• Головна
 • Об’єкти
 • Вентиляція, кондиціювання та опалення в будинку 214 м2 (Вінницькі Стави)

Вентиляція, кондиціювання та опалення в будинку площею 214 м2 (Вінницькі Стави)

Специфіка об'єкта:

Адреса:

Вінницькі Стави

Об'єкт:

Двоповерховий будинок, площею 214 м2.

Рік реалізації:

2018 рік

Поставлені завдання:

 • Реалізація ефективної системи вентиляції.
 • Проєктування та монтаж якісної системи вентиляції.
 • Організація економічної системи опалення.

Строки виконання:

Проєктування:

30 днів

Підготовка комплектування для монтажу:

2 тижні

Монтаж:

2 тижні

Результат роботи

Система вентиляції

Система вентиляції на базі припливно-витяжної установки з рекуперацією тепла MAICO WS 470 KB. Для цього устаткування характерні мінімальні шумові характеристики і енергоекономічність. Максимальна витрата повітря установки становить 470 м3 / год, що цілком достатньо для дому з площею 214 м2.

Обмін повітря в будинку здійснюється за таким принципом: приплив повітря здійснюється в усі кімнати, а витяжка частково з брудних зон і частково із спальні і дитячої кімнати.

Безпорогова система призначена для вільного пересування повітря між кімнатами. Установка дифузорів окремо для системи вентиляції не передбачалася, так як вона повністю інтегрована в систему кондиціонування.

Система кондиціювання

Управління системою кондиціонування здійснюється зонально. Для цього використовувалися канальні кондиціонери Daikin. На першому поверсі встановлено два внутрішніх блоку. Daikin FDXM25Е був змонтований у технічному приміщенні і відповідає за мікроклімат у кабінеті. Розподіл повітря здійснюється за допомогою дифузорів Look, які розтягнуті по всій ширині кімнати.

Другий блок Daikin FBA50 розміщений в санвузлі. У даній моделі рещітки розташовані знизу і таким чином, доступ до фільтру залишається відкритим за допомогою евролюка. Подача повітря здійснюється уздовж шаф і каміна, другий потік направлений на вітальню.

На кухні були встановлені щілинні дифузори, довжина яких становить 10 метрів (8,5 м - кондиціонування, 1,5 м - вентиляція).

На другому поверсі було змонтовано три внутрішні блоки FDXM25E. Перший був встановлений в санвузлі і забезпечує комфортним мікрокліматом дитячу. Другий внутрішній блок був встановлений у коридорі і працює на другу дитячу кімнату. Для останньої спальні кондиціонер був встановлений в санвузлі і забір повітря здійснюється біля шаф.

Управління системою кондиціонування здійснюється зонально, як і хотів клієнт. Зовнішні блоки Daikin 3MXS68 розташовані на фасаді будинку.

Система опалення

Для того, щоб встановити температурний режим для кожної кімнати, інженерами був здійснений розрахунок з оцінкою всіх огороджувальних конструкцій. Таким чином була підібрана відповідна система опалення, за допомогою якої тепло по будинку розподіляється рівномірно.

В котельні було встановлено тепловий насос повітря-вода Viessmann Vitocal 200-S, який використовується як основне джерело тепла і газовий котел Viessmann Vitodens 100-W 26 kWt, застосовується як резервний. Так само були монтовані два бака: буферна ємність і бак для системи ГВП в якому встановлено два теплообмінника (для теплового насоса і сонячного колектора).

Як джерело тепла була встановлена водяна тепла підлога, яка здійснює підігрів до 27 градусів, при вуличній температурі до -7 градусів. У разі зниження температури починають працювати радіатори Kermi. Так само були використані дві насосні групи Viessmann Divicon, перша відповідає за подачу тепла на радіатори, а друга на систему тепла підлога.

Використане обладнання

Система вентиляції:


 1. припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла MAICO WS 470 KB;


Система кондиціонування:


 1. система кондиціонування Daikin (внутрішні блоки: Daikin FDXM25Е (1 шт), Daikin FBA50 (1 шт), FDXM25E (3 шт), зовнішній блок Daikin 3MXS68);
 2. щілинні дифузори;


Система опалення:


 1. тепловий насос «повітря-вода» Viessmann;
 2. газовий котел Viessmann;
 3. радіатори та обігрівачі Kermi;
 4. безшовні труби Uponor;
 5. сонячний колектор Viessmann;
 6. водяна тепла підлога;
 7. насосні групи Viessmann Divicon.

Наші проєкти

Припливно-витяжна вентиляція та кондиціювання повітря у будинку 214 м2
Автор запису
Вентиляція у приватному будинку - реалізований об'єкт в с. Погреби
Автор запису
Припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією для приватного будинку - м. Київ
Автор запису
Залишити заявку на замовлення проєкту

Надішліть запит і ми зв'яжемось з вами для точного розрахунку
проєкту по вашому будинку

Відгуки і питання
Відгуки відсутні