• Головна
  • Об’єкти
  • Удосконалення інженерних систем в приватному будинку (Київська область, котеджне містечко "Золоче")

Удосконалення інженерних систем в приватному будинку (Київська область, котеджне містечко "Золоче")

Специфіка об'єкта:

Адреса:

Київська область, котеджне містечко "Золоче"

Об'єкт:

Енергоефективний будинок в київській області, котеджному містечку "Золоче".

Рік реалізації:

2018 рік

Поставлені завдання:

  • Організувати якісну систему вентиляції, парозволоження;
  • Мінімально використовувати житловий простір при реалізації інженерних систем.

Строки виконання:

Проєктування:

6 тижнів

Підготовка комплектування для монтажу:

2 тижні

Монтаж:

10 днів

Результат роботи

Система вентиляції

В даному котеджному містечку побудовані енергоефективні будинки, в основі яких закладені якісні матеріали та вбудовані продуктивні системи опалення, вентиляції та кондиціонування. Система опалення побудована на базі теплового насоса, система кондиціонування – на базі холодних стін.

В систему вентиляції був вбудований пароувлажнітель і теплообмінник, який працює на обігрів і охолодження.

А для підвищення результативності вже організованої системи вентиляції вирішили доповнити її припливно-витяжної установкою з рекуперацією тепла Maico WS 320 KB . Високоефективна установка з автоматичним регулюванням дозволяє управляти мікрокліматом в будинку, контролювати повітрообмін і температуру повітря навіть без безпосереднього втручання мешканців.

Установку розмістили на другому поверсі в технічному приміщенні, за рахунок чого не було зачеплено житловий простір і, що найголовніше, повинна бути легкодоступною обладнання для правильної його експлуатації. Так як приміщення технічного призначення, і воно не опалювальне, то додатково провели утеплення його каучуком.

У зв'язку зі складною специфікою архітектури і конструктиву об'єкта, в проекті вийшли на досить протяжну магістраль повітропроводів. З метою зменшення втрат тиску по довжині повітроводів, розмір їх був прийнятий на типорозмір більше.

Подача свіжого повітря виконується через використовувані дифузори Look довжиною від 400 до 2000 мм і шириною 20 мм. Приплив свіжого повітря організований в спальнях і вітальні, дифузори при цьому були відцентровані щодо вікон. Для системи вентиляції знадобився опуск стелі 120 мм. Так як в гардеробній кімнаті стельових простором можна знехтувати, не зіпсувавши при цьому естетичного сприйняття, то тут опуск стелі склав 240 мм.

Важлива особливість по вентиляційній системі: приплив і викид повітря здійснюється через витяжні парасолі, які були встановлені на даху будинку. Тим самим фасад об'єкта залишився не торкнуться при реалізації інженерних систем.

Система парозволоження

Додатково в припливно-витяжну установку був інтегрований паровий зволожувач Condair СP3mini , який буде відповідати за сприятливі умови повітря в будинку.

Використане обладнання
  1. Maico WS 320 KB – високоефективне централізоване вентиляційний пристрій. Працює за допомогою ЄС двигунів, завдяки чому досягається високий відсоток рекуперації. А так же визначає економне споживання електроенергії установкою, що є значною перевагою для пристрою. Виконана з якісних матеріалів, має низький шумовим показником – всього 32 дБА. Широкий функціональний набір та інтелектуальне управління забезпечують постійний попит на дане вентиляційне обладнання.
  2. Condair З P3 mini – легко вписується в будь-який інтер'єр завдяки продуманому дизайну. Паровий зволожувач використовує звичайну водопровідну воду, тому не знадобляться ні очищення, ні демінералізація. Виготовлено пристрій з матеріалів високої якості. Надійна електроніка і швейцарська якість збірки гарантують довгу і безперебійну роботу Парозволожувач.
  3. Дифузори Look – дифузори прихованого монтажу дозволяють поєднувати естетичну сторону з технічної. Використовуються як на приплив, так і на витяжку повітря. За допомогою регульованих пластин можна змінювати напрямок повітряних потоків і що важливо, при цьому не змінюється обсяг споживаного повітря.

Наші проєкти

Удосконалення інженерних систем у приватному будинку. Котеджне містечко «Золоче»
Автор запису
Припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією для приватного будинку - м. Київ
Автор запису
Припливно-витяжна система вентиляції у квартирі на базі Maico WS 470 KB, вул. Гоголівська, м. Київ
Автор запису
Залишити заявку на замовлення проєкту

Надішліть запит і ми зв'яжемось з вами для точного розрахунку
проєкту по вашому будинку

Відгуки і питання
Відгуки відсутні