Організація систем вентиляції та кондиціонування в 3х-кімнатній квартирі, вул. О. Гончара, Київ
  • Головна
  • Об’єкти
  • Організація систем вентиляції та кондиціонування в 3х-кімнатній квартирі, вул. О. Гончара, Київ

Системи вентиляції і кондиціонування в 3х-кімнатній квартирі,
вул. О. Гончара

Специфіка об'єкта:

Адреса:

вул. О.Гончара, м. Київ

Об'єкт:

Квартира

Рік реалізації:

2021

Поставлені завдання:

  • Організувати припливно-витяжну систему вентиляції з рекуперацією тепла
  • Встановити канальну мульти-спліт-систему кондиціонування

Строки виконання:

Проєктування:

28 днів

Підготовка комплектування для монтажу:

20 днів

Монтаж:

35 днів

Організація вентиляції

ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ВЕНТИЛЯЦІЯ

Для даної трикімнатної квартири була реалізована централізована система вентиляції з постійною витратою повітря з використанням чеського обладнання Jablotron. Припливно-витяжна установка Jablotron Futura L оснащена рекуператором тепла і вологи. Така технологія дозволяє зберігати теплоту і вологу в приміщенні, знижуючи навантаження на систему опалення квартири.

Номінальна максимальна потужність установки - 350 м3 / год. Цієї продуктивності цілком достатньо щоб забезпечити повноцінний повітрообмін в цій квартирі. Управління установкою відбувається за допомогою настінного пульта Alfa, де можна відстежувати рівень СО2, вологості і температури.

Вентустановка стоїть на спеціальних віброопорах. Це зроблено для того, щоб вібрації, які створюються при її роботі, не передавались на підлогу або стіну. Також були встановлені шумоглушники, щоб заглушити аеродинамічний шум і звуки роботи двигунів. Таким чином, робота установки абсолютно не доставляє дискомфорту.

СИСТЕМА ПОВІТРОПРОВОДІВ

У стельовому просторі був проведений монтаж системи повітропроводів. На фото можна помітити серед них повітроводи з чорної каучукової ізоляцією. Вони працюють з вуличним повітрям, а ізоляція товщиною 2 см перешкоджає утворенню конденсату, зберігає теплотехнічні характеристики і забезпечує стабільну роботу системи вентиляції.

Решта повітроводів, які не працюють з вуличним повітрям, ізолюються аерофолом - восьмиміліметровий ізолятор. Він також допомагає уникнути конденсату і додатково поглинає шум роботи системи.

При фінальних оздоблювальних роботах, стеля буде зашиватися гіпсокартоном і видимими залишаться тільки лінійні дифузори. Для цього проєкту використовуються щілинні дифузори прихованого монтажу Madel Look.

Таким чином, за допомогою такої системи вентиляції забезпечується повноцінний якісний повітрообмін в квартирі: в чисті зони - вітальню, спальню, дитячу буде подаватися свіже повітря, а з брудних зон - кухні і санвузла буде забиратися відпрацьований. 

КОНДИЦІОНУВАННЯ

Канальна мульти-спліт система

Для цього проєкту було встановлено канальне кондиціювання, яке об'єднується в мульти-спліт-систему. Для організації цієї системи було вибрано обладнання на базі Daikin.

Один канальний кондиціонер розташований в коридорі. Він охолоджує зону кухні - вітальні. Для охолодження спальні - використовується другий кондиціонер, який встановлений в стельовому просторі ванної кімнати. Таке розміщення дозволяє максимально зберегти висоту стель в основних кімнатах.

Важливо відзначити, що після зашивання, кондиціонерів і повітроводів не видно. У готовому інтер'єрі залишаються видимими тільки витончені дифузори для подачі і розподілу повітря як від кондиціонера, так і вентиляції. 

ВИДЕО З НАШИХ ОБ'ЄКТІВ

Кліматичні системи і дизайн інтер'єру - огляд об'єкта в м. Київ,  вул. Липська
Кліматичні системи і дизайн інтер'єру - огляд об'єкта в м. Київ, вул. Липська
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Як виглядають системи вентиляції та опалення в готовому ремонті, с. Погреби
Як виглядають системи вентиляції та опалення в готовому ремонті, с. Погреби
Замовте проєкт для вашого житла

Залиште заявку і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом

Відгуки і питання
Відгуки відсутні