Вентиляція, кондиціонування, парозволоження в котеджі (с. Нові Безрадичі, КГ "Урочище Гощів")
 • Головна
 • Об’єкти
 • Вентиляція, кондиціонування, парозволоження в котеджі (с. Нові Безрадичі, КГ "Урочище Гощів")

Вентиляція, кондиціонування, парозволоження в котеджі (с. Нові Безрадичі, КГ "Урочище Гощів")

Специфіка об'єкта:

Адреса:

Київська обл., Обухівський р-н, п. Нові Безрадичі, КГ "Урочище Гощів"

Об'єкт:

2-х поверховий котедж

Рік реалізації:

2018 рік

Поставлені завдання:

 • Реалізувати енергоефективну припливно-витяжну систему вентиляції з компактним обладнанням (розміщення в приміщенні комори) з забором і викидом повітря на зовнішній стіні через решітку Combi Grille;
 • Для підтримки нормованих параметрів припливного повітря, крім підігріву, реалізувати систему парового зволоження припливного повітря;
 • Організувати систему кондиціонування на базі канальних і настінних внутрішніх блоків в житлових кімнатах.

Строки виконання:

Проєктування:

12 днів

Підготовка комплектування для монтажу:

15 днів

Монтаж:

12 днів

Результат роботи

Система вентиляції

Для реалізації енергоефективної системи вентиляції із застосуванням компактного обладнання використовували припливно-витяжну установку німецького бренду Maico WS 470 KB – з високоефективним перекрестноточним пластинчастим рекуператором тепла. Продуктивність такої установки 460 м3/г. Її розмістили в технічному приміщенні.

Обмін повітря буде здійснюватися за такою схемою: подача припливного повітря в житлові кімнати (спальні і вітальня), видалення відпрацьованого повітря – частково з житлових кімнат, частково з «брудних» зон (кухня, комора, санвузли, гардеробна).

Розподілення повітря відбувається через щілинні решітки з загнутими ламелями. Решітки є загальними розподільниками для систем припливно-витяжної вентиляції і канального кондиціонування. В адаптерах для даних решіток передбачена перегородка для поділу припливного і охолодженого повітря.

Забір зовнішнього і викид відпрацьованого повітря здійснюється через зовнішню стіну із застосуванням комбінованої решітки Combi Grille.

Пропонуємо подивитися сам об'єкт з реалізованими системами вентиляції, кондиціонування і парозволоження.

Система кондиціювання

Кондиціонування повітря (охолодження/нагрів) реалізується на базі мульти-спліт-системи з канальним і настінними внутрішніми блоками японської компанії Daikin.

Внутрішній канальний блок FDXS 60 F встановили під стелею в передпокої, і він забезпечує комфортні умови для вітальні.

Для дитячих спалень і спальні господарів встановлені внутрішні настінні блоки серії FTXS (FTXS 25 K – 2 шт, FTXS 35 K – 1 шт.)

Всі внутрішні блоки підключені до зовнішнього блоку мульти-спліт-системи 5MXS90E. Він змонтований з тильної сторони будинку зі зручним доступом для обслуговування.

Повітря від системи кондиціонування подається і видаляється через щілинні решітки.

Система парозволоження

Для підтримки нормованих параметрів припливного повітря реалізували систему парозволоження. Застосували парогенератор швейцарської компанії Condair CP3 Mini PD4 настінного виконання з паророзподільною трубкою, що врізається в повітропровід припливного повітря.

Його розмістили в технічному приміщенні. Пар від даного пристрою через паровий шланг і паророзподільну трубку подається в припливний повітропровід. Контроль рівня вологості відбувається за допомогою спеціальних датчиків контролю і регулювання.

Підсумок

Використане обладнання

 1. Maico WS 470 KB – припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла. Перекрестноточний пластинчастий теплообмінник високої ефективності– коефіцієнт рекуперації тепла становить 96%. Вентиляційний пристрій функціонує за допомогою двох ЄС двигунів. Завдяки їм гарантована тиха робота установки і низьке енергоспоживання.
 2. Daikin 5MXS90E – зовнішній блок мульти-спліт-системи. Працює модель в режимах обігріву і охолодження. Робочий діапазон температур, при яких здатний функціонувати зовнішній блок 5MXS90E: від -15 ° С до +46 ° С. Корпус пристрою і пластини теплообмінника захищені декоративним покриттям, що робить його стійким до впливу зовнішнього середовища. Рівень шуму зовнішнього блоку від 43 дБА, що для оточуючих виключає незручності у вигляді підвищеного шуму роботи.
 3. Daikin FTXS 25 K/FTXS 35 K – внутрішні блоки настінного типу. Відрізняються елегантним зовнішнім виглядом і сучасним дизайном. Робота таких блоків практично не чути, рівень звукового тиску знижено до 19 дБа. Об'ємний повітряний потік забезпечує найкращу циркуляцію повітря в приміщенні за рахунок узгоджених хитань заслінок і жалюзі. Передбачений режим включення обігріву / охолодження повітря в будь-який час – щоденний або щотижневий таймер.
 4. Daikin FDXS 60 F – внутрішній блок канального типу (низьконапірний). Має компактні розміри, що дозволяє заощадити застельовий простір. Завдяки двигуну постійного струму дає можливість істотно зменшити електроспоживання. Серед інших функцій можна відзначити електронне управління потужністю, тижневий таймер, автоматичний перезапуск.
 5. Condair CP3 Mini PD4 – парогенератор настінного виконання. Відмінною характеристикою для даного пароувлажнения є той факт, що зволоження відбувається не безпосередньо в приміщення, а через повітряний канал припливної вентиляції. Завдяки бездоганному дизайну і компактним розмірам, зволожувачі Condair CP3mini PD4 можуть встановлюватися практично в будь-якому місці приміщення. Управляється пристрій за допомогою дистанційного пульта.

Наші проєкти

Огляд об'єкта у приватному будинку, де реалізована системи вентиляції, кондиціонування та парозволоження
Огляд об'єкта у приватному будинку, де реалізована системи вентиляції, кондиціонування та парозволоження
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Вентиляція у приватному будинку - реалізований об'єкт в с. Погреби
Вентиляція у приватному будинку - реалізований об'єкт в с. Погреби
Залишити заявку на замовлення проєкту

Надішліть запит і ми зв'яжемось з вами для точного розрахунку
проєкту по вашому будинку

Відгуки і питання
Відгуки відсутні