжну вентиляційну систему з рекуперацією тепла на базі вентустановки Maico WS 320 KBET німецького виробництва.

Строки виконання:

Проєктування:

30 днів

Підготовка комплектування для монтажу:

2 тижні

Монтаж:

7 днів

Результат роботи

Система вентиляції

У квартирі була встановлена припливно-витяжна система з рекуперацією тепла на базі Maico WS 320 KBET. Це німецька техніка високої якості, що займає лідируючі позиції не тільки в Україні, але й за її межами.

Попри відносно невеликі розміри вентиляційної установки Maico, продуктивність техніки висока (320 м3/год). А низький рівень шуму –  36 дБ, не завадить комфортному перебуванню всієї родини.

Позначка КВЕТ в назві моделі означає, що в припливно-витяжній установці передбачено:

байпас – забезпечує приміщення холодним повітрям, пропускаючи його повз рекуператор (переважно використовується в теплий період року);

калорифер попереднього нагріву – захищає ПВУ (припливно-витяжну установку) від замерзання, попередньо нагріваючи повітря;

ентальпійний теплообмінник – очищає і повторно використовує вологу та тепло, що є в приміщенні. Такий принцип роботи допомагає досягти економії на системі опалення та зволоження.

​Також у квартирі передбачена безпорожна система (невелика щілина внизу дверей у кожну кімнату), яка сприяє повітрообміну по всій площі приміщення

​Важлива частина роботи – організувати збалансований повітрообмін у квартирі. Для цього приміщення потрібно поділити на «чисті» та «брудні» зони:

​«Чисті зони» – це кімнати, свіже повітря до яких повинно надходити цілодобово. Переважно зони відпочинку: спальні, вітальні та дитячі кімнати.

«Брудні зони» – до них відносимо: санвузли, гардеробні кухні та ванні кімнати тощо. Де утворення вологи, запахів та конденсату, без правильної витяжної вентиляції, буде постійною проблемою.

Крім цього, припливно-витяжна установка обладнана двома фільтрами, вони не дозволяють пилу, дрібному сміттю, комахам та алергенам потрапити до приміщення.

Система управління Maico WS 320 KBET оснащена:​

3-ма датчиками температури;

6-ма режимами роботи;

дистанційним управлінням через додаток AirHome (телефон).

Система кондиціонування

Для кондиціонування квартири спеціалісти Альтер Ейр обрали канальну систему Daikin FBA60/RXS60. Окрім того, зважаючи на те, що у квартирі встановлений тепловий насос, охолодження здійснюється ще й за допомогою фанкойлів Daikin FWB07BTN та Daikin FWB06BTV. Системи розраховані на прихований монтаж у стельовому просторі.

Канальний блок Daikin FBA60 забезпечує якісне та швидке охолодження повітря. Енергоефективність кондиціонера відповідає класу А+. Звукові коливання низькі до 25 дБ., навіть після довгого терміну експлуатації гучність системи не зміниться.

FBA60 –внутрішній блок системи кондиціонування.

RXS60 – зовнішній блок.

Альтер Ейр використали два канальні фанкойли Daikin FWB06BTV та один Daikin FWB07BTN для прихованого монтажу в стелю. Матеріал з якого вироблені фанкойли – стальний металевий корпус та покриття – антикорозійне. Завдяки цьому техніка може витримувати високі навантаження. Фанкойли працюють від теплового насоса.

Система опалення

В котельні фахівці Альтер Ейр прийняли рішення встановити систему опалення на базі теплового насоса Viessmann Vitocal 100-S. У двох спальнях біля вікон встановлені німецькі конвектори KAMPMANN NK з природною конвекцією, а в вітальні і кабінеті - радіатори Kermi FTV 22.

По всій площі квартири прокладена тепла підлога. Труби для теплої підлоги використані від компанії Uponor. Управління здійснюється покімнатно, за допомогою термостата Uponor.

Підігрів гарячої води відбувається в бівалентному баку ГВС Viessmann Vitocell CVB 100-V (300 літрів). Також використовується акумулюючий бак Drazice для теплового насоса.

У будинку встановлені три насосні групи на:

тепла підлога;

радіаторне опалення;

фанкойли.

Тепловий насос працює як на тепло (для опалення), так і на холод (влітку для кондиціонування).

Водопостачання та каналізація

У квартирі встановлені труби фінського виробництва Uponor. Компанія використовує передові технології і високоякісні матеріали. Така продукція прослужить не один рік і не потребують швидкої заміни. У квартирі планується установка систем водопідготовки.

Каналізація організована на базі безшумного обладнання Rehau. В основі німецької продукції лежать багатошарові полімерні труби. Всі частини системи захищені від гарячої води і хімічних речовин.

Підсумок

Розміщення обладнання


  1. Канальні кондиціонери та фанкойли розміщені в технічних приміщеннях, а обслуговують  спальні, гостьову кімнату та кабінет.
  2. Припливно-витяжна установка розміщена в кухні.
  3. Дифузори прихованого монтажу Madel LOOK відповідають за повітророзподіл: рівномірно подають та забирають повітря для кондиціонування та вентиляції.

Наші проєкти

Реалізація інженерних систем в квартирі, м Житомир
Реалізація інженерних систем в квартирі, м Житомир
Централізована вентиляція і кондиціонування в готовому ремонті. Житомир, вул. Перемоги
Централізована вентиляція і кондиціонування в готовому ремонті. Житомир, вул. Перемоги
Комплекс інженерних систем, інтегрованих в квартирі, ЖК
Комплекс інженерних систем, інтегрованих в квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"
Залишити заявку на замовлення проєкту

Надішліть запит і ми зв'яжемось з вами для точного розрахунку
проєкту по вашому будинку

Відгуки і питання
Відгуки відсутні