Вентиляція та кондиціювання об'єкту - квартири у Львові (ЖК Пасічний)
  • Головна
  • Об’єкти
  • Вентиляція та кондиціювання об'єкту - квартири у Львові (ЖК Пасічний)

Вентиляція та кондиціювання об'єкту - квартири у Львові (ЖК Пасічний)

Специфіка об'єкта:

Адреса:

м Львів, ЖК «Пасічний».

Об'єкт:

Квартира 91 м2

Рік реалізації:

2017 рік

Поставлені завдання:

  • Побудова ефективної і економною в використанні системи вентиляції та кондиціонування.
  • Мінімальний опуск стель при реалізації кліматичних систем. Через незвичайного дизайну деяких кімнат замовник спочатку обмежив для нас зони, в яких стелю опускати категорично не можна.

Строки виконання:

Проєктування:

1 день

Підготовка комплектування для монтажу:

4 дні

Монтаж:

9 днів

Результат роботи

Система вентиляції

У квартирі організована вентиляція загальнообмінна типу за допомогою приточно-витяжної установки з пластинчастим рекуператором Maico WS 320 KB. Також застосовується повітряна заслінка Salda, привід Belimo і решітка Systemair Combi.

У всіх приміщеннях, крім вітальні, стеля була опущений на 170 мм. У вітальні опуск стелі був неприпустимий у зв'язку з задумкою дизайнера. Максимальний опуск стелі і перехлести були зроблені в області кухні біля самої установки.

Вибираючи повітроводи, ми спиралися на те, щоб мінімально використовувати вільний простір і при цьому забезпечити максимальну подачу та забирання повітря.

У деяких зонах квартири ми використовували прямокутні повітроводи на приплив і витяжку повітря. Збільшити вільний простір в спальні вдалося шляхом зміщення дифузора прихованого монтажу в санвузол.

У дитячій розміщені два аналогічних адаптера з різними витратами повітря. Вони підбиралися відповідно з дизайнерським задумом. Так як замовник вимагав виключити опуск стелі у вітальні, два адаптера в цій кімнаті розміщені зі стіни.

Вентиляційна решітка Look, довжиною 3 метри, від виробника поставлялася з двох частин (для зручного транспортування). Вже на об'єкті вона була з'єднана і змонтована. Особливість цієї решітки в тому, що вона повністю ховається в стелі, залишаючись зовсім непомітною.

Система вентиляції спроектована і реалізована таким чином, що вона знімає навантаження з систем опалення та кондиціонування завдяки високоефективному рекуператору. Він дозволяє повторно використовувати енергію використовуваного повітря для підігріву припливного.

В кінцевому результаті ми запропонували клієнту зробити безпорогова систему, тобто залишити відстань між дверима та підлогою близько 7 мм, або зробити отвір в двері, прикривши його якимось декором.

Система кондиціонування

Ця система працює на базі обладнання Daikin, яке вважається кращим не тільки в Україні, але і Європі. Це мульти-спліт-система інверторного управління з одним зовнішнім блоком і декількома внутрішніми настінного типу. Так як система кондиціонування працює за принципом теплового насоса, вона може не тільки охолоджувати, але і нагрівати обслуговувані приміщення.

Висока продуктивність і енергоефективність, безшумність, широкий функціонал, зручність управління, тривалий ресурс роботи все це про мультисистеми від Daikin.

Наші проєкти

Системи мікроклімату в квартирі у Львові (На базі Maico WS 320 KB + Daikin)
Системи мікроклімату в квартирі у Львові (На базі Maico WS 320 KB + Daikin)
Канальне кондиціонування і централізована вентиляція в квартирі 94 м2
Канальне кондиціонування і централізована вентиляція в квартирі 94 м2
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Системи вентиляції, кондиціювання та опалення в готовому інтер'єрі - Київ, ЖК Новопечерські Липки
Залишити заявку на замовлення проєкту

Надішліть запит і ми зв'яжемось з вами для точного розрахунку
проєкту по вашому будинку

Відгуки і питання
Відгуки відсутні