Вентиляція і кондиціонування будинку в с. Стоянка

Вентиляція і кондиціонування будинку в с. Стоянка

Специфіка об'єкта:

Адреса:

Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Стоянка, вул. Осіння.

Об'єкт:

Приватний будинок 910 м².

Рік реалізації:

2016 рік

Поставлені завдання:

 • Забезпечення якісної припливно-витяжної вентиляції на базі німецького обладнання від компанії Maico.
 • Реалізація систем канального кондиціонування з використанням мульти-спліт-систем із зовнішніми блоками Daikin 3MXS52E та Daikin 3MXS68G.

Строки виконання:

Проєктування:

2 тижні

Підготовка комплектування для монтажу:

5 робочих днів

Монтаж:

10 робочих днів

Результат роботи

Система вентиляції

Витяжна вентиляція приватного будинку спроєктована відповідно до діючих будівельних та санітарних норм, видаляє повітря з таких приміщень, як ванна, санвузол, гардероб, пральня та кухня. Кожне приміщення обслуговується окремою системою вентиляції.

Щоб задовольнити всі вищеперераховані вимоги для вентиляції приміщень ванної, санвузла, пральні та гардеробу використовується обладнання німецької компанії MAICO– тихі та надійні відцентрові вентилятори серії ER:

 1. роботу системи вентиляції санвузла з затримкою на ввімкнення та вимкнення по таймеру – ER 60 VZC (витрата повітря 60 м³/год)
 2. роботу системи вентиляції у ванній по датчику вологості і з затримкою ввімкнення та вимкнення по таймеру – ER 100 Н (витрата повітря до 100 м³/год)
 3. роботу системи вентиляції гардеробу в режимі регулярного провітрювання (вентилятор вмикається щогодини) – ER 60 I (витрата повітря 60 м³/год)
 4. роботу системи вентиляції пральні в режимі регулярного провітрювання (вентилятор вмикається щогодини) – ER 100 I (витрата повітря 60 м³/год). Передбачена можливість ввімкнення вентилятора у режим постійної роботи при тривалій експлуатації приміщення окремо виведеним вимикачем.

Для підключення острівного кухонного зонта від вентиляційної шахти прокладений повітровід. А звичайна витяжна вентиляція кухні на базі канального шумоізольованого вентилятора TD-350/125 (витрата повітря 300 м³/год) іспанського виробника S&P видаляє запахи, які не вловлюються місцевим витяжним зонтом.

Система кондиціонування

Оскільки система кондиціонування в канальному виконанні вимагає розміщення обладнання за стелею, що ускладнює його технічне обслуговування, ремонт і заміну. Внаслідок цього вибір зупинився на кондиціонерах японської компанії DAIKIN, через їхню високу надійність, тиху роботу і відповідні габарити.​

Кондиціювання приватного будинку забезпечується двома мульти-спліт-системами із зовнішніми блоками 3MXS52E (холодопродуктивність 5,2 кВт /теплопродуктивність 6,8 кВт) та 3MXS68G ( холодопродуктивність 6,8 кВт / теплопродуктивність 8,6 кВт).

Площа будинку розбита на 4 зони, які обслуговуються окремими блоками кондиціонерів низьконапірної серії FDXS:

 1. вітальня-кухня – FDXS60C ( потужність 6 кВт/ теплопродуктивність 7 кВт);
 2. спальня – FDXS25E ( потужність 2,4 кВт/ теплопродуктивність 3,2 кВт);
 3. кабінет – FDXS25E ( потужність 2,4 кВт/ теплопродуктивність 3,2 кВт);
 4. дитяча – FDXS35E ( холодопродуктивність 3,4 кВт/ теплопродуктивність 4 кВт).

Блоки серії FDXS обрали тому, що вони ідеально відповідають вимогам: продуктивність, висота блоків до 200 мм., функція автоматичної підтримки відносної вологості повітря (в комфортному діапазоні від 35 до 60 %), наявність повітряних фільтрів з противо-цвілевою обробкою, мінімальний рівень шуму (29 дБ), а також інтелектуальна система керування.

Керування роботою систем кондиціонування здійснюється за допомогою бездротових пультів, сигнали від яких вловлюються датчиками, розміщеними біля забірних (рециркуляційних) решіток.


Підсумок

По закінченню проєкту ми зробили:


 1. ефективну витяжну вентиляцію квартири.
 2. гармонійно вписали всі системи в інтер'єр.
 3. забезпечили тиху роботу системи вентиляції та кондиціонування.
 4. правильно підібрали обладнання спільно з замовником.

Відповідно до розглянутих дизайном приміщень була запропонована система кондиціонування з канальними внутрішніми блоками так, щоб у приміщенні було видно лише вентиляційні решітки. Розміщення обладнання і всіх решіток було погоджено з дизайнером, для розміщення зовнішніх блоків використовувалися суто ті місця, які спеціально для цього виділені.

Огляди реалізації
клімат-систем

Вентиляція, опалення та осушення повітря в басейні 70 м2, смт. Гостомель
Вентиляція, опалення та осушення повітря в басейні 70 м2, смт. Гостомель
Комплекс інженерних систем, інтегрованих в квартирі, ЖК
Комплекс інженерних систем, інтегрованих в квартирі, ЖК "Новопечерські Липки"
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Залишайте заявку на замовлення проєкту

Надішліть запит і ми зв'яжемось з вами для точного розрахунку
проєкту по вашому будинку

Відгуки і питання
Відгуки відсутні