м. Київ, бульвар Шевченка, квартира 180 м2

м. Київ, бульвар Шевченка – реалізація кондиціонування та вентиляції у квартирі 180 м2

Специфіка об'єкта:

Адреса:

м. Київ, бульвар Шевченка

Об'єкт:

Двоповерхова квартира 180 м2

Рік реалізації:

2019 рік

Поставлені завдання:

  • Реалізувати систему припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією тепла на базі Maico WS 320 KB від німецького виробника.
  • Здійснити кондиціонування за допомогою комбінованої мульти-спліт-системи з внутрішніми канальними і настінними блоками.

Строки виконання:

Проєктування:

30 днів

Підготовка комплектування для монтажу:

2 тижні

Монтаж:

14 днів

Результат роботи

Система кондиціонування

Для кондиціонування інженери Альтер Ейр вирішили використати систему кондиціонування від Daikin 4MXS80E + FTXG25LW + FBA50A9 + FDXM25F3.​

Зовнішній блок Daikin4MXS80E – має інвертор для регулювання роботи компресора,  що знижує шум та споживання енергії. Блок захищений від корозії спеціальним покриттям, працює у межах температурного режиму від -10 до + 45 °С.

Внутрішній блок Daikin  FTXG25LW – кондиціонер направлений на охолодження та підігрів повітря у квартирі. Вигідний в плані енергоефективності та економічності під час роботи, майже безшумний. Має функцію автоматичного перезапуску системи (навіть при вимкненні електрики на певний час). Управління здійснюється локально та дистанційно (телефон, ПК).

Канальний середньонапірний блок DaikinFBA50A9 – потужний кондиціонер, завдяки мінімальному рівню шуму (до 25 дБа), не заважатиме мешканцям квартири спокійно відпочивати.

Канальний низьконапірний кондиціонер DaikinFDXM25F3 – обладнання для прихованого монтажу, потребує опуску стелі, достатньо 240 мм.

У квартирі розміщено два повітропроводи. По одному йде подача холодного повітря, яке продукується у канальному кондиціонері. Друга лінія повітропроводу відповідає за рециркуляцію, тобто повітря рухається по колу. 

У системі канального кондиціонування передбачено два колектори: один для притоку – для охолодженого повітря, що виробляється канальним кондиціонером (що розміщений у гардеробі). Інший – для забору повітря на рециркуляцію, таким чином повітря рухається по колу. 

Також, було прийнято рішення використати у квартирі лінійно щільові дифузори Look від фірми Madel. Вони направлені на подачу та забір повітря. Побачити як вони виглядають можна після закінчення чистового ремонту. 

Система вентиляції

У квартирі було реалізовано систему припливно-витяжної вентиляції на базі Maico WS 320 KB. Переваги даної системи у приміщенні:​

швидко видаляє небажані запахи;

забезпечує якісний повітрообмін квартири - здійснює подачу свіжого повітря у необхідному об'ємі для кожного мешканця;

видаляє підвищену вологу з ванної кімнати та санвузлів.

КВ – це наявність у системі калорифера і байпаса.​

калорифер – виконує попереднє нагрівання пристрою, для уникнення несправності системи (переважно використовується в холодний період року); 

байпас – забезпечує приміщення холодним повітрям, направляючи його повз рекуператор (дозволяє заощадити на електроенергії, може використовуватись як вентилятор).

Припливно-витяжна система Maico WS 320 KB, незважаючи на невеликі розміри, обладнана повноцінним набором комплектацій для якісного функціонування:​

ЕС-двигун – працює по принципу обертання двох відцентрових вентиляторів з загнутими лопатями. Така робота значно продовжить функціонування приладу.

Фільтр для очищення повітря – від дрібного сміття та пилу (заміна фільтру проводиться самостійно).

Перехресний рекуператор – значно полегшує навантаження системи опалення. Принцип дії рекуператора полягає в повторній передачі тепла, не викидаючи його назовні. Коефіцієнт корисної дії складає 96 %.

Найактивніше видалення повітря здійснюється в зоні кухні, інші витяжні зони знаходяться у санвузлах, гардеробній та коморі.

Повноцінний повітрообмін у квартирі відбувається за рахунок поділу на «чисті» та «брудні» зони приміщення:

«Чисті зони» – найчастіше це кімнати для відпочинку та роботи: спальні, дитячі, кабінети та вітальні. Для цих зон подача чистого та свіжого повітря вкрай необхідна.

«Брудні зони» – до них прийнято відносити зони з підвищеною вологою та конденсатом:  санвузли, ванни, кухні та душові кімнати. Забезпечення витяжною системою, дозволить уникнути появи плісняви, грибків та вологи.

Розміщення обладнання

Системи вентиляції та кондиціонування:


  1. Припливно-витяжна вентиляційна установка WS 320 KB розміщена в технічному приміщенні.
  2. Канальний кондиціонер Daikin FBA50D знаходиться у вітальні.
  3. Настінний кондиціонер Daikin FTXS25 розміщений у спальні.
  4. Внутрішній блок канального типу Daikin FDXM25 встановлений у господарській спальні.

Наші проєкти

Ефективна вентиляція і кондиціювання в квартирі 185 м2
Ефективна вентиляція і кондиціювання в квартирі 185 м2
Здійснення загальнообмінної вентиляції та канального кондиціонування у квартирі, Новопечерські Липки
Здійснення загальнообмінної вентиляції та канального кондиціонування у квартирі, Новопечерські Липки
Кліматичні системи в інтер'єрі: опалення, вентиляція та кондиціювання у будинку, смт Гостомель
Кліматичні системи в інтер'єрі: опалення, вентиляція та кондиціювання у будинку, смт Гостомель
Залишити заявку на замовлення проєкту

Надішліть запит і ми зв'яжемось з вами для точного розрахунку
проєкту по вашому будинку

Відгуки і питання
Відгуки відсутні