• Головна
  • Об’єкти
  • Реалізація систем кондиціонування і вентиляції в дворівневій квартирі, по вул. Драгоманова

Реалізація систем кондиціонування і вентиляції в дворівневій квартирі, по вул. Драгоманова

Специфіка об'єкта:

Адреса:

м. Київ, вул. Драгоманова 38а.

Об'єкт:

Дворівнева квартира, загальною площею 130 м².

Рік реалізації:

2018 рік

Поставлені завдання:

  • Організувати ефективну систему припливно-витяжної вентиляції;
  • Використовувати компактне обладнання з економним споживанням електрики;
  • У двох санвузлах встановити витяжні вентилятори з таймером;
  • Створити комфортні параметри повітря за рахунок парового зволоження повітря;
  • Встановити мульти-спліт-систему кондиціонування з внутрішніми блоками настінного типу;

Строки виконання:

Проєктування:

10 днів

Підготовка комплектування для монтажу:

8 днів

Монтаж:

10 днів

Результат роботи

Система вентиляції та парозволоження

Для організації повітрообміну у квартирі, наші інженери розробили проєкт системи вентиляції на базі припливно-витяжної установки з рекуперацією тепла від німецького виробника – Maico WS 320 KB. Її максимальна продуктивність в 320 м³/год повністю відповідала вимогам клієнта. Розмістили її в гардеробній, в шафі, а компактний розмір обладнання дозволив не позичати житлової площі квартири. Тиха робота ПВУ в 36 дБа не принесе дискомфорту мешканцям, навіть при максимальній продуктивності.

Вбудований рекуператор забезпечить передачу тепла від відпрацьованого повітря до вступнику, при цьому ККД становить до 96%. Присутні фільтри забезпечать очищення від пилу надходить в кімнати повітря. Таким чином, мешканці отримають свіжий і чисте повітря. Застосування рекуператора дозволить знизити навантаження з системи опалення, тим самим зменшивши витрати на її функціонування.

Система вентиляції була спроектована таким чином, що повітря видаляється з брудних зон – кухня, комора та гардеробні кімнати. А подача свіжого повітря здійснюється в чисті зони – вітальня і три спальні. Розподіл відбувається за допомогою щілинних решіток, які розміщені таким чином, щоб потоки повітря не були спрямовані на зони сну або відпочинку. Жалюзі на решітках розташовуються під певним кутом і направляють потоки повітря від місць перебування людини. Інженери проектують систему вентиляції таким чином, щоб повністю виключити появу протягів.

Викид відпрацьованого і паркан чистого свіжого повітря відбувається через зовнішню стіну кімнати, де встановлена припливно-витяжна установка, за допомогою зовнішніх решіток серії РГНп. Вони виконані в такому стилі, що зовсім не зіпсують естетичний вигляд будівлі. Повітроводи, які відповідають за приплив і викид повітря на вулицю були покриті утеплювачем на основі спіненого каучуку, товщиною 20 мм. А магістраль, яка розподіляла повітря всередині приміщення – теплоізоляційним матеріалом типу «Пенофол», з товщиною в 8 мм.

У ванній кімнаті першого поверху, ми встановили парозволожувач від швейцарської компанії Condair CP3 Mini PD4. Таке розташування дозволило вільно підключити обладнання до системи водопостачання і каналізації, для відводу дренажу. Через спеціальний шланг він з'єднується з парораспределітелем в системі вентиляції, і забезпечує необхідну вологість припливного повітря. Це рішення повністю задовольняє вимогам замовника.

В санвузлах, які розташовуються на кожному поверсі, ми встановили витяжні вентилятори Maico ER60 VZC (Німеччина). Вони оснащені регульованим таймером, уповільнення якого регулюється в діапазоні 0 - 150 секунд. Після активації, вентилятор працює від 1,5 до 24 хвилин (регулюється) і відключається автоматично. Це дозволяє уникнути холостий роботи і заощаджує споживання електрики. А продуктивність в 62 м³/час дозволяє швидко вивести неприємні запахи. Також ці вентилятори мають повітряний фільтр G2 і зворотний клапан, який запобігає потраплянню неприємних запахів з вентиляційної системи в кімнату.

Система кондиціонування

Для підтримки комфортної температури в кімнатах, яка не буде залежати від погоди на вулиці, наші фахівці розмістили мульти-спліт-систему Daikin 5MXS90E (Японія). Зовнішній блок 5MXS90 E розмістили під вікном кабінету, а внутрішні блоки, настінного типу, були розташовані в такий спосіб:

2 блоку FTXS35К – по одному у вітальні та спальні;

3 блоку FTXS25К – один на кухні і в інших двох спальнях.

​Тиха робота системи кондиціонування не принесе дискомфорту навіть під час сну мешканців. Економне споживання електрики досягається за рахунок инверторной роботи зовнішнього блоку і може досягати показників до 30%, порівняно з неінверторних обладнанням. Безліч різних режимів роботи, дистанційне керування за допомогою пульта і гарантія 36 місяців – переваги цієї мульти-спліт-системи. Внутрішні блоки були розміщені над прорізами дверей, забезпечуючи потік повітря, що не спрямований на місця, де людина проводить багато часу.

Від всіх внутрішніх інженерних систем (вентиляція, кондиціонування і парозволоження) був проведений відведення дренажу в центральну систему каналізації, через сифони з сухим затвором. 

Наші проєкти

Реалізація кондиціонування, вентиляції квартири (Драгоманова)
Автор запису
Комплекс інженерних систем, інтегрованих в квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"
Автор запису
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Залишити заявку на замовлення проєкту

Надішліть запит і ми зв'яжемось з вами для точного розрахунку
проєкту по вашому будинку

Відгуки і питання
Відгуки відсутні